OSTRZEŻENIE

strona poświęcona proroctwom zbliżających się czasów ostatecznych

powrót na:

strona główna

STRONA 26

strony:

strony:   67,   66,   65,   64,   63,   62,   61,   60,   59,   58,   57,   56,   55,   54,   53,   52,   51,   50,   49,   48,   47,   46,   45,   44,   43,   42,   41,   40,   39,   38,   37,   36,   35,   34,   33,   32,   31,   30,   29,   28,   27,   26,   25,   24,   23,   22,   21,   20,   19,   18,   17,   16,   15,   14,   13,   12,   11,   10,   9,   8,   7,   6,   5,   4,   3,   2,   1   index

Tekst objawień:

 

Moje Słowo jest po cichu rozumiane przez Moje czołowe sługi

Orędzie nr 547 z serii Ostrzeżenie

Czwartek, 06.09.2012, 18.30

Moja droga, umiłowana córko, Mój Kościół na Ziemi uznaje w końcu, że Ja teraz przekazuję dla świata poprzez ciebie, siódmego posłańca.

Moje Słowo jest po cichu rozumiane przez Moje czołowe sługi, którzy jednak nie będą publicznie głosić, że Słowa te pochodzą z Moich Świętych Ust.

Oni wiedzą, że one pochodzą ode Mnie, a Ja dotknąłem ich serc i uniosłem ich dusze, tak że teraz będą podążać za Moim przewodnictwem.

Tak wiele Moich wyświęconych sług szukało teraz Mojego Słowa do ludzkości, w tym czasie.

Potrzebują obecnie Moich specjalnych łask, gdyż bez nich nie byliby w stanie prowadzić Mojego stada z prawdziwym zaufaniem.

Mój Święty Duch wylewany jest na Moje miejscowe, wyświęcone sługi, tak że znajdą siłę, aby prowadzić Mój Kościół przez gęstą, kolczastą dżunglę, która znajduje się przed nami.

Moje ukochane Duchowieństwo, nie bójcie się nigdy, gdyż Ja was nigdy nie opuszczę.

Będziecie odczuwać Moją Obecność w czasach, które nadejdą, kiedy Moje Ciało, Mój Kościół, będą prześladowane.

Ta Święta Obecność będzie waszą ostoją, kiedy potrzebować będziecie całej Mojej pomocy, aby wspierać was w prowadzeniu Bożych dzieci do ich prawowitego dziedzictwa.

Ja akceptuję to, że wielu z was nie będzie mówić otwarcie. Rozumiem, jak trudne będzie dla was, aby otwarcie głosić Moje Słowo dawane wam poprzez Mojego proroka czasów ostatecznych. Ale wiedzcie o tym:

Macie obowiązek wobec Bożych dzieci, aby prowadzić je i kierować do Prawdy.

Nigdy nie wolno wam akceptować kłamstw w miejsce Prawdy.

Wiecie, że Prawda Moich Nauk wykuta jest w kamieniu.

Moje Nauki nie zmieniają i nigdy się nie zmienią.

Moje Nowe Objawienia, które zawarte są w Pieczęciach w Księdze Apokalipsy, wkrótce zostaną wam ujawnione.

Zaufajcie Mi.

Zaakceptujcie, że obecnie Ja rozmawiam z wami, ponieważ nigdy nie opuściłbym was w tym czasie.

Moim obowiązkiem wobec Mojego Ojca jest, aby zapewnić, że świat będzie odpowiednio przygotowany na Mój Powrót dla ocalenia każdego Bożego dziecka.

Wasz Jezus

 

Wielki konflikt stanie się widoczny i człowiek odsunie się od człowieka. Brat stanie przeciwko bratu.

Orędzie nr 546 z serii Ostrzeżenie

Środa, 05.09.2012, 14.30

Moja droga, umiłowana córko, naród po narodzie doznaje teraz przemian.

Ani jeden naród nie może nie zrozumieć, że w powietrzu zanosi się na wiele zmian.

