OSTRZEŻENIE

strona poświęcona proroctwom zbliżających się czasów ostatecznych

powrót na:

strona główna

STRONA 7

strony:   67,   66,   65,   64,   63,   62,   61,   60,   59,   58,   57,   56,   55,   54,   53,   52,   51,   50,   49,   48,   47,   46,   45,   44,   43,   42,   41,   40,   39,   38,   37,   36,   35,   34,   33,   32,   31,   30,   29,   28,   27,   26,   25,   24,   23,   22,   21,   20,   19,   18,   17,   16,   15,   14,   13,   12,   11,   10,   9,   8,   7,   6,   5,   4,   3,   2,   1   index

Tekst objawień:

Moje urodziny – jest to specjalne święto

Orędzie nr 158 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano czwartek, 4 sierpień 2011, godz.20:30

Jutro Moje dziecko jest specjalne święto dla Mnie, twojej ukochanej Matki, bo są to Moje urodziny.

Moje serce pulsuje bólem z powodu udręki, jaką Mój ukochany Syn cierpi za grzechy człowieka.  Uśmiecham się, gdy widzę Moje oddane dzieci czyniące wszystko, co tylko są w stanie, aby ratować dusze, ale moje łzy wciąż płyną, bo nie mogę znieść widoku cierpień w waszym świecie.

Moje dziecko, nie odwracaj się nawet na moment od rozpowszechniania przesłań Mojego Syna Jezusa Chrystusa i Najwyższego Boga, ponieważ czas się kończy.  Przeznacz cały czas, jaki tylko możesz na tą Misję.  Nie poddawaj się Moje dziecko.  Ja będę cię okrywać Moim Świętym płaszczem przez cały czas.

Twoja ukochana Matka

Królowa Niebios

 

Przesłanie od Dziewicy Maryi – jeszcze tylko kilka razy ukażę się na świecie

Orędzie nr 157 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano środa,  3 sierpień 2011, godz.9:45

Moje dziecko, nie masz się czego bać w tej pracy, ponieważ było przepowiedziane, że nawrócenia będą miały miejsce.  Smutne jest to, że nie każdy człowiek będzie lub może być zbawiony. Ci, którzy obecnie na świecie prześladują Mojego Najdroższego Syna, są gorsi od tych, którzy skazali Go podczas Ukrzyżowania.  Ponieważ Mój Syn umarł po to, aby wybawić ludzkość od grzechu, pewna mądrość została z tego wyciągnięta – o potrzebie czci do Mojego Syna na całym świecie. Wielu, którzy znają Prawdę, zdecydowało się ją zignorować.

Byłam posyłana tak wiele razy, aby zachęcać do modlitwy na całym świecie, lecz Moje ostrzeżenia przekazywane dzieciom przez ten cały czas zostały zapomniane.  Dzisiaj, gdy objawiam się poprzez wizjonerów w wielu krajach, nie tylko, że są oni ignorowani, ale cierpią z powodu ośmieszania.  Moja obecność i znaki, które pokazuję na niebie oraz inne dowody są odrzucane.  Zarówno księża jak i biskupi ignorują Moje ostrzeżenia.  Oni też odwrócili się od wiary w Boską interwencję.  Jakże są zaślepieni, aby odrzucać pomoc ode Mnie, ich Błogosławionej Matki.

Mój Syn cierpi bardzo, serce Mi pęka, gdy Go widzę dzisiaj w agonii z powodu zła i grzechów.  Moje dzieci nawet nie zdają sobie sprawy, jakie męki On cierpi widząc okrucieństwa człowieka.

Moje dziecko, przypomnij Moim dzieciom, że Ja się  ukażę jeszcze tylko kilka razy w świecie, ponieważ nadszedł czas ostatecznej bitwy, w której Ja zmiażdżę głowę węża.

Moje dzieci muszą wiedzieć jak bardzo Mój Umiłowany Syn je kocha i jak się o nie troszczy.  Nalegam, aby otworzyli swoje serca i okazali Mu miłość i współczucie, na które zasługuje.  On, wasz Zbawiciel, który dobrowolnie przyjął śmierć w najbardziej okrutnej formie, aby was odkupić, teraz chce uratować tą generacje z sideł szatana.

Moje dzieci,  diabeł śmieje się, ponieważ wie, że odniósł sukces kradnąc drogocenne dusze.  Módlcie się, módlcie się, módlcie się teraz tak, aby Mój Syn był wysłuchany podczas Ostrzeżenia i aby jego Dar Ratunku został przyjęty z pokorą i otwartymi ramionami.

Zapamiętajcie, że Ja, jako wasza Matka zawsze będę błagać o łagodność dla Moich dzieci.  Moje łzy płyną z powodu tych, którzy nie chcą słyszeć Prawdy, których dusze mogą być uratowane tylko poprzez nieustanną modlitwę.

Wasza ukochana Matka

Królowa Bolesna

 

Jedna z najbardziej pilnych wiadomości dla ludzkości (pilne!)

Orędzie nr 156 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano 2 sierpnia 2011, godz.20.15

Przychodzę w Imię Mojego Syna Jezusa Chrystusa. Ja Jestem Bóg Ojciec i chcę to zakomunikować całemu światu. Moją intencją jest pomniejszenie ostrości Kary, aby dać ludzkości szansę otwarcia serc na Prawdę Mojego Istnienia. Moje dzieci muszą wiedzieć, że Ja Jestem najpierw Bogiem Miłosierdzia, a następnie Bogiem Sprawiedliwości.

Moje Miłosierdzie zostało rozszerzone do niewyobrażalnego limitu. Jednakże z powodu potęgi modlitwy będę litościwie powstrzymywał Moją rękę. Także człowiek może uśmierzyć nienawiść, która manifestuje się w tylu duszach na całym świecie.

Bądźcie przezorni Moje dzieci, gdyż Ja was ostrzegam, że jeśli nie powiedzie wam się powstrzymanie rozprzestrzeniania się grzechu, to spowoduje to nadejście Kary, która zniszczy większość ludzkości. Kara taka nigdy nie była zaznana od czasu potopu, który zniszczył ziemię w czasach Noego.

Już więcej nie pozwolę wam, Moje niewdzięczne dzieci, na niszczenie tych, którzy okazują Mi posłuszeństwo. Także już nie będę stał z boku i pozwalał by Nowy Porządek Świata zatruwał Moje Stworzenie. Moje dzieci. Moją ziemię.

Zważcie teraz na to, jako jedną z ostatnich przestróg danych ludzkości. Zawróćcie teraz z drogi grzechu, a będziecie uratowani. Odwróćcie się od waszego ślepego uwielbienia przynęt  szatana i jego uwodzicielskiego uroku, który przyciąga was poprzez waszą miłość własną i materialne cuda. Jeśli będziecie kontynuować bezczeszczenie tego pięknego świata stworzonego z miłości dla was, w taki sposób jak dotychczas, to nie zostanie z niego nic, by zadawać mu dalsze zniszczenia.

Ja jestem Bogiem Miłości, nieskorym do gniewu, ale Moja cierpliwość się kończy. Ci, którzy kontynuują okaleczanie i niszczenie Moich dzieci poprzez wojny i kontrolę światowych finansów wiedzcie, że wasze dni są policzone. Teraz, jest wasza ostatnia szansa na ratunek. Jeśli nie zareagujecie odpowiednio podczas Wielkiego Daru Miłosierdzia, którym jest Ostrzeżenie, wtedy wy i wasi poddani zostaną unicestwieni.

Moja Chwała będzie poznana przez każdego mężczyznę, kobietę i dziecko. Ci, którzy wybiorą ścieżkę do Mojego Królestwa otrzymają Życie Wieczne. Ci, którzy jej nie wybiorą, doświadczą takiej ciemności, jakiej sobie nigdy nie wyobrażali i nie chcieliby wyobrazić.

Wyznawcy szatana, którzy świadomie czczą jego nikczemność, słuchajcie teraz Mojego przyrzeczenia. Wam, Moje zagubione dzieci, będzie zaoferowana pomocna dłoń Miłości i Pokoju raz jeszcze podczas Ostrzeżenia. Uchwyćcie się jej, gdyż będzie to dla was lina ratunku do powrotu na  łono Mojej Miłości. Jeśli zignorujecie Moje błagania, będziecie cierpieć na wieki nie mając powrotu do owczarni Mojej umiłowanej rodziny.

Moja córko, jest to jedno z najważniejszych ostrzeżeń, aby uratować waszych braci i siostry z tortur ognia i wiecznego potępienia.

Król Najwyższy

Bóg Ojciec Wszechmogący

 

Pytania do Jezusa

Orędzie nr155 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano poniedziałek, 1 sierpień 2011, godz. 23.30

Po otrzymaniu wiadomości zatytułowanej “ Bądźcie przygotowani w każdej chwili” wizjonerka zobaczyła postać Jezusa, gdzie wyglądał na bardzo smutnego. Zadała mu wtedy kilka pytań, na które On odpowiedział.

Pytanie do Jezusa: “Jesteś bardzo smutny?”

Odpowiedź: “Tak, i bardzo zmęczony. Grzechy człowieka rozrywają na połowy Moje serce”

Pytanie do Jezusa: “Jak można pomóc”

Odpowiedź: “Modlitwą i jeszcze raz modlitwą. Oddanie Moich wyznawców poprzez codzienne odmawianie  Koronki do Miłosierdzia Bożego oraz Różańca Świętego uratuje Moje dzieci. Oni, Moi wierni, muszą być wytrwali i nie ustawać, nawet kiedy jest ciężko.”

Pytanie do Jezusa: “ Co Cię smuci najbardziej?”

Odpowiedź: “ Ci, którzy nie tylko Mnie nienawidzą, ale którzy wielbią szatana w obscenicznych rytuałach, tak że nie są w stanie zobaczyć jak są okłamywani.
“Moi wyświęceni słudzy, którzy zagubili miłość do Mnie”.

