OSTRZEŻENIE

strona poświęcona proroctwom zbliżających się czasów ostatecznych

powrót na:

strona główna

STRONA 1

strony:   67,   66,   65,   64,   63,   62,   61,   60,   59,   58,   57,   56,   55,   54,   53,   52,   51,   50,   49,   48,   47,   46,   45,   44,   43,   42,   41,   40,   39,   38,   37,   36,   35,   34,   33,   32,   31,   30,   29,   28,   27,   26,   25,   24,   23,   22,   21,   20,   19,   18,   17,   16,   15,   14,   13,   12,   11,   10,   9,   8,   7,   6,   5,   4,   3,   2,   1   index

Tekst objawień:

Znak końca czasów – Chwała powróci na ziemię

Orędzie nr 8 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano niedziela, 14 listopad 2010, godz. 23.00

Moja droga córko, nie obwiniaj się za wątpliwości, które cię dzisiaj nachodziły. To jest naturalne. Twoje rozumienie rzeczy duchowych nie jest tak duże, jak powinno być, ale nie martw się.

Poprowadzę cię i zrozumiesz w swoim czasie cel twojej misji. Musisz pozostać silna i posłuszna mi w swojej pracy. To jest trudne zadanie i będzie cię wyczerpywać emocjonalnie. Posyłam ci kierownika duchowego, aby pomógł ci poradzić sobie z tym zadaniem, które jest tak wielkie. Bez tego dzieła więcej dusz będzie zatraconych. Moja córko, zostałaś powołana do wykonania tego dzieła.

Prowadzę twego kierownika duchowego. Będzie umiał odróżnić prawdę, kiedy będziesz z nim mówić. W ciągu ostatnich dwóch dni odbierałaś  grzechy ludzkości w sposób inny niż dotychczas, czy zauważyłaś różnicę? Czy nie czułaś  się dziwnie, kiedy patrzyłaś na Moje dzieci? Widziałaś je w innym świetle, prawda? To jest moc Ducha Świętego, którą cię pobłogosławiłem.

Miłość, jaką czułaś w sercu do Moich dzieci i ksiądz, którego ujrzałaś w czasie dzisiejszej Mszy są darami Ducha Świętego dla ciebie. Będziesz widzieć, słyszeć i czuć grzechy ludzkie w takim stopniu, że poczujesz ból, jaki Ja czuję. Będziesz także widzieć miłość, jaką Ja mam dla Moich dzieci, poprzez swoje oczy, które odzwierciedlają Moje Serce.

Nie lękaj się tych darów, Moje dziecko. Nie myśl, że nie podołasz temu zadaniu. Siła, jaką ci daję poprzez Moje łaski umocni cię i nigdy już nie będziesz spoglądać  wstecz, ani nie będziesz chciała.

Czujesz się teraz słaba. To jest reakcja na moją Boską moc, przepływającą przez twoje ciało. Ten żar, to miłość, jaką mam ku tobie. Nie płacz Moje dziecko. Jak dotąd jesteś nadzwyczaj mocna, chociaż minęło tylko kilka dni, odkąd pierwszy raz przemówiłem do ciebie. Nie, Moje dziecko, to nie jest twoja wyobraźnia.

Ci, którzy oddają swe dusze szatanowi

Teraz napisz to. Świat ugina się pod ciężarem ciemności i zła, szerzonego przez diabła, który wciąż zwodzi Moje kochane dzieci. Zostali owładnięci przez niego do tego stopnia, że zachowują się jak zwierzęta w ludzkiej postaci. Jak wiele jest biednych dusz, karmionych nieczystością, chciwością i pychą. W swojej dumie wierzą, że mają prawdziwą władzę, władzę obiecaną przez szatana. Wiele z tych dzieci samych się oddało złemu i jeszcze się szczycą tym faktem.

Wiele z Moich dzieci jest kuszonych różnymi bogactwami, jakie on im obiecuje. Nie, oni nie są zawstydzeni tym faktem, że należą do niego. Obietnice, jakie im składa pochodzą  z jego czystej nienawiści. Szatan nienawidzi ludzi. Okłamuje Moje dzieci i wmawia, że może im dać wszystko, ale to jest kłamstwo. Ci, którzy idą za nim i jego pustymi obietnicami nie będą mogli być ocaleni.

Módlcie się za Moje dzieci. Moja córko, wiem, że jesteś zmęczona, ale wysłuchaj tego. Ci, którzy są letni w swojej wierze i którzy nie podążają otwarcie za szatanem też muszą się mieć na baczności. Oni, włączając moich wyznawców i niektórych Mnie poświęconych sług, Biskupów i Kardynałów, drwią z wiary Moich dzieci. Zatraciła się ich duchowość, podążają za bogactwami tego świata, które zagłuszają Boskie dary, jakie w nich złożyłem.

Kościół zszedł ze swojej drogi i stacza się w ciemność. To, moje dziecko, zostało przepowiedziane i jest to znak Czasów Ostatecznych. To są czasy, kiedy nastanie ostatni papież, a świat zatraci się pod błędnym przewodnictwem Fałszywego Proroka.

To jak będzie przebiegać Moje powtórne przyjście zostanie ci objawione, tak aby dusze mogły się przygotować na czas Wielkiego Ostrzeżenia. Nie martw się. Życie się nie skończy. Chwała powróci na ziemię. Moje dzieci zostaną uwolnione spod władzy Złego, który zostanie usunięty. Ważne jest to, że nie zabierze ze sobą do piekła Moich dzieci.

