OSTRZEŻENIE

strona poświęcona proroctwom zbliżających się czasów ostatecznych

powrót na:

strona główna

STRONA 3

strony:   67,   66,   65,   64,   63,   62,   61,   60,   59,   58,   57,   56,   55,   54,   53,   52,   51,   50,   49,   48,   47,   46,   45,   44,   43,   42,   41,   40,   39,   38,   37,   36,   35,   34,   33,   32,   31,   30,   29,   28,   27,   26,   25,   24,   23,   22,   21,   20,   19,   18,   17,   16,   15,   14,   13,   12,   11,   10,   9,   8,   7,   6,   5,   4,   3,   2,   1   index

Tekst objawień:

Ręka Mojego Przedwiecznego Ojca spadnie teraz na ten niewdzięczny i zaślepiony świat

Orędzie nr 58 z serii Ostrzeżenie.

Otrzymano poniedziałek, 4 kwiecień 2011, godz.19.00

Moja najukochańsza córko czas teraz nie jest po naszej stronie.  Propaguj te Orędzia wszędzie, jak tylko możesz.  Czas Ostrzeżenia jest bardzo bliski.  Powiedz Moim wiernym, aby w swojej wierze we Mnie pomogli nawracać niewierzących, by przygotować ich do Ostrzeżenia.

Moja córko podczas ciągłego niedowierzania tym przekazom tracisz drogocenny czas, którego już nie ma.

Dla moich umiłowanych dusz pragnących wybawienia.  Grzech Moja córko jest nieokiełznany i rozprzestrzenia się jak wirus w każdym zakątku świata.  Jest wszędzie.  Dręczy on dobre dusze jak również te, które są stracone dla Mnie.  Grzech musi być powstrzymany. Pomoże modlitwa i rozpowszechnianie Mojego Słowa.  Powiedz Moim wiernym, jak szatan zaraża ludzkość. Jest on nie tylko obecny w światowym chaosie, ale również zaraża tych, którzy wierzą że działają w imię sprawiedliwości.

Ratujcie teraz dusze odmawiając Koronkę do Mojego Miłosierdzia.  Rozpowszechniajcie pilnie tą modlitwę. Oznaki paniki, horror, niepokój oraz zajadła nienawiść rozpowszechniane są w świecie i głęboko odczuwane przeze Mnie Zbawiciela ludzkości, ciągle wylewającego łzy za te stracone dusze.

Czyż ludzkość nie jest wstanie dostrzec wzajemnej nienawiści w każdym miejscu?  Czyż nie wiecie, że to jest szatan, zwodziciel w swoim działaniu?  Podczas gdy piekielna nienawiść i chorobliwe okrucieństwo rozprzestrzeniają się jak dziki pożar, tak też ręka Mojego Ojca Przedwiecznego spadnie na ten niewdzięczny i zaślepiony świat.

Bitwa o zbawienie dusz rozpoczęła się.

Bitwa o zbawienie dusz rozpoczęła się. Módlcie się gorąco za siebie i za wasze rodziny.  Ponieważ wiele niewinnych dusz zostanie objętych tym kataklizmem.  Nie bójcie się, ponieważ wszyscy wierzący we Mnie i Mojego Przedwiecznego Ojca będą uratowani. Gdyby Mój Przedwieczny Ojciec nie interweniował teraz, to ludzkość wszczęłaby ludobójstwo na taką skalę, że populacja świata zmniejszyłaby się w znacznym stopniu.

Boże Miłosierdzie

Trwajcie przy swojej wierze wszyscy, bo bez wiary wasze cierpienia będą trudne do przetrwania.  Chwalcie Mojego Ojca za Mój dar Bożego Miłosierdzia. Moje Miłosierdzie nie ma granic i to będzie udowodnione wam wszystkim.  Ten ocean czystej i skondensowanej miłości zostanie wylany na wszystkie Moje dzieci, by pomóc uratować je od nienawiści i zła, które są rozsiewane przez złego.  Obmyjcie teraz wasze dusze w Mojej Miłości, ponieważ czas jest bliski.

Pamiętajcie, że kocham was wszystkich.  Dar Mojego miłosierdzia jest dla wszystkich, również dla tych z ciężkimi grzechami.  Otrzymają oni szansę na skruchę, aby pokonać szatana. Aby włączyć się do Mojego zawsze Miłosiernego Królestwa, które nadejdzie.

Patrzcie w stronę Nieba.  Pozwólcie Mi trzymać i objąć was.

Wasz kochający Zbawiciel, zawsze Miłosierny Sędzia

Jezus Chrystus

 

Znaczenie i moc modlitwy

Orędzie nr 57 z serii Ostrzeżenie.

Czwartek, 24 marca 2011 r. godz.23°°

Moja ukochana córko, z dużą radością łączę się znowu tego wieczoru z tobą. Posiadasz teraz łaskę zdolności dokonywania oceny i jest dla ciebie jasne, w jaki sposób musisz podążać właściwą drogą.

W końcu, jesteś teraz wolna w jedności ze Mną. Wolna od wątpliwości, z czystym sumieniem, silniejsza niż wcześniej i gotowa do ujawnienia światu Moich obietnic. Moje słowo uzmysłowi niezbędność i nagłość potrzeby, aby być przygotowanym do otworzenia waszych serc w chwili, gdy wszystkim pokazane będą ich grzechy.
Przez fakt, że będziecie przygotowani i uprzedzeni, uratowanych zostać może dużo, dużo więcej dusz. Im więcej będzie nawróceń, tym słabsze będzie prześladowanie, które potem nastąpi. Moja córko, nie bądź nigdy zarozumiała, ale też nie powinnaś okazywać lęku przed przyszłymi wydarzeniami. Wszystko przeminie, a zamiast tego nastanie wszędzie szczęśliwszy świat, w którym będzie więcej miłości.

Przekazy te są po to, aby po prostu przypomnieć wszystkim o istnieniu Boga.
Powiedz wszędzie Moim ludziom, że przekazy te są po prostu po to, aby wszystkim dzieciom Boga przypomnieć, że On istnieje. Muszą sobie one także uświadomić, że dusze są najważniejszą częścią ich ludzkich oblicz. Ocalenie dusz ma zasadnicze znaczenie, jeśli mają uczestniczyć z innymi we wspaniałej przyszłości, która wszystkich czeka. Ludzie muszą tylko zaledwie przypomnieć sobie o Dziesięciu Przykazaniach i z czcią je stosować. Wszystko co muszą uczynić, to stosować się do Mojej nauki i przeżywać życie tak, jak Ja im to powiedziałem. Powodem, dla których przekazuję proroctwa, jest udowodnienie moim ukochanym zwolennikom, że Boska ingerencja jest faktem. Mam nadzieję, że w ten sposób otworzą swe serca dla prawdy.

Boża miłość przynosi pokój.

Dla wielu osób przyznanie się do Mojej nauki jest tylko pustą deklaracją. Inni uważają ją za nudną i męczącą. Boją się, że naśladując mnie stracą pociechę, którą jak wierzą, mogą w ich życiu przynieść rzeczy materialne. To, czego nie potrafią zrozumieć jest, że jedynym prawdziwym pocieszeniem, którego mogą doznać, jest Boska miłość. Ta miłość może przyjść w wasze życie tylko wówczas, gdy przez prostą modlitwę zbliżycie się do Mnie i Mojego Ojca Przedwiecznego. Gdy tylko pojawi się taki stan zbliżenia, okaże się, że jesteście wolni od trosk i napięć. Żadna ilość fałszywych środków pobudzających nie może się równać z euforią, która powstaje, kiedy zbliżacie się do Mojego Serca. Miłość ta przenika nie tylko całe ciało, umysł i duszę, ale umożliwia także naprawdę wolne życie. Doświadczać będziecie głębokiego zadowolenia, które wcześniej nie było wam znane. Wtedy też będziecie zaskoczeni, jak mało obchodzić was będzie świat materialnego luksusu. Utracicie zainteresowanie tymi rzeczami i będzie stanowić to dla was niespodziankę.

O dzieci, gdybyście tylko spróbowały zbliżyć się do Mnie, byłybyście w końcu wolne.

W waszych duszach nie będziecie czuć żadnego zwątpienia. Zamiast tego będziecie spokojniejsi, żyjąc w mniejszym pośpiechu. Będziecie mieć więcej czasu, aby zainteresować się innymi oraz na osiągnięcie wewnętrznego pokoju. Ten stan będzie emanować od was tak, że inni będą się czuli jak przyciągani. Będziecie się zastanawiać dlaczego. Nie troskajcie się o to, gdyż tak skutkuje Łaska Boża. Jeśli jesteście pełni Tej łaski, przenosi się to dalej i rozprzestrzenia na innych – przez miłość. Cykl ten powtarzać się będzie znowu i znowu. Dzieci, dlatego proszę, nie zapominajcie o znaczeniu modlitwy, mocy, którą przynosi i o prędkości, z jaką otacza wszystkie te szczęśliwe dusze, które dostaną się w obszar miłości.

Sieć matactw szatana przyczyną lęku.

Tak jak modlitwa i miłość nawzajem się przyspieszają, przyspiesza też nienawiść głoszona przez szatana. Oszust rozszerza swoje złudy, pracując przez tych ludzi, którzy nie mają wiary, albo próbują swych sił w ciemnych duchowych grach. Jego sieć nienawiści zatacza szerokie koła, także wśród tych, którzy mają wrażenie dobrego przeżywania ziemskiego bytu. Ta wyrafinowana sieć może złapać każdego, kto nie jest ostrożny. Jedynym wspólnym mianownikiem jest to, że wszyscy, którzy wpadli w pułapkę szatana czują niepokój, lęk, rozpacz i strach. Ten strach zamienia się szybko w nienawiść.
Biegnijcie do Mnie szybko. Nie czekajcie, aż wasze życie postawione zostanie na głowie przez niepotrzebne cierpienia, gdyż Ja jestem zawsze tutaj, czuwając i czekając; mając nadzieję, że każdy z was porzuci pychę, bym mógł przyjść i wziąć was w ramiona. Wejdźcie do waszego kościoła i módlcie się do Mnie. Mówcie do Mnie w domu, w drodze do pracy. Gdziekolwiek jesteście teraz, zwróćcie się do Mnie. Przekonacie się dość szybko, jak wam odpowiem.

Obudźcie się – otwórzcie wasze zamknięte serca.

Obudźcie się, dzieci. Czy nie poznajecie już w międzyczasie, że mnie potrzebujecie? Kiedy w końcu otworzycie swoje zamknięte serca, aby Mnie wpuścić do środka? Nie marnujcie cennego czasu w interesie własnym i waszych rodzin. Ja jestem miłością. Mojej miłości potrzebujecie, aby zaspokoić pragnienie waszych zatwardziałych i wyschniętych dusz. Moja miłość, kiedy tylko jej doświadczycie, wzmocni waszego ducha i umożliwi ponownie odczuwanie prawdziwej miłości. Wówczas ta miłość otworzy wasze umysły dla prawdy –  zgodnie z obietnicą, którą zrobiłem dla każdego z was, gdy za wasze grzechy umarłem na krzyżu. Kocham was, dzieci. Proszę pokażcie mi waszą miłość, błagam was. Nie pozostańcie dla mnie utracone. Dzieci, jest mało czasu, aby powrócić do Mnie.

Nie zwlekajcie.

Wasz kochający Zbawiciel Jezus Chrystus

 

Módlcie się za tych, którzy powodują ból

Orędzie nr 56  z serii Ostrzeżenie.

Poniedziałek 21 marca 2011 godz.23.00

Moja ukochana Córko, dziś wieczór czujesz pokój, jakiego nie czułaś przez tak długi czas. Moja Córko, byłaś dręczona przez oszusta, a poprzez Łaski, które ode Mnie uzyskałaś, nie odczuwasz już skutków tych ataków.

Posłałem ci czystą duszę pełną Miłości, która pomoże poprowadzić ciebie. Będzie cię trzymać za rękę i prowadzić do Mnie i Prawdy. Teraz rozumiesz Moja ukochana Córko, co to znaczy cierpieć w Moje Imię. Teraz wiesz co to znaczy, być wyszydzanym w publicznych miejscach, wyśmiewanym za plecami, oskarżonym o złe czyny, których nie jest się winnym; a wszystko w Moje Imię. Ciesz się Moja Córko, gdyż oznacza to, że teraz zbliżasz się do Jedności ze Mną. Modlitwa, jak już w końcu rozumiesz, utrzymywać cię będzie w stanie łaski i pokoju.

Moja Córko, nie osądzaj tych, którzy powodują twój ból. Módl się za nich. Wybacz im. Ale ty już to zrobiłaś, czyż nie tak? Rozumiesz teraz Prawdę Mojej Nauki. Sprawię, że będziesz coraz silniejsza Moja Córko. Nie bój się. Jak już mówiłem, oszust nigdy nie ukradnie twojej duszy. Trzymam cię w Moich Ramionach i obiecuję, że gdybyś zbłądziła, zawsze przyciągnę cię do Mnie z powrotem.

Musisz teraz zdobywać siłę i odwagę, aby przekazywać Moje Boskie Orędzia dla ludzkości. Są one pilne. Wiesz, co należy robić. Wołaj Mnie do swojego serca w każdej minucie dnia. Kocham Cię Moja dzielna, droga Córko. Jestem dumny z ciebie za sposób, w jaki spokojnie bronisz Prawdy i nie odrzucasz tych Świętych Przekazów. Ponieważ teraz znasz Prawdę.

Wasz ukochany Zbawiciel

Jezus Chrystus

 

Trzęsienia ziemi w Europie i wojna światowa

Orędzie nr 55 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano piątek 18 marzec 2011,  o północy

Moja ukochana córko, przychodzę dziś wieczorem z wielką miłością, ażeby się z tobą skontaktować, gdyż znam udręki, które przysparzają ci bólu. Cierpienie, które teraz poświęcasz innym duszom oznacza, że inaczej, gdybyś nie działała z taką radością, pozostałyby one w obliczu ciemności.

Moja córko, te przekazy są prawdziwe, ale powinnaś łączyć się ze Mną tylko podczas modlitwy lub  po modlitwie. To ważne, ponieważ oszust czasami usiłuje przeszkodzić, jeśli nie jesteś w cichej modlitwie ze Mną.

Wojna światowa.

Moja córko, proroctwa, o których mówiłem są w trakcie procesu dokonywania. Mojemu ukochanemu przedstawicielowi w Watykanie nie pozostaje wiele czasu z powodu wydarzeń, które dzieją się. Ludzkość zobaczy wkrótce kolejne wydarzenia, włącznie z trzęsieniem ziemi w Europie, które wielu zszokuje; ale oczyszczenie to przyczyni się do zjednoczenia ludzi, co będzie korzystne dla wszystkich. Nastąpią inne globalne wydarzenia, włącznie z wybuchem wulkanu, podczas gdy wojna na Bliskim Wschodzie zaangażuje inne nacje. Narody Zachodu sprowokują reakcję Rosji i Chin. Wszystko zakończy się wojną światową.

Modlitwa zmniejszy stopień rozmiaru tych zdarzeń.

Tymczasem wkrótce nastąpi Ostrzeżenie. Spowoduje ono nawrócenie. Nawrócenie, przez modlitwę, złagodzi zakres i skutki tych wydarzeń.

Cierpienie przyniesie pokorę – Pokora zbawi dusze.
Moja córko, w ogromnej skali w jakiej świat doświadczy tych wstrząsających wydarzeń ci, którzy będą cierpieć, nabiorą pokory. Przez pokorę mogą być uratowani. Wszystko to jest konieczne, aby przygotować świat na Moje powtórne przyjście. Czas ten nie jest odległy. Moja córko, to będzie wielki dzień chwały dla wierzących. O dniu tym pamiętaj przede wszystkim, ponieważ wszystkie wcześniejsze cierpienia, które zniosłaś w Moje Imię, będą zapomniane.
Wszystkie proroctwa przewidziane w Księdze Objawienia dokonują się teraz na świecie. Tych,  którzy rozumieją znaczenie tych wydarzeń: proszę, proszę wyjaśnijcie innym, jak ważne i konieczne jest, aby prosić Boga o przebaczenie, aby oczyścić swoje dusze.