“Ci, którzy znęcają się nad drugimi”

“Ci, mordercy bez szacunku dla życia Moich dzieci.”

“Aborcja, najgorsza forma ludobójstwa. Wylewam łzy w każdej chwili za Moje małe duszyczki, które nigdy nie będą mogły zaczerpnąć pierwszego oddechu.”

“Wojna i łatwość w jaki jest wydawana zazwyczaj przez tych, którzy, jeśli byliby postawieni w środku pola walki, uciekliby tchórzliwie. Wielu z tych ludzi, którzy wydaja wojny, robią to tylko dla zdobycia władzy. Oni obrażają Mnie najbardziej.”

Pytanie do Jezusa: ”Co sprawia Ci przyjemność?”

Odpowiedź: “ Wiara Moich wiernych i ci, którzy są zdeterminowani, by Mi pomóc w ratowaniu dusz. Kocham ich tak bardzo z taką tkliwością i współczuciem! Oni będą wspaniale wynagrodzeni  w Królestwie Mojego Ojca.”

Koniec

 

Bądźcie przygotowani w każdej chwili

Orędzie nr 154 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano poniedziałek, 1 sierpień 2011, godz.23.00

Moja najukochańsza córko, w końcu jesteś prawdziwie zjednoczona ze Mną.  Teraz dopiero widzisz, dlaczego jest takie pilne, aby dopomóc ludziom otworzyć oczy, aby się nawrócili i mogli wejść do Królestwa Mojego Ojca.

Tak wielu ludzi w obecnych czasach gardzi Mną.  Kiedy Moi wierni wypowiadają Moje Imię też są pogardzani, oczerniani i wyśmiewani.  Są i tacy którzy denerwują się, gdy są konfrontowani w Moje Imię.  Są i tacy, którzy nie tylko, że zaprzeczają Mojemu istnieniu, lecz również Mnie nienawidzą. Nigdy przedtem nie było tylu ludzi na świecie, którzy odwrócili się od wiary.

Tak wiele dusz odrzuca nawet myśl, że Ja lub Mój Wiekuisty Ojciec możemy istnieć.  Myślą, że to czy wierzą czy nie jest to nieistotne w ich życiu.  Wielu z tych obojętnych w wierze swobodnie odrzuca Moje nauki i jedynie wymawia frazesy.  Oni wierzą, że będą mieli mnóstwo czasu w późniejszym okresie życia, by przeznaczyć go dla swojej wiary.  Jest to  szczególnie wyraźne u młodszej generacji, która myśli, że wiara nie jest tym, czym się muszą teraz zajmować.  Oni wierzą, że mają tak wiele lat przed sobą na to, by oddać cześć ich umiłowanemu Zbawicielowi i Wiekuistemu Ojcu.  To dlatego starsi ludzie w późniejszym okresie swojego życia zaczynają o tym myśleć i rozpalają swoją wiarę.

To, czego człowiek nie pojmuje jest, że może umrzeć w każdej chwili, w każdym czasie, w każdym momencie życia od urodzenia aż do starości.  To nie ma znaczenia.  On musi być gotowy w każdym czasie.

Błagam wszystkich wiernych, aby modlili się o wnikliwe uczenie młodych ludzi, by otworzyli swoje oczy na miłość, jaką Ja i Mój Wiekuisty Ojciec mamy do każdego z nich.  Pomóżcie im otworzyć oczy na obietnicę raju.  Jest to wasz obowiązek w stosunku do Mnie, po to abym nie utracił młodszych dzieci na rzecz kłamstwa, które szatan rozpowszechnia dzisiaj w świecie.

Pomóżcie Mi zbawić tych wszystkich, którzy myślą że jest jeszcze bardzo dużo czasu na to, by się zająć przygotowaniem duszy do Nowego Raju na ziemi, który się przybliża i który może stać się rzeczywistością w mgnieniu oka i to wtedy, kiedy większość z was najmniej się tego spodziewa.

Wasz umiłowany Nauczyciel

Jezus Chrystus

 

Wy nie należycie do szatana, należycie do Mnie i Mojego Wiekuistego Ojca

Orędzie nr 153 z serii Ostrzeżenie.

Otrzymano sobota, 30 lipiec 2011, godz.15:30

Moja najukochańsza córko, są takie chwile, gdy myślisz, że nie będziesz wstanie przetrwać utrapienia, jakie masz z powodu Moich Orędzi, ale musisz przestać się lękać.  Lęk nie jest tym, co powinnaś odczuwać.  Jeżeli najpierw pozwolisz Mi zabrać od ciebie twoje lęki poprzez twoje całkowite zaufanie do Mnie, wtedy będziesz wolna.

Moja córko, w jaki sposób Moje dzieci mogły zapomnieć moc Bożego Królestwa. Jeśliby one, chociaż na chwile,  opuściły swoje osłony, to odkryłyby się części struktur Mojego Boskiego planu dla ludzkości tak, że mogłyby go jasno dostrzec. Osłony, te osłony ludzkiej inteligencji napędzane ludzką logiką, która w punkcie zwrotnym jest rozpalana przez postęp, jakiego człowiek dokonał poprzez naukę, jest to nic innego niż słoma. Wydaje się solidna, ale jest bez żadnej substancji.  Lecz człowiek wierzy, że sprawia sobie osłonę przed prawdą, Prawdą Boskiej duchowej obecności.

Moje dzieci, wasza osłona, która blokuje Mnie i Moja nauczanie w waszym życiu, będzie waszym upadkiem. Osłona, która z upływem czasu nie będzie już was więcej chronić i spali się tak szybko i błyskawicznie tak jak słoma, że zostaniecie nadzy. Wasza nagość w końcu ukaże wam oszustwo szatana i wszystkie jego puste obietnice ziemskiego zabezpieczenia, które w rzeczywistości nie istnieje. Ludzki upór w zaakceptowaniu Istnienia Mojego Wiekuistego Ojca będzie przyczyną wygnania do ciemności.

Gdy zobaczycie Moją światłość, płomień Mojej miłości, który urzeczywistni się na niebie wkrótce, nie miejcie wtedy wątpliwości. To nie będzie złudzenie.  To będzie rzeczywistość i musicie się ukorzyć, by otworzyć oczy na Prawdę. Nie odwracajcie lub nie zasłaniajcie swoich oczu ze strachu.  Moja obecność musi być powitana przez was, jako wasza ostatnia szansa ratunku.  To jestem Ja, który przychodzi by ogarnąć was swoimi ramionami.  To jestem Ja, wasz Zbawiciel, który przychodzi raz jeszcze by was wyprowadzić z krawędzi ciemności i rozpaczy.  Już wam mówiłem, że nigdy was nie opuszczę.  Nigdy was nie pozostawię na łasce szatana, ponieważ wy nie należycie do niego.  Wy należycie do Mnie i Mojego Wiekuistego Ojca, waszego Stwórcy.

Gdy ujrzycie płomień Mojej chwały na niebie radujcie się.  Jakiekolwiek wątpliwości, jakie mieliście odnośnie istnienia Boga Ojca znikną.  Aby skorzystać z łask, które Ostrzeżenie przyniesie dla waszych dusz, po to byście byli zbawieni, Musicie się ukazać w Moich oczach małymi i prosić Mnie abym wam przebaczył wasze grzechy.  Moja Miłość zaleje wówczas wasze dusze i powrócicie do Mnie i waszego prawowitego domu.

Odrzucicie Moje Miłosierdzie z arogancją lub powodu intelektualnego myślenia, a będziecie straceni.

Oczekujcie teraz na Moje Miłosierdzie z radością i entuzjazmem, ponieważ staniecie się ponownie nieskażonymi.

Wasz umiłowany Zbawiciel

Jezus Chrystus

 

Módlcie się za dusze tych, którzy zostaliby potępieni i nie przeżyją Ostrzeżenia

Orędzie nr 152 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano czwartek, 28 lipiec 2011, godz.15.30

Moja córko, duchowa oschłość, którą przeżywałaś od kilku dni nie mogąc skupić się na modlitwie, wywołana jest przez oszusta, który próbuje odciągnąć cię ode Mnie. Teraz, kiedy złożyłaś zobowiązanie zostania duszą ofiarną, aby pomóc Mojemu Ojcu Przedwiecznemu w ratowaniu dusz, otrzymasz dodatkową ochronę, aby oszust nie mógł cię rozpraszać.
Dzieci, nadszedł czas abyście wzmogli modlitwy w ostatecznej szansie pomocy dla dusz, które nie przeżyją Ostrzeżenia. Proszę, weźcie sobie do serca Moje wezwanie aby modlić się – szczególnie w sierpniu, który jest wyznaczony jako Miesiąc Ocalenia Dusz tych biednych dzieci, które w przeciwnym wypadku pójdą na zatracenie.
Propagujcie wszędzie grupy modlitewne stosując się do Moich zaleceń – codziennej Mszy Świętej, Eucharystii i jednego dnia postu w tygodniu przez cały miesiąc. Nie lekceważcie potęgi, jaką mają wasze modlitwy, jeśli chodzi o zbawienie dusz. Zacznijcie od modlitwy za tych członków własnej rodziny, którzy trwają w grzechu lub są niewierzący. Obejmijcie bliskich, przyjaciół i znajomych, którzy odwrócili się od Mojej Nauki i którzy dopuszczają się niesprawiedliwości wobec innych. Oni potrzebują waszych modlitw teraz.
Teraz jest czas spokojnej refleksji, ponieważ zbliżył się moment Ostrzeżenia. Żądam cichej nieprzerwanej modlitwy, pobożności i oddania. Wzywam i nakazuję Moim wyświęconym sługom, aby wszędzie prowadzili Moje dzieci do modlitwy, za dusze tych, którzy inaczej zostaną potępieni. Tylko modlitwa może im pomóc, a zwłaszcza Koronka do Mojego Boskiego Miłosierdzia. Zjednoczcie się w miłości do Mnie.
Wasz ukochany Zbawiciel Jezus Chrystus

 

Wiadomość od Najświętszej Marii Panny „Dusza ofiarna”

Orędzie nr151 z serii Ostrzeżenie.