Moje słowa muszą być mocne, aby Moje dzieci je usłyszały. To z wielkiej miłości daję wam to Ostrzeżenie. Przyjdę jako Sędzia, nie jako Zbawca. Dzięki modlitwom Mojej Kochanej Matki i Moich czcicieli na całym świecie Dzień Sądu był odkładany w czasie. Tym razem tak nie będzie.

Nikt nie pozna daty Mojego Powtórnego Przyjścia

Ani ty, ani inne Moje dzieci nie poznają daty. To nie może być objawione. Dlatego tak ważne jest, aby Moje dzieci były przygotowane. Ci którzy nie będą przygotowani, nie będą mogli powiedzieć, że nie znali prawdy. Kiedy nastąpi Ostrzeżenie, wszyscy poznają prawdę. Jeżeli się wyspowiadają i przyznają do swoich grzechów otrzymają Moje błogosławieństwo. Jeżeli nie, zostaną potępieni. W tym czasie zakończy się czas Mojego Miłosierdzia.

Idź teraz, Moje dziecko. Przygotuj te słowa, aby świat je usłyszał. Powiedz Moim dzieciom, wierzącym, żeby się nie lękali. Powiedz im, aby się modlili za niewierzących. Powiedz niewierzącym, aby wrócili do Mnie. Zrób co możliwe, aby otworzyć ich serca,

Wasz Zbawiciel Jezus Chrystus, który przyjdzie sądzić żywych i umarłych.

 

Ostrzeżenie przed Piekłem i obietnica Raju

Orędzie nr 7 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano  sobota, 13 listopad 2010, godz. 3.00

Moja kochana córko, przechodzisz teraz straszne prześladowanie, które dopuściłem, aby uwolnić twoją duszę z udręki Piekła. Teraz jesteś wolna i twój duch umożliwi ci rozpowszechnić Moje słowa, tak aby ludzkość mogła być uwolniona od cierpienia, które ją czeka jeżeli będzie na tyle nierozsądna aby ulec złemu.

Ty, Moja córko byłaś wybrana od samego początku. Cały czas czynię cię mocniejszą. Jak myślisz, jaką będziesz za tydzień, rok, dwa lata? Wojownikiem, dzielnym aż do końca. Będziesz pracować ze Mną, aby oczyszczać dusze Moich drogich dzieci, dla których żywię głębokie i pełne miłości współczucie. Miłość wypływa z moich żył jak rzeka. Moje współczucie nigdy się nie zmniejsza, mimo tego, że ludzie wybierają inną drogę życia.

Ocalę ich z udręk piekielnych

Powiedz ludziom, Moja córko, że uratuję ich przed męką piekielną. Muszę ich przyprowadzić do Siebie, ludzi zagubionych i nieszczęśliwych. Jest tylko jedna droga do pokoju i miłości. Tak będzie w Moim Nowym Raju, kiedy Niebo i Ziemia staną się jednym. Czy ludzie o tym nie wiedzą? Czy nigdy nie słyszeli Mojej obietnicy? Obietnicy wiecznego życia, w którym wszyscy, którzy zwrócą się do Mnie zostaną wzięci z ciałem, duszą i umysłem do Nowej Ziemi i Nowego Nieba, które połączą się na nowo i staną się tak dawno obiecanym Rajem dla dzieci Mojego Ojca.

Uwierzcie Mi, błagam was. Pomyślcie. Jeżeli nigdy nie czytaliście Pisma Świętego, zadajcie sobie proste pytanie. Kiedy czujecie miłość w swoim sercu, jak myślicie, skąd ona pochodzi? To jest uczucie, które czyni was łagodnymi, pokornymi, stęsknionymi i wolnymi od wszelkiego egoizmu. Taką właśnie miłość obiecuję tym, którzy zwracają się do Mnie.

Jak światowe ambicje czynią was próżnymi

Wiem, Moje dziecko, jak ciężko wam wierzyć w inny świat, jeżeli żyjecie na tym świecie. Pamiętajcie, że ten świat został stworzony przez Boga, Przedwiecznego Ojca. Następnie został zanieczyszczony przez działania kusiciela. Szatan jest bardzo przebiegły. Moje dzieci, z pewnością musicie wiedzieć, że światowe żądze nie zaspokajają was? Czujecie pustkę, której nie możecie wyjaśnić ani zrozumieć, czy nie jest tak? A następnie chcecie więcej i więcej. Ale w końcu dalej nie czujecie się zaspokojeni. Dlaczego tak jest? Czy zapytaliście waszego serca, dlaczego tak się dzieje? Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta.

Bóg stworzył ludzkość, która następnie została zwiedziona przez szatana. Szatan istnieje w tym pięknym świecie, który Mój Przedwieczny Ojciec stworzył z czystej miłości. Niestety,  będzie istniał aż do Mojego Powtórnego Przyjścia. Wtedy zostanie ukazany we wszystkich kłamstwach i podstępach, które manifestował w Moich dzieciach. Wtedy będzie za późno dla wielu z Moich dzieci, włączając tych, którzy nie są pewni albo się wahają w wierze w Boskie stworzenie świata.

Nie odrzucajcie mnie

Słuchajcie! Ja Jestem, Jezus Chrystus, Zbawiciel posłany, aby dać wam drugą szansę wejścia do Królestwa Mojego Ojca, usłyszcie teraz Moją obietnicę. Słuchajcie Mego głosu, przekazywanego przez dzisiejszych wizjonerów i proroków, i zrozumcie, że wszystkie Moje dzieci są równe w oczach Mojego Ojca.