Nie tylko prawa, które obowiązują w ich krajach, zaczynają się zmieniać, ale wiara, która niegdyś posiadali, wydaje się zanikać.

Mniej księży, mniej sług w Moim Chrześcijańskim Kościele, przychodzi z pomocą dla obrony Bożych Praw.

Ani nie krzyczą o swoim oddaniu dla Mnie. Zamiast tego, ich głosy są tylko szeptem wśród zgiełku głosów, które wygłaszają tyrady i promują miłość własną.

Słowo Boże pochłaniane jest przez głosy ateistów, którzy ukrywają swoje opinie za zasłoną przepisów rządowych, zmienianych w imię tak zwanej sprawiedliwości, tolerancji, dla dobra wszystkich.

Prezentowane wam kłamstwa przeznaczone są do zniszczenia nie tylko Słowa Mojego Ojca, ale Chrześcijaństwa na całym świecie.

Apostazja szerzy się w zastraszającym tempie i osiągnęła prawie punkt krytyczny.

Jest to moment na interwencję Boga.
Dość kłamstw.

Król kłamstw oszukuje wszędzie Boże dzieci. Nie podążajcie za waszymi rządami, którzy głoszą, że Słowo Boże jest kłamstwem.

Nie akceptujcie nowych ustaw, które tolerują grzech śmiertelny. Walczcie wszyscy. Stańcie w obronie tego, co jest słuszne.

Nie zezwalajcie przepisom, promowanym przez króla kłamstw, aby pochwyciły was i wasze rodziny w czeluść bez dna.

Jeśli dopuścicie prawa, które zakazują praktykowania waszej wiary, będziecie cierpieć. Waszym duszom zabraknie pożywienia i oddalicie się od Mnie.

Ale jeśli zaakceptujecie morderstwo i aborcję, i nie powstaniecie przeciwko takiemu złu, wówczas wasz kraj zostanie ukarany przez Ręką Boga.

Podczas gdy apostazja nadal szerzy się wszędzie, z drugiej strony nasilają się nawrócenia i wkrótce dojdzie do czołowego zderzenia.

Wielki konflikt stanie się widoczny i człowiek odsunie się od człowieka. Brat stanie przeciwko bratu. Sąsiad przeciwko sąsiadowi.

Będą istnieć dwa obozy. Tych, którzy kochają Boga i tych, którzy tego nie czynią.

Każdej duszy dam szansę zdecydowania, częścią którego obozu chce się stać, w nadziei, że one wybiorą Mnie, ich umiłowanego Zbawiciela.

Wy, Moi uczniowie, poprzez wasze modlitwy, a szczególnie odmawianie Litanii Łaski Uwolnienia, możecie przyprowadzić do Mnie więcej dusz.

Wówczas pochwycę dobrych na Moje Łono, jak przepowiedziane, i w mgnieniu oka zostaną zabrani do bezpieczeństwa.

Moją Obietnicą jest Zbawienie ludzkości.

Ale ostateczny wybór należał będzie do każdej duszy, poprzez jej własną wolę.

Wasz Jezus

 

 

Moje Imię nie jest już szanowane. Moje Imię jest przeklinane.

Orędzie nr 545 z serii Ostrzeżenie

Wtorek, 04.09.2012, 23.05

Moja droga, umiłowana córko, ból odrzucenia i ludzkiej nienawiści odczuwane są przeze Mnie w każdym momencie, każdego dnia.

On nigdy nie łagodnieje. Moje Ukrzyżowanie było tylko początkiem.

Może zwiastowało ono zbawienie ludzkości, ale Mój ból będzie trwał nadal, dopóki szatan nie zostanie wygnany.

Podczas, gdy jest on obecny i panuje nad ziemią, co jeszcze w tej chwili się dzieje, Mój ból i męka nigdy się nie kończą.