Otrzymano czwartek, 28 lipiec 2011, godz. 14.25

Moje dziecko przychodzę z wielką radością, aby wesprzeć cię i prowadzić w misji dla Mojego Umiłowanego Syna Jezusa Chrystusa, by pomóc ocalić jak najwięcej dusz.
Twoje ostateczne oddanie się Bogu Ojcu Najwyższemu jako dusza ofiarna zostało przyjęte w Niebie z wielką radością. Ty, Moje dziecko, pomożesz uratować dusze, które w innym przypadku byłyby przeznaczone do otchłani ciemności. To poświęcenie zostanie nagrodzone szczególnymi łaskami  aby dać Ci siłę do przetrwania próby z większą łatwością. Twój duch, Moje dziecko, zostanie wzmocniony tak, że sprawy związane ze światem materialistycznym będą miały nikłe znaczenie w twoich oczach.
Możesz zawsze zwrócić się do Mnie, twojej Matki i doradcy, abym przywiodła cię na łono Mojego Najdroższego Umiłowanego Syna Jezusa Chrystusa i Boga Ojca Najwyższego. Módl się o należyte przygotowanie do tego ważnego wyzwania. Ja zawsze okrywam cię Moim świętym płaszczem i ty, Moje słodkie dziecko, nieustannie jesteś bliska Mojemu Sercu.

Twoja ukochana Matka

Królowa Aniołów

 

Apel do księży i sióstr zakonnych w Kościele Rzymskokatolickim

Orędzie nr 150 z serii Ostrzeżenie.

Otrzymano poniedziałek, 25 lipca 2011, godz. 21.00

Umiłowana córko, Moje Słowo o „Ostrzeżeniu” rozprzestrzenia się tak szybko, jak przepowiedziałem. Moja córko cierpią moi biedni konsekrowani. Proszę powiedz wszystkim, którzy czytają Moje orędzia aby modlili się  za wszystkie moje wyświęcone sługi, duchownych, zakonnice, pasterzy i wszystkich tych, którzy kierują wspólnotami chrześcijańskimi na całym świecie.
Kościół katolicki jest prześladowany ponad jego wytrzymałość. Szatan i jego armia zaatakowała Kościół katolicki poprzez skażenie. Pragnieniem oszusta jest podważyć autorytet Mojego Kościoła poprzez bezbożność i nadużycia duchownych, które doprowadziły do tej strasznej sytuacji. Biedne dzieci, które cierpiały wykorzystywane seksualnie, zaatakowane przez   sługi szatana, obecne w konsekrowanych, którzy dali się uwieść przez Złego. Szatan nawiedza Mój Kościół, bo chce doprowadzić do jego upadku. Jeśli chodzi o moje biedne zakonnice i niewinnych kapłanów, to stali się ofiarami uprzedzeń w rękach tych, którzy zrzucają na nich winę za grzechy innych.
Moje prośby do Moich ukochanych kapłanów, sióstr zakonnych i wyświęconych sług są następujące: Nie poddawajcie się. Pamiętajcie, że przez próby będziecie wyniesieni w Moich oczach, jeżeli znosicie te uprzedzenia. Pozwólcie Mi otrzeć wasze łzy obecnie, kiedy Mój Kościół jest prześladowany jak nigdy wcześniej. Wy Moi umiłowani słudzy, Moi apostołowie nie poddawajcie się tym zewnętrznym naciskom. Nigdy nie możecie zrezygnować z powołania do naśladowania Mnie, ponieważ pamiętajcie, że jestem w Kościele i płaczę gorzkimi łzami smutku z wami. Teraz cierpicie przez grzechy swoich braci i sióstr, którzy ulegli złemu. Módlcie się, módlcie się, módlcie się o odwagę aby wstać i z godnością przekazywać Moje Święte Słowa. Potrzebuję waszego wsparcia jak nigdy dotąd. Pragnę abyście udzielali sakramentów umierającej z ich głodu i rozczarowanej wspólnocie.  Proszę, nie opuszczajcie Mnie szczególnie w tym czasie, gdy Szatan przeniknął do chrześcijaństwa wraz ze swymi poplecznikami.
Włączcie się do gorliwej modlitwy aby ocalić siebie od Fałszywego Proroka, który idzie po korytarzach władzy w Watykanie. Ukaże się wkrótce. Nie zwracajcie się do niego, albo będziecie straceni do Mnie na zawsze. To wam mówię. Uklęknijcie w pokorze i wzywajcie Ducha Świętego aby oświecił wasze dusze, byście byli w stanie odróżnić prawdę od kłamstwa, które poda wam do przełknięcia Fałszywy Prorok. Nigdy nie bądźcie zawiedzeni znosząc te próby, przyjmijcie je, ponieważ wzmocnią was na umyśle i duszy. Wtedy będziecie prowadzić Moje dzieci do końca czasów z pokorą, godnością i siłą.
Miejcie odwagę, prowadzę was. Módlcie się w tej chwili o dodatkowe łaski, abyście mogli stać się silniejsi pełniąc tę Boską misję.

Wasz Kochający Zbawiciel, Jezus Chrystus

 

Szatan jest bezsilny wobec Moich oddanych wiernych

Orędzie nr 149 z serii Ostrzeżenie.

Otrzymano poniedziałek, 25 Lipiec 2011, godz. 09.00

Moja ukochana córko z wielką radością po raz kolejny mówię ci o przemianach zachodzących na świecie. Ponieważ coraz więcej potworności popełnia człowiek pod wpływem szatana, to wiele Moich dzieci  zaczyna dostrzegać i sprzeciwiać się morderczym zamiarom powszechnym na całym świecie. Im więcej zła ujawnia się dookoła, tym bardziej uświadamiają sobie, że szatan rzeczywiście istnieje. Tym, którzy nie wierzą w jego egzystencję chcę wyjaśnić, jak rozpoznać jego działanie.
Moje dzieci zawsze kiedy widzicie zabójstwa, samobójstwa, wojny, korupcję rządów i ludzi wpływowych, chciwość, arogancję i niesprawiedliwości wiedzcie, że te czyny są manifestacją szatana. Diabeł jest zdesperowany i stara się zatruć umysły Moich dzieci,  zrobi wszystko, co może w tym momencie w historii, tak silna jest jego wściekłość. Wy, Moje dzieci jesteście jego celem. Podczas gdy łatwo zatruwa dusze tych, którzy zostawiają mu szeroko otwarte drzwi nieustannie szukając własnej chwały na ziemi- tym coraz trudniej osłabić mu ducha moich oddanych wiernych. Zostali oni pobłogosławieni darem Ducha Świętego tak, że szatan jest wobec nich bezsilny.
Wszyscy ci, którzy przestrzegają moich zaleceń odnośnie modlitwy, staną się mocniejsi na duchu i umyśle. Nie będą się interesować czy szatan atakuje ich w gniewie, ponieważ ich zbroja ochronna będzie bardzo silna. To nie znaczy, że nie użyje on wszelkich metod, by uwieść was pożądliwościami ciała. To nie znaczy, że nie zrani was podszeptami do osób wam bliskich i tych, których kochacie. Nie ustępujcie jednak Moi uczniowie, ponieważ przez wasze wytrwanie zostanie pokonany na zawsze. Moje dzieci, on stanie się bezsilny, ponieważ rozprzestrzenia się nawrócenie.  Bo jak może skusić cię, byś pił z kielicha jego nienawiści, skoro nie pragniesz jego pustych obietnic. Im silniejszy jesteś, tym mniej zdoła ci przeszkodzić.
Teraz widzicie, będąc świadkami globalnych niepokojów, że oszust działa. Moi zwolennicy rozpoznają obecnie nikczemność szatana, kiedy jego praca jaskrawo rzuca się w oczy. Módlcie się za waszych braci i siostry aby również dostrzegli i rozpoznali czym są jego złe czyny. Dopiero, gdy niewierzący w końcu pojmą, że Szatan istnieje, to zwrócą się do Mnie szukając ochrony. Módlcie się o światowe nawrócenie. Przemianę, która nadejdzie nie tylko ze względu na Ostrzeżenie, ale również ze względu na prawdę.

Wasz ukochany Nauczyciel i Zbawiciel

Jezus Chrystus

 

Bóg Ojciec zniszczy tych, którzy planują upadek waluty

Orędzie nr 148 z serii Ostrzeżenie.

Otrzymano niedziela, 24 lipca 2011, godz. 23.00

Moja ukochana córko, oddanie i wierność Moich czcicieli Mnie i Mojemu Ojcu Przedwiecznemu wiele już zmieniły. Musicie wiedzieć Moje dzieci, że wasze oddanie rozpala w Moim Sercu tak wielki płomień, iż czuję jakby miało pęknąć z miłości do was. Niebo się raduje, że Moje dzieci ukochane składają Mi cześć z takim uczuciem i oddaniem. Rozpoznajecie w waszych duszach, że to Ja mówię. To ja daję poczucie takiej miłości i czułości w waszym sercu.

Mam wiadomość dla wszystkich dzieci, które śledzą Moje Najświętsze Boże Słowa przez ten serwis internetowy. We współczesnym świecie jest to sposób na przekazywanie. Ten i inne kanały komunikacji zostaną wykorzystane w celu zapewnienia aby Moje Słowo było słyszane i odczuwane przez wszystkich wierzących, niewierzących i tych, którzy Mnie nie znają w ogóle.
Pamiętajcie, że wszystkie wasze trudy ponoszone z miłości do Mnie, nie przechodzą niezauważone. Słyszę każdego z was. Wiem, jaką wypełniam was radością. Jestem zadowolony ze sposobu, w jaki pracujecie aby rozpowszechniać Moje Słowo. Nagrodzę każdego z was specjalnymi łaskami. Proszę zwracajcie się do Mnie w waszych modlitwach. Przyjdźcie do Mnie, a usłyszę wasze wołanie.
Już praca Nowej Światowej Grupy zaczyna się rozpadać w szwach. To ze względu na wasze modlitwy- twoje modlitwy. Bóg Ojciec Przedwieczny zniszczy tych, którzy w dalszym ciągu realizują ohydny spisek upadku pieniądza na świecie i obalenia przywódców politycznych, którzy próbują to powstrzymać. Jego ręka będzie nadal uderzać, aby chronić swoje dzieci.