Wątpliwości w Moje przekazy.

Moja córko, słuchaj zawsze, zawsze Moich przekazów przez swoje serce. Ty wiesz, że one przychodzą ode Mnie, twojego Boskiego Zbawiciela, chociaż czasem inni będą cię przekonywać, że tak nie jest. Boli Mnie to tak bardzo. Rozumiem wiele twoich własnych wątpliwości, które wypływają z twojej troski i wstrętu do wprowadzania ludzi w błąd. Musisz w końcu porzucić wszystkie takie myśli.

Powierz mi swoją wolę.

Moja córko, byłabyś silniejsza, gdyby duchowe wsparcie, którego potrzebujesz, dane ci było od jakiegoś księdza. Niestety, nie przyjmują mojego Kielicha w prawidłowy sposób – jest to fakt, który Mnie głęboko obraża. Musisz więc polegać teraz wyłącznie na mnie. Powierz mi ostatecznie swoją wolę, a wszystko wyda się znacznie bardziej przejrzyste. Módl się każdego dnia koronką do Miłosierdzia Bożego oraz odmawiaj Różaniec. Przynajmniej raz w tygodniu bierz udział w nabożeństwie. Wszystkie te małe prezenty dla Mnie zbliżą cię do Mnie. Im bliżej Mnie będziesz, tym lżejsze i łatwiejsze będą twoje zadania.

Broń tych przekazów.

Czcij słowa Pisma Świętego. Broń ich. Przyjmij do wiadomości, że będą atakowane i rozdzierane, zwłaszcza przez tych, którzy uważają się za ekspertów; poszukujących fragmentów, które ich zdaniem, pozostają w sprzeczności do Moich nauk. Jedyną sprzecznością będzie ich własna błędna interpretacja Mojej nauki. Tam właśnie będą Moje święte słowa przekręcać i dokonywać błędnej wykładni, ponieważ pasuje im, aby to zrobić.

Znaczenie pozostawania w stanie łaski.

Moja córko, z całego serca tęsknię do twojej bliskiej łączności ze Mną. Proś Mnie o łaskę uczynienia cię silną, a Ja ci ją dam. Mam plany w stosunku do ciebie, moja córko. Są one bardzo ważne. Dlatego ważne jest, by twoja dusza była oczyszczona i abyś zawsze była w stanie łaski.

Ponieważ nastąpi twoje ostateczne przekształcenie do duchowej doskonałości, będziesz cierpieć moja córko. Ale chcę cię na to przygotować. Opinia innych nie powinna cię obchodzić. Tych, którzy nie doświadczają światła, którzy cię denerwują – tych ignoruj. Módl się za nich. Zwróć jednak uwagę, że w niezauważalny dla ciebie sposób mogą cię odsunąć tak daleko ode Mnie, że twoje serce może się zamknąć dla Mnie.
Święty Augustyn i Święty Benedykt współpracują z Tobą. Wołaj do nich o pomoc, a wszystko będzie dla ciebie znacznie łatwiejsze. Wykonywanie Mojej pracy i tych zadań, których od ciebie wymagam jest trudne. Każdy krok na tej drodze może doprowadzić do potknięcia. Gniew, frustracja i argumenty pojawią się wokół ciebie i będą coraz bardziej intensywne. Wszystkie mają na celu osłabienie twej woli – jeżeli na to zezwolisz.
Musisz błogosławić swój dom i mieć ze sobą w każdym momencie różaniec, krzyż Benedykta i wodę święconą. Bądź teraz odważna. Zaufaj Mi całkowicie. Dalej poświęcaj Mi swoją wolną wolę, a Ja obdarzę cię wszystkimi łaskami, których potrzebujesz, abyś mogła w sposób doskonały wykonać Moją pracę.
Kocham cię, moja wybrana Córko. Uczynię cię jeszcze mocniejszą, niż jesteś. Będę cię prowadził. Ażeby było to naprawdę skuteczne, musisz powierzyć mi twoje ciało, twój umysł i twoją duszę. Ale ofiara ta musi pochodzić od ciebie i  powinna być Mi przekazana jak drogocenny dar. Nie mogę wziąć jej od ciebie tak po prostu, gdyż twoja wolna wola jest specjalnym darem od Boga, mojego Ojca Przedwiecznego.

Idź teraz w pokoju moja córko. Przekaż Mi twoje troski i wątpliwości. Uwolnij twoje ciało, twój umysł i twoją duszę. Wówczas, gdy powierzysz mi twą wolną wolę, uzyskasz zjednoczenie ze Mną. Ten dar dla Mnie zapewni, że Moje słowa będą skuteczniej słyszane na całym świecie.

Twój kochający Zbawiciel ludzkości, Jezus Chrystus, Sędzia sprawiedliwy.

 

Człowiek będzie ukarany w tym roku oczyszczenia

Orędzie nr 54 z serii Ostrzeżenie.

Sobota 11 marca 2011, 15:30

Moja ukochana córko, z powodu ludzkich grzechów dalej postępować będzie oczyszczenie, w czasie którego ludzkość cierpieć będzie poprzez wojnę, trzęsienia ziemi, wybuchy wulkanów, tsunami, fale upałów i błotne lawiny.
Tylko ci, którzy zwrócą się do Mnie, waszego Bożego Zbawiciela i do Waszego Stwórcy, Mojego i Waszego Ojca, mogą być uratowani. Nigdy nie patrz na Mojego Ojca ze strachem. On kocha wszystkie swoje dzieci, ale ukarze tych, którzy nie akceptują jego istnienia. Jego cierpliwość się kończy, gdyż nadal pogłębia się zło, brak wiary i niemoralna miłość własna człowieka.

Mój Przedwieczny Ojciec, Bóg – Przyczyna i Stwórca wszystkiego, kocha wszystkie Swoje dzieci z czułością, którą odczuwają rodzice wobec swoich dzieci. Jednak tak jak pełni odpowiedzialności rodzice traktują i karają swoje dzieci, gdy popełniają one agresywne i niedopuszczalne czyny, tak teraz, w tym czasie, gniew Mojego Ojca ukaże się na świecie. To jest moja córko, jak ci mówiłem, rok oczyszczenia.

Na całym świecie ludzie zrozumieją, że wydarzenia te nie są naturalnego pochodzenia. Są one efektem Boskiej interwencji, aby ludzie w końcu zrozumieli prawdę Pisma Świętego. Módlcie się, módlcie się o nawrócenie.

Twój kochający Jezus Chrystus

 

Słowa pocieszenia w związku z tymi, którzy kwestionują te wiadomości

Orędzie nr 53  z serii Ostrzeżenie.

Niedziela 6 marzec 2011, godz.15.00

Bądź silna Moja Córko. Nie wolno ci się samej zadręczać, gdy czytasz komentarze w internecie, które dowodzą jak wiele nienawiści wiele Moich Dzieci czuje w stosunku do Mnie. Odrzucanie Mnie nie rozpoczęło się i nie zakończyło z Moim Ukrzyżowaniem. Kontynuowane jest i dzisiaj, jako bezpośredni skutek nienawiści, którą poprzez Moje Dzieci rozprzestrzenia szatan. Będziesz cierpieć w Moje Imię tak samo, jak Moi ukochani zwolennicy, którzy odważą się Mnie bronić. To nie jest nic nowego Moja ukochana Córko. Po prostu to, co widzisz jest dla ciebie szokujące.

Nawet ci Moi wierni, którzy twierdzą, że we Mnie wierzą, będą uważać te przekazy za trudne do przyswojenia. W czasie, gdy dowód zostanie ujawniony, wszyscy ci, którzy Mnie nienawidzą, dokonają ponownej oceny swoich poglądów. Niektórzy będą płakać, gdy pokazana im będzie Słodycz Prawdy.

Inni jeszcze będą sprawdzać i kwestionować, ponieważ popełniać będą błąd, próbując dojść do swej decyzji poprzez ludzkie rozumowanie.

Idźcie teraz i módlcie się za wszystkich tych, którzy badają te przekazy. Mają rację, że to robią. Ci, którzy podążają w Moje Imię, muszą zaakceptować, że będzie to dla nich stanowiło wyzwanie, i jest to słuszne. Dlatego też wszystkie przekazy powinny być traktowane z ostrożnością.

Idźcie teraz w pokoju i miłości. I pamiętajcie, że Ja kocham wszystkie Moje Dzieci, także te wyznające nienawiść do Mnie.

Wasz kochający Zbawiciel

Jezus Chrystus

Sędzia całej ludzkości

 

Wszyscy chrześcijanie żałujcie teraz za wasze grzechy, katolicy módlcie się za Papieża Benedykta

Orędzie nr 52 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano w sobotę, 5 marca, godz.10.00

Moja umiłowana córko, ponownie jesteśmy zjednoczeni. Przez ostatnie parę dni byłaś zajęta. Czy zauważyłaś siłę, jaką wam obojgu daję zarówno duchową jak i cielesną? To dlatego, że twoja praca tak bardzo Mnie cieszy. Gdy będziesz dalej kontynuować publikowanie tych orędzi, proszę zachęcaj tylu ludzi ilu tylko znasz, by dążyli do tego abym wybaczył im grzechy i do ich pojednania ze Mną. Nie ma znaczenia jakiego chrześcijańskiego wyznania są. Muszą okazać pokorę i poddać się Mi poprzez akt dążenia do zbawienia.

Ten prosty akt uczyni ich silniejszymi podczas wydarzenia, które nazywam Ostrzeżeniem. Wszyscy żałujcie za grzechy jeżeli chcecie ocalić wasze dusze. Przygotujcie się na Ostrzeżenie natychmiast, ponieważ ci z was, którzy nie są w stanie łaski uświęcającej, mogą tego nie przetrwać.

Moja ukochana córko, chcę byś działała szybko i rozpowszechniała Słowo tych orędzi na całym świecie. Już ci tłumaczyłem, że muszą dotrzeć do jak największej ilości ludzi w jak najkrótszym odstępie czasu. Tak samo gdy nadchodzi to wydarzenie, tak i wydarzenie zbliżające się w Świętym Watykanie.

Proś wszystkich, by modlili się za Mojego ukochanego pobożnego Namiestnika, Papieża Benedykta, bo otoczony jest wrogami Mojego Przedwiecznego Ojca. Módl się za księży, którzy są niezachwiani w swojej wierze we mnie i Mojego Przedwiecznego Ojca.

Powstanie fałszywego proroka

Muszą się teraz bardzo mocno modlić, bo wszyscy ujrzą rezultat tego ataku na mojego Wyświęconego Namiestnika. Módlcie się, módlcie się, módlcie się aby Fałszywy Prorok został zdemaskowany. Zwróćcie uwagę na jego postępowanie.  Na jego przyciągający  uwagę program działania. Zwróćcie uwagę na sposób w jaki Moi zagubieni wyświęceni słudzy padną mu do stóp w podziwie. A potem słuchajcie uważnie tego, co ma wam do powiedzenia. Jego pokora będzie fałszywa. Jego intencje będą szkodliwe, a miłość którą będzie promieniował, będzie miłością do siebie. Będzie uważany za innowacyjnego, dynamicznego– powiew świeżego powietrza. Chociaż pełen będzie ambicji i energii, jego moc nie będzie pochodzić od Boga, Ojca Przedwiecznego. Pochodzi ona od szatana, od złego.

Módlcie się, módlcie się, módlcie się. Bo wy moje dzieci musicie stać na straży. Potrzebujecie bym was prowadził teraz gdy te proroctwa są objawione światu. Bądźcie silni. Bądźcie wierni Mojemu nauczaniu. Módlcie się w grupach. Módlcie się Świętym Różańcem by chronić się od złego.

Zapamiętajcie jedną rzecz. Moje nauczanie nigdy się nie zmienia. Jest takie samo jakie było zawsze. Jak już mówiłem wcześniej, jeżeli odkryjecie, że zostało zafałszowane, złagodzone, lub jak będzie w tym przypadku zniekształcone w sposób, że będzie się ono wydawać wam dziwne lub niezgadzające się z Moim nauczaniem, odwróćcie się od tego i módlcie się o Moje prowadzenie.

Wasz Boski Zbawiciel Jezus Chrystus

 

Demokracja zniknie – Księża będą męczeni

Orędzie nr 51 z serii Ostrzeżenie.

Otrzymano czwartek, 3 marca 2011, godz.23:30

Droga córko, tego wieczoru przychodzę do ciebie z radością. Twoja nieobecność sprawiła Mi ból, ale wiedziałem, że niedługo zwrócisz się do Mnie.

Proszę, słuchaj uważnie. Zdaję sobie sprawę, że jesteś zajęta codziennymi sprawami, jednak musisz zrozumieć nagłą potrzebę tego orędzia. Przekazuję do was Moje słowo w najbardziej historycznej epoce od początku dziejów. Ponieważ w tym czasie świat doświadczy zmian, jakich ludzkość jeszcze nigdy nie doświadczyła.

Przygotowujcie się teraz Moje dzieci, gdziekolwiek jesteście w świecie, ponieważ w niedługim czasie każdy z was doświadczy jednego z najbardziej cennych darów Mojego Miłosierdzia. Moje Ostrzeżenie, które będzie wam dane, spowoduje nawrócenia na całym świecie. Kiedy to nastąpi, po tym jak ziemia stanie w miejscu, Miłość rozprzestrzeni się poprzez akceptację prawdy.

Sługom szatana trudno będzie bronić swoich grzesznych zachowań w obliczu miłości i światła, które będzie jaśnieć w was. Jednak, mimo że to wielkie Wydarzenie, które was zaskoczy, przyniesie wiele nawróceń, w dalszym ciągu musicie się na nie przygotowywać.

Zaakceptujcie, że proroctwo to się wypełni. Niewielu mu zaprzeczy zarówno w czasie jak i po tych wydarzeniach. Jednak wielu nadal będzie się odwracać ode Mnie. Nastąpi Wielkie Prześladowanie.

Księża będą cierpieć

Moja armia umiłowanych wierzących powstanie odważnie i będzie bronić Mojej obecności. Lecz nawet ci, po których najmniej się tego spodziewacie, włączając w to przywódców Mojego Kościoła Chrześcijańskiego, staną po stronie złego i jego sług. Będą zwodzeni z powodu słabej wiary. Zauważycie, że Moi wyświęceni wikariusze, Moi wierni słudzy, będą musieli bronić swojej wiary. Okrucieństwo jakie zostanie im okazane będzie podobne do tego, którego Ja doświadczyłem od moich oprawców. Strzeżcie tego wszystkiego wszyscy, którzy podążacie za Mną. Nie ulegajcie pokusie pójścia ścieżką zdrajców, nawet jeśli będziecie wystraszeni. Nigdy nie wierzcie ich fałszywym obietnicom. Bądźcie odważni. Módlcie się o siłę.

Prześladowania nie potrwają długo

Przygotujcie się wierzący, ponieważ nawet wasi najbliżsi odwrócą się od wiary. Możecie poczuć się osamotnieni, wyśmiewani i publicznie ośmieszani. Ignorujcie ich zarzuty. Będę was prowadzić i strzec. Ponieważ ten czas nie potrwa długo. Największe cierpienie jakiego doświadczycie będzie z powodu ich niewierności Mnie.