Jedyną ulgą jest radość, którą czuję, gdy widzę prawdziwą, wzajemną miłość czystych dusz, obecną na świecie.

Jest to ta miłość, która utrzymuje możliwym Światło pomiędzy dniem i nocą. Ponieważ bez Mojego Światła, ciemność panowałaby dwadzieścia cztery godziny na dobę.

Wyobraźcie sobie, jeśli chcecie, Mój ból.

Ci spośród was, którzy cierpicie ból i krzywdę z rąk tych, których kochacie, będziecie dokładnie wiedzieć, jaki jest Mój ból.

Kiedy jesteście okrutnie dręczeni, zarówno psychicznie jak i fizycznie, przez kogoś, kogo kochacie, ten ból jest trudniejszy do zniesienia.

Nawet jeśli wiecie, że osoba, która was prześladuje jest w strasznej ciemności, nie łagodzi to waszego bólu. Jeśli już, to zwiększa intensywność i nasilenie waszego cierpienia.

To dlatego, że nadal troszczycie się o swoich dręczycieli, a jednak wiecie, że oni cierpią i nie mogą zaradzić swemu zachowaniu.

Są w takiej ciemności, że kiedy próbujecie wyjaśnić im, co mają zrobić, aby pozbyć się swojego mroku, nie będą słuchać.

Oni nie chcą słuchać.

Ani nie chcą odnowić swojego ducha, aby zobaczyć światło, miłość i radość, które poczuliby, gdyby tylko was posłuchali, jedynej osoby, która naprawdę ich kocha pomimo ich wad, ich jedynej szansy, aby ich uwolnić, aby odrzucić tę niebezpieczną ciemną chmurę, która obejmuje ich całego ducha.

Ból odrzucenia jest trudny dla Mnie, waszego Zbawiciela, Syna Człowieczego.

Doznawałem strasznych cierpień fizycznych, z których wiele nie zostało uświadomionych światu w każdym szczególe, tak straszną były torturą, ponieważ Ja nie chciałem tego rodzaju współczucia.

Nie, Ja jedynie szukałem waszej lojalności, waszej wiary, jak również radości i ulgi z powodu waszej wiedzy, że zostaliście ocaleni od wiecznego potępienia.

Ale czy ludzkość rzeczywiście zna Dar, który dałem jej naprawdę?

Wielu idzie na Mszę Świętą lub przyjmuje wino w innych Chrześcijańskich Kościołach dla uczczenia Mojego Daru, ale nie rozumieją, co to znaczy.

Ja daję Siebie całkowicie, w Ciele, Umyśle i Duszy. Kiedy otrzymujecie Komunię, musicie w pełni spożywać Moje Ciało, a nie tylko mówić, że Mnie czcicie.

Ponieważ bez Mojego Ciała, Mojej Rzeczywistej Obecności, nie mogę uchwycić waszych dusz. Czy nie wiecie tego?

Dlaczego odrzucacie Mój prawdziwy Dar dany w sposób, który został wyjaśniony Moim Apostołom? Że Najświętsza Eucharystia jest rzeczywiście Moim Ciałem?

Nie możecie sobie wyobrazić łask, które zostały utracone przez was, wasze rodziny i pokolenia, z powodu waszej krytyki Mocy takiego Daru.

Mój ból nigdy nie zniknie. Ja płaczę. Ja cierpię. Płaczę, gdy jestem świadkiem grzechu tak rozpowszechnionego na świecie, gdy Moje Imię nie jest już szanowane. Moje Imię jest przeklinane. Czuję dotkliwy ból.

Tobie, Moja córko, przez ostatnich kilka miesięcy dany został ten sam ból. Dozwoliłem, aby ten atak złego na Ciebie przeniknął cię. Ta ofiara, złożona dla Mnie przez ciebie, jako duszy ofiarnej, była trudna, ale nauczyłaś się przez nią jednej prostej lekcji.