Ci, którzy idą za Nim są błogosławieni, ci co nie wierzą i nie chcą słuchać, cierpią wewnętrzne udręki. Bóg stworzył świat. On nie powstał z niczego. Człowiek nie mógł go uczynić, ani żadna nauka nigdy nie wyjaśni tego cudu. Boskie siły nadprzyrodzone nigdy nie zostaną naprawdę zrozumiane, dopóki wszystkie dzieci Boga nie poddadzą się w umyśle, ciele i duszy czystej miłości, którą Ja daję.

Proszę, błagam was wszystkich, nie odrzucajcie swojego Stwórcy. Nie słuchajcie kłamstw, które wam wmawia kusiciel poprzez masonerię, Iluminatów, fałszywych proroków, dziwaczne i fałszywe kulty, które rozwijają się przez głupotę człowieka.

Szatan naprawdę istnieje

Ludzkość jest słaba. Nawet najbardziej święty człowiek pada łupem bezustannych pokus złego. Problem w tym, że ci, którzy szukają uciech, nie wierzą, że on istnieje. Niektórzy z nich wiedzą, że on istnieje i to oni właśnie sprawiają mi największy ból.

Rany otwierane na nowo i jątrzone

Cierpię w takim stopniu, że rany zadane Mi w czasie strasznego krzyżowania, któremu się poddałem, są otwierane na nowo i jątrzone. Pozostawiają mnie w stanie najwyższej agonii Mojego Ciała, Duszy i Bóstwa. Mimo to, nigdy nie przestanę was kochać.

Wołam do was z Niebios i w Imieniu Mojego Przedwiecznego Ojca, który stworzył każdego z was: bądźcie wytrwali. Odrzućcie szatana. Uwierzcie, że on istnieje. Zaakceptujcie to. Otwórzcie oczy. Czy nie widzicie zamętu, jaki on sieje w waszym życiu? Czy jesteście ślepi?

Przesłanie dla możnych tego świata

Bogaczom mówię, aby się zatrzymali, pomyśleli: czy przyjemnie jest wam żyć według własnych przykazań? Czy czujecie się dobrze? Czy  wyrzekliście się Mnie na rzecz światowych uciech? Te właśnie uciechy i przyjemności pozostawią pustkę w waszym sercu. Czujecie wewnątrz, że to nie jest w porządku. Mimo to pragniecie więcej tej pustki i poddajecie się kusicielowi, który w zamian za swoje obietnice zażąda waszej duszy.

Przesłanie dla podążających za Iluminatami

Błagam was, zwłaszcza Moje dzieci, które zostały zwerbowane przez Iluminatów i inne złe organizacje. Będąc tam jesteście narażeni na wieczne potępienie. Czy nie rozumiecie, że to co zostało wam obiecane w zamian za waszą duszę to kłamstwo? Podstępne i przerażające kłamstwo. Nigdy nie otrzymacie darów, obiecanych przez złowieszczego posłańca piekieł. Jako wasz Zbawiciel z krzyża, kiedy oddałem Moje życie żeby was ratować proszę, pozwólcie Mi siebie uratować. Kocham Moje dzieci. Płaczę i błagam was ostatni raz, nie odrzucajcie mnie na rzecz kusiciela.

Przebaczę wszystkim, którzy się wyspowiadają

Nie mogę łamać waszej wolnej woli, bo jest ona jednym z darów danym wam, kiedy byliście rodzeni w Światłości Boga. Przyjdę, jak mówią pisma bardzo szybko – szybciej niż ktokolwiek może to pojąć. Świat wpadnie w ciemność i rozpacz. Mimo to przebaczę wszystkim i każdemu Memu dziecku z osobna, każdemu kto – kiedy ujrzy swoje grzechy, bez względu jak one są wielkie – wyspowiada się. Dostąpicie Raju ciałem i duszą, kiedy Niebo i Ziemia staną się Jednym, gdzie wszyscy będziecie żyć wiecznie, razem ze swoją rodziną, na wieki wieków.

Obietnice Raju

Żadnej choroby, fizjologicznych uszczerbków, żadnego grzechu – tylko Miłość. To jest obietnica Mojego Raju. Nikt niczego nie będzie pragnąć. Wszyscy będą żyć w harmonii, radości i miłości.

Rzeczywistość Piekła

Nie odrzucajcie tego życia na rzecz życia obiecywanego wam przez szatana. Jesteście okłamywani. Jeżeli podążacie tą drogą, która nie jest Moją, Jezusa Chrystusa Waszego Zbawiciela, wtedy jesteście na drodze do wiecznego potępienia. Będziecie krzyczeć z przerażenia kiedy uświadomicie sobie wasz błąd. Wtedy będziecie błagać o miłosierdzie, łkać, rwać włosy z głowy. Ale ponieważ macie wolną wolę, dar od Ojca, ona nie może wam zostać zabrana. Kiedy wybierzecie tę fałszywą drogę, będziecie cierpieć wieczne potępienie. To jest bardzo realne. Największym przekleństwem będzie to, że istnieje Bóg. Że Ja, wasz Zbawca Jezus Chrystus naprawdę istnieję. I nie będzie wtedy już wyjścia aby się uratować.

Wasze rodziny będą mogły na was patrzeć w drugiej strony. Kiedy to się wydarzy i uświadomicie sobie tę straszną prawdę będzie już za późno. Zapamiętajcie te słowa. Największym przekleństwem będzie to, że będziecie wiedzieć, że już nigdy nie ujrzycie Boga. To będzie największa udręka, która będzie trwać wiecznie pośród ogni piekielnych, gdzie ból nigdy nie ustaje, ani się nie zmniejsza.  Zamiast radować się w Raju, obiecanym wam, skończycie w Piekle przez kłamstwa szatana. Piekło to rzeczywistość i znaczy ono: wieczne cierpienie.