Kraje niechrześcijańskie będą kontrolować

Modlitwa może osłabić niektóre katastrofalne wydarzenia, które mają nadejść. Prześladowanie, które zadane będzie tym, którzy wierzą we Mnie i w Ojca Przedwiecznego odbędzie się przez narody, które pozbawione są miłości. Miłości do Boga. Jedyną miłość, którą mają w swoich sercach, to władza nad krajami, którym gorzej się powodzi. Ich głównym celem jest kontrola. Sława, pogoń za bogactwem i władza nad wami, waszym krajem, i tymi, którzy nie chcą odstąpić ode Mnie. Moje dzieci, jeśli ulegniecie zobaczycie, że będzie wam ciężko wrócić do Mnie. Będzie to wymagać wielkiej odwagi w obliczu wielkiej niedoli, ale wygracie. Jeśli spotka was cierpienie z powodu wielkiej miłości jaką macie w sercach do Boga, Ojca Przedwiecznego, przyjmiecie je z radością w waszych duszach.

Powstaną nowi dyktatorzy

Nagłe zmiany w sytuacji na świecie, które do tej pory wydawały się tylko małym niepokojem teraz rozwiną się w wojny. Wojny doprowadzą do braku żywności. Demokracja szybko osłabnie i pojawią się nikczemni dyktatorzy. Jednak ci dyktatorzy, będą bardzo ostrożni w tym, jak ich postrzegają. Będą ujawniać się jako pokojowi negocjatorzy i „zbawcy”. W zamian za dostarczenie jedzenia będą kontrolować waszą własność, aby potem ją przejąć. Będziecie musieli uzyskać pozwolenie, aby nakarmić wasze rodziny. Aby podróżować, będziecie musieli posiadać specjalny identyfikator i przyjąć Znamię – Znamię Bestii. Uciekajcie Moje dzieci. Ukrywajcie się, ponieważ to jeszcze nie wszystko. Będą wam narzucać jak się modlić, ponieważ nie zwracają się do Boga. To, Moje dzieci, jest armia szatana, która chce uwięzić wasze dusze.

Wy, którzy wierzycie we Mnie bądźcie przygotowani. Natychmiast wracajcie do waszych kościołów. Módlcie się do Boga, Ojca Przedwiecznego. Zbierajcie się w grupach i módlcie się, módlcie, módlcie. Korzystajcie teraz z sakramentu pojednania, aby kiedy będziecie świadkami Ostrzeżenia przyjąć z pokorą stan waszej duszy. Nie będziecie mieli się czego bać. Módlcie się także za wasze rodziny i przyjaciół, wasze dzieci, waszych sąsiadów. Każdy z nich musi być przygotowany. Wielu wtedy nawróci się, gdy doświadczą Mojej obecności. Tak wielu nie wytrzyma wstrząsu, gdy ujrzą jak bardzo Mnie obrażali. Inni zwyczajnie pozostaną obojętni. Zegar tyka.

Proście Mnie o pomoc

Znaki, wszystkie, które zostały przepowiedziane, są pośród was. Zobaczcie i przyjmijcie je. Powstania, trzęsienia ziemi, powodzie, zmiany klimatu będą się teraz nasilać. Pieniądz staje się teraz  coraz rzadszy, tak samo stanie się wasze jedzenie. Nie wierzcie, że wszystko jest stracone, bo gdy poprosicie Mnie o pomoc, modlitwy wasze zostaną wysłuchane. Będę trzymał was wszystkich za rękę i przeprowadzę przez ten zamęt. Ale musicie otworzyć serca. Odrzucajcie każdą próbę zwodzenia was, by dołączyć do knowań złego. Zachowajcie czystość serca i umysłu. Bądźcie skromni w wyglądzie. Nigdy nie bójcie się bronić waszego prawa do wiary we Mnie.

Czas, aby przygotować wasze dusze

Czas nadszedł. Idźcie teraz Moje dzieci i przygotowujcie wasze dusze. Poszukujcie w sakramentach łaski, które potrzebne są w uświęcaniu waszych dusz. Proście mnie, abym wziął was w Moje ramiona i proście o zbawienie. Moja miłość i współczucie do każdego z  was są poza waszym zrozumieniem. Ale gdy nadejdzie Ostrzeżenie, jeden z Moich największych darów, które mogę wam ofiarować przed Sądem Ostatecznym, musicie je przyjąć z zadowoleniem. Bądźcie wdzięczni, że otrzymujecie ten wspaniały Dar, ponieważ gdy zaczną się nawrócenia w każdym miejscu w świecie, będziecie wtedy naprawdę gotowi na nowe Niebo i nową Ziemię, które złączą się w jedno – Mój Raj i wspaniałe dziedzictwo, które każdy z was ma prawo dzielić, jeśli tego będziecie chcieli.

Oczekujcie teraz Mojego Ostrzeżenia Moje dzieci. Ponieważ ten czas jest już bardzo blisko.

Wasz kochający Zbawiciel, Sędzia Sprawiedliwy i Miłosierny

Jezus Chrystus

 

Ostatnie przesłanie dla 1 tomu „Ostrzeżenie”

Orędzie nr 50 z serii Ostrzeżenie.

Otrzymano sobota, 19 luty 2011, godz.15.00

Moja ukochana córko, usiłujesz być posłuszna moim poleceniom, aby uświęcać swoją duszę i jest to Mi bardzo miłe. Proszę, ofiaruj jedną pełną godzinę twojego dnia w ciszy dla Mnie i pozwól przyciągnąć się bliżej do Mojego Najświętszego Serca.

Poczujesz się o wiele silniejsza jeżeli tak uczynisz. Zacznij od dzisiaj spędzać ten czas w Moim towarzystwie, tak abym oświetlił twe serce i przyniósł ci ulgę.

Dzisiaj pragnę odsłonić ci Moje życzenie, aby ludzie zaczęli podsumowywać swoje życie w przygotowaniu na Ostrzeżenie. Moja córko, ci którzy się nie przygotują, potrzebują wielu modlitw.

Ostrzeżenie, wielki dar zostanie teraz zaprezentowane światu. Wszyscy otrzymają szansę, aby cieszyć się radością, kiedy poznają prawdę. Prawdę o Moim istnieniu. Módl się za wszystkich, Moje dziecko, aby mieli odwagę szukać Mojego przebaczenia.

W końcu Moja córko, Moje dzieci zaczynają otwierać oczy. Uświadamiają sobie, że świat się zmienia. Świat, który kiedyś znali przechodzi w inną fazę. Ta nowa faza prowadzi przez wiele etapów, zanim Moje dzieci ostatecznie będą gotowe na Nowy Raj.

Pasożyty kusiciela będą uparcie walczyć, niestety aż do gorzkiego końca. Módl się za te biedne, zwiedzione dusze, aby iskra światła przepłynęła przez ich serca, kiedy będą spotykać Moich oddanych wyznawców. Moi wyznawcy otrzymują łaski, potrzebne do nawracania wszystkich dusz, zwiedzionych i skonfundowanych przez szatana.

Proroctwa La Salette, Fatimy i Garabandal teraz się ujawniają

Wszystkie proroctwa, dane błogosławionym wizjonerom z La Salette, Fatimy i Garabandal teraz staną się jawne dla wszystkich. Wszyscy wierzący, znający i akceptujący te proroctwa wiedzą, że teraz Ja, wasz Zbawiciel wzywam was do modlitwy za ludzkość. Otwórzcie wasze serca raz jeszcze na te nowe przesłania-ostatnie proroctwa tego typu, dane Moim dzieciom zanim powrócę sądzić.

Wezwanie do duchownych wszystkich  Kościołów

Wzywam was także, Moi wyświęceni słudzy, wszystkich wyznań, którzy czcicie Mojego Przedwiecznego Ojca, abyście posłuchali teraz. Nie pozwólcie, aby kusiciel poprzez swojego fałszywego proroka zwiódł was do uwierzenia kłamstwu, które będzie wkrótce głoszone w jego imię. To będzie bardzo ciężki okres dla tych, którzy Mnie kochają, ponieważ będą bardzo zdezorientowani.

Fałszywy prorok i antychryst

Obserwujcie uważnie fałszywego proroka, który będzie próbował prowadzić Mój Kościół, ponieważ nie pochodzi on z Domu Mojego Przedwiecznego Ojca. Nie będzie taki na jakiego będzie wyglądał. Patrzcie także na przyjaźń, jaką okaże antychrystowi, to będą dwaj najbardziej przebiegli naśladowcy szatana, przebrani w owcze skóry. Będą mieć moce, które będą wyglądać na cudowne, ale te moce będą szatańskie. Musicie być w łasce cały czas, aby bronić waszej wiary. Módlcie się za Moje święte sługi, którzy obojętni w wierze wpadną w ramiona kusiciela. Przyciągnie ich do siebie, ponieważ ukaże im zachwyt, ekscytację, tak zwaną miłość, która będzie ukierunkowana na niego i jego charyzmatyczny wygląd; będzie trudny do odparcia. Jeżeli pójdziecie tą drogą, Moi wyświęceni słudzy, to będziecie straceni na zawsze.

Możecie pytać, dlaczego te wydarzenia są tak trudne. Zapytacie, dlaczego Ja dopuszczam te rzeczy, aby się wydarzyły. Z pewnością Jezus, w Swoim Milosierdziu nie czyniłby takich przeszkód? Muszę je dopuścić, ponieważ przez nie dokona się ostateczna bitwa pomiędzy Moim Przedwiecznym Ojcem a złym. Bez tej ostatecznej konfrontacji szatan nie mógłby zostać ostatecznie strącony do czeluści piekielnych.

Uważajcie na to oszustwo. Nie pozwólcie zatracić się waszym duszom w ten sposób. Proście o łaski rozeznania, abyście zobaczyli kim naprawdę jest fałszywy prorok. Demonem z głębi piekielnych, posłanym aby wprowadzić w was zamieszanie. Bądźcie wdzięczni, że jesteście jego celem. Ponieważ przez wasze oddanie Mnie będziecie poddani ostatecznemu testowi. Testowi waszej wiary. Nigdy więcej nie będziecie musieli przechodzić takiej próby. Więc bądźcie przygotowani. Zwróćcie się do Mnie, wszyscy Moi wyświęceni słudzy, zanim nie jest za późno.

Wasz ukochany Zbawiciel Jezus Chrystus

 

Pilne ostrzeżenie

Orędzie nr 49 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano czwartek, 17 luty 2011, godz. 23.45

Moja droga, ukochana córko, jestem teraz pełen radości dlatego, że te ważne dla całej ludzkości wiadomości przygotowywane są do upublicznienia. Wkrótce zobaczysz, że wszystkie kraje odczytają te przesłania. Nie bój się o swoje bezpieczeństwo, gdyż ochronię ciebie i twoją rodzinę w każdej chwili i w każdej sytuacji. Choć jestem wypełniony miłością do ciebie, Moje serce jest złamane głębokim smutkiem z powodu cierpienia, które jest obecnie wyrządzane przez przebiegłe stowarzyszenie mające tajny plan przejęcia kontroli nad państwami.

Zrobią to bardzo sprytnie, po prostu usuwając przywódców(*). Następnie zaoferują swoją pomoc. Potem kupią przyjaźń nowych rządów tak, aby przejąć nad nimi kontrolę. Ta nowa kontrola będzie gorsza niż rządy głodnych dyktatorów, którzy zostali obaleni w imię wolności.

Patrz teraz, Moja córko, z jaką prędkością świat arabski zjednoczy się przeciw Mojemu ludowi, przeciw Żydom. Patrz jak ich sprzymierzeńcy odejdą, wystawiając ich na ataki.

Moja córko, kiedy nadejdzie Ostrzeżenie i nastąpi nawrócenie, Moje słowo będzie chętniej słuchane. Będzie to czas dla Moich pobożnych wyznawców, by buntowniczo zjednoczyć się przeciw tyranii, która powstanie w świecie zachodnim, zwłaszcza w Europie. Walczcie o wasze prawo do modlitwy. Jeśli tego nie zrobicie, wybuchnie wojna religijna, a będzie to nie wojna, a rzeź.

Wkrótce  trzech światowych przywódców zostanie zamordowanych jeden po drugim. Pamiętajcie, że każdy z nich zostanie zamordowany przez knowania Grupy zła – tajnej organizacji , która działa we wszystkich narodach mimo tego, że nie można ich zobaczyć, gdyż są to tchórze. Nie będą się jednak długo ukrywać. Kiedy władza będzie już należeć do nich, będą dążyć do tego, by ich szanować i będą żądać waszego uznania.

Ostrzeżenie pomoże ocalić Moje dzieci wszędzie. Nawrócenie, dar ode Mnie, zostanie podarowane nawet tym, którzy spiskują i przygotowują plan przejęcia kontroli nad planetą, która należy do Boga. Może powstrzymaliby się, gdyby uświadomili sobie, że ta władza nigdy nie będzie do nich należeć. Ale oni są ślepi.

Coraz więcej Moich aniołów, którzy przenikają ziemię pod ludzką postacią, pomoże ukazać tym zagubionym duszom prawdę. Wielu z nich się nawróci. Jednak wielu nie nawróci się.

Moja córko, idź, rozgłaszaj to Słowo szybko. Pozostało tylko kilka tygodni. Użyj do tego każdego możliwego środka, jaki jest dostępny. Okaż się odwagą. Zrób absolutnie wszystko, by umożliwić wszystkim Moim dzieciom, wszystkim narodom, aby pojęły znaczenie Mojego wyjątkowego Daru– kiedy wyciągnę z Nieba Moją rękę, by ocalić ich dusze.

Ci, którzy nie od razu się nawrócą, zrobią to przed Prześladowaniem, kiedy coraz więcej dusz do mnie powróci. To będzie bardzo trudny czas dla was wszystkich. Ale bądźcie cierpliwi, czekają was dobre czasy kiedy pokój powróci na Ziemię. Moje dzieci, po tym wezwaniu do przebudzenia ujrzycie Miłość, którą mam i powrócicie biegnąc z powrotem w Moje ramiona. Kiedy to się stanie, Moja ręka stworzy i obroni Moje Królestwo przed oszustem, którego panowanie będzie bardzo krótkie.

To jest punkt zwrotny w historii ludzkości, dzieci. Wkrótce to zrozumiecie.  Do tego czasu każda sceptyczna myśl, którą będziecie mieć podczas czasu Ostrzeżenia zniknie, a wy otworzycie wasze serca na Prawdę.

A teraz idź Moja córko w Pokoju i Miłości dla całej ludzkości.

Jezus Chrystus

Król Żydów

Uwaga (*) Wizjonerka chciałaby dać światu jasno do zrozumienia, że powodem dla którego nie może zamieścić imion przywódców, dwóch ze świata arabskiego i jednego z Europy kontynentalnej, jest szacunek dla ich rodzin i uniknięcie ich nadmiernej udręki. Jednakże, dała je do wiadomości pewnej liczbie duchownych i mediów przekazu, z zastrzeżeniem gotowości do publikacji krótko po tym, gdy tylko zabójstwa będą miały miejsce (wszystkie w niedługim odstępie czasu od siebie).

 

Przesłanie od Ducha Świętego

Orędzie nr 48 z serii Ostrzeżenie.

Otrzymano sobota, 12 luty  2011, godz.3.30

Nadszedł czas, aby powstać i wziąć ten Kielich. Pij z niego, bo jest to Kielich Zbawienia. Pijąc z niego będziesz przygotowana, aby dzielić go z ludzkością. Przygotowujesz się teraz, aby odsłonić Słowa Chrystusa, aby dusze mogły być ocalone w czasie Ostrzeżenia.

Nie trać ani chwili, bo czas teraz się przybliżył do tego Wielkiego Wydarzenia. Bedziesz mieć niewiele czasu, aby świat mógł się z tym zapoznać w internecie. Ale ten czas będzie kluczowy w ocaleniu milionów z ognia piekielnego.