Proszę i wzywam was wszystkich aby poruszyć tych, co mają wpływy, w tym media, do przekazywania tych wiadomości. Wielu będzie uważać was za szalonych, gdy będziecie mówić o tych orędziach. Nie zrażajcie się jednak, ponieważ łaski które otrzymacie podczas tej pracy znacznie przewyższą początkowe przykrości, które będziecie musieli znieść. Moje ukochane dzieci idźcie do przodu z miłością i radością w Waszych sercach, ponieważ Moje Słowo należy przyjąć z zadowoleniem. Nareszcie wiesz, że idę z tobą aby umacniać więzy miłości do wszystkich Moich wiernych, których wybrałem aby zbliżyli się do Mojego Najświętszego Serca. Moja cenna Krew została dla was przelana i okrywa was każdego dnia abyście mogli zostać zbawieni.
Jesteście Moją umiłowaną armią i razem poprowadzimy wszystkich waszych braci i siostry z powrotem do ich prawowitego domu w Królestwie Niebieskim.

Kocham i troszczę się o każde z was Moje dzieci. Nigdy o tym nie zapominajcie. Kiedy modlicie się do mnie każdego dnia odmawiajcie tę modlitwę: O mój najdroższy Jezu, weź mnie w swoje objęcia i daj złożyć głowę na Twoim ramieniu tak, abyś mógł podnieść mnie we właściwym momencie do chwały Twojego Królestwa. Pozwól aby Twoja Najdroższa Krew przepływała przez moje serce żebyśmy mogli zjednoczyć się w jedno.

Wasz umiłowany Zbawiciel

Jezus Chrystus

 

Sierpień 2011 miesiącem ratunku dla dusz

Orędzie nr 147 z serii Ostrzeżenie.

Otrzymano sobota, 23 lipiec 2011, godz.17:30-17:40

Moja ukochana córko, czynisz Mnie tak szczęśliwym. Twoje całkowite oddanie się Mnie oznacza, że ​​mogę ocalić więcej dusz. Moja córko, nie pojmujesz w pełni co znaczy dusza ofiarna (pokutna), ale z czasem to zrozumiesz. Do tego czasu wzmocnisz się tak, że cierpienie dla Mnie będzie przynosić ci radość zamiast smutku. To nie będzie proste. Z drugiej strony praca dla ukochanego Zbawiciela nie może być łatwa. Zachęta do tego ostatecznego poświęcenia się Mnie pochodzi z natchnienia Boga Ojca Przedwiecznego. Jest to wyjątkowa łaska, Moja córko, choć w kategoriach ludzkich może się wydawać inaczej, ponieważ  nie zawsze Moje łaski wnoszą radość i szczęście do ziemskiego życia. Mogą one przynosić cierpienie, ale równocześnie zapewniają wgląd do Mojego Chwalebnego Królestwa.

Wielu, wielu ludzi na świecie tworzy Moją najdroższą armię. Będą oni przez modlitwę, cierpienie i rozpowszechnianie moich Słów ratować dusze. Im silniejsza będzie Moja armia dla zbawienia dusz, tym mniejsza nastąpi Kara.

Proszę wszystkie Moje dzieci by spędziły miesiąc sierpień na codziennej modlitwie Koronką do Bożego Miłosierdzia w intencji dusz ludzi, którzy nie przeżyją „Ostrzeżenia”. Wymagam również jednego dnia postu w tygodniu, codziennego udziału we Mszy Świętej i przyjmowania Najświętszej Eucharystii.

Jeśli wystarczająco dużo osób podejmie się tego, co nazywam „Miesiącem ocalenia dusz”, to miliony dusz na świecie zostaną zbawione. Zróbcie to dla Mnie dzieci, a staniecie się częścią Mojego Cudownego Królestwa. Wasze dusze w chwili śmierci dołączą do Mnie w Raju. To jest Moje szczególnie uroczyste przyrzeczenie.

Kocham was dzieci. Teraz idź i twórzcie najpotężniejszą armię na świecie. Armię Miłości. Armię Zbawienia.

Wasz kochający Zbawiciel, Odkupiciel ludzkości

Jezus Chrystus

 

Nie będzie żadnego człowieka, który nie usłyszałby Słowa Mojego Syna

Orędzie nr 146 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano niedziela, 23 lipiec 2011, godz.17.15

Drugie przesłanie od Boga Ojca

Przychodzę w Imię Mojego ukochanego i najdroższego Syna, Jezusa Chrystusa.

Moja wybrana córko, podczas gdy czasami chwiejesz się w swojej uwadze na wezwania Mojego ukochanego Syna, by wysłuchać Go, to urosłaś w Moich oczach z powodu daru, który Mu dałaś.  Twój dar duszy ofiarnej, aby pomóc Mu ratować miliony dusz, powoduje, że On płacze z radością i ulgą wobec tak wielu dusz, które idą na zatracenie w ognie piekielne, każdego dnia, każdej sekundy i podczas twojego każdego oddechu.

Moja córko, Mój Syn wymaga teraz twojego całkowitego oddania się. Nie wahaj się wykonywać każdego Jego Przykazania. Twoje serce jest pełne miłości i pokory nie tylko dla Mojego najdroższego Syna, ale i dla wszystkich Moich dzieci.  Dotknięta przez Ducha Świętego będziesz teraz odczuwać natychmiastową miłość do innych, w których będziesz dostrzegać Moją Światłość.  Ty Moja córko zostałaś obdarowana łaskami, by moc dostrzegać miłość i zło w każdym.  Będziesz też mogła szybko rozpoznać grzech w biednych zwiedzionych duszach.

Dla tej pracy musisz się teraz otoczyć wszelką ochroną.  Ja będę strzegł ciebie i twoich ukochanych, ponieważ teraz będziesz bardziej zaciekle atakowana przez złego.  Módl się i proś Mnie każdego dnia o tą ochronę, a unikniesz narastającej presji.  Musisz teraz wzywać Mnie do pomocy przy rozpowszechnianiu tych Orędzi tak, aby Głos Mojego Syna był wysłuchiwany i czczony w sposób, w jaki być powinien.

Moja wysłanniczko, Moja córko, masz małe zrozumienie tego, co jest od ciebie wymagane.  Tylko pewna znajomość może ci być teraz dana.  Teraz będziesz inspirowana przeze Mnie i wypełnisz pod Moją ochroną te proroctwa, które przepowiadają, że Słowo Mojego Syna będzie się rozprzestrzeniać tak jak Pismo Święte, do całej ludzkości.  Nie będzie żadnego człowieka, który by nie usłyszał Słowa Mojego Syna, zanim przyjdzie czas na Jego Powrót.  Ty otrzymałaś to zadanie i przed tym musisz pochylić swoją głowę z wdzięcznością za to Chwalebne wezwanie z Nieba.

Moja córko, będziesz wspomagana na wszystkie sposoby, ale musisz być posłuszna Mojemu Synowi przez cały czas.  Powstań teraz Moja córko, ponieważ ludzkość musi usłyszeć Słowo Ostrzeżenia, które Mój Syn przekazuje ci, aby dusze ludzi nie musiały cierpieć mąk piekielnych, jeżeli umarliby w grzechu ciężkim przed otrzymaniem szansy przebaczenia Mojego Syna podczas Ostrzeżenia.

Pozwól, aby Mój Pokój zalał twoją duszę.  Moje Serce ogarnia każdy twój ruch.  Nigdy nie czuj się osamotniona w tej pracy, ponieważ jesteś osłaniana w każdej minucie dnia.

Bóg Ojciec

 

Jesteście teraz w środku ucisku – druga część z końcem 2012

Orędzie nr 145 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano środa, 20 lipiec 2011, godz. 23.00

Moja córko, jesteś jak wiesz, najbardziej nieprawdopodobnym wizjonerem z powodu braku wiedzy na temat świętych spraw. Jednak jesteś wybranym posłańcem.  Musisz zrozumieć, że nie będziesz w stanie bronić Moich orędzi z żadnym realnym autorytetem, dlatego milcz gdy będziesz proszona, by zdefiniować Moje orędzia.

Będziesz prowokowana i wyzwana, by zaangażować się w religijne a szczególnie eschatologiczne spory, ale już dłużej nie możesz odpowiadać lub podawać własnych interpretacji odpowiedzi. Z powodu tej pracy nie będziesz lubiana. Duchowa zazdrość wzrośnie wśród Moich wyznawców, szczególnie wśród teologów i tych, którzy studiowali pisma przez całe życie. Dlatego milcz, ponieważ nie masz ani wiedzy ani autorytetu, żeby to robić.

Postępuj tylko zgodnie z Moimi instrukcjami i zachowuj je dla siebie.
Odpowiadaj na prośby o modlitwę i pomagaj połączyć Moich wyznawców i czcicieli, którzy zobowiązali się wspierać tę pracę.

Zostało mało czasu. Wszystko będzie dziać się bardzo szybko.
Ostrzeżenie jest już blisko. Pozostało więc mało czasu na modlitwy za te biedne dusze, które zostaną stracone. Poprzez odmawianie Koronki do Bożego Miłosierdzia wiele milionów dusz zostanie uratowanych.
Jesteście w środku Ucisku, który został przepowiedziany w Piśmie Świętym. Druga część, Wielki Ucisk rozpocznie się z końcem 2012 roku. Nie chodzi o to, aby zaszczepić w tobie strach, Moja córko, ale o to, by uświadomić Moim dzieciom nagłą potrzebę modlitwy o Moją pomoc.