Proszę was wszystkich, którzy nie wierzycie. Mówię do was, proszę was o modlitwę do Mego Najświętszego Serca. Proście o Moje Boskie Miłosierdzie każdego dnia o 15.00. Odpowiem na każdą waszą prośbę z miłością, którą natychmiast poczujecie. Trzymajcie Mnie za rękę, dzieci. Nie puszczajcie jej. Kocham was wszystkich tak bardzo, że dałem Moje życie za każdego z was, abyście byli uratowani.

Tym razem przyjdę jako Sędzia. Tak bardzo was kocham, że nie mogę naruszać daru wolnej woli, którą otrzymaliście od Mojego ukochanego Ojca. Mam nadzieję, że przez moich współczesnych wizjonerów i proroków w końcu Mnie usłyszycie. Prawda jest drogą, pamiętajcie o wiecznym Zbawieniu  i nowym początku, kiedy Niebo powróci na Ziemię.

Kłamstwa szatana

Kłamstwa, bez względu na to, jak są uwodzicielskie, są tylko kłamstwami. Wymyślone, aby skraść ukochane dusze, które nie mogą być oddane przez Mojego Ojca, Stworzyciela Nieba i Ziemi.

Wasz Boski Zbawiciel, Jezus Chrystus

 

To dzieło zostało przepowiedziane w Księdze z Kells

Orędzie nr 6  z serii Ostrzeżenie

Otrzymano piątek, 12 listopada 2010, godz. 15.00

Naprzód, czyń co jest potrzebne, aby ludzie ujrzeli i usłyszeli Moje Boskie orędzia. Ufam ci, droga córko, użyj wszelkich środków, które uważasz za dobre, aby ludzie czytali te orędzia. Musisz włożyć całą swoją energię, aby napisać tę książkę. Książka o której mówię jest świętym pismem i jest częścią Planu, jak zostało objawione w Księdze z Kells (1). Ta książka została przepowiedziana, zmieni życie i ocali dusze. Tak, książka jest tym, co zostało przepowiedziane. Ty jesteś skrybą, Ja jestem Autorem.

Nie czuj się zaskoczona czy onieśmielona, gdyż jest to święta rzecz, a ty zostałaś wybrana do tego dzieła. Zabierze ci to trzy miesiące. Chcę, abyś opublikowała to na całym świecie. Ma być to dzieło wielkie, pełne mocy i czytane przez miliony, tak jak Pismo Święte.

Moja córko, możesz to opublikować pod tytułem  ’ in conversation with the secret prophet’, może tak być. Czemu się lękasz, Moje dziecko. Jesteś prowadzona z Wysoka. Musisz być dzielna. Zaufaj Mi. Poddaj się Mi. Poprowadzę twoją dłoń i twoje kroki na tej drodze. Później skieruję jeszcze następne Moje słowa do ciebie.

Wasz kochający Zbawiciel Jezus Chrystus

 

Grzechy rozdzierają Moje Najświętsze Serce

Orędzie nr 5 z serii Ostrzeżenie.

Otrzymano piątek, 12 Listopada 2010, godz. 3.00

Napisz to, moja córko. Czas upływa. Nie lekceważ Mojej prośby, aby opublikować Mojego ostrzeżenia dla ludzkości. Teraz jest potrzeba skruchy. Moje dzieci muszą usłyszeć Moje wołanie. Moja córko, najpierw komunikuj się z grupami chrześcijańskimi, aby rozpowszechnić Moje prośby.

Bądź silna. Wybrałem cię do tego dzieła, aby moje wołanie o nawrócenie mogło być szybko usłyszane. Pisz książkę i rozpowszechniaj Moje słowa poprzez współczesne środki, jak internet i inne media.  Ponieważ Moja prośba jest pilna, podtrzymam twoją rękę, abyś mogła zrozumieć przesłanie.

Jesteś silniejsza niż myślisz. Módl się więcej do Mojego Miłosierdzia. Nie lękaj się. Dlaczego jesteś taka przerażona. Wieczne życie, kiedy Niebo i Ziemia połączą się jest już na wyciągnięcie ręki. To jest to, do czego człowiek od zawsze dążył. Nie daj się ogłupić atrakcjom, które proponuje świat. Nie można ich porównywać z tym, co czeka w Królestwie Mojego Ojca. Otrzymasz wsparcie, jak tylko te rzeczy zaczną się ujawniać.

Te kilka ostatnich dni było dla ciebie przytłaczających, ale zaakceptowałaś w swoim sercu to, o co cię proszę. To jest trudne i być może nieco przerażające dla ciebie, aby to wszystko pojąć, ale ważne, abyś ufała Mi.

Trwaj przy Mnie w swoim sercu i oprzyj się o Mnie. Oddaj wszystkie swoje wątpliwości, a twoje zadanie stanie się łatwiejsze. Musisz przypominać ludziom o obietnicach i odnoś się do Mojego pisanego słowa. Oprzyj się na zapiskach, aby to miało sens. Nigdy nie bój się zwracać ludziom uwagi, jak ich grzechy ranią Moje Najświętsze Serce i przeszywają duszę Mojego Przedwiecznego Ojca.

My, Moja Matka i wszyscy święci podtrzymamy twoją rękę i umocnimy cię. Otrzymasz praktyczną pomoc i wsparcie w twojej pracy.