To jest wielka odpowiedzialność, ale teraz jesteś już gotowa.

Idź teraz w miłości i pokoju

Duch Święty

 

Publikuj Moje orędzia na całym świecie

Orędzie nr 47  z serii Ostrzeżenie

Otrzymano poniedziałek, 7 luty 2011, godz. 22.00

Moja córko, czułaś się trochę zagubiona i teraz prosisz o siłę, pewność i odwagę, aby wykonywać Moje polecenia. To jest dobre. Daj Mi swój czas, jak prosi Moja Ukochana Matka, ponieważ twoja dusza musi pozostać czysta, kiedy przekazujesz Moje słowo.

Muszę Cię teraz prosić, abyś zaczęła publikować Moje cenne Ostrzeżenie, dar dla każdego pojedynczego człowieka na ziemi. Ludzie muszą poznać szczegóły do końca lutego, przez internet i na całym świecie. Pośpiesz się, dziecko, zrób co ma być zrobione, tak aby jak najwięcej ludzi miało szansę ich usłyszenia. Daj Mi swój czas, Moja ukochana córko, bo jest to pilne. Ta prośba nie ma na celu cię zatrwożyć. Jest po to, aby podkreślić pilność, aby jak najwięcej osób było przygotowanych. Wtedy mogą szukać nawrócenia, kiedy ich grzechy zostaną przed nimi odsłonięte.

Odniosą wielką korzyść, jeżeli się przygotują. Dzięki tym fragmentom pisma będą mogli przetrwać Ostrzeżenie. Wtedy staną się czyści i otrzymają błogosławieństwa, które pomogą im przejść próby, które nadejdą.

Przyjmij ten dar, Moja córko. Nie bądź zatrwożona czy rozczarowana. To jest dar dla ludzkości. Twoje przyjęcie tego wezwania znaczyło, że będziesz cierpieć, ale nie w sposób, w jaki oczekiwałaś. Twoje cierpienie wynika z pokus. Twoje wątpliwości wstrzymują pokój i radość, którą miałabyś, gdybyś pozwoliła Mi poprowadzić cię. Jest czas, Moja córko, abyś oddała Mi siebie zupełnie. Ofiaruj Mi swoją wolną wolę w darze, a otrzymasz największy i najcenniejszy z darów. Pokój, radość i olbrzymią miłość ku Mnie w całym swoim jestestwie. Chodź teraz Moja córko. Bądź Moja. Zjednocz się ze Mną ostatecznie. Oddaj Mi całą swoją miłość, wszystkie cierpienia i troski. Po prostu zostaw je. Wtedy i tylko wtedy będziesz naprawdę wolna i beztroska.

To dzieło wymaga sił, Moja córko. Nie jesteś tylko tym, co określasz jako bycie wizjonerem. Daję ci dar proroctwa. Dlaczego? Bo ty, Mój cenny proroku będziesz mieć wielki udział w szerzeniu dobrej nowiny całemu światu, na temat Mojego Powtórnego Przyjścia, kiedy powrócę na ziemię.

Wiem, że to może być dla ciebie szokiem, ale jesteś przygotowywana do tej roli od bardzo długiego czasu, tylko, że ty tego nie wiesz. Aby pomóc ci w tym zadaniu, przydzieliłem ci do pomocy wielu świętych, w tym Św. Benedykta, Św. Augustyna, Św Papieża Jana Pawła, Św. Faustynę, Św. Malachiasza i Św. Teresę z Avila. Innych wymienię innym razem. Wszyscy wspierają cię w tym zadaniu, które jest jednym z najważniejszych, danych ludzkości w tym kluczowym momencie dziejów.

Nie lękaj się, Moja córko. Jesteś o wiele bardziej niż w stanie, podołać temu zadaniu. Dlaczego uważasz, że wymagam takiej dyscypliny od Ciebie. Nadal jesteś na drodze swojego duchowego rozwoju, ale to przyjdzie z czasem. Nadal będę mówił z tobą prywatnie, a w międzyczasie pierwszy tom orędzi zostanie upubliczniony. Kocham cię Moja córko. Wiem, że ty Mnie kochasz. Wiem, że to jest bardzo ciężkie dla ciebie, z całym natłokiem różnych spraw. Ale wytrwasz i będziesz rosnąć w siłę. Twoja energia i szybkie tempo myślenia zapewniają, że ta ważna seria orędzi rozchodzi się do wszystkich dzieci, wszędzie, we wszystkich krajach.

Tyle na teraz. Dziękuję za poświęcony czas na medytację i odpowiedź Mi tego wieczoru.

Twój Kochający Zbawiciel Jezus Chrystus

 

Globalne nawrócenie wkrótce nastąpi

Orędzie nr 46 z serii Ostrzeżenie

Otrzymane w niedzielę, 6 luty 2011, godz. 13.40-14.00

Ukochana córko, to jest jedno z ostatnich przesłań, które mają być dołączone do pierwszej części Moich przekazów, zatytułowanych “Ostrzeżenie”.

Moje ukochane dzieci, wkrótce zostaniecie uświadomieni o Mojej obecności poprzez surowe upomnienie. Już niedługo zarówno wierzący we Wszechmocnego Boga jak i ateiści otrzymają ostatnią szansę przed dniem chwały, w którym powrócę jako Sędzia.

To wielkie wydarzenie otworzy wasze serca i będziecie patrzeć z bojaźnią na wspaniałą miłość, jaką wam okażę w tym akcie Mego Miłosierdzia. Wielu z was nie zdaje sobie sprawy, że Ja, czy Mój Przedwieczny Ojciec istniejemy. Moje Miłosierdzie rozszerzy się na wiele takich niewinnych dusz w czasie Ostrzeżenia.

Bez względu na to jak będziecie Mnie chcieli nazwać, nowe zrozumienie obejmie wasze dusze. Bądźcie wdzięczni kiedy to się stanie bo Upomnienie będzie waszym Ratunkiem.

Kiedy to wydarzenie się zakończy, wszyscy wierzący oraz ci którzy będą się radować, że w końcu poznali prawdę, staną się Moją „nową armią” na ziemi. Każdy z was, kto doświadczy przebaczenia grzechów, które wcześniej zostaną wam ukazane, będzie chciał zanieść prawdę tym, którzy pozostaną w ciemności.

Ten dar, moje dzieci umocni wasze serca, gdy będziecie wyśmiewani z powodu Mojego Imienia. Bądźcie wdzięczni, gdy tak się będzie działo, bo wtedy będziecie wiedzieć, że jesteście Moimi prawdziwymi uczniami. Będziecie ze mną w Niebie, kiedy czas przeminie. Nie trwóżcie się, moi ukochani. Gdybyście mogli przez chwilę doświadczyć tej wspaniałości, tego światła i chwały, którą Mój Ojciec przygotował dla was w Raju, wasze ludzkie oczy nie mogłyby tego znieść. Raz tego doświadczywszy, błagalibyście Mnie, abym was zabrał z tej ziemi, która też jest piękna, bo też została stworzona przez Boga.

Przesłanie Miłości dla ateistów

Słuchajcie mnie niewierzący, zapamiętajcie te Moje ostatnie słowa, pomimo że wydają się one wam trudne. Każde z Moich dzieci na tej ziemi odczuwa w różnym stopniu miłość w swoim życiu. Kiedy odczuwacie to w swoim sercu, nie możecie tego zobaczyć, dotknąć, czasami nawet opisać. Nie ma żadnej naukowej metody opisania miłości. Miłość czyni was pokornymi, szczodrymi. Miłość może wam pomóc znieść wiele poświęceń. Miłość jest rzeczą skomplikowaną, ale pasjonującą. Nie jest wytworem człowieka, ale darem Boga. Miłość pochodzi tylko z jednego źródła. Miłość jest Bogiem. Bóg jest Miłością. To takie proste. Otwórzcie serca na czystą miłość, którą Ja i Mój Przedwieczny Ojciec mamy dla każdego z was. Patrzcie na Mnie tak jak dziecko patrzyłoby na swego rodzica. Wzywajcie Mnie, a wypełnię wasze serca. Kiedy to nastąpi, już nigdy nie powrócicie do tego, co było przedtem.

Wasz kochający Zbawiciel

Jezus Chrystus

 

Miłość jest drogą do Zbawienia

Orędzie nr 45  z serii Ostrzeżenie.

Otrzymano, 5 luty 2011, godz. 11.50

Moja ukochana córko, otrzymałaś dziś specjalne łaski, abyś mogła zbliżyć się bardziej do Mnie. Bo tylko poprzez bycie blisko Mnie będziesz w stanie doświadczyć pokoju, miłości i radości w sercu. Tylko przez modlitwę i uchwycenie się Mnie pomimo swoich kłopotów pozostaniesz w jedności ze Mną. Kiedy poddajesz się Mnie i pokładasz ufność we Mnie, wtedy możesz zrozumieć miłość, jaką mam ku tobie w Moim Sercu. I kiedy tak uczynisz, twoja miłość ku Mnie wzrasta. Tylko jeżeli oddasz Mi swoje troski i powierzysz je w Moje dłonie, będą one przezwyciężone.

Tylko kochajac Mnie, możesz okazywać miłość innym. Tylko poprzez miłość będziesz pobłogosławiona darem patrzenia na innych poprzez Moje Serce, które jest pełne miłości i współczucia.

Tylko kiedy okazujesz Mi prawdziwą miłość twoje życie się zmienia, a radość wypełnia codzienne życie. Nigdy się nie lękajcie, Moje kochane dzieci. To wszystko jest dla was pod dostatkiem, jeżeli tylko poprosicie o to. Kiedy otrzymacie tę miłość, nie zatrzymujcie jej dla siebie. Zanoście ją wszędzie, tak aby wszyscy, zwłaszcza dusze letnie mogły zaprosić Mnie do siebie. To jedyna droga do zbawienia.

Wasz kochający Zbawiciel Jezus Chrystus

 

Przygotujcie się na Ostrzeżenie-Oświecenie Sumienia

Orędzie nr 44  z serii Ostrzeżenie

Otrzymano czwartek, 28 styczeń 2011, godz.12.15-1.00

Dziś w nocy, Moja kochana córko otrzymałaś łaski, mające cię umocnić w kontynuowaniu tego świętego dzieła. Dzięki  poświęceniu Moich kochanych naśladowców, którzy modlą się bardzo za ciebie, szybko posuniesz się do przodu w pracy nad ukończeniem tej księgi Prawdy. Pomimo swojego roztargnienia nie zaniedbujesz swoich obowiązków wobec Mnie. Jest Mi to miłe, ale nie mamy wiele czasu.

Świat, Moja córko otrzymuje teraz specjalny dar – księgę Prawdy, aby pokazać Moim dzieciom, co muszą teraz robić, aby przygotować się na Ostrzeżenie, Oświecenie sumień, które jest dawane światu, aby odpowiednio przygotował się na Moje Powtórne Przyjście.

Ci, którzy nie wierzą we Mnie, muszą mieć jeszcze szansę, aby odczytać prawdę. Kiedy nastąpi to zdarzenie, po tych przesłaniach dawanych światu, ludzie zrozumieją prawdziwość Moich słów, dawanych poprzez ciebie, Moja córko, aby ocalić ludzkość.

Mistyczne przeżycie, doświadczone przez wszystkich powyżej 7 roku życia

Niech cię nie boli to, że ludzie lekceważą te przesłania, Moja córko. Bądź tylko wdzięczna, że otrzymują ten dar. Zrozumieją prawdę tych proroctw po tym mistycznym zdarzeniu, które doświadczy każde z Moich dzieci powyżej siedmiu lat, wszędzie na całym świecie. Ci, którzy będą żyć po tym zdarzeniu będą bardziej rozważni w sprawach zawartych w tej świętej księdze. Będzie ciężko im to zignorować, nawet jeżeli ich wiara będzie słaba. Inni, którzy nie będą chcieli znać prawdy, nadal będą musieli mieć przypominane rzeczy, zawarte w tym dziele.

Nigdy się nie poddawaj Moje dziecko, jeżeli idzie o zbawienie dusz, Wszystkie moje drogie dzieci zostały zrodzone z miłości Mojego Przedwiecznego Ojca. Nie ważne kiedy zagubiły się na swej drodze. Bóg, Przedwieczny Ojciec nadal kocha każde swoje dziecko.

Wiara, Moje dziecko, może być na nowo rozpalona poprzez wiarę tych, pobłogosławionych mocą Ducha Świętego. Moje wybrane dzieci, posłane aby zanieść Moje słowo światu, mają zdolność sprawić, aby biedne dusze, krzyczące o poprowadzenie w swym poplątanym i pustym życiu, mogły zapłakać łzami radości.

Na każdego patrzcie Moimi Oczami

Zawsze patrzcie na swoich przyjaciół, sąsiadów, rodzinę i kolegów z pracy Moimi oczami. Zawsze patrzcie na dobro. Okazujcie im miłość, a oni poczują Moją obecność. Zostaną pociągnięci ku wam i nie będą wiedzieli dlaczego.

Poprzez Mój przykład, naśladując Mnie pomożecie Mi przyprowadzić Moje zgubione dzieci. Poprzez mocną modlitwę za nich, przyciągacie ich bliżej Mnie. Dzięki poświęceniu się i przyjęciu cierpienia w jedności ze Mną możecie zbawiać dusze. To dotyczy tych, którzy są jeszcze na ziemi jak i tych oczekujących osądzenia w Czyśćcu.

Przypominam wam, że macie ostatecznie dwa wyjścia. Wierzcie we Mnie, otwierając wasze umysły na prawdę zawartą w Ewangelii. Jeżeli straciliście wiarę, przeczytajcie choćby urywek Moich nauk. Wtedy poproście, abym ukazał Wam prawdę w waszych sercach. Wtedy będziecie wiedzieć, która droga prowadzi do Mnie w Niebie. Możecie też pozostać z zamkniętymi oczami i nie słuchać. Wtedy tylko modlitwa wierzących może was uratować. Modlitwa Moich naśladowców, połączona z odmawianiem Koronki do Bożego Miłosierdzia, daru ofiarowanego Siostrze Faustynie w 20 wieku, może ocalić wasze dusze w chwili śmierci.

Proście o Boże Miłosierdzie

Proście, módlcie się o Moje Boże Miłosierdzie dla waszych dusz i dla niewierzących. Modlitwa w grupach pomoże rozszerzyć prawdę, wlać wiarę w tych, którzy stracili poczucie tego, kim są i dokąd idą. Będzie to miało duże znaczenie w rozszerzaniu ewangelicznego oświecenia, które nastanie we wszystkich częściach świata, jak tylko będzie zbliżał się czas realizacji proroctw, związanych z Moim Powtórnym Przyjściem, zanim nastąpi seria globalnych wydarzeń.

Cały czas bądźcie przygotowani, Moje dzieci. Bądźcie w stanie łaski i miejcie serca otwarte na Moje nauki miłości i pokoju. Gdyby Moje dzieci poszły za Moimi naukami nie byłoby wojen, chciwości, nienawiści czy biedy w świecie. Musicie tylko wszyscy usiąść w ciszy codziennie, na pół godziny.

Poprzez czytanie psalmów, przypowieści pytajcie siebie: „czy ta nauka ma się jakoś do mojego życia w dzisiejszym świecie?”. Wiecie, że odpowiedź jest oczywiście „Tak”. Módlcie się o siłę, aby zmienić wasze postawy i poglądy na życie po śmierci. Zapamiętajcie tę ważną naukę. Ziemia jest po prostu krótkim odcinkiem w czasie. Jedyne prawdziwe szczęście i wieczne życie jest ze Mną w Niebie, Raju-Królestwie Mojego Ojca.

Wasz Kochający Zbawiciel Jezus Chrystus

 

Jak łatwo jest grzeszyć

Orędzie nr 43 z serii Ostrzeżenie.