Już teraz z powodu modlitw Moich wizjonerów na całym świecie, siła Nowego Porządku Świata, kierowanego przez siły masońskie, zaczyna słabnąć i odkrywać się przed waszymi oczami. Wiele z tych żądnych władzy globalnych organizacji będzie sprowadzona na kolana w upokorzeniu, gdy odpowiedzą, nie tylko przed Bogiem Ojcem za ich nikczemności, ale też przed tymi, którzy są odpowiedzialni na tej ziemi.

Obserwuj teraz jak te potężne grupy próbują się wzajemnie prześcigać, ukrywając swoje własne grzechy i prawdę przed tymi, których się lękają, na wysokich stanowiskach. Moje dzieci , to wszystko powoduje modlitwa.
Bóg Ojciec sprowadza teraz karę na tych ludzi zanim będą mogli wprowadzić swój szatański plan, który przygotowują, aby kontrolować Moje dzieci.

To bolesny czas, Moje dzieci, ponieważ wpływ szatana nie był nigdy tak potężny w tych ostatnich dniach jego panowania na ziemi. Walczcie z jego złym działaniem, dzieci – wy wszystkie. Wystarczy spojrzeć na spustoszenie jakie wywołał, kiedy brat zwraca się przeciw bratu, kraj przeciw krajowi. Wprowadził nienawiść wśród was wszystkich i brak szacunku dla życia innych.

Jest także czysta nienawiść jaką wpaja Moim dzieciom przeciwko Mnie, ich ukochanym Zbawcą. Nienawiść jaką wznieca przeciwko Mojemu Ojcu osiągnęła rozmiary epidemii.

Najsilniejsza forma nienawiści okazywana Mojemu Ojcu to ta, kiedy człowiek zaprzecza, że On istnieje.
Jak musicie czuć ból, Moje dzieci, któremu musicie stawić czoło w dzisiejszym świecie. Żaden człowiek nie może ignorować tego głębokiego zatrważającego niepokoju spowodowanego przez szatana i miliony jego demonów na całym świecie. Udowodnię wam teraz Moją miłość. Przez Moje Ostrzeżenie przychodzę ponownie, aby was ocalić dzięki Miłosierdziu Boga Ojca. Wierzcie we Mnie i Mojego Ojca Przedwiecznego, a nie będziecie mieli się czego obawiać. Jeśli zignorujcie to co się teraz dzieje, nie uda wam się odpowiednio przygotować.

Wasz ukochany Zbawiciel

Jezus Chrystus

 

Bronią waszego wyboru jest wasza Miłość do Mnie

Orędzie nr 144 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano czwartek, 19 lipiec 2011, godz.23:45

Moja ukochana Córko, na szczęście wracasz do swojej rutyny po krótkiej przerwie.  W rezultacie tego staniesz się mocniejsza, ale proszę pamiętaj, że musisz koncertować się tylko na Mnie.

Moja Miłość do wszystkich Moich dzieci jest potężna i rożni się znacznie od miłości, o której mówicie swobodnie na tym świecie.  Moje dzieci odczują Moją Miłość, gdy otworzą swoje drzwi dla Mnie, gdy zapukam. Gdy przychodzę przed ich drzwi mają dwie możliwości.  Mogą otworzyć drzwi i pozwolić Mi wejść lub też mogą Mnie nie wpuścić. Jeżeli pozwolą Mi wejść do swojej duszy, Moja Miłość przeniknie ich całą osobowość.  Odkryjecie, że jest to Miłość, która może was niespodziewanie i zadziwiająco mocno osłabić lub też rozradować do takiego stopnia, że nie będziecie mogli się powstrzymać od podzielenia się z innymi tą dobrą nowiną.

Wy, Moi ukochani wierni, którzy Mnie kochacie wiedzcie, że ze względu na waszą miłość i pobożność do Mnie zezwolę, aby Moja Miłość promieniowała z was tak, że stanie się zaraźliwa i będzie się rozprzestrzeniać, obejmując inne dusze. Gdy już wpuścicie Mnie do swoich serc, napełnię was łaską Ducha Świętego tak, że będziecie mogli powiedzieć wszystkim to, co teraz muszę wam powiedzieć.

Po pierwsze, kocham was z głęboką czułością Mego Serca.  Po drugie, z powodu Mojej Miłości wykorzenię teraz zło z tego świata tak, abym mógł sprowadzić wszystkie Moje dzieci w objęcia waszego zawsze Kochającego Stwórcy, Boga Ojca.

Proszę, aby żadne z was, Moich oddanych wyznawców, nie dopuściło lęku do swojego serca, gdyż Ostrzeżenie zbliżyło się o tydzień.  Bo gdy ten Akt Wielkiego Miłosierdzia się wydarzy, będziecie się radować.  Moim darem dla was jest,  abyście stali się bliżsi Mojemu Sercu niż przedtem.  To was umocni tak, że będziecie zmierzać bez przeszkód w kierunku Nowego Raju na ziemi, tak gładkie będzie to przejście.

 

Moja miłość jest teraz mocniejsza niż kiedykolwiek. Moi umiłowani wyznawcy, uczyńcie wszystko, co możecie, aby rozpowszechniać Moje słowo.  Używajcie wszelkich dostępnych środków, by powiedzieć ludziom, aby się przygotowali na Ostrzeżenie. Moje Dzieci, jesteście odważne i przynosicie radość i ukojenie Mojemu bolejącemu Sercu, które tęskni w każdej sekundzie, aby zbawić wszystkie Moje zagubione dusze.

Polegam teraz na was, módlcie się bardzo gorliwie za grzeszników, którzy nie przetrwają tej próby, którą przyniesie Ostrzeżenie. Idźcie teraz, Moja mocna i kochająca armio.  Waszą bronią z wyboru jest wasza Miłość do Mnie.  Będziecie wiedzieć w swoich sercach, że to Ja Jestem, który przemawia i że to Ja Jestem, który puka do waszych drzwi.  Musicie teraz pukać do drzwi Moich wyświęconych sług na całym świecie i upewnić się, że czytają Moje Święte Słowo.

Wasz ukochany Zbawiciel I Wybawca

Jezus Chrystus

 

Każdy człowiek, który twierdzi, że jest Mną jest kłamcą, ponieważ Ja nigdy nie będę się ukazywał w człowieku

Orędzie nr 143 z serii Ostrzeżenie.

Otrzymano niedziela, 17 lipiec 2011, godz.15:40

Moja ukochana Córko, jeden z najbardziej mylących czasów nastąpi wkrótce, gdy nie tylko ci, którzy będą twierdzić, że przychodzą w Moim Imieniu okażą się fałszywymi, ale tacy, którzy będą twierdzić, że są Mną. Moje dzieci muszą zrozumieć, że Ja przyszedłem pierwszy raz jako Człowiek, aby odkupić ludzkość od grzechu. Tym razem przyjdę, aby sądzić.  Podczas gdy wielu stanie przede Mną twarzą w twarz w czasie Ostrzeżenia, to Ja nie przyjdę po raz drugi, aż do czasu Sądu Ostatecznego.

Każdy człowiek, który twierdzi, że jest Mną, jest kłamcą.  Moja Córko, takie dusze, których jest wiele, nie są szkodliwe.  Tak bardzo są zwiedzeni przez złego, który przekonał ich, że nie tylko posiadają Boską moc, ale również, że są synami Boga Nieśmiertelnego. Ale to nie jest prawdą, ponieważ Ja nigdy nie będę się ukazywał w człowieku na tym świecie. To się nigdy nie zdarzy. Żaden człowiek nie zasługuje na takie wyróżnienie, ponieważ to nigdy nie było przepowiedziane.

Wielu będzie teraz występować i twierdzić, że są Mną, Jezusem Chrystusem, Synem Boga. Tym biednym duszom chcę to powiedzieć. Padnijcie na kolana i proście Boga Ojca, aby was ustrzegł od złego ducha, który pragnie was zmylić. Wy z kolei nie tylko będziecie wprowadzać w błąd Moje dzieci, które oczekują Mojego powrotu na ziemie, lecz także będziecie zaostrzać kpiny propagowane przez ateistów. Nie tylko, że przynosicie wstyd Mojemu Imieniu, ale również niechcący odciągacie ludzi od ich wiary w Boga Ojca Wszechmocnego.

Pragnę również przestrzec tych, którzy twierdzą, że mogą czynić cuda.  Każdy twierdzący, że posiada taką moc nie będzie od Boga, ponieważ jest tylko jeden Bóg i tylko On lub Jego umiłowany Syn Jezus Chrystus mogą to czynić. Szatan również posiada moc.  On może czynić iluzje.  W przypadkach cudownych uzdrowień szatan może dokonywać to przez tak zwanych uzdrowicieli. Wiara, której moc pochodzi z okultyzmu jest tymczasowym rozwiązaniem, które może się wydawać cudowne.  Ale ono nie jest długotrwałe.  Szatan również może tworzyć tak zwane cudowne wizje, widywane na niebie.  One również są złudzeniami i nie pochodzą od Boga.

Dzieci, podczas gdy próbujecie pokazywać waszą przynależność do Mnie, każdego dnia jesteście kuszeni przez złe siły.  Musicie się skoncentrować tylko na Mnie i Moim Przedwiecznym Ojcu. I zapamiętajcie, że Ja nie chodzę po tej ziemi, jako człowiek. Mogę być obecny na ziemi duchem, ale nigdy nie będę się ukazywał w żadnym człowieku.

Módlcie się każdego dnia o przewodnictwo i zrozumienie, aby móc odróżniać kłamstwo od prawdy.

Wasz kochający Zbawiciel

Jezus Chrystus

 

Zjednoczcie wasze rodziny, by cieszyć się Nowym Rajem na Ziemi

Orędzie nr 142 z serii Ostrzeżenie.