Jeśli jesteś ofiarą takiego okrutnego cierpienia z rąk innych, w Moje Imię, czujesz ten sam ból, który Ja czuję w tym samym czasie.

Moja córko, nasz ból splata się w tej mistycznej unii. Aby ratować dusze przyjęłaś dobrowolnie Moje Wezwanie, aby stać się duszą ofiarną, znając konsekwencje, choć było to zatrważające.

Teraz, gdy przynosisz nawrócenia, wiesz, że kiedy cierpienie jest wymagane, musi być dopasowane do Mojego własnego cierpienia, które jest i może być bardzo traumatyczne i bolesne.

Z powodu swojej ludzkiej natury, od czasu do czasu, będziesz mieć skłonność do zmagania się i będziesz walczyć przeciwko zadawanej ci grozie, szczególnie, jeśli nawet ból gwoździ wbijanych w twoje nadgarstki byłby lżejszy od męki, o której zniesienie w Moje Imię zostałaś poproszona.

Moje Łaski pomogły ci w twoim podporządkowaniu się tym życzeniom o cierpienie. Przyznały ci one siłę, która pozwoliła ci na podniesienie się, powstanie wysoko i chwalenie Boga. Ponieważ są to łaski, które pomagają ci przyjąć cierpienie jako Dar dla Boga, dla ratowania dusz w stanie grzechu śmiertelnego.

Dzieci, następnym razem, gdy ktoś będzie was dręczyć, traktować was okrutnie i psychicznie się znęcać, jeśli możecie o tym pamiętać, wówczas przezwyciężycie wasz ból.

Mówcie do Mnie tą Modlitwą Krucjaty (75) – Przekazuję mój ból Tobie, drogi Jezu

„Jezu, przekazuję mój ból i cierpienie do tego, którego Ty doznałeś podczas Twojej Agonii na Golgocie.

Każdą zniewagę, którą znoszę, ofiaruję Tobie.

Każdą obrazę i słowny atak, którego doznaję, ofiaruję na cześć Twojego Cierniowego Ukoronowania.

Każdą nieuczciwą krytykę wobec mnie, ofiaruję na cześć Twojego upokorzenia przed Piłatem.

Każdą fizyczną mękę, którą znoszę z rąk innych, ofiaruję na cześć Twojego Biczowania u Słupa.

Każdą zniewagę, którą znoszę, ofiaruję na cześć strasznych fizycznych tortur, które Ty wycierpiałeś podczas Ukoronowania Cierniem, gdy rozdarte zostało Twoje Oko.

Za każdym razem, gdy naśladuję Ciebie, szerzę Twoje Nauki i gdy jestem wyszydzany w Twoje Imię, pozwól mi pomóc Tobie w drodze na Kalwarię.

Pomóż mi pozbyć się pychy i nie obawiać się nigdy przyznać, że kocham Cię, drogi Jezu.

Następnie, gdy wszystko wydaje się beznadziejne w moim życiu, drogi Jezu, pomóż mi być odważnym, pamiętając jak Ty chętnie zaakceptowałeś Twoje Ukrzyżowanie, w taki okrutny i nikczemny sposób.

Pomóż mi powstać i być zaliczony jako prawdziwy Chrześcijanin, prawdziwy żołnierz w Twojej armii, pokorny i skruszony w moim sercu, na pamiątkę Ofiary, którą uczyniłeś dla mnie.

Trzymaj moją rękę drogi Jezu i pokaż mi, jak moje własne cierpienie może zainspirować innych do przyłączenia się do Twojej armii podobnie myślących dusz, które cię kochają.

Pomóż mi zaakceptować cierpienie i ofiarować je Tobie, jako dar dla ocalenia dusz w ostatniej walce przeciwko tyranii złego. Amen.”

Cierpienie Moja córko, choć jest tak trudne, jest Darem, którego używam przekazując go tym, którym ufam w Moim Sercu, tak że mogę ratować dusze.