Otrzymano poniedziałek, 24 styczeń 2011, godz.21.50-22.00

Dziś, Moja umiłowana córko, nareszcie zrozumiałaś zagrożenia stanowione przez zwodziciela, gdy przestanie się być czujnym. Modlitwa do Mojego Przedwiecznego Ojca, poprzez Koronkę do Miłosierdzia Bożego jest ważna w uświęcaniu twojej duszy.

Grzech, Moja umiłowana córko, jest trudny do uniknięcia. Trudniej jest otrzymać Moje specjalne Łaski niż jest unikać grzechu w każdej formie. Gdy zostałaś wezwana do tej świętej pracy, zawsze będziesz celem złego, który wykorzystuje każdą okazję by wprowadzić negatywności w twoim życiu. Użyje on tych wokół ciebie, jako sposobu by cię zaatakować, dlatego zawsze musisz być czujna. Nigdy nie pozwól mu zwyciężyć, ponieważ gdy uda mu się opanować dusze, powoduje on okropny ból, udrękę i cierpienie. Powoduje on rozpad przyjaźni, zamieszanie, rozpacz i zaszczepia fałszywe myśli w umysłach swoich celów. Wtem, gdy Moje dzieci czują winę za ich własne słabości, które doprowadziły do ulegnięcia pokusie, doświadczają oni rodzaju nieszczęśliwości, która wprowadza w ich życia desperacje, niedolę i roztargnienie.

Moje dzieci, zawsze będziecie kuszone do grzechu. Perfekcja waszych dusz jest niezwykle trudna do osiągnięcia i wymaga olbrzymiej dyscypliny i determinacji z waszej strony. Jeśli padniecie ofiarą pokusy złego i popełnicie grzech, musicie natychmiast modlić się z serca i szukać przebaczenia.

Regularna spowiedź jest sakramentem źle zrozumianym. Tylko dzięki cotygodniowemu przystępowaniu do konfesjonału, wasze dusze są w stanie pozostać w stanie łaski. Kiedy wasze dusze są uświęcane w ten sposób oraz poprzez codzienną modlitwę, wówczas tylko wtedy jesteście w stanie trzymać zwodziciela na dystans.

Wina grzechu

Jeśli cierpicie wyrzuty sumienia na skutek jakiejś grzesznej czynności, niezależnie od tego jak wielkie jest to przewinienie w oczach Mego Ojca, nie niepokójcie się. Zawróćcie, otwórzcie swoje serce i proście o wybaczenie. Poczucie winy to negatywne uczucie. Służy ono jako forma poprowadzenia waszego sumienia, ale nie jest zdrowo by pozostawać w tym stanie. Proście o łaski poprzez modlitwę, by osiągnąć czystość duszy wymaganą by Mi służyć. Cierpliwość jest ważna. Nigdy nie pozwólcie by grzech oddalił was ode Mnie. Poczucie winy nigdy nie powinno stać na drodze w szukaniu odkupienia.

Pamiętajcie dzieci, że z powodu grzechu pierworodnego, zawsze będziecie celem kuszenia Złego. Przez modlitwę, post i otwarcie się na świętą Eucharystię będziecie bliżej Mnie. To wszystko wymaga czasu, który musi zostać na to wygospodarowany.

Idźcie teraz Moje dzieci i pamiętajcie o jednej rzeczy – nigdy nie obawiajcie się zwrócić do Mnie, kiedy zgrzeszyliście. Nigdy nie bądźcie zakłopotane by prosić o wybaczenie, kiedy jesteście prawdziwie skruszone. Pamiętajcie jednak także, że jeśli tego nie zrobicie, przyciągniecie zwodziciela znów i znów i wasza dusza pogrąży się w ciemności. Ciemność przyciąga ciemność. Światłość przyciąga światłość. Ja jestem światłością.

Zwróćcie się do Mnie teraz i pozwólcie Mojej miłości promieniować na wasze biedne zagubione dusze. Kocham was tak bardzo Moje dzieci, że gdy zwracacie wasze serca ku Mnie, nie ważne jak oddalone się czujecie, nigdy się od was nie odwrócę.

Idźcie w Pokoju i Miłości

Wasz Boski Zbawiciel
Jezus Chrystus

 

Niesienie Mojego Krzyża

Orędzie nr 42 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano, 16 styczeń 2011, godz.15.00

Tak, Moja umiłowana córko, to Ja. Wiele się ostatnio dowiedziałaś i w dalszym ciągu będziesz otrzymywać przesłanie prawdy za pomocą daru Ducha Świętego, który wypełnia twoją duszę.

Moja córko, upewnij się, aby te orędzia, które są połączeniem ostrzeżeń, proroctw i streszczenia Mojego nauczania, były rozesłane do każdego zakątka świata. To bardzo ważne, aby Moje dzieci zrozumiały sposób w jaki mogą przygotować swoje dusze, aby zrehabilitować się w oczach Mojego Ojca.

Obecnie w świecie  odbywa się Duchowa Odnowa.

Obecnie w świecie powstaje wielka pobożność, oddanie i uwielbienie dla Mnie, Mojego Przedwiecznego Ojca, Ducha Świętego i mojej ukochanej Matki, i chociaż nie widać tego jeszcze wyraźnie, ta pełna mocy Odnowa Duchowa pomoże ochronić Moje dzieci, nawet te, które wszędzie odwracają się do mnie plecami. Ewangelia odrodzi się gdy ludzie zaczną doświadczać głodu prawdy. Tak samo jak oczyszczenie ciągle rośnie i rozszerza się na cały świat, tak i te dusze, które są pozbawione miłości dla Mnie otworzą ponownie swe serca.

Podczas gdy miłość rozleje się na cały świat, poprzez światło moich naśladowców, zły oraz czyny tych , którzy są przez niego opanowani, osłabną. Zły natomiast podejmie odwet.

Dni szatana są policzone

Dlatego, że jego czas na tej ziemi skraca się co godzinę, będzie próbował wyrządzić tyle szkody ile tylko zdoła. Jego wyznawcy przyśpieszą swoje działania i powstaną naraz, aby szerzyć wszędzie niegodziwość. Ich działanie, które trudno znieść gdy jest się jego świadkiem, a które będzie demonstrowane przed waszymi zadziwionymi oczyma, będzie bardzo krótkie.

Wiara, moje dzieci, wzmocniona poprzez regularną, codzienną modlitwę wypleni te potworności. Idźcie Moje dzieci i odkryjcie na nowo Moje nauczanie. Wprowadźcie Mnie na nowo do waszego życia, jeszcze raz weźcie mnie do serca, tak abym mógł was ukochać w Mych ramionach. Pozwólcie poprowadzić się do duchowej doskonałości tak, abyście były przygotowane do Życia Wiecznego gdy ziemia i niebo połączą się w jedno.

Naśladujcie Mnie, Moje dzieci w codziennym życiu. Podnieście Mój krzyż nawet gdy jego ciężar wyda wam się zbyt wielki. Nigdy nie bójcie się przyjąć Mojego krzyża, ponieważ pozwolę wam nieść jedynie tyle ile zdołacie unieść.

Znaczenie cierpienia w tym życiu.

Kiedy cierpisz w tym życiu, dźwigasz Mój krzyż. Masz wybór. Jeżeli odrzucisz Mój krzyż, jęczysz i narzekasz z tego powodu, wtedy cierpienie wzrasta z niesłabnącą siłą. Z drugiej strony, jeżeli przyjmiesz krzyż i ofiarujesz cierpienie za zbawienie dusz, wtedy stanie się ono cudownym darem dla Mnie. Jeżeli przyjmiesz to cierpienie, próby i udręki z radością, wtedy twoje brzemię stanie się lżejsze. Pomogę ci je nieść. Ból ustąpi, a królować w tobie będzie pokój, miłość, radość i czyste szczęście.

Prowadźcie proste życie.

Prowadźcie proste życie, Moje dzieci i czyńcie wszystko z umiarkowaniem. Kiedy jecie, pijecie, śpicie, odpoczywacie i odprężacie się, upewnijcie się, że czynicie to z umiarkowaniem. Ilekroć napotykacie na fizyczne zmęczenie nie powinniście dalej biec, gdyż wysysa to waszego ducha. Pokuta, Moje dzieci jest niezbędna, abyście się do Mnie przybliżyły. Poprzez pokutę rozumiem osobistą ofiarę. Post jest jednym z przykładów pokuty. Głosiłem to, jak ważna jest pokuta podczas Mojego pobytu na ziemi. Tak samo czynił Mój najdroższy prorok Jan Chrzciciel.
Ja, poprzez czterdziestodniowy post pokazałem wam, jak to zrobić. Jedynie przez post możecie pomóc w wypędzeniu złego.

Moje drogie dzieci, tyle jeszcze przed wami. Jeszcze nie rozumiecie tego, co w nadchodzących latach będzie od was wymagane. W międzyczasie jednak ważne jest, abyście przybliżyły się do Mnie tak, byście były przygotowane na próby, które czekają na Chrześcijan na całym świecie.

Idźcie w pokoju.

Wasz Kochający Zbawiciel Jezus Chrystus

 

Jak wejść do Nieba – rola cierpienia

Orędzie nr 41 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano sobota, 14 styczeń 2011, godz.10.00

Moja ukochana córko, zmieni się sposób, w jaki się z tobą komunikuję. W poprzednich orędziach mówiłem  Moim dzieciom o pilnej potrzebie nawrócenia się, aby osiągnąć zbawienie. Moje kolejne przesłania skupią się na pomocy duszom, aby te dążyły do duchowej doskonałości.

Moja córko, nie jest łatwo wejść do Raju, chociaż jest on należnym wam domem. Wejście jest niewielkie i tak wielu może wejść „za jednym razem”. Aby wejść dusze muszą być pokorne i oddać się zupełnie w Moje ręce. Muszą odstawić na bok pychę, silną wolę, pragnienie i przywiązanie do rzeczy materialnych.

Wszystkie Moje dzieci, które zaczynają swoją duchową wędrówkę ku Mnie i rozumieją prawdę, muszą ciężko pracować i wiedzieć o niezbędnych rzeczach, jakie są potrzebne, aby wkroczyć do Królestwa Mojego Ojca.

Znaczenie pokory

Pokora to słowo, które wiele z Moich dzieci rozumie poprzez Moje nauki.  Wielu Moich naśladowców wie, że to jest ważne, ale nie wiedzą, czego tak naprawdę wymaga pokora. Pokora znaczy szczerość. Znaczy godne zaakceptowanie prób, wyzwań, zniewag, z którymi się zetkniecie zwłaszcza dla Mojego Imienia. Moją najlepszą radą jest ta. Pomyślcie o sobie jako o dziecku, prostym niewinnym dziecku, które nie ma żadnej wiedzy o złym społeczeństwie, którego normalnie doświadczacie jako dorośli. Komunikujcie się ze Mną na modlitwie oczami i sercem dziecka.

Niech modlitwa będzie prosta. Nie oczekuję, abyście recytowali wszystkie modlitwy, przekazane z góry światu z miłości. Podnieście wzrok i podzielcie się ze Mną swoimi problemami. Mówcie o swoich cierpieniach. Oddajcie Mi je. Będziecie wynagrodzeni, jeżeli przyjmiecie boleść i cierpienie dla Mnie. Możecie sobie tego nie uświadamiać, ale w ten sposób ratujecie wiele dusz i torujecie im drogę do Nieba. To nie będzie wam ukazane, zanim sami nie znajdziecie się w Niebie, gdzie doświadczycie wspaniałości waszego hojnego daru dla Mnie.

Nie denerwujcie się, kiedy bronicie waszej wiary

Być pokornym znaczy przyjąć wszystko, co się dzieje naokoło was, choć może to być bolesne. Zachowujcie godność cały czas, nawet kiedy Moje Imię jest znieważane w waszym towarzystwie. Ze wszystkich sił brońcie, nawet żarliwie, ale nie lekceważcie nigdy takich ludzi poprzez publiczne gardzenie nimi.

Tłumaczcie spokojnie prawdę Moich nauk. Nie traćcie panowania nad sobą. Ani nie pokazujcie waszego strachu. Bądźcie stanowczy. Brońcie się, ale tylko poprzez wielokrotne powtarzanie Moich nauk. Nigdy się nie bójcie mówić otwarcie o prawdzie. Nie mylcie pokory z tchórzostwem. Niektórzy z Moich naśladowców, znający wagę pokory i jej związek z uświęcaniem duszy źle robią bo siedzą cicho, gdy Moje Imię jest wyśmiewane publicznie. Tak, nigdy nie powinniście osądzać osoby, która drwi ze Mnie, Mojego Przedwiecznego Ojca czy zwłaszcza z Mojej ukochanej Matki, ale powinniście trwać mocno w obronie prawdy.

Smutek darem od Boga

Kiedy zwracacie się do Mnie jak dzieci, zrozumiejcie to. W czasie smutku, jeżeli otworzycie swoje serca i położycie całe wasze zaufanie we Mnie, Ja was poprowadzę. Nie odwracajcie się ode Mnie. To jest bardzo bolesne, ale Moje dzieci postrzegajcie smutek jako dar od Boga. Błogosławieństwo. Ponieważ to przez smutek i cierpienie ma miejsce oczyszczenie. Ofiarujcie wasze cierpienia Mnie. Czyniąc to przynosicie ulgę Moim cierpieniom, boleściom które doświadczam codziennie, patrząc na okropności dzisiejszego świata.

Oczyszczenie, które następuje, gdy przyjmujecie boleści czy cierpienia, nieważne jak wielkie, kiedy są ofiarowane z radością za zbawienie ludzkości, nie może być w pełni zrozumiane przez Was, Moje dzieci. Ale kiedy zbliżacie się do Mnie, otwierając wasze serca, oddając Mi swoją wolę i całkowicie Mi się poddając zrozumiecie więcej. Tylko poprzez to będziecie w jedności ze Mną. I kiedy to uczynicie, wasze próby i cierpienia na tej ziemi zelżeją. Z czasem zaakceptujecie bóle z radością w sercu. Zwłaszcza kiedy ofiarujecie Mi  je jako dar.

Cierpienie jest darem Bożym i jest dopuszczone. Dusze, które pomożecie zbawić przez cierpienie, są waszym gwarantem, że dostąpicie Królestwa Mojego Ojca.

Te nauki nie są czymś nowym, Moje dzieci. Tylko, że wam nie przypomina się prostych prawd. Moje przesłania i nauki nigdy się nie zmieniły. Są proste i zsumowane w Ewangeliach i w 10 Przykazaniach. Tylko pamiętajcie. Kiedy dajecie się innym, dajecie się Mnie. Okazujecie miłość sąsiadowi-okazujecie ją Mnie.

Traktujcie go w taki sposób, w jaki chcielibyście, aby on traktował was. I nie zapominajcie, że kiedy z powodu złości czy zdenerwowania na innych chcecie ich ukarać czy wyrządzić krzywdę, to Ja jestem w nich obecny-nawet w tych, którzy Mnie nienawidzą. Szkodząc komukolwiek z Moich dzieci, szkodzicie Mi.

Z czasem, Moje dzieci, wszystkie łaskawe czyny nabiorą sensu. Módlcie się każdego dnia o siłę, aby wieść życie w Moje Imię. Wiedźcie, że za każdym razem kiedy przebaczacie komuś, choćby to był wasz wróg, rozszerzacie Moją Miłość i Miłosierdzie. Za to otrzymacie wieczne szczęście w Niebie.