Otrzymano sobota, 16 lipca 2011, godz. 23:00

Moja droga Córko, gdy dusze są zagonione, na zewnątrz może się wydawać, że są pełne radości i żyją pełnią życia. W rzeczywistości mogą być stracone dla Mnie, co sprawia Mi wielki smutek. Tak wielu na tym świecie jest zatroskanych codziennym życiem, zajętych mnóstwem spraw, zapominając, że świat ten zrobiony jest z gliny. Że czas ich pobytu tutaj jest tak krótki. Wszystkie osobiste rzeczy w końcu staną się niczym. Ludzie po śmierci przemieniają się w glinę, lecz ich dusze pozostają żywe i nigdy nie umierają.  Dusza będzie istniała na wieki.

Mówię wam teraz Moje dzieci, abyście połączyli wasze rodziny i przyjaciół w Jedność bliską Mojemu Sercu, a gdy to uczynicie, będziecie się rozkoszowali Nowym Rajem na Ziemi przez 1000 lat – zawsze zjednoczeni.  Jest to Moja obietnica dla was wszystkich.  Żyjcie swoje życie odpowiedzialnie.  Zawsze stawiajcie wasze rodziny przed wszystkim na tym świecie.  Zawsze pokładajcie wasze zaufanie we Mnie.

Przyprowadźcie wasze rodziny do Mnie. Jeżeli nie zechcą przyjść dobrowolnie, módlcie się do Mnie, a Ja dam im zachętę, której potrzebują. Ja zawsze odpowiadam na modlitwy z prośbą o ratowanie duszy.

Wasz ukochany Zbawiciel

Jezus Chrystus

 

Egzekucje, eutanazja, usuwanie ciąży i samobójstwa

Orędzie nr 141 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano piątek, 15 lipiec 2011, godz.17.30

Moja córko, kiedy Moje dzieci odczuwają miłość w swoich sercach, to wtedy mogą być pewni, że Ja jestem obecny w ich duszach.  Moja miłość umacnia moje dzieci wtedy, gdy się tego najmniej spodziewają.  Prawda ta dotyczy również zatwardziałych grzeszników. Ich zewnętrzna skorupa ukrywa bardzo często czułe serce.

Każdy jeden człowiek na świecie jest dzieckiem stworzonym przez Boga Ojca.  Z tego też powodu Światłość istnieje w każdym człowieku, mimo to może być bardzo słaba wówczas, gdy dusze są przyciągane do ciemności. Niemniej jednak Moja Światłość jest ciągle obecna.  Ponieważ bez niej byłaby całkowita ciemność, w której oni by nie mogliby funkcjonować.  W momencie, gdy dusze dochodzą do takiego strasznego stanu ciemności to wtedy bardzo często uciekają się do samobójstwa. Ponieważ w tym momencie, z powodu słabości duszy i umysłu, szatan kradnie dusze przekonując je, by targnęły się na życie.  Wielu z Moich wyznawców nie rozumnie tego stanu, że taka ciemności może mieć wpływ na dusze, tak więc musicie się modlić bardzo gorliwie za te dzieci, które znajdują się w stanie rozpaczy.

Bóg, Mój Przedwieczny Ojciec jest zawsze Miłosierny i zawsze będzie wspomagał te dusze, z których większość cierpi do takiego stopnia, że ich rozum nie może prawidłowo funkcjonować w pełnej świadomości.  Grzech ciężki może być tylko w tedy popełniony, kiedy osoba jest w pełnej zdolności umysłowej i ma jasne intencje, i gdy ona lub on wiedzą, że to, co czynią jest złe.  Tak więc proszę nie sądźcie, że takie dusze są stracone, ponieważ wielu nie wie, co czyni.

Wiedzcie, że eutanazja nie jest mile widziana przez Mojego Ojca i nie jest tolerowana, ponieważ żaden człowiek nie może świadomie odbierać życie drugiemu. Nic nie może być przedstawione, co by mogło uzasadnić, że dzieje się to w Imię Mojego Ojca.  Tolerancja wraz z argumentem humanitarnego traktowania mogą być przedstawiane, by usprawiedliwić ten czyn, ale poza Bogiem Wszechmogącym żaden człowiek  nie może decydować o czasie śmierci, ponieważ nie jest to prawem człowieka. Człowiek nigdy nie otrzyma prawa, by popełniać ten ciężki grzech.

Każdy pretekst jest oferowany przez człowieka w momencie odbierania życia drugiemu, ale żaden z nich nie zostanie uznany za właściwy i to w żadnych okolicznościach.  To odnosi się do wyroków, grzechu usuwania ciąży i eutanazji.  Usiądźcie teraz wy wszyscy i zapamiętajcie, że będziecie sądzeni z wielką surowością, jeżeli złamiecie to jedno z Najświętszych Przykazań Mojego Ojca (Nie Zabijaj).  Zapamiętajcie, że jest tylko Jeden Bóg i tylko On może decydować, kiedy życie może być zabrane.  Złamiecie to Przykazanie z pełną świadomością, a będziecie cierpieć męki piekielne na wieki.

Proszę i błagam was, nie uginajcie się pod naciskiem szatana, który nieustannie zachęca was do odbierania życia, tak by mógł kraść dusze, które inaczej należałyby do Chwalebnego Królestwa Mojego Ojca.

Wasz Boski Zbawiciel

Nauczyciel i Wybawca

Jezus Chrystus

 

Moje Przekazy przyniosą łzy nawrócenia

Orędzie nr 140 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano czwartek, 14 lipiec 2011, godz.14.30

Moja najdroższa córko nie możesz nigdy zapomnieć, że ci, którzy mówią w Moim Imieniu będą wykpiwani, ośmieszani i nazywani głupcami. Mówię ci o Krzyżu. Nigdy nie miej złudzeń, gdy tak się tobie przydarzy.

Wielu teraz kwestionuje Moje Słowo. Niektórzy formułują prawdziwe pytania, jedne, których podstawą jest miłość do Mnie, podczas gdy inne są tak sformułowane, by Moje Słowo wydawało się głupie i bez sensu. Moje dzieci, musicie zaakceptować to, że muszę teraz nasilić Moje przekazy do was, ponieważ nie pozostało już wiele czasu.  Jest bez znaczenia, że Moje Słowo jest kwestionowane, zamiast być radością dla was. Wiedzcie, że przeszkody pojawiają się wtedy, gdy przemawiam do Moich dzieci w taki sposób. Wtedy będziecie wiedzieć, że to jestem Ja, który przemawia.  Jeżeli podczas czytania Moich Przesłań poczujecie łzy w oczach, wtedy będziecie wiedzieć, że są to łzy nawrócenia – dar dla każdego z was z mocy Ducha Świętego.

Wiele Moich dzieci odczuwa zakłopotanie, kiedy Moje Słowo jest dane światu w taki sposób.  Dlaczego miałbym zaburzyć ich normalna rutynę. Moje Słowo nie przyniesie radości każdej duszy, ponieważ czasami prawda może być przerażająca.  Jeżeli usiądziecie i pozwolicie by Mój pokój zalał wasze dusze przez poddanie się Mojej Świętej Woli, doświadczycie prawdziwego zadowolenia.  Dzieci zaufajcie Mi.  Nie barykadujcie się przede Mną.  Słuchajcie uważnie, co Ja mówię, a zabiorę was w podróż do Wiecznego Zbawienia.

Zapamiętajcie, że Bóg Ojciec teraz zarządza Swoim Królestwem, którego żaden człowiek nie może zniweczyć.  Każda próba dokonania tego zakończy się fiaskiem.  Skoro grzesznicy kontynuują obrażanie Mnie i Mojego Przedwiecznego Ojca, Jego ręka gotowa jest, by spaść błyskawicznie. Powstrzymuje się On ze względu na Ostrzeżenie, do czasu aż nastąpią nawrócenia. Wy wszyscy, którzy nie akceptujecie Prawdy, musicie wiedzieć, że macie już niewiele czasu, by przygotować wasze dusze.

Módlcie się za siebie nawzajem, tak by wasze dusze zostały uratowane.

Wasz kochający Zbawiciel

Jezus Chrystus

Król ludzkości

 

Wezwanie do osób wysokich rangą, aby rozpowszechniali Moje Słowo

Orędzie nr 139 z serii Ostrzeżenie.

Otrzymano środa, 13 lipiec 2011, godz.16:15

Moja umiłowana córko, gdy teraz odwrócisz się ode Mnie, to później będzie ci trudno odnaleźć Mnie ponownie.  Widzę, że przypuszczasz, że stawiam ci zbyt trudne wymagania, ale Moje Słowo musi być rozpowszechniane w świecie pilnie, i musisz mi być posłuszną, tak jak tego żądam od ciebie. Pamiętaj, że powierzyłaś Mi swoją wolna wolę Moja córko, co było wspaniałym darem. Uhonorować ten dar nie jest łatwo dla ciebie, bo w końcu jesteś tylko człowiekiem. Wołam teraz do ciebie raz jeszcze, wysłuchaj Mojego wezwania i przeznacz więcej czasu na obcowanie ze Mną.  Chcę, abyś odczuła Moją miłość, nie tylko do ciebie, ale miłość do wszystkich Moich dzieci na ziemi

Chcę, by Moi wyznawcy rozpowszechniali Moje słowo pokoju i zgody w całym świecie.  Powinni zgłaszać się ochotniczo, by przypominać wszystkim potrzebę promowania Mojego Przesłania Miłości.  Proszę pytaj piosenkarzy, dziennikarzy lub kogokolwiek, których głos jest słuchany, by uznano Moje usilne prośby. Weź Mój kielich miłości.  Pij z niego, a on przyniesie ci ratunek, którego pragniesz nie tylko w tym świecie, ale w życiu przyszłym.  Dziel się tym ze swoimi zwolennikami.

Dokonanie tego zależy od was. Tym wszystkim, którzy odpowiedzą na Moje wezwanie, dane będą łaski potrzebne, by mogli wykonać tą Świętą pracę.  Dzieci zapamiętajcie to.  Im więcej was powstanie teraz by rozpowszechniać Moje Najświętsze Słowo i przekazywać prawdę, tym łatwiej będzie Moim dzieciom przejść przez Wielką Karę, jak również przez prześladowania planowane przez Nowy Porządek Światowy.