Strzeż się tych, którzy będą czynić przeszkody, aby opóźnić rozpowszechnianie tych słów. Módl się za nich i idź naprzód. Wiem, że jesteś zmęczona, ale Moja prośba musi zostać wysłuchana szybko.

Teraz odpocznij, Moje dziecko. Pracujesz dobrze, z wiarą i odwagą. Nigdy się nie poddawaj.

Wasz ukochany Zbawiciel, Jezus Chrystus

 

Druga wiadomość od Dziewicy Marii

Orędzie nr 4 z serii Ostrzeżenie.

Czwartek, 11 listopad 2010, godz.00:20

Jesteś silnym, nadzwyczajnym dzieckiem Bożym.
Zawsze będę z Tobą pracować, bowiem Ty widziałaś tu na ziemi obie strony życia. Ty moje dziecko masz pojąć, co to jest dzieło Boże. Bądź błogosławiona moja umiłowana. Dziękuje Ci.

Moje kochane dziecko, tobie jest dana Łaska Boża dla twojej pracy. W momencie, gdy Duch Święty nawiedził twoją duszę była ona gotowa do pracy. Moja bezwarunkowa miłość do ciebie sprawi, że będziesz silniejsza niż w minionych dniach.

Proszę nie martw się, negatywne emocje mogą cię tylko powstrzymywać. Módl się każdego dnia do mnie Twojej Wiecznej Matki. Nigdy cię nie opuszczę, nie zostawię cię w pracy samej. Ty moje kochane dziecko otrzymałaś bardzo szczególny dar, teraz wiesz w jaki sposób masz go używać.
Moje dziecko, rozumiem, że do tej chwili jest to dla Ciebie związane z obawą. Bądź zawsze pewna, ja jestem z tobą na każdym etapie twojej drogi.

Pokój niech będzie z tobą. Zawsze będę obecna w twoim sercu. Błogosławię cię, moje dziecko i dziękuje ci za twoją odpowiedź.
Maria – Matka pokoju i nadziei

 

Ludzkość stoi w obliczu Ostatecznego Oczyszczenia

Orędzie nr 3 z serii Ostrzeżenie.

Otrzymane w czwartek, 11 listopada 2010

Tak, Moja umiłowana córko, to Ja. Ty i Ja będziemy pracować ramię w ramię by przygotować świat na czasy, które czekają ludzkość, gdyż ziemia stoi w obliczu ostatecznego oczyszczenia.

Ważne jest, że to oczyszczenie się dokona, gdyż bez niego nie może być życia wiecznego dla Moich dzieci. Na Moje dzieci, a zwłaszcza na Moich wyznawców czekają trudności, dlatego że to jest część walki o dusze, która musi być rozegrana.

Odpręż się. Pozwól, Moja córko, swojemu sercu poczuć Moją miłość. Przyjmij ten dar ode Mnie. Być może jesteś tym zaskoczona, ale jestem twoją rodziną. Jesteś w domu wraz ze Mną, w Moim Królestwie. Masz teraz zadanie do wykonania. Weź Mnie za rękę, a poprowadzę twój umysł, tak, abyś przyprowadziła Moje dzieci z powrotem do Mojego Świętego Serca. A teraz Moje dziecko, odpoczywaj.

Twój kochający Jezus Chrystus

Twój kochający Zbawiciel

 

Pierwsze Orędzie otrzymane od Naszego Zbawiciela Jezusa Chrystusa

Orędzie nr 2 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano wtorek, 9 listopada 2010, godz.3.00

Uważaj bo zbliża się czas byś powiedziała światu, że sprawiedliwość spotka wszystkich tych, którzy Mnie odrzucają. Moje miłosierdzie wobec tych, którzy podążają za prawdą Mojego cierpienia na krzyżu, nie zna granic.

Radość niech zstąpi na tych Moich wyznawców, którzy odrzucają pokusy, którym muszą codziennie stawiać czoła. Inni, ci którzy odwrócili się plecami do Mojego nauczania są ślepi  na obietnice złożone przeze mnie kiedy umarłem za ich grzechy na krzyżu.

Odczuwam dotkliwy ból i czuję się opuszczony z powodu porzucenia, którego doznaję od Moich ukochanych grzeszników dla których oddałem Moje ziemskie życie.

Obecnie ziemia pogrążona jest w ciemności. Oni, Moi naśladowcy, bardzo cierpią wraz ze Mną, gdy są świadkami świata grzeszników, którzy nie tylko odwrócili się plecami do Boga, Mojego Przedwiecznego Ojca, ale również do Mnie, który złożyłem ogromną ofiarę by ich ocalić od królestwa wiecznego potępienia.

Rozpaczam i płaczę gorzkimi łzami rozczarowania i żalu z powodu w jaki zostałem odrzucony po raz drugi. Ponaglam Moich wyznawców by się zgromadzili w tym momencie     rozpaczy na świecie. Muszą odrzucić swoją obojętność by modlić się i połączyć się ze Mną by pomóc tym duszom, które zostały skradzione przez Złego.

Ciągle jest czas by grzesznicy okazali żal za grzechy. Nie ma łatwego sposobu. To musi nastąpić z głębi serca. Wierzący, nie obawiajcie się wznieść waszych głosów i chórem głosić miłość, którą mam dla wszystkich.