Módlcie się o wytrwałość. Naśladujcie Moje życie. Nie będzie to łatwe. Ale wasze uczynki, nieważne jak niewielkie pomogą duszom

Wasz ukochany Nauczyciel i Zbawca

Jezus Chrystus – Jeden z Bogiem, Przedwiecznym Ojcem i Duchem Świętym

 

Ostrzeżenie-Bliskie Powtórne Przyjście-Szansa zbawienia waszych dusz

Orędzie nr 40 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano środa, 12 styczeń 2011, godz.15.00

Moja córko, Moje wczorajsze orędzie było surowe. Wielu czytających je powie: „Pan nie przemawia w ten sposób”. Ale skąd oni wiedzą? Tak mówię z powodu cierpień, jakich doświadczają Moje kochane dzieci z rąk innych. Przemawiam, ponieważ Moje Boskie Miłosierdzie chce móc ocalić was, Moje dzieci, tak abyśmy mogli się zjednoczyć w Raju jako jedna Święta rodzina. Nie chcę stracić ani jednej duszy na rzecz kusiciela. To dlatego Mój głos musi być słyszany.

Niewierzącym trudno to pojąć

Rozumiem, że dla wielu Moich dzieci, zwłaszcza dla niewierzących jest to bardzo trudne aby uwierzyć w życie wieczne. Są tak uwarunkowani przez sprawy tego świata, w swej walce o przetrwanie, że zaniedbują swoją duchowość do tego stopnia, że tracą w ogóle wiarę w inne życie. Muszą się zastanowić nad swym życiem. Wierzą, że wszystko się kończy z chwilą śmierci i wszystko o co muszą mieć staranie to życie na tej ziemi. Jak bardzo rozpaczam nad tymi zagubionymi duszami. Gdyby tylko mogli doświadczyć przez chwilę Raju, spędziliby resztę swoich dni na modlitwach, błaganiach i adoracji Mnie i Mojego Ojca.

Ten nowy świat, który im obiecałem, jest realny. Chwała wierzącym, którzy nigdy nie zapomnieli o tym i codziennie modlą się do Mnie. Jak bardzo kocham moich czcicieli. Ale też jak bardzo cierpię, kiedy chcąc zrobić wszystko, aby przekonać innych o Moim istnieniu są wyśmiewani i wzgardzeni z powodu Mojego Imienia. To bardzo rani Moje Serce.

Jak zmarli tęsknią za tymi, którzy nie wierzą

Jak wasi ukochani tęsknią za wami, zwłaszcza za niewierzącymi. Za wami wszystkimi ciągle się wstawiają wasi ukochani, którzy już przebywają w Królestwie Mojego Ojca. Nie uświadamiacie sobie tego. Jeżeli poświęcicie swój czas na osobistą rozmowę ze Mną własnymi słowami i poprosicie o prowadzenie, nawet jeżeli wasza wiara jest niewielka, Ja odpowiem. I będziecie wiedzieć, że was wysłuchuję. Przyjdźcie do mnie teraz Moje dzieci. Poproście swoimi własnymi słowami, abym dodał wam wiary.

Rozważajcie Moje słowa, zawarte w tych przekazach i w Biblii i przypominajcie sobie jak musicie prowadzić swoje życie. Poprzez Moje Miłosierdzie ukażę wam już wkrótce wasze sprzeniewierzenie się moim naukom, każdy grzech i każdą obrazę, jaką popełniliście w ciągu swojego życia.

Nie dzień Sądu, ale jego próbka

To jest akt Miłosierdzia z Mojej strony. Zobaczycie swoje grzechy i natychmiast zrozumiecie jak one przede mną wyglądają. W jednej chwili zrozumiecie jak obraźliwe i złe są one. To jest wasza szansa dzieci na okazanie skruchy. To nie jest dzień Sądu ale próbka tego, jak on będzie wyglądał.

Z powodu Miłosierdzia otrzymacie największy dar przed Dniem Sądu-szansę na skruchę i zmianę swojego życia jeszcze przed Dniem Ostatecznym-kiedy powrócę na ziemię. Wiecie, że przybędę wtedy nie jak Zbawca, ale jak Sędzia. Ten czas jest teraz bliski, Moje dzieci. Nie lękajcie się. Kocham was wszystkich. Jesteście w Moim Sercu. Pozwólcie Mi wejść do siebie i poprowadzić was do Królestwa Mojego Ojca. Nie bójcie się śmierci. Śmierć będzie po prostu przejściem do nowego pięknego życia, wieczności przepełnionej miłością, pokojem i szczęściem.

Życie na ziemi tylko przejściowe

Wasze życie na ziemi to po prostu pewien urywek czasu. Może być pełny miłości, radości, bólu, odrzucenia, strachu, złości, rozpaczy, frustracji i smutku. Ale tylko kiedy zwrócicie się do Mnie wasz ból  złagodnieje. Błogosławieni ci, którzy cierpią, zwłaszcza w Moim Imieniu, bo oni będą wychwalani w Niebie. Błogosławieni także ci, którzy powracają do Mnie, bo dzięki nim będzie wielka radość w Niebie.

Będziecie wezwani do Mojego Nowego Raju. Módlcie się za was samych i za wasze rodziny. Ostrzeżenie nastąpi niebawem, Wtedy będziecie już znać prawdę. Będziecie mieli wtedy okazję zrehabilitować się w moich oczach.

Kocham Was wszystkich. Raduję się, bo wiem, że tak wiele Moich dzieci powróci do Mnie i do Mego Przedwiecznego Ojca, jako, że czas zbliża się ku końcowi. Bądźcie przygotowani.

Wasz kochający Zbawiciel Jezus Chrystus

 

2011 Rok Oczyszczenia

Orędzie nr 39  z serii Ostrzeżenie

Otrzymano, 11-12 stycznia, godz.23.45-12.30

Moja kochana córko, w końcu jesteśmy znowu razem. Minęło już wiele dni, odkąd otrzymujesz Moje przesłania. Nie lękaj się, bo będziesz musiała wysłuchać Mojego orędzia, które jest najpilniejsze spośród dotychczasowych.

Rok 2011 jest rokiem, w którym rozpoczną się zmiany-oczyszczenie-i będą obserwowane przez miliony ludzi na całym świecie. Chociaż modlitwa pomoże zażegnać globalne katastrofy, nie będzie wystarczająca, aby powstrzymać rękę Mojego Przedwiecznego Ojca, która  spadnie na ludzkość w krótkim czasie.

Złe zachowanie, nieczystość umysłu, ciała i duszy objawia się teraz w całym świecie i wszyscy to widzicie wyraźnie. Dla tych, którzy są zabiegani i pochłonięci swoim życiem jest teraz czas, żeby się zatrzymać i zobaczyć, co się dzieje przed ich oczami.

Zły, który działa poprzez tych, pozostających w ciemności, wprowadza zamęt, w którym codzienne morderstwa stały się rutyną, a ludzkość staje się niewrażliwa na złych przestępców, którzy popełniają te okropności. Miłość własna i chciwość zdominowały wasze społeczeństwa. Wasi przywódcy i politycy są głodni władzy i wielu przypadkach nie są w stanie zatroszczyć się o wasze dobro. Rosnąca liczba samobójstw jest spowodowana rozpaczą, którą tworzy w waszym społeczeństwie kusiciel, zły.

On, który nigdy się wam nie ujawnia, ukrywa się za każdym aktem publicznej demonstracji, wychwalającej rozpustę seksualną i poważne uszkodzenia ciała, zadawane innym i samym sobie.

Ciągły pościg za dobrami luksusowymi, które przedkładacie nad dobro waszych rodzin jest nieokiełznany. Skoro, Moje dzieci gonicie za tymi bezwartościowymi marzeniami, z biegiem czasu zobaczycie, że jesteście bez pożywienia. Te puste i bezużyteczne rzeczy nie nakarmią waszych pustych żołądków. Nie napełnią też waszych pustych dusz, które krzyczą o luksus-komfort, którego już więcej mieć nie będziecie. Ten komfort może być osiągnięty tylko przez modlitwę , zwłaszcza zorganizowaną modlitwę w grupach.

Oczyszczenie poprzedzi Moje ponowne Przyjście

Trzęsienia ziemi teraz uderzą w ziemię, jak tylko gniew Mojego Ojca zostanie uwolniony. Wy, Moje niewdzięczne dzieci, które odwróciłyście się od światła prawdy, powinniście się teraz lękać. Początek Wielkiego Ucisku właśnie nadchodzi, a ekologiczne niepokoje będą narastać. Człowiek będzie bezsilny. Z czasem zrozumie i zaakceptuje istnienie Mojego Ojca i to, że Ja, Jego ukochany Syn przygotowuję teraz świat na Mój powrót na ziemię po raz wtóry. Ten czas się przybliża. Jakkolwiek świat musi najpierw przejść przez to istotne oczyszczenie. Jak tylko będzie wzrastać liczba katastrof, tak też będzie rosnąć działalność naśladowców szatana. W swoim nieposłuszeństwie będą nadal wieść swoje nieszczęsne, złe życie i zadawać ból i trwogę Moim wyznawcom i tym, którzy wiodą prawe życie.

Jak tylko Moi wyznawcy będą głosić prawdę niewierzącemu światu, coraz więcej ludzi będzie akceptować to, że zmiany faktycznie zachodzą. Wkrótce, dzięki proroctwom, które daję Moim dzieciom przez Moich wybranych posłańców, zrozumieją czego tak naprawdę są świadkami. Ponieważ wydarzenia, które nastaną, nie mogą być dokonane ręką ludzką. Mogą się tylko zdarzyć, kiedy Mój Przedwieczny Ojciec wyrazi na to zgodę.

Nadszedł czas aby złamać pieczęcie

Nastał czas, Moje dzieci na znaki, które zostały przepowiedziane, kiedy pieczęcie mają być złamane, a trąby mają zwiastować zmiany. Zło nie będzie tolerowane przez Boga, stworzyciela ludzkości i zostanie zapieczętowane na świecie dla  [jego] dobra. Żaden naśladowca złego, bez względu na stopień jego oddania szatanowi i jego pustym obietnicom nie zostanie oszczędzony, chyba, że okaże skruchę!

Miłość, Moje dzieci zostanie okazana wszystkim Moim naśladowcom i Mojego Ojca, kiedy otworzycie swoje serca. Jakkolwiek szatan manifestuje swoją obecność do takiego stopnia, że jego moc zainfekowała wiele z Moich dzieci, że już dłużej nie wierzą w cnoty takie jak uczciwość, dobre uczynki, szacunek dla życia cudzego czy własnej rodziny. Brat zwraca się przeciw bratu, siostra przeciw siostrze, sąsiad przeciw sąsiadowi, ksiądz przeciw swoim zwierzchnikom, biskupi przeciw naukom Pisma Świętego.

Dlaczego karzecie Mnie waszym brakiem miłości?

Moje dzieci zwracają się nawet przeciwko tej pięknej planecie-z miłości podarowanej przez Boga Ojca, stworzyciela wszystkiego. Co zrobiliście? Dlaczego karzecie Mnie swoim brakiem miłości? Waszego zbawiciela? Dlaczego zwracacie się przeciwko waszym własnym potrzebom-karmieniu waszych własnych dusz, gaszeniu pragnienia wiedzy o Królestwie Mojego Ojca, Niebie-waszym obiecanym dziedzictwie? Wy, Moje dzieci odwracacie się od waszego własnego zbawienia! Nie rozumiecie tego? Proszę, uwierzcie, że jeżeli nie zbadacie teraz waszego własnego sumienia i nie będziecie się modlić o prowadzenie, to nie zostaniecie ocaleni.

Księża ignorujący nauki

Moje poświęcone sługi, pasterze ustanowieni do prowadzenia Mojego stada nie nauczają o istnieniu złego. W pogoni za tym, aby wyglądać na nowoczesnego, otwartego i praktycznego nauczyciela nie podkreślają zagrożeń wynikających z pomijania nauk zawartych w Księdze Mojego Ojca. Księga w jasny sposób mówi o tym, że zły istnieje i działa przez każdego z was tak, aby odciągnąć was od waszego ostatecznego, ale należnego wam domu-Nowego Raju, który wam wszystkim obiecałem, kiedy umarłem za was na krzyżu. Nie oddałem życia za bezimienną grupę ludzi. Zrobiłem to, za każdego z was, abyście mogli być zbawieni.

Pamiętajcie, że chociaż Moja miłość ogarnia was wszystkich to sprawia Mi także głębokie cierpienie. Wynika ono z tego, że ignorujecie Moje istnienie. Wybraliście i nadal ślepo i naiwnie wierzycie, że ziemia zapewnia wam wszystko, co kiedykolwiek będziecie potrzebować. Zapominacie, że życie, życie po tym życiu będzie trwało bez końca.

Proroctwa dane wam przez Miłosierdzie

Znaki, przesłania i proroctwa są wam dawane przez wszystkie lata z Mego Miłosierdzia. Z wyjątkiem Moich naśladowców, niewielu słucha, otwiera oczy lub rozważa choćby przez moment:” czy to faktycznie może być boska komunikacja? A jeżeli tak, to co ja muszę zrobić?”. Odpowiedzią niech będzie słuchanie i przyjęcie prawdy o waszych przyszłych wyborach. Zdecydujcie, którą ścieżkę wybrać. Módlcie się też za waszą dusze i waszych ukochanych.

Ci, którzy arogancko odwracają się z pogardą, kiedy słyszą Moje Imię, albo machają rękami, kiedy Moi naśladowcy głoszą Moją prawdę są straceni dla Mnie. Mogę tylko przez Moje Miłosierdzie dać światu znaki czy przesłania, aby pomóc was prowadzić. Ponieważ otrzymaliście dar wolnej woli od Przedwiecznego Ojca, stworzyciela wszystkiego, nie mogę zmusić was do niczego. Tak jak przesłanie miłości i współczucia będzie powodem mojego porozumiewania się z wami, tak też takim powodem będzie moje poczucie bólu i rozpaczy.

Moje cierpienie i ból nasilają się, kiedy Moje dzieci skaczą prosto w otwarte ramiona szatana. To znaczy, ze muszę teraz jasno pokazać, jaki los czeka tych, którzy odrzucają Mnie i Mojego Przedwiecznego Ojca.

Rzeczywistość piekła

Wybierając kłamstwa rozsiewane przez kusiciela-zwłaszcza kłamstwo, że Bóg, Przedwieczny Ojciec nie istnieje-jesteście skazani na zagładę.Przekraczając bramy piekieł uświadomicie sobie potworny błąd jaki popełniliście. Wierzcie Mi, Moje dzieci, gdybyście mogli być świadkami szoku i uczucia trwogi, jakie czują dusze, kiedy po śmierci odkrywają prawdę, to nie bylibyście w stanie ani chwili wytrzymać tej udręki. Gdybyście mogli doświadczyć namiastki tego miejsca teraz, w swoim ciele, to padlibyście martwi  z powodu przerażenia losem tych, którzy wybrali ścieżkę grzechu.

Ta droga, która wydaje się być ładna, pociągająca, atrakcyjna i pełna cudowności zmienia się kiedy przejdziecie jej połowę. Zmiany, jakie napotkacie w połowie drogi pokazują wam, że nie jesteście usatysfakcjonowani. To dziwne uczucie pustki i rozczarowania nie słabnie i towarzyszy wam do końca drogi. Nie możecie zrozumieć, dlaczego to czujecie. Wasze doświadczenia, z zewnątrz przynoszące przyjemność, są pełne nieoczekiwanych, niepokojących, nieprzyjemnych uczuć, pomieszanych ze złością, frustracją, samotnością i strachem. Dopiero kiedy na końcu drogi spotkacie swojego bożka i spojrzycie w jego nikczemne oczy, tańczące z zadowolenia, będziecie krzyczeć, aż ochrypniecie. Będziecie krzyczeć o Moją pomoc, ale będzie za późno. Nie będzie powrotu z tego stanu. Podjęliście wasz wybór za życia i chociaż będę lał gorzkie łzy głębokiej boleści nad każdą Moją straconą duszą, to nie mogę ich już uratować , będących w tym stanie. Wasza wolna wola, którą wybraliście wasze przeznaczenie będzie zupełnie poza zasięgiem Moich rąk.