Moje przesłanie do ludzkości musi być wysłuchane, uznane i muszą być podjęte działania, by przypominać wszystkim, aby otworzyli swoje umysły i zaakceptowali Istnienie Boga Ojca Wszechmogącego, Jedynego i Najświętszego. Bo gdy to uczynią, pokój zapanuje ponownie.

Dla chwały Ofiary, jaką złożyłem za was na Krzyżu wysłuchajcie Mojego wezwania i uczyńcie wszystko, co w waszej mocy, by powiadomić wszystkich, których znacie. Zrozumcie, że Ja przemawiam do świata tak, jak było to dokonywane przez Mojego Ojca poprzez proroków, przed Moim przyjściem na ziemię.  Bądźcie mocni.  Bądźcie odważni.  Módlcie się i proście Mnie o łaski podczas waszej krucjaty w Imieniu Moim i Mojego Przedwiecznego Ojca.

Jezus Chrystus

Król całej ludzkości

Zbawiciel i Odkupiciel

 

Nie bójcie się, nawrócenie stworzy wielkie poczucie miłości i pokoju

Orędzie nr 138 z serii Ostrzeżenie.

Otrzymano poniedziałek, 10 lipiec 2011, godz.12.10

Moja ukochana córko, wiele Moich dzieci boi się tego, co może nastąpić i trudno im się z tym pogodzić. Mówią, że „Ja to teraz zatrzymam”. Nie rozumieją, że zło, które panoszy się na świecie, jest wynikiem grzesznej działalności człowieka. Tego nie można kontynuować. Proszę, nie bójcie się, jeśli mówię wam o planach, które są realizowane przez Światową Grupę Zła. Robię to dlatego Moje dzieci, byście były świadome tego, co się dzieje. Ważne jest, żeby każdy został ostrzeżony o działaniach tej grupy i ich złowrogich planach kontroli nad wami.

Proszę, przyjmijcie z zadowoleniem Moje Ostrzeżenie, będące Wielkim Aktem Miłosierdzia, Wielkim Darem Miłości. Powitajcie je, ponieważ przyniesie wiele nawróceń.  Nawrócenia będą tak powszechne, że stworzy to wspaniałe uczucie miłości i pokoju, jeśli Moje dzieci po tym wielkim wydarzeniu staną się pokorniejsze. Ich siła będzie leżeć w ich liczbie. Im więcej ludzi uwierzy w prawdę, to słabszy wpływ wywrze Nowa Światowa Grupa. Modlitwa, i to dużo, może zapobiec wielu szkodom, które spróbują wam wyrządzić. Nie zapominajcie proszę o modlitwie Różańca Świętego oraz Koronce do Miłosierdzia Bożego, ponieważ obie będą pomagać zahamować zbliżające się zło. Idźcie teraz i nie lękajcie się. Oczekujcie z zapałem nowego początku, nowego pokoju, gdy zło zostanie wyeliminowane na dobre. To jest Moja obietnica do was, dzieci.

Wasz kochający Zbawiciel Jezus Chrystus

 

Niech Moi wyświęceni słudzy przygotują swoje stada

Orędzie nr 137 z serii Ostrzeżenie

Sobota, 9 lipca 2011

Moja ukochana córko raz czynisz wielkie postępy w rozeznaniu odnośnie Moich wiadomości, a następnie zatrzymujesz się i odczuwasz agonię wątpliwości. Te wątpliwości które pojawiają się na tym etapie Mojej łączności z tobą mogą wprowadzać cię w błąd. Jest to twój sprawdzian wiary Moja córko, ponieważ nikt nie może zakładać, że zawsze będzie Mnie godny. Przyjmij to cierpienie Moja córko, ponieważ zawsze przy wypełnianiu tego dzieła będziesz wystawiona na takie próby. Zaufaj Mi i powierzaj ciągle swoją wolną wolę, a wzmocnię cię przy tej pracy.

Moja córko, w tym czasie istnieje wielu wizjonerów, z którymi komunikuje się Moja Matka, Archanioł Michał czy Trójca Przenajświętsza, ale jest ich mniej niż myślisz. Niektórzy z wizjonerów pozostaną w ukryciu a ich trud będzie wiadomy tylko dla świętych w niebie. Inni zostali wysłani do świata jako posłańcy. Ty jesteś jednym z nich. Moja córko to nie będzie łatwa misja, dlatego dopuszczam na ciebie niepowodzenia, próby i pomyłki. Tylko wtedy, gdy przyzwyczaisz się do tych epizodów, będziesz stawać się coraz silniejsza i przestanie cię martwić to, co inni mogą o tobie pomyśleć. Pamiętaj, że na każdym kroku tej misji to Ja cię prowadzę.

Ważne jest abyś zapewniła  przekazanie jak największej liczbie biednych dusz Prawdy Moich Słów. Musisz zaznajamiać Moich kapłanów z treściami zawartymi w tych przesłaniach, żeby mogli przygotować swoich wiernych przed nadchodzącym Ostrzeżeniem. Nie jest ważne czy Kościół uznaje teraz te wiadomości, ponieważ czas ucieka. Moi wyświęceni słudzy potrzebowaliby wielu lat, by uznać prawdziwość tych orędzi, więc pracuj dalej. Moja córko z Mojego powodu będziesz mieć wielu wrogów. Musisz zaakceptować ten fakt i nie pozwalaj, by stanowiło to przeszkodę na twej drodze. Moje przesłania nawróciły już tysiące dusz. Duże znaczenie ma to, abyś słuchała Mnie nieustannie, bo przez to więcej dusz może zostać zbawionych.

Rozumiem, że tę pracę prowadzisz w samotności i jest dla ciebie zatrważająca, ale pamiętaj, że tylko osoby z otwartym sercem są wystarczająco silne by przekazywać Moje Słowa. Z kolei znajdziesz odwagę, widząc, że te wiadomości szybko trafiają do szerszej publiczności. Nie odczuwaj więc przygnębienia, chociaż się trudzisz zachowaj radość. Będziesz zawsze cierpieć w Imię Moje, ale z czasem doświadczysz pełnej radości. Twój krzyż ratuje miliony dusz, przyjmij go więc z wdzięcznością.

Wszyscy Święci pomagają ci, wzmacniając twoją obronę przed szatanem, który robi wszystko, aby cię zatrzymać. Nigdy jednak mu się to nie uda, ponieważ ręka Mojego Ojca dosięgnie wszystkich tych, którzy sabotują twoją pracę dla zbawienia dusz. Oprzyj się o mnie, a Ja cię poprowadzę tak, aby Moje wiadomości dotarły do milionów ludzi, wierzących i niewierzących, w każdym zakątku świata.

Wasz ukochany Nauczyciel

Jezus Chrystus, Odkupiciel człowieka

 

Ojciec Przedwieczny powstrzyma Nowy Porządek Świata przed ostatecznym prześladowaniem Jego dzieci

Orędzie nr 136 z serii Ostrzeżenie.

Otrzymano piątek, 8 lipca 2011, godz.15.30

Moja ukochana córko, zdaję sobie sprawę, że ta praca bardzo cię męczy i potrzebujesz tygodniowego odpoczynku, ale wysłuchaj co mam do powiedzenia. Moje dzieci powinny się obudzić i zobaczyć niepokoje na świecie gdzie kryzysy finansowe są bardzo liczne. Powiedz im, że chociaż chciwość ludzi była częściową przyczyną pogłębiających się długów, to kryzys bankowy został celowo zaplanowany przez Jedną Światową Grupę. Wielu uśmiechnie się po przeczytaniu tej wiadomości i ją zakwestionuje, nie wiedzą oni jednak, że jeśli nie wstaniecie i nie będziecie bronić swoich praw, to będziecie zmuszani do przyjęcia znamienia bestii aby uzyskać dostęp do własnych pieniędzy.

Wprowadzenie nowej światowej waluty przez niewierzących.

Społeczność niewierzących jest zdeterminowana aby wprowadzić nową globalną walutę, która zapewni im kontrolę.  Jeżeli tak się stanie, to spróbują odmówić wam żywności. Jeżeli nie przyjmiecie do wiadomości tego faktu teraz, to pozostaniecie bezbronni pod kontrolą masońskiej Światowej Grupy Zła. Przygotujcie się w tym momencie Moje dzieci, zanim nastąpi Ostrzeżenie. Aby zatrzymać niewolników szatana i antychrysta nie wystarczy nawrócenie milionów, również części ich zwolenników, podczas Oświecenia sumień. Ze względu na kontrolę Światowej Grupy nad waszymi pieniędzmi trudno będzie wam bronić prawa do własności, żywności i zdrowia. Będą kontrolować te trzy sfery, jeśli nie wyrazicie już teraz głośno swojego oporu. Powstrzymajcie waszych przywódców, zanim zrobią kolejny krok. Nie pozwalajcie aby was tyranizowali. Jeśli wiecie o tych podłych planach w ich głowach, to ostrzegajcie innych.

Zaplanujcie już teraz zapasy nasion i żywności.

Róbcie zapasy artykułów spożywczych, kupujcie nasiona, które pomogą wam utrzymać się przy życiu. Zaopatrzcie się w srebrne lub złote monety aby móc nabyć niezbędne rzeczy. Co najważniejsze: znajdźcie miejsca, gdzie można będzie spotykać się w grupie, aby sprawować Najświętszą Ofiarę Mszy Św. ponieważ kościoły będą spalone.

Słudzy szatana mnożą się jak tysiące mrówek .