Chrześcijan, Muzułmanów, Hindusów, Żydów jak również tych, których wierzenia wywodzą się z omylnego umysłu człowieka– wzywam was wszystkich jeden ostatni raz, byście otworzyli wasze oczy na prawdziwe słowo Boga. Boga, który posłał wam słowo poprzez proroków. Prawda została zapisana i udokumentowana w Świętym słowie Pisma Świętego, której żaden człowiek nie może poprawiać, zmieniać, lub próbować przeinaczać podług swojej własnej interpretacji. Jest tylko jeden Bóg. Odłóżcie więc swoją broń, otwórzcie oczy i podążajcie za Mną ku Życiu Wiecznemu.

Kocham was tak bardzo że oddałem Moje życie za was. Czy zapomnieliście? Przez Moje Boże Miłosierdzie błagam was wszystkich po raz ostatni, byście do Mnie powrócili. Przez Moje Miłosierdzie powracam na ziemię i próbuję wam pomóc, byście spojrzeli w głąb swoich serc i poszukali prawdy. Nie pozwólcie zwodzicielowi ażeby was zniszczył. Dążcie do prawdy. Miłość– czysta miłość– jest drogą do Królestwa Mego Ojca.

Proszę was, proszę byście pamiętali o Bożym Miłosierdziu. Kocham każdego z was. Módlcie się teraz o przebaczenie wam waszych grzechów. Wyciągnijcie ręce i pozwólcie mi was prowadzić do Królestwa Mojego Ojca. Wracam na ziemię jak zostało to zapowiedziane. Ten czas zbliża się tak szybko, że wielu z was będzie nieprzygotowanych. Tak wielu będzie wstrząśniętych i znienacka zaskoczonych, że nie uwierzą że to się dzieje naprawdę. Nie pozostało teraz wiele czasu by Moi prorocy przygotowali ludzkość na to wielkie wydarzenie.

Wierzący, wołam do was wszystkich byście wzięli moje ostrzeżenie pod uwagę. Głoście prawdę. Ponaglajcie ludzi, by prosili o Moje miłosierdzie. Będę dążyć do tego, by ocalić każdą jedną duszę, która okaże żal za grzechy aż do jej ostatniego tchnienia.

Nie mogę i nie będę działać wbrew ich własnej woli. Upraszam was, byście słuchali i mieli wzgląd na Moje słowo. Kocham was wszystkich. Proszę was byście modlili się o nawrócenie przed Końcem Czasów, co prawie właśnie nastąpiło. Nie jest Moim zamiarem przestraszenie Moich wyznawców, ale błagam was teraz wszystkich, byście ratowali wszystkie dusze. Musicie przypominać wszystkim o tym jak pilne jest uwolnienie ich umysłów od pogoni za sprawami doczesnymi. Zamiast tego, dążcie do cnoty prostej pokory pozbawionej własnego ego oraz bałwochwalstwa.

Prości ludzie będą musieli wyznaczać szlak w głoszeniu prawdy o Moim Ponownym Przyjściu.

Z powodu szybko narastającej duchowej ciemności rozpowszechnianej przez ateizm i nagły wzrost kultu Szatana w smutnym i niewdzięcznym dzisiejszym świecie, to proste dusze,   prawdziwie wierzący będą musieli podjąć zadanie głoszenia prawdy.

Módlcie się za zbawienie ludzkości bo świat zmierza ku Wielkiemu Uciskowi, jak zostało zapowiedziane w Piśmie Świętym. Będzie zależało od wolnej woli ludzkości czy są przygotowani by dążyć do żalu za grzechy. Nigdy nie powinni się obawiać. Moja miłość zawsze jest miłosierna.

Wasz Zbawiciel Jezus Chrystus

 

Ostrzeżenie – Pierwsze orędzie od Dziewicy Maryi

Orędzie nr 1 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano w poniedziałek, 8 listopada 2010, godz.15.30 (po odmówieniu Różańca w domu)

(ogłaszające przyszłe proroctwa, do dziś otrzymywane przez wizjonerkę, która wtedy nie miała pojęcia, o co jest proszona)

“Moje dziecko masz odpowiedzialne zadanie do wykonania i nie możesz pozwolić, by ktokolwiek cię zatrzymał. Prawda musi wyjść na jaw. Zostałaś wybrana do tego zadania. Moje dziecko, pozostań silna. Aby dokończyć tą pracę, szukaj prowadzenia u Boga w niebie.

Wszyscy święci pracują wraz z tobą. Postaci*, (zobacz koniec orędzia) które zobaczyłaś są wszystkie po to, by pomóc ci rozpowszechnić Moje bezgraniczne orędzia, aby usłyszał je cały świat. Jesteś prowadzona. Nie będzie to dla ciebie łatwe, ale ty uwielbiasz wytrwałość. Wszystko co się dzieje zostało przepowiedziane. Jesteś narzędziem, przez które Bóg będzie porozumiewał się ze wszystkimi Swoimi dziećmi.

Nigdy nie zapominaj, że Bóg kocha wszystkie Swoje dzieci włączając w to tych grzeszników, którzy go obrazili. Błagaj o litość dla każdego z nich. Święta Rodzina ponownie się zjednoczy.

(chwila przerwy… w tym momencie byłam zaskoczona wiec spytałam Matkę Bożą “czy aby dobrze zrozumiałam?” Ona uśmiechnęła się delikatnie i kontynuowała…)

Weź do ręki długopis, właśnie tak i rozgłaszaj prawdę zanim będzie za późno. Te wiadomości mają boskie pochodzenie i muszą być szanowane. Wierzę, że upewnisz się, że rzeczywiście trafią one do niewierzącego świata. Najważniejsze jest, byś pozostała silna dla Mojego ukochanego Syna. Wiem, ze cierpisz dla Niego, z Nim i przez Niego. Raduj się, bo to jest dobre. Poprzez to, że wybrano cię do tej pracy, zostałaś  błogosławiona. Pozostań silna.