Przez to surowe przesłanie daję światu ostatnie ostrzeżenie. Przez Moją czystą miłość do każdego z was, błagam was abyście usłyszeli teraz Mój głos, tak aby wasze dusze ocalały.

Wasz Kochany Jezus Chrystus, Zbawiciel Ludzkości i Sprawiedliwy Sędzia

 

Jak Ostrzeżenie jest Darem dla ludzkości

Orędzie nr 38 z serii Ostrzeżenie.

Niedziela 2 stycznia 2011 r., godz.21:45

Dlaczego przesłania te wzbudzają trwogę?

Moja ukochana córko, gdy ludzie usłyszą te przesłania, będą je sprawdzać, kwestionować i roztrząsać. Więcej nawet – będą je traktować z pogardą i stawiać pytania, dlaczego orędzia te nie mówią już więcej o radości i szczęściu. Dlaczego są takie przerażające? Z pewnością takie podejście do komunikowania się ze światem nie pochodziłoby od Jezusa Chrystusa. Z pewnością Jezus Chrystus głosi miłość, a nie terror.

Moja odpowiedź na te zarzuty jest prosta.

To dlatego, że kocham was wszystkich, poprzez orędzia pokażę wam teraz Moje Miłosierdzie. Przyjdę przede wszystkim jako Zbawiciel dla wszystkich, aby was wyzwolić, tak, że każdy może ze Zbawienia skorzystać. Moja śmierć na krzyżu była po to, aby dać wam drugą szansę wstąpienia do Królestwa Mojego Ojca. Tym razem powrócę jako Sprawiedliwy Sędzia. Teraz wszystkim, poprzez Moją Miłość do was, pokazane będzie najpierw Miłosierdzie. Miłosierdzie to przybierze formę najwyższego Ostrzeżenia dla was, aby pomóc doprowadzić do porządku wasze życie, zanim powrócę w Dniu Sądu. Z Mojego współczucia dla każdego z was, dam wam teraz Ostatnią Szansę na otworzenie waszych serc i przeżycie waszego życia tak, jak powinniście.

Radość na Ziemi nie może być porównana do radości w niebie.

Odwróćcie się od grzechu, czyńcie pokutę i wprowadźcie z powrotem modlitwę do waszego życia.

Z Miłosierdzia ostrzegam was Prawdą. Brak radości, której jak uważacie nie ma w Moich przesłaniach, wynika z faktu, że to ludzkość odwróciła się od Prawdziwej Radości. Radość, jaka jest odczuwana w Niebie, nie może być porównana z tak zwaną radością, której doświadczacie na Ziemi. Radość na Ziemi, która wynika z prawdziwej miłości, będzie czysta. Radość pochodząca z dóbr tego świata jest bez znaczenia. Moje Dzieci, radość, którą powinienem odczuwać gdy patrzę na was, jest niestety krótkotrwała z powodu tego, co dzisiaj widzę na Ziemi. Wszystko co cenicie bierze swój początek w dobrach tego świata lub wypływa z uznania innych, którzy was chwalą. Mało czasu przeznaczacie, aby  przygotować się do następnego życia.

Ostrzeżenie jest Darem.

Moje Miłosierdzie dane wam będzie jak Dar. Weźcie Go. Rozkoszujcie się Nim. Zbliżcie się do Mnie wszyscy. Jestem waszą Tratwą Ratunkową w ognistym morzu, pełnym niespodziewanych prądów i wybuchów. Ratujcie się teraz sami lub stawiajcie opór, przez co wessani w nurt, dopiero w ostatniej minucie będziecie decydować, by wspiąć się na Tratwę Ratunkową. Wówczas nie będziecie już mieli na to sił.

Oczyszczanie na świecie trwa nadal.

Jestem zmęczony, Dzieci. Nie ważne jak bardzo staram się skontaktować, wielu z was pozostaje nadal głuchymi. Nawet Moi kapłani nie słuchają Mojego Wezwania, gdy chcę ujawnić Moje Miłosierdzie. Ponieważ Oczyszczanie na świecie trwa nadal i nabiera prędkości, teraz jest czas, by zawołać Moje Dzieci.

Trzęsienia ziemi i inne globalne katastrofy.

Nie obawiajcie się burz, trzęsień ziemi, tsunami, powodzi, wulkanów i fali upałów, które spadną na świat, aby pomóc zatrzymać Antychrysta i jego ramię. Moi wyznawcy będą bezpieczni z wiedzą o tym, co oczekuje ich w Nowym Raju, który nastąpi, gdy Niebo i Ziemia zespolą się w Jedność. Rzeczy te muszą się wydarzyć. Zostały przepowiedziane i nie mogą zostać zatrzymane. Wydarzenia te jednak, Moje Dzieci, będą krótkotrwałe.
Wy, Moi wierni, będziecie wynagrodzeni za waszą wiarę i waszą wytrwałość w obliczu masowej opozycji. Radość wówczas, Moje Dzieci, będzie trudna do zgłębienia. Ci ze Światła otuleni będą chwałą i miłością, które was oczekują. Ci z Ciemności nie będą w stanie znieść tego Światła. Być może chcieliby to zrobić, ale będzie to ich tak bardzo bolało, że zmuszeni będą się ukryć. Ale nie będą mieli gdzie się podziać z wyjątkiem otchłani ciemności, którą rządzi sam król ciemności – szatan. Czy to jest to, czego chcecie?

Jak Szatan działa poprzez ludzi.

Czy rozumiecie terror, który reprezentuje Oszust? Czy nie zdajecie sobie sprawy, że kryje się on za każdym aktem egoizmu, chciwości i samolubstwa? W czasie swojego życia, które uważacie za ekscytujące, zabawne i burzliwe, zajęte wydatkami, jedzeniem, próżnym ubieraniem się i ciągłym poszukiwaniem następnej rozrywki, nie macie pojęcia, co kryje się za waszymi działaniami.

Tajemniczy głos, którego nie możecie słyszeć, ale możecie czuć – gdy czujecie potrzebę działania, który przekonuje was, by szukać, szukać i szukać, więcej zabawy, wzruszeń i emocji  -  pochodzi od Złego. Bez względu na powód waszych działań, mają one wywołać uśmiechy, śmiech i entuzjastyczne oklaski. To ma jeszcze niewielkie znaczenie. Silne pragnienia mają spowodować, że stale będziecie poszukiwać samozadowolenia. Co ono daje? Czy czujecie się dobrze, kiedy się kończy? Oczywiście, że tak nie jest. Jeśli zatrzymacie się i zadacie sobie pytanie, co będzie, jeśli już nie będziecie mogli robić tych rzeczy dłużej – co wtedy? Czy byłoby to ważne?

Na początku tak. Może byłoby to frustrujące, ale tylko wtedy, gdybyście pozostali nie z tym, czego potrzebujecie, aby skupić się wyłącznie na utrzymaniu się przy życiu. Ważniejsza niż wypełnione zabawą dobra materialne będzie żywność; bo jeśli zabraknie żywności i będziecie głodni, zdacie sobie sprawę, że żadne z tych pierwszych atrakcji nie były ważne. Jest to oczyszczanie, które teraz szybko odbędzie się na świecie. Poprzez Oczyszczanie, tą formą oczyszczania, zostaniecie znowu uzdrowieni. Wtedy i tylko wtedy będziecie gotowi do przyjęcia Prawdy.

Jak szatan powoduje w was uczucie pustki.

Moje Dzieci, szatana nie widzicie w pracy. Nie możecie go widzieć, ale on spędza cały swój czas próbując ukraść Mi was. On jest dla was powodem strasznego bólu, Dzieci. Stawia przed wami wszystkie możliwe pokusy, używanie globalnej atrakcyjności pieniędzy, piękna, dóbr i talentów, z których skorzystacie z chciwości i pożądania. Wierzycie, że gdy zgromadzicie wszystkie te rzeczy, poczujecie spełnienie. Niestety, nie jest to prawdą. Jest to kłamstwo, które szatan wykorzystuje, aby was usidlić. Jeśli ci z was, którzy osiągnęli takie majątkowe wyżyny stwierdzą, że z jakiegoś powodu wszystko stracili, niech będą wdzięczni.

Bo tylko wtedy, gdy przychodzicie bez doczesnych dóbr, możecie naprawdę otworzyć dla Mnie wasze serca.

Wiadomość dla bogatych.

Tych z was, którzy posiadają bogactwo – Ja was nie potępiam. Ponieważ posiadacie materialny komfort, nie oznacza to, że nie jesteście na właściwej drodze. Ale macie obowiązek dzielić się i opiekować tymi, którzy są mniej zamożni niż wy sami. To jest waszym obowiązkiem. To nie bogactwo lub materialne udogodnienia są złe. To nie radość i śmiech, gdy cieszycie się życiem są złe. Złem są, jeśli staną się obsesją i kiedy wasze pragnienie luksusu zdobędzie pierwszeństwo przed waszą własną Wiarą i dobrem innych. To wzbudza zgorszenie w oczach Mojego Ojca.

Wasze bogactwo, domy, ubrania i dobra są jak chmury przepływające na niebie. Są tam jedną minutę i płyną dalej. Nie możecie ich zabrać ze sobą do następnego życia. To wasze dusze pójdą z wami. Dbajcie o swoje dusze, okazujcie sobie wzajemnie miłość oraz tym, którzy w tym życiu przysparzają wam zmartwień. Działajcie według Mojej Nauki. Módlcie się o Moje Miłosierdzie. Tylko wtedy możecie dołączyć do Mnie na nowej Ziemi, którą jest Raj. Nie zaprzepaśćcie swojego dziedzictwa i swojego miejsca w Królestwie Mojego Ojca.

Wasz ukochany Jezus Chrystus.

 

Nadchodzi cenzura mediów

Orędzie nr 37 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano sobota, 1 styczeń 2011, godz.2.00

Moja kochana córko, zaczął się nowy rok, w którym Moje dzieci będą mogły dowiedzieć się więcej ode Mnie w sprawie dobrego przygotowania się na moment, kiedy przyjdę sądzić ludzkość.

Moje piękne dzieci, które trzymam blisko Mojego Najświętszego Serca, posłuchajcie Mnie teraz. Kiedy poznajecie Mnie i prawdę o nowym Raju-obietnicy jaką złożyłem wam, zanim umarłem na krzyżu za wasze grzechy, Ja od tej pory jestem już zawsze z wami. Czas jest już bliski, Moje kochane dzieci.  Nie bójcie się. Jeżeli Mnie kochacie i wierzycie we Mnie, to nie ma się czego lękać. Miłość nie jest lękliwa. Miłość jest radością, szczęściem i dla wszystkich tych, którzy wierzą w życie wieczne w Niebie nie ma powodu do strachu. Kocham was wszystkich.

Rola Matki Bożej w Powtórnym Przyjściu Chrystusa

Moja ukochana Matka, która była odpowiedzialna za wypicie Kielicha zgody na Moje przyjście na świat i zwiastowała nowy początek dla ludzkości, ogłosi też Moje Powtórne Przyjście.

Ocalę wszystkich tych, którzy proszą Mnie o Miłosierdzie. Moja Matka, posłana przez Przedwiecznego Ojca aby przynieść ratunek i zbawienie światu, stanie po raz kolejny przy Mnie.

Moja Ukochana Matka, Anioł światłości, odniesie zwycięstwo, przyniesie światu Moje Miłosierdzie i ogłosi Moje Powtórne Przyjście. Przygotowywała ludzkość od wielu wieków, ale zwłaszcza w ciągu ostatnich stu lat próbuje wpoić miłość w waszych sercach, często pogrążonych w stagnacji, aby zapłonął w nich ogień miłości do Mnie i do Ojca.

Był czas kiedy skupiano uwagę na Mojej Matce i jej objawieniach. Niestety, od czasów Fatimy i Garabandal niewielu Mnie poświęconych sług [duchowieństwo-przyp. tł.] bierze na poważnie Jej objawienia. Tak samo lekceważeni są wizjonerzy. Teraz zaczyna się rok 2011 i wiele nowych rzeczy dokona się na świecie. To dlatego, Moje dzieci, że ten świat ma ulec zmianom.

Sekret fatimski a przyszłość

Wiele niewinnych i ufających dusz nie zostanie uchwyconych przez to zło, które nadchodzi. Moje dzieci i wy wszyscy którzy czytacie te przekazy pierwszy raz,  z ciekawości, którzy czujecie jakieś braki w swojej duchowości, słuchajcie Mnie.

Wy i wasi współbracia jesteście prowadzeni do życia w świecie, który będzie we władaniu grupy ludzi, jak to zostało przepowiedziane w ostatniej Tajemnicy fatimskiej, której nie poznaliście. Wkrótce ujrzycie następujące rzeczy:

Wasze pieniądze będą bezwartościowe, jedynym sposobem aby kupować będzie posiadanie złota i srebra.

Będziecie musieli modlić się w grupach i znaleźć duchownych, wystarczająco odważnych aby przeciwstawić się prześladowaniu.

Musicie znaleźć odpowiednie miejsca na modlitwę, bo kościoły będą sprzedawane, aby uzyskać  środki do życia.

Przechowujcie starannie Pismo Święte i inne pożyteczne lektury, bo nie będzie możliwe ich kupienie w przyszłości.

Zakładajcie grupy modlitewne i módlcie się o zbawienie ludzkości. W ciągu trzech lat zrozumiecie dlaczego to tak ważne.

Cenzura mediów

Dla mediów mam do powiedzenia to: wkrótce arogancja, z jaką odnosicie się do waszych odbiorców ustąpi miejsca waszemu przerażeniu, kiedy zobaczycie, że wasze słowa nie są już słyszane. Wkrótce zrozumiecie wagę modlitwy, kiedy ludzkość odwróci się od prawdy. Dzisiaj wasze słowo wciąż może być nośnikiem niezależnej prawdy. Ale ten dar zostanie wam zabrany. Prawda zostanie ukryta przed ludźmi, poprzez dyktaturę, której doświadczycie w czasie Wielkiego Ucisku. Wtedy wasze słowo zostanie odrzucone, tak jak teraz Moje Słowo jest odrzucane.

Sekretny Kanał komunikacji

Nikt nie będzie was słuchać, bo jedyne słowa jakie będą przekazywane ludziom, będą dostarczane przez sekretny Kanał. I poczujecie się jak na pustkowiu, próbując komunikować się ze światem, ale wasze słowo już nie będzie słyszane.

Strzeżcie się dyktatorów

Nie lękajcie się wy, którzy podążacie za Bogiem, niezależnie jaką drogą, tylko mnie wysłuchajcie. Walczcie z tymi, którzy chcą wam narzucić dyktaturę słowa, bo oni pochodzą od złego. Nie dajcie się zwieść bez względu na to ile by wam płacili za głoszenie kłamstw. Jeżeli  się nie nawrócą czeka ich wieczne potępienie. Czas nie jest po ich stronie. Walczcie o wolność słowa, mówcie o niesprawiedliwościach, jakich jesteście świadkami. Bez względu na to, czy we Mnie wierzycie, bo kiedy ujrzycie spełnianie się tych proroctw, wtedy uświadomicie sobie, że Moje nauki są prawdziwe.

Księga Objawienia

Dzisiaj, kiedy świat wydaje się być pokiereszowany przez kryzys ekonomiczny, łatwo jest wierzyć, że wszystko pójdzie ku dobremu. Tak, Moje dzieci, w przeszłości to byłoby naturalne założenie, ale tak już nie będzie. Spisek wymyślony przez grupę światowych organizacji, wywodzących się od szatana wkrótce zacznie się realizować. Ci z was, którzy nie wierzą we Mnie, ostatecznie zrozumieją przepowiednie zawarte w Księdze Mojego Ojca i w Księdze Objawienia.