Ty, Moja córko, przez swoją odpowiedź, złagodziłaś ogromnie Moje cierpienie. Jednakże zajmie jeszcze trochę czasu, zanim będę wolny od Krzyża.

Może się to stać tylko wtedy, gdy ocalę możliwie każdą duszę żyjącą dziś na ziemi.

Wasz Jezus

 

Wzywam wszystkich do zakładania ośrodków, gdzie możecie zapewnić, że Moje Orędzia będą szerzone

Orędzie nr 544 z serii Ostrzeżenie

Poniedziałek, 03.09.2012, 10.08

Moja droga, umiłowana córko, armia została utworzona i jej szeregi będą się rozprzestrzeniać w krajach chrześcijańskich, jak i tych kierowanych przez komunistów.

Żaden kraj nie pozostanie nietknięty przez Moją Armię, Moją Resztę Armii.

W Mojej armii będą różne poziomy ze stopniami każdego rodzaju, mające na celu zapewnienie, że powiedzie się Moja Misja nawracania dusz.

Wszyscy w Mojej armii, niezależnie od roli, jaką odgrywają, będą mieli ze sobą wspólną cechę.

Będą służyć Mi w pokornym poddaniu i ich miłości do Mnie, ich Jezusa, i pozostaną rozświetleni przez całą tę Misję.

Pochodnia Płomieni zapalona przez Ducha Świętego, nie przygaśnie migocząc, gdyż jest specjalnym Darem dla wzmocnienia Moich żołnierzy.

Pamiętajcie, to będzie wojna, wojna dla ocalenia ludzkiego rodzaju. Wojna, w której Mój Ojciec zapewni zwycięstwo w Imię Boga.

Wzywam wszystkich do zakładania ośrodków, gdzie możecie zapewnić, że Moje Orędzia będą szerzone w każdy możliwy dla was sposób.

Ważnym elementem takich ośrodków jest modlitwa, ponieważ zakładając grupy modlitewne, umacniać będziecie siłę Mojej armii.

Im więcej grup modlitewnych założonych będzie w Moje Święte Imię, tym bardziej nasilę nawrócenia.

Nazwijcie te grupy modlitewne Jezus do ludzkości i resztę pozostawcie Mnie.

Mój Święty Duch obejmie was w takich grupach i prowadził was będzie na każdym kroku tej drogi. Wkrótce dam wam dalsze instrukcje.

Zostańcie w pokoju. Cieszę się, że wy, Moi ukochani uczniowie, odpowiedzieliście na Moje wezwanie z taką miłością i zaufaniem.

Wasz Jezus

 

Misja ta jest ostatnim Darem Proroctwa zatwierdzonym przez Mojego Ojca dla zbawienia dusz

Orędzie nr 543 z serii Ostrzeżenie

Sobota, 01.09.2012, 10.25

Moja droga, umiłowana córko, pośpiech, z jakim Moje Orędzia dawane są dla ludzkości, wskazuje na pilność tej Misji.

Tak wielu ludzi na świecie jest zagubionych.

Tyle biednych dusz nie wie, kim jest Bóg, Mój Ojciec.

Tak wielu nie akceptuje Mnie, Jego ukochanego Syna, jako Prawdziwego Mesjasza.

Misja ta jest ostatnim Darem Proroctwa zatwierdzonym przez Mojego Ojca dla zbawienia dusz.

Orędzia te przeznaczone są dla Chrześcijan, Żydów, Muzułmanów, ateistów, agnostyków oraz wszystkich tych, którzy szukają ukojenia w religiach wymyślonych przez samego człowieka.

Wszyscy ludzie, wszystkie dusze, mają to samo pragnienie, aby znaleźć sens w życiu.

Dla większości jest łamiącym serce, jeśli nie wierzą w Boga, ponieważ uważają, że wszystko się kończy wraz z ich życiem na ziemi.