Codziennie módl się o prowadzenie. Z upływem czasu staniesz się silniejsza. Nie lękaj się. Jestem z tobą i twoją rodziną każdego dnia. Jesteś napełniana Duchem Świętym, tak byś mogła odkryć prawdę na temat planów Mojego Ojca dotyczących ziemi.

Moje dziecko, odrzuć wątpliwości. Nie wyobrażasz sobie nawet tej boskiej wiadomości. Zapowiedziane Pisma zostaną ujawnione.

Módl się za wszystkie Boże dzieci. Mój drogi ukochany Syn cierpi tak bardzo każdego dnia. Cierpi męki z powodu grzechów człowieka. Jego cierpienie osiągnęło niespotykany poziom, którego nie doświadczył od czasu Swojej śmierci na krzyżu.

Masz siłę i ducha, które są potrzebne, by z Bożym błogosławieństwem przeprowadzić tą misję. Twoje oczyszczenie jest już całkowite. Jesteś gotowa do walki, która na ciebie czeka.

Idź teraz Moje dziecko. Przywdziej swoją zbroję. Stań z uniesioną wysoko głową i pomóż zwalczyć złego. Nie rozpaczaj, gdy będziesz się czasami czuła samotna. Masz wszystkich aniołów i świętych – włączając w to Świętego Jana Pawła II, Świętą Faustynę i Świętego Józefa, którzy prowadzą cię na każdym kroku.

Dziękuję Moje dziecko za wiarę jaką okazałaś. Jesteś wojowniczką i jesteś bardzo mocno ukochana przez Boga Ojca i Mojego drogiego, ukochanego Syna. Jesteś jednym z Jezusem i twoja ręka jest prowadzona przez Ducha Świętego.

Idź teraz, Moje dziecko i użyj wszystkich dostępnych ci narzędzi w tym najważniejszym w historii ludzkości czasie.

Niech cię Bóg błogosławi, Moje dziecko.

Twoja kochająca Matka w Chrystusie, Maryja Królowa Ziemi

 

* postaci, o których mowa, są wizerunkami różnych świętych, którzy ukazali się wizjonerce podczas prywatnego objawienia, ale ona nie miała pojęcia kim byli, dopiero później dowiedziała się tego. Oprócz tych wymienionych powyżej np. Św. Jana Pawła II, Św. Faustyny i Św. Józefa, były obecne dwie postaci, które pozostają nierozpoznane.

 

Maria – Wprowadzenie do Orędzi Ostrzeżenia

Proroctwa Ostrzeżenia odebrane zostały przez wizjonerkę z Irlandii, mężatkę, matkę młodej rodziny która chce być zwana Marią Bożego Miłosierdzia i twierdzi, że otrzymuje je w serii Bożego Przekazu od 9 listopada 2010, do chwili obecnej. Globalne zmiany klimatu, przewroty polityczne, Nowy Porządek Świata i ujawnienie się antychrysta, to tylko niektóre z tematów stanowiących treść tych orędzi.

Orędzia wzmacniające nauki Kościoła katolickiego w zakresie wiary i moralności przekazywane są ludzkości przez Jezusa Chrystusa w celu ponownego ewangelizowania świata tak, aby dusze mogły zostać uratowane zanim nastąpi dzień ich sądu oraz dla przygotowania ludzkości na  Powtórne Przyjście Jezusa Chrystusa.

Wizjonerka zdaje sobie sprawę, że ci, którzy twierdzą, że otrzymują wiadomości o boskiej naturze, muszą być traktowani z dużą ostrożnością. Akceptuje zatem w pełni, że wiadomości muszą być zbadane przez wykwalifikowanych teologów. Są one udostępnione dla Kościoła katolickiego do pełnego zbadania.

Pilność wiadomości
Przekazy ujawniane są światu szybko, ponieważ, jak mówi: “nie mamy wiele czasu, wobec rozwoju wydarzeń na świecie, a ludzie mają prawo do poznania Prawdy, aby mogli poprawić swoje życie w nadziei, że ich dusze mogą być zbawione. “

Jej rola jako wizjonerki jest bardzo jasna, gdy mówi: “Jak nakazuje Pan nasz Jezus Chrystus, mogę zostać pisarzem, ale nie jestem autorem. Autorem jest On. Zdaję sobie sprawę, że trudno jest ludziom zaakceptować autentyczność tych wiadomości, ale to dobrze. Zapewniam jednak, że miłość Jezusa Chrystusa i Jego Ojca Przedwiecznego dla każdego z nas na świecie jest czysta i głęboka. Serce pęka, gdy jest się świadkiem cierpienia Jezusa z powodu grzechów na świecie, a zwłaszcza tych, którzy nie wierzą, że Bóg istnieje. Teraz On da światu dowód podczas Ostrzeżenia – Oświetlenia sumienia, nadprzyrodzonego wydarzenia, którego świadkami będą wszyscy”.

Wizjonerka została poinstruowana przez naszego Pana, Jezusa Chrystusa, aby nie analizować orędzi lub dodawać osobistych interpretacji, czy poglądów. Wiadomości mają być opublikowane dokładnie tak, jak zostały one przez nią otrzymane – bez żadnych zmian dokonanych w treści.