Nie lękajcie się, Moje dzieci. Zwróćcie się do mnie osobiście, waszymi własnymi słowami  a Ja dam wam siłę, nadzieję i moc, aby przejść przez ten mroczny okres w historii ludzkości.

Wy, którzy czytacie ten przekaz, pomyślcie. Jeżeli wątpicie w to, to rozglądnijcie się dookoła i zdecydujcie się, czy lekceważyć dalej wszystkie znaki. Czy nie widzicie, że ktoś próbuje wkraczać w waszą wolną wolę i narusza waszą wolność, daną wam jako dar przez Mojego Ojca? Ja ani Mój Przedwieczny Ojciec nigdy nie naruszymy tego tak cennego daru. Ale jeżeli człowiek decyduje się na pójście za szatanem, to wtedy tak się będzie działo.

Bóg, Mój Przedwieczny Ojciec nie może temu zapobiec. Szatan będzie próbował odebrać wam dar wolnej woli. Kiedy zauważycie, że wasza wolna wola jest wam zabierana poprzez potężne siły, nad którymi nie macie kontroli, to wiedźcie, że za tym wszystkim stoi zły.

Szatan nigdy nie zwycięży

Proszę, bądźcie w pogotowiu, Moje drogie dzieci. Nie poddawajcie się. Wasza modlitwa i przeciwstawianie się złu ocali wiele dusz. Szatan i jego armia nigdy nie wygrają. Nie mogą, to niemożliwe. Tylko Bóg ma moc, aby zakończyć ten straszny konflikt.

Ja, Wasz Zbawiciel i Sędzia ponaglam was, abyście powstali, byli odważni i walczyli o to, co jest prawdą w waszych sercach, nawet jeżeli czujecie strach. On jest wam podsuwany przez szatana. Lęk nigdy nie jest zsyłany przeze Mnie czy Mojego Przedwiecznego Ojca.

Stańcie na baczność i otwórzcie wasze serca na miłość, nie trwóżcie się. Miłość pochodzi od Boga. Powiedziałem waz, że nie poczujecie miłości, jeżeli nie otworzycie serc. Miłość i Bóg, Przedwieczny Ojciec, Stworzyciel tej ziemi idą ze sobą ‘ręka w rękę’. Nie mogą być oddzieleni. Kiedy są, to znak, że działa szatan.

Idźcie teraz Moje dzieci i podejmijcie decyzję. Czy chcecie, aby miłość otoczyła was w Moim Najświętszym Sercu, czy poddacie się lękowi? To wasza decyzja.

Wasz Boski Nauczyciel, Zbawiciel, Sprawiedliwy i Miłosierny Sędzia

Jezus Chrystus

 

Ostrzeżenie, aby wierzący nie odrzucali autentycznych Proroków

Orędzie nr 36 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano wtorek, 28 grudzień 2010, godz. 11.00

Moja kochana córko, otrzymujesz teraz ostatnie orędzia dla ludzkości, tuż przed czasami ostatecznymi, aby ludzie je przemyśleli i ocalili swoje dusze.
Wielka liczba aniołów jest zsyłana na ziemię, jak było przepowiedziane, aby przygotowywać ją na Moje przyjście. Wielu z tych aniołów jest w ludzkiej postaci i jak ty, moja kochana córko, wybrało to zadanie. Ich moment pojawienia się został ściśle dopasowany do momentu ostatniego Ostrzeżenia i Czasów Ostatecznych. Podobnie demony uwolnione z czeluści piekielnych, przychodzą na ten świat, aby zwodzić ludzi przez kuszenia i kłamstwa. Przyciągają Moje dzieci, które są otwarte na ich wpływ. Infekują dusze, które już przebywają w ciemności. Wlewają swego ducha przez kłamstwa i przekonywanie ludzi, że wiara we Mnie i Mojego Przedwiecznego Ojca jest nonsensem.
Ci źli nauczyciele na zewnątrz nie wyglądają na złych. Prezentują się, jako inteligentni, posiadający dużą wiedzę. Będą bardzo przekonywujący w swoich nauczaniach, ale nie będzie miłości w ich sercach. Musicie być ostrożnymi i uważać na to co mówią.
Teraz pragnę wezwać Moich wyznawców. Wy, Moje dzieci otrzymujecie poprzez modlitwy i wiarę dary, które obiecuję tym, którzy idą za Mną. Otrzymujecie różne łaski i każda jest dobrana tak, aby Moje Słowo było przekazywane na różne sposoby.

Ocenianie Wizjonerów
Do tych, którym daję dar wiedzy, aby pomagali wam rozpoznawać tych, którzy przychodzą w Moje Imię i przychodzących w imię szatana mówię: bądźcie bardzo ostrożni. Prawdą jest to, co powiedziałem, abyście strzegli się fałszywych proroków. Jakkolwiek nigdy nie osądzajcie tych, którzy mówią, że przychodzą w Moje Imię, bez wcześniejszego zbadania ich przesłań. Nigdy nie osądzajcie na podstawie ‘zewnętrznych przesłanek’. Nawet jeżeli człowiek mówi, że przychodzi w Moim Imieniu, to nie zakładajcie, że wasza ocena jego jest nieomylna. Zwróćcie uwagę na tych proroków, którzy są wyśmiewani, lub których słowa wywołują oburzenie, gdy mówią, że otrzymują orędzia ode Mnie lub Mojej Błogosławionej Matki.
Nie poddajcie się pokusie szybkiego osądzania ich, zanim nie wysłuchacie ich osobiście. Te przesłania nie będą się bezpośrednio odnosić do Moich nauk. One będą instruować was, jak wieść życie w Moje Imię, aby osiągnąć zbawienie.
Nigdy nie bądźcie zaniepokojeni, kiedy Moi prawdziwi prorocy twierdzą, że otrzymują przesłania, dotyczące przyszłych zdarzeń, w które są wtajemniczeni. Nie popełniajcie grzechu uprzedzenia, poprzez osądzanie ich przez pryzmat klasy społecznej, do której należą. Niektórzy mają braki w edukacji, niektórzy przeciwnie, są elokwentni. Niektórzy nie będą pasować do waszych wyobrażeń o tym, co znaczy być „świętym” człowiekiem.
Ale są sposoby, aby się upewnić o ich autentyczności. Ci, którzy prawdziwie komunikują się z Moją kochaną Matką będą w większości przypadków przepowiadać Jej zjawienia się co do dnia i godziny. Wiele z tych objawień będzie obserwowanych przez postronnych świadków. Gdy chodzi o Moje orędzia, prorocy przekazujący je nie szukają swojej chwały.

Rzucanie osądów
Ostatecznie Moi wyznawcy, pomimo ich oddaniu Mnie, będą nadal gardzić tymi, którzy przepowiadają przyszłe zdarzenia i rzucać pomówienia na tych błogosławionych darami Ducha Świętego. Zatrzymajcie się i obudźcie się z waszego błogiego snu. Ci prorocy burzą wasz spokój, ponieważ nie przesiadują wygodnie w waszym ‘świętym’ towarzystwie. Nie pasują do waszych wyobrażeń. Weźcie to pod uwagę. Jeżeli osądzacie tych ludzi na podstawie plotek czy insynuacji, jesteście winni grzechu. Grzech przeciwko Moim prorokom głęboko mnie obraża. Kiedy odrzucacie ich odwracacie się ode Mnie.
To właśnie dzieje się teraz w świecie, kiedy wielu moich wizjonerów ujawnia się publicznie. To nie jest łatwe dla Moich wyznawców. Pamiętajcie tylko, że przesłania muszą najpierw zostać przeczytane, zanim zostaną osądzone i dotyczy to także tych pochodzących od fałszywych proroków. Proście o Światło, gdy rozważacie te orędzia. Prawdziwe orędzia będą pełne miłości. Wkrótce ich autentyczność będzie potwierdzona. Przesłania, które sprzeciwiają się temu, czego nauczałem, bez względu jak subtelne, będą w łatwy sposób dostrzeżone i ocenione.

Nie milczcie w sprawach swojej wiary
Idźcie teraz, Moje dzieci i otwórzcie serca na Moich proroków. Są tutaj, aby zapewniać was, że nadszedł czas do przemawiania w Moim imieniu, aby was przygotować. Chwała tym wizjonerom, którzy mówią o Mnie pomimo upokorzeń, przez jakie przechodzą. Kara zostanie wymierzona tym, którzy twierdzą, że idą za Mną, ale którzy milczą na temat swej wiary lub przeciwnie, wypowiadają się przedwcześnie przeciwko Moim prawdziwym prorokom. Wiecie w swoich sercach, że potępiacie tych, którzy mówią o wydarzeniach, które mają nadejść, a których wy nie chcecie zaakceptować. Możecie pytać: ’dlaczego Mój Zbawiciel Jezus Chrystus miałby przemawiać poprzez takich ludzi? Przecież oni nie są świętymi.’ Moje pytanie do was jest takie: dlaczego wierzycie, że tylko kilku wybranych, którzy poświęcili swoje życie modlitwie ma prawo do odrzucania tych, którzy są spoza waszych środowisk. Czy nie nauczyliście się niczego? Czy nie rozumiecie, że nawet ci, co spędzają życie na modlitwie też mogą paść ofiarami zwodziciela?

Moi prawdziwi prorocy będą znienawidzeni
Pamiętajcie, Ja także zostałem wyśmiany, wzgardzony i odrzucony przez starszyznę i kapłanów, kiedy żyłem na ziemi. Jeżeli Ja byłem znienawidzony, to zapewniam was, że Moi prawdziwi prorocy też będą w nienawiści, ale zostaną uszanowani gdzie indziej.
Wstydźcie się wszyscy. Moi prorocy nie muszą pochodzić z waszych wspólnot, abyście ich uszanowali. Będą najbardziej „niespodziewanymi” prorokami z powodu ich stylu życia. Jedni będą pochodzić z biedoty, inni z bogatszej części społeczeństwa. Jedni będą mało wyedukowani, inni urodzą się z darem wymowy. To są Moi wybrani. Wysłuchajcie ich zanim zechcecie ich potępić.
Módlcie się za nich. Proście, aby Moje Słowo dawane przez nich nie było odrzucane. I wy nie odrzucajcie go. Niewierzący zawsze będą się starali zdyskredytować te dzielne dusze, ale to jest przewidziane. Najbardziej mnie jednak boli, kiedy Moi wyznawcy, zwłaszcza w grupach modlitewnych otwarcie odrzucają Moich prawdziwych posłańców-to łamie Moje Serce. Słuchajcie Moich słów. Oni nigdy nie będą odbiegać od prawdy bardziej niż wy, Moi kochani którzy chcecie dopasować prawdę do własnej interpretacji.
Otwórzcie oczy. Obudźcie się. Znaki zaczynają się ukazywać. Wy, Moi wierzący nie macie dużo czasu. Słuchajcie. Módlcie się. Zjednoczcie się i szerzcie Moje słowo, aby wiele dusz zostało ocalonych, zanim czas się skończy.

Wasz ukochany Jezus Chrystus

 

Świętowanie Bożego Narodzenia

Orędzie nr 35 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano wtorek, 25 grudzień 2010, godz.12.30

Moja ukochana córko, dlaczego się wahasz? Czy nie wiesz, że codziennie jesteś prowadzona? W swoim sercu doskonale wiesz, że jedyne czego potrzebujesz to usiąść, otworzyć swoje serce, a wkrótce usłyszysz Moje przesłanie. Ufaj mi. Poddaj się. Uwierz, że jeśli złożysz na Mnie wszystkie swoje zmartwienia, obawy i pytania, zabiorę je wszystkie od ciebie i odpowiem.

Musisz teraz odłożyć wszystko i zwrócić swą uwagę na te pilne objawienia dla całej ludzkości. Nie wolno Ci się wahać i odkładać  tej Świętej Pracy.

Słuchaj uważnie Moja ukochana córko. W czasie kiedy chrześcijanie na całym świecie składają hołd Mojemu Narodzeniu w Betlejem, wielu z nich oddaje go z szacunkiem, ale bez miłości w swoim sercu. Mimo wszystko wielu z nich zbliża się do Mojego serca.

Inni będą  przytakiwać, uśmiechać się i mówić o wadze i znaczeniu tego najważniejszego czasu, w którym  świętuje się  największy Dar, jakim kiedykolwiek od początku zostały obdarowane dzieci Mojego Ojca. Lecz kiedy Moje dzieci, Moi wierni wyznawcy świętują Boże Narodzenie, są oni rozpraszani przez wystawność i tradycje związane z ziemskimi dobrami.

Ilu z chrześcijan wyjaśnia swoim dzieciom wagę Moich Narodzin? Jak wielu z nich pamięta o pokorze Mojej umiłowanej Matki i  Jej oblubieńcu Świętym Józefie? Ilu z nich pamięta, że stałem się człowiekiem aby uratować ludzkość przed Piekłem?

Właśnie ta prosta wiadomość została zniekształcona przez stulecia i została zamaskowana rozrzutnością i zbytkiem. Pomimo to moi wierni chrześcijanie uznali ten czas za okres zastanowienia się nad ich wiernością do Mnie, ich Zbawiciela.

Proszę was, Moje dzieci, ponaglam was, abyście wykorzystali tą Ucztę do modlitwy za tych ludzi na świecie, którzy muszą się przebudzić i zrozumieć, że posiadają dziedzictwo. Dla każdego z nich zostało przygotowane specjalne miejsce w  Królestwie Mojego Ojca, jeśli tylko zechcą je przyjąć.

Czas Wielkiego Ostrzeżenia został ustalony

Moje dzieci są tak bardzo zajęte codziennymi  wiadomościami, które mogą mieć wpływ na ich życie, ale nie mają żadnych konsekwencji w Przyszłym Życiu. Dzieci, jest to czas dla was, abyście przyglądnęli się swojemu sumieniu zanim nadejdzie Wielkie Ostrzeżenie, które poprzedza Moje Drugie Przyjście. Módlcie się swoimi własnymi słowami i proście o Boskie kierownictwo.

Czas Wielkiego Ostrzeżenia został już postanowiony. Bądźcie czujni.

Wasz Boski Zbawiciel i Sprawiedliwy Sędzia Jezus Chrystus

 

strony:   67,   66,   65,   64,   63,   62,   61,   60,   59,   58,   57,   56,   55,   54,   53,   52,   51,   50,   49,   48,   47,   46,   45,   44,   43,   42,   41,   40,   39,   38,   37,   36,   35,   34,   33,   32,   31,   30,   29,   28,   27,   26,   25,   24,   23,   22,   21,   20,   19,   18,   17,   16,   15,   14,   13,   12,   11,   10,   9,   8,   7,   6,   5,   4,   3,   2,   1   index

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Objawienia Maryjne objawienia fatimskie orędzia Maryjne objawienia w medjugorie Jezusa Jezus Chrystus objawienia w garabandal objawienia Maryi orędzia Maryi pielgrzymka pielgrzymki Matka Boska fatimie fatimska III tajemnica fatimska Jan Paweł II Apokalipsa św. Jana objawienie św. Jana Pismo Święte Chrystus Bóg Ojciec Biblia Pismo Święte religia III wojna światowa orędzia prywatne Jezus la salette garabandal Ojciec Pio objawienia ostrzeżenie ostrzeżenia ostrzeżeniem kościół katolicki, kościołem, kościoła, chrześcijański, chrześcijanie, chrześcijańskie, katolicy, katolicki, katolickie, katolikami lourdes  św. Faustyna Faustynie guadalupe fajemnice fatimskie ostrzezenie.za.pl oredzia.republika.pl ostrzezenie.strefa.pl