Och, jeśli tylko mogliby zobaczyć, co się dzieje, gdy ich dusze stają przede Mną. One widzą Mnie i są oniemiałe, bo nie mogą uwierzyć, że Ja naprawdę Jestem. Radość wielu takich dusz dorównuje tylko uldze, jeśli umrą w stanie łaski. 3

Jednak radość tych dusz w ciemności, gdy widzą Mnie, jest zaraz przerywana i oddalają się ode Mnie, w głąb Piekła, w szoku i rozpaczy.

Te dusze, które znają Nauki Boga, poprzez Jego proroków i w wyniku Mojej własnej Misji na ziemi, i które odrzucają Mnie, niech wiedzą to:

Wybraliście odwrócenie się od Prawdy. Z powodu Mojej Miłości do was zrobię wszystko, co mogę, aby otworzyć wasze oczy.

Przyniosę wam Dary i przez Moje Wielkie Miłosierdziu ocalę was. Wzywam was wszystkich, niezależnie od tego, za jaką religia podążacie, wysłuchajcie tych Słów teraz.

Wszyscy wiecie, jak to jest być częścią rodziny.

Niektórzy z was mają wystarczające szczęście, że urodzili się w rodzinie pełnej miłości.

Inni nie zostali tak pobłogosławieni i być może cierpieli przez trudności i ciemność w obrębie rodziny. Inni są zagubieni, przygnębieni, rozzłoszczeni i nie mogą poczuć prawdziwej miłości dla swoich rodzin.

Niektórzy zostali rzuceni na pustynię, gdzie radzą sobie sami i nie mają się do kogo zwrócić.

Wielu po prostu potrzebuje jakiejś podpory dla oparcia się lub dla poczucia nadziei. To dlatego wiele biednych dusz próbuje odnaleźć religie, które dostarczają tego brakującego ogniwa.

Niestety, prowadzi to je jedynie do dalszej rozpaczy. Ponieważ religie te oparte są na kłamstwie.

Kłamstwa ranią was, dzieci. Dają wam fałszywe poczucie bezpieczeństwa. Religie te nie mają treści, ponieważ nie podążają za Prawdą, Ścieżką Pana.

Po prostu wiedzcie, że My, Trójca Święta, to wasza rodzina. Nowe Niebo i Ziemia będą waszym prawdziwym domem.

Podążajcie za Mną na drodze Prawdy, tak abym mógł zabrać was do waszego prawowitego domu.

Domu tak pełnego miłości i radości, że jest on wszystkim, do czego powinniście dążyć.

Proszę otwórzcie wasze oczy, bo nadszedł czas dla świata, aby wreszcie był obecny w Przymierzu Prawdy.

Moja Śmierć na Krzyżu była Przymierzem dla przyniesienia wam zbawienia.

Moje Powtórne Przyjście jest również Przymierzem, końcowym Przymierzem, aby doprowadzić was do domu, do Boga, Stwórcy wszystkich rzeczy.

Mój Ojciec, Najwyższy Bóg, wysyła Mnie wkrótce, abym przyniósł Zbawienie dla wszystkich Jego dzieci.

Mogę to zrobić tylko wtedy, i wypełnić obietnicę Mojego Ojca, jeśli będę mógł ocalić każdą duszę.

Nie blokujcie Mojej Drogi z powodu wątpliwości.

Nie odrzucajcie Moich prób przyniesienia zbawienia każdej duszy.

Nie traćcie szansy, aby żyć spełnionym życiem, pełnym miłości, radości i cudów, w pokoju i harmonii, w Nowej Erze Pokoju.

Wasz Jezus

 

Nikt nie zna Prawdy o rzeczywistej treści Księgi Objawienia. Zna ją tylko Bóg.

Orędzie nr 542 z serii Ostrzeżenie

Piątek, 31.08.2012, 23.20

Moja droga, ukochana córka, jesteście na skraju eksplozji, w której zobaczycie Moje Miłosierdzie wylewające się na całym świecie w wydarzeniu, które zmieni oblicze ziemi.

Ta misja była szybka.