Nigdy nie przyjmujcie chipu, znaku Bestii. Módlcie się, módlcie się aby zapewnić waszym domom błogosławieństwo i ochronę przed armią, która próbuje do nich przeniknąć i uprowadzić was ze sobą. Słudzy szatana są jak mrówki, mnożą się przez tysiące z godziny na godzinę. Moje dzieci musicie się modlić aby zapobiec i zwalczyć serie zbrodni zaplanowane przez Nowy Światowy Rząd, który rwie się aby przejąć nad wami kontrolę. Zróbcie zapasy poświęconych świec aby móc utrzymać światło. Planujcie już teraz aby nie stać się ich niewolnikami.
Kupcie kuchenki na butle gazowe, koce, suszone  pożywienie i konserwy, tabletki do oczyszczania wody, świece oraz obrazy religijne dla siebie i waszych rodzin abyście mogli przetrwać wielką karę, która nastąpi po ostrzeżeniu. Modlitwy już osłabiły siłę oddziaływania wielkiej kary, ale wy, Moje dzieci, w każdej chwili musi mieć się na baczności. Przez to, że wykażecie się roztropnością podczas przygotowania, będziecie w stanie przetrwać wielkie bombardowanie, które zostało zaplanowane i będzie gorsze niż to, co Żydom przygotowano za rządów sługi szatana Hitlera. Weźcie sobie do serca to ostrzeżenie, zaoszczędzicie sobie wówczas buntu i szoku, który planuje dla was ten Nowy Światowy Rząd.

Do tych, którzy związani są z Nową Grupą, mówię: Słuchajcie mnie teraz. Nawróćcie się. Weźcie pod uwagę Ostrzeżenie, ponieważ również dla was oferowana jest szansa, aby odwrócić się od szatana i ognia piekielnego.

Rada dla Moich wyświęconych sług.

Moi wyświęceni słudzy nie spuszczajcie swego wzroku ze Mnie, módlcie się do Ducha Świętego aby pomógł wam zachować czujność i rozpoznać fałszywego proroka, kiedy wyjdzie spośród was. Podczas prześladowań twórzcie i prowadźcie grupy aby moje dzieci mogły przyjmować Najświętszą Eucharystię.

Ręka Mojego Ojca jest gotowa spaść z wielką siłą na przywódców banków, wschodnich i zachodnich mocarstw, którzy planują przejąć kontrolę nad wszystkimi.  Mój Ojciec Przedwieczny zniszczy wszystkie ich działania aby zapobiec prześladowaniom Jego dzieci. On nie pozwoli na to. Pamiętajcie Moje dzieci, że Bóg Ojciec Przedwieczny chce ochronić was wszystkie. Jego cierpliwość się skończyła. Do ostatniej chwili czeka aby przyjść do Niego i prosić o przebaczenie, jednakże teraz zadziała z wielką mocą aby powstrzymać okrutne reżimy zadające ból reszcie Jego stworzenia. Uczyni to, ze względu na miłość do Swoich dzieci. Dla tych którzy mówią, że Bóg Ojciec nie może okazać gniewu, ponieważ kocha wszystkie Swoje dzieci. Zrozumcie, że jest słusznie zagniewany ze względu na niesprawiedliwość jaka spotyka Jego umiłowaną Rodzinę. On ponownie zjednoczy wszystkie swoje dzieci aby nareszcie mogły żyć w pokoju przez całą wieczność.

Dzieci, nie przegapcie znaków, które są wokół was- ilość wojen, brak pieniędzy, brak jedzenia, brak opieki zdrowotnej- trzeba przyznać, że jest to dzieło szatana. Nie pochodzi to z ręki Boga Ojca Przedwiecznego. On już dłużej nie może akceptować takiego stanu rzeczy. Bądźcie wdzięczni za Jego obecność i działanie. Bóg Ojciec nie dopuści aby Jego stworzenie zostało zniszczone.

Wasz ukochany Jezus, Odkupiciel i Zbawiciel całej ludzkości

 

Narcyzm – zaraza współczesnego świata

Orędzie nr 135 z serii Ostrzeżenie.

Otrzymano czwartek, 7 lipca 2011, godz. 21.00

Moja ukochana córko, chcę by świat wiedział, że moja miłość dociera do wszystkich ludzi na całym świecie podczas przygotowania do Wielkiego Ostrzeżenia. Jestem pełen radości, ponieważ wiem, że Moje dzieci, zwłaszcza te, które  Mnie nie znają, po tym Wielkim Akcie Miłosierdzia ostatecznie uznają, że istnieję.

Jedną z najbardziej niepokojących wad, które dotknęły Moje dzieci na tym świecie, jest narcyzm,  miłość własna. Ta zaraza dominuje na każdym poziomie społeczeństwa i jest jedną z ulubionych metod diabła aby wprowadzić do dusz Moich dzieci jego demony. Można zobaczyć jak ludzie ci są dumni i wychwalają się tak, że inni oddają im cześć. Na pierwszym miejscu jest ich miłość własna, a jeśli to nie wystarcza, pragną uwagi i uwielbienia od innych. Trudno nie zauważyć jak wielki nacisk wywiera szatan na ich dusze. Obsesja własnego wyglądu sprawia, że nawet krzywdząc własne ciało robią to, co konieczne jest do ich samouwielbienia. Nie jest im łatwo dojrzeć obecność szatana w swoich duszach, ponieważ są zbyt dumni i zadufani w sobie, by spostrzec jego wpływy. Grzech narcyzmu nasila się przy końcu czasów i dla wielu priorytetem staje się ich wygląd, zdrowie i egocentryzm kosztem przyjaciół, a nawet rodziny. Miłość własna jest postrzegana w dzisiejszym świecie jako cecha godna podziwu. Nigdy jednak nie jest ona w pełni zaspokojona, ponieważ szatan wciąż rozbudza ją na nowo.

Dzieci, grzech pychy rozszerza się teraz na całym świecie. Nie przyjmujcie tej formy zachowania jako codziennego elementu waszej egzystencji. Tak wielu młodych ludzi uważa fizyczną doskonałość za cel, do którego trzeba dążyć. Jeżeli widzicie takie zachowanie, to jest ono godne politowania. Ludzie ci łamią Pierwsze Przykazanie, a jeśli nie schodzą z tej drogi, to oszust wprowadza coraz większe zamieszanie do ich życia.

Narcyzm przejawia się dziś we wszystkich dziedzinach życia, włącznie z polityką, modą, filmem a nawet moim własnym Kościołem. Nie można osiągnąć pokory, jeżeli cierpicie na narcyzm. Bez pokory natomiast nie można wejść do Królestwa Ojca Mojego.

Wasz kochający Zbawiciel Jezus Chrystus

 

Bóg Ojciec: rola cierpienia

Orędzie nr 160 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano niedziela, 7 lipca 2011, godz.14:45

Jestem Alfa i Omega. Jestem Bóg Ojciec, Stwórca Człowieka i Wszechświata.

Moja najdroższa córko, teraz ostatecznie przyjąłem twoją ofiarę pomocy w ratowaniu dusz.  Twoja ofiara została przyjęta z radością i miłością.  Droga ta nie będzie łatwa dla ciebie, ale będziesz chroniona każdego dnia, gdy tylko poprosisz Mnie o pomoc.

Twoje cierpienia dotkną twojej psychiki i doznasz ciemności na duszy.  W chwilach, gdy się będą nasilać pamiętaj o stworzeniach, które będą uratowane przez twoje cierpienia.

Uczęszczaj na Adorację tak często jak tylko możesz, aby otrzymać siłę do tej pracy.  Przesłania od Mojego umiłowanego Syna będą trwały nadal.  Muszą być one publikowane tak jak dotychczas. Jego Orędzia dla świata będą się nasilać a nie słabnąć. Jesteś wspomagana przez wielu Świętych, którzy orędują za tobą.

Módl się nieustannie do Trójcy Przenajświętszej i proś o Łaskę umocnienia.  Nigdy nie czuj się opuszczona, to właśnie będzie częścią twojego cierpienia.  Podnieś swoją głowę.  Trwaj w milczeniu i ukazuj radość zewnętrznemu światu.  Ignoruj tych, którzy cię krzywdzą.  Raczej pamiętaj, że jest to z powodu Boskiej Światłości, która emanuje z twojej duszy, i która ujawnia ciemność w innych. Wtedy i tylko wtedy zrozumiesz mękę, jaką przechodzi Serce Mojego Syna, gdy widzi grzechy świata.  Twoje cierpienie będzie tylko ułamkiem tego, co On cierpi w każdej minucie dnia.

Zaakceptuj teraz ten Dar, który był ci dany przez wezwanie ciebie, byś się stała duszą ofiarą.

Zapamiętaj Moja córko, że jesteś w Moim Sercu przez cały czas. Obserwuje cię i strzegę.  Uśmiechnij się.  Nie lękaj się, bo ta praca przyniesie tobie, twojej rodzinie i twoim ukochanym wielką nagrodę w Moim chwalebnym Królestwie.

Twój ukochany Bóg Ojciec

Stwórca Wszystkiego

 

strony:   67,   66,   65,   64,   63,   62,   61,   60,   59,   58,   57,   56,   55,   54,   53,   52,   51,   50,   49,   48,   47,   46,   45,   44,   43,   42,   41,   40,   39,   38,   37,   36,   35,   34,   33,   32,   31,   30,   29,   28,   27,   26,   25,   24,   23,   22,   21,   20,   19,   18,   17,   16,   15,   14,   13,   12,   11,   10,   9,   8,   7,   6,   5,   4,   3,   2,   1   index

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Objawienia Maryjne objawienia fatimskie orędzia Maryjne objawienia w medjugorie Jezusa Jezus Chrystus objawienia w garabandal objawienia Maryi orędzia Maryi pielgrzymka pielgrzymki Matka Boska fatimie fatimska III tajemnica fatimska Jan Paweł II Apokalipsa św. Jana objawienie św. Jana Pismo Święte Chrystus Bóg Ojciec Biblia Pismo Święte religia III wojna światowa orędzia prywatne Jezus la salette garabandal Ojciec Pio objawienia ostrzeżenie ostrzeżenia ostrzeżeniem kościół katolicki, kościołem, kościoła, chrześcijański, chrześcijanie, chrześcijańskie, katolicy, katolicki, katolickie, katolikami lourdes  św. Faustyna Faustynie guadalupe fajemnice fatimskie ostrzezenie.za.pl oredzia.republika.pl ostrzezenie.strefa.pl