Przyznaje, że objawienia nie są niezbędne dla wiary w Boga. Mówi, że w tym przypadku są one dawane w celu poprawy wiary ludzi i aby pomóc im przygotować się do wydarzeń na świecie, które odnoszą się do okresu czasu poprzedzającego Przyjście Chrystusa. Podkreśla, że absolutnie nie ma pojęcia, kiedy Powtórne Przyjście nastąpi, ani że nigdy nie była podana data tego Wydarzenia.

2011 jest Rokiem Oczyszczenia na całym świecie
Globalne niepokoje, w tym wojny i trzęsienia ziemi, narastają teraz z powodu człowieka odwracającego się od wiary w Boga Ojca Wszechmogącego.
W przekazach Jezus powiedział, że Bóg, Odwieczny Ojciec nie będzie bezczynnie patrzeć jak grzech nadal potęguje się na świecie. Katastrofy ekologiczne nasilą się pod koniec 2011 roku i będą niestety odczuwalne w częściach świata, gdzie są najmniej oczekiwane. Dopiero kiedy staną się tak powszechne, że ludzie zaczną się nad tym zastanawiać, zdadzą sobie sprawę, że nie są one wynikiem zmian klimatycznych, ale że mogły powstać z ręki Boga.

Ich powodem będzie według Marii fakt, że Bóg jest zawsze miłosierny i chce dać ludziom szansę na pokutę, aby mogli wejść do nieba, zanim Jego Syn, Jezus Chrystus przyjdzie jako Sprawiedliwy Sędzia podczas Powtórnego Przyjścia.

Przez Swoje Miłosierdzie daje światu tę Ostatnią Szansę, aby prosić o przebaczenie za grzechy, tak żeby ludzkość mogła być uratowana i wprowadzona do nowego Raju, kiedy Niebo i Ziemia połączą się w Jedność.

Modlitwa pomoże uniknąć globalnej katastrofy, ale niestety, według wizjonerki nie ma teraz wystarczająco dużo modlitwy na świecie, więc gniew Boży ujawni się ze skutkiem natychmiastowym. Trzęsienia ziemi, tsunami, powodzie, fale upałów i erupcje wulkanów będą teraz eskalować w swej intensywności.

Ostrzeżenie

Najbardziej pilna wiadomość odnosi się do mistycznego wydarzenia, które wkrótce odbędzie się na świecie. Wydarzenie opisane przez Jezusa Chrystusa jako Ostrzeżenie i Oświetlenie Sumienia, dane będzie światu jako Największy Akt Bożego Miłosierdzia. Ostrzeżenie, cudowny Dar osobistego spotkania każdej duszy z Bogiem, poprzedzi i pomoże przygotować ludzi na Powrót Jezusa Chrystusa.  Wydarzenie to będzie doświadczane przez każdego człowieka na świecie, także dzieci w odpowiednim wieku. Będzie to tak silne przeżycie, że nikt nie będzie mógł go zignorować. Wszyscy, nawet ateiści, przekonają się, że Bóg istnieje. Każdemu objawią się jego grzechy tak, jak pojawiają się one w oczach Boga. Dar ten będzie zachęcać ludzi do ponownej oceny swojego życia i poproszenia Boga o przebaczenie. W tych burzliwych latach będzie również inspirować wiele nawróceń, zanim Jezus Chrystus powróci jako Sprawiedliwy Sędzia.

Wizjonerka mówi, że wiadomości te zostały jej ujawnione jako Księga Prawdy – ostatnia seria Bożych orędzi przekazywanych do świata przed Powtórnym Przyjściem i zostały przepowiedziane. Są boskiego pochodzenia i są dawane z czystej Miłości Boga do wszystkich Jego dzieci.

Aktualnie Maria otrzymuje duchowe przewodnictwo poprzez różne kanały wewnątrz Kościoła.

Ze względu na uchylenie kanonu 1399 i 2318 dawnego Kodeksu Prawa Kanonicznego przez Papieża Pawła VI w roku 1966 (AAS 58/16) nie ma już zakazu publikowania nowych objawień, wizji, proroctw, cudów itp. Nie obowiązuje już odtąd zakaz ich rozpowszechniania bez imprimatur Kościoła.

 

strony:   67,   66,   65,   64,   63,   62,   61,   60,   59,   58,   57,   56,   55,   54,   53,   52,   51,   50,   49,   48,   47,   46,   45,   44,   43,   42,   41,   40,   39,   38,   37,   36,   35,   34,   33,   32,   31,   30,   29,   28,   27,   26,   25,   24,   23,   22,   21,   20,   19,   18,   17,   16,   15,   14,   13,   12,   11,   10,   9,   8,   7,   6,   5,   4,   3,   2,   1   index

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Objawienia Maryjne objawienia fatimskie orędzia Maryjne objawienia w medjugorie Jezusa Jezus Chrystus objawienia w garabandal objawienia Maryi orędzia Maryi pielgrzymka pielgrzymki Matka Boska fatimie fatimska III tajemnica fatimska Jan Paweł II Apokalipsa św. Jana objawienie św. Jana Pismo Święte Chrystus Bóg Ojciec Biblia Pismo Święte religia III wojna światowa orędzia prywatne Jezus la salette garabandal Ojciec Pio objawienia ostrzeżenie ostrzeżenia ostrzeżeniem kościół katolicki, kościołem, kościoła, chrześcijański, chrześcijanie, chrześcijańskie, katolicy, katolicki, katolickie, katolikami lourdes  św. Faustyna Faustynie guadalupe fajemnice fatimskie ostrzezenie.za.pl oredzia.republika.pl ostrzezenie.strefa.pl