Zostaliście wezwani nagle i z pośpiechem, ponieważ wyruszyłem, aby zapewnić, że światu zostanie dana Prawda.

Tak mało ludzi rozumie, że jest to sposób w jaki Bóg powołuje proroków, nieoczekiwanie, nie pozostawiając czasu na przygotowanie się ze strony proroka.

Oznacza to, że słowa płyną bez wahania.

Żaden człowiek nie ma możliwość pisania Orędzi takich jak te. Mówienie, że tak jest, jest zniewagą wobec Mojego Ojca i Ducha Świętego.

Żaden człowiek nie mógłby, poprzez ludzkie słowa, zapalić Płomienia Miłości Boga w duszach Jego dzieci, tak jak mogą te Przekazy.

Tylko Bóg może spowodować taki rezultat.

Nikt nie zna Prawdy o rzeczywistej treści Księgi Objawienia. Zna ją tylko Bóg.

Tylko Ja, Baranek Boży, mam upoważnienie do ujawnienia, co ona zawiera. Robię to teraz poprzez Mojego Posłańca, Marię Bożego Miłosierdzia, która przekazuje Moje Słowa, a nie jej, do niedowierzającego świata.

Uważajcie na Moje Słowo teraz, gdyż jest wam ono dawane, aby was ocalić. Aby was ostrzec. Aby was przygotować. I aby was oczyścić.

Bądźcie gotowi, gdy nadejdzie czas.

Przychodzę, poprzez Orędzia, aby was przygotować. Nie znacie dnia ani godziny, więc w związku z tym musicie przygotować swoją duszę, jak gdyby czas Mojego przybycia miał nastąpić w następnym dniu.

Bądźcie zawsze gotowi. Proszę, zachowajcie jasny i otwarty umysł czytając Moje Przekazy po raz pierwszy, ponieważ będzie to prawdopodobnie jedyny moment, kiedy doświadczycie Mojego Głosu z Nieba, aż do dnia przybycia, którego wszyscy oczekiwaliście.

Błogosławię was wszystkich.

Zapraszam was, abyście przyszli do Mnie.

Kiedy proszę was o modlitwę, po prostu proszę, abyście zwierzyli się Mnie swoimi własnymi, zwykłymi słowami.

Na wasz własny sposób. Swoimi prywatnymi myślami. Ja słyszę wszystko. Widzę wszystko. Czuję to, co wy czujecie. Jestem z każdym z was, stoję obok was, czekając właśnie na dzień, kiedy w końcu ulegniecie Mojemu Wezwaniu.

Nie macie się czego ode Mnie obawiać, gdyż Moja Miłość do was pokona każdą ciemność, która utrzymuje was daleko ode Mnie.

Zwróćcie się do Mnie, a Ja wyleję nad wami Moje Światło.

Gdyż Ja dam wam pokój, którego pragniecie. Ja czekam. Jestem cierpliwy.

Przyjdźcie do Mnie, kiedy będziecie gotowi.

Kocham was. Błogosławię was.

Wasz Zbawiciel

Jezus Chrystus

 

Najświętsza Maria Panna: Przebudzenie nastąpi już wkrótce

Orędzie nr 541 z serii Ostrzeżenie

Czwartek, 30.08.2012, 18.15

Moje dziecko, odnowienie dusz już się rozpoczęło i Era Pokoju nie jest zbyt daleko.

Ponieważ wszystkie Boże dzieci są błogosławione przez Dar Słowa Mojego umiłowanego i drogiego Syna, zasięg Ducha Świętego nadal rozprzestrzenia się poprzez wszystkie narody.

Słowo Mojego Syna nie zostanie powstrzymanie, ponieważ odbywa się to z polecenia Mojego Ojca.

Nawrócenie rozpali serca ludzkości i wielu poczuje Miłość Boga, ich prawdziwego Ojca, ogarniającą ich w taki sposób, że będzie to dla nich niespodzianką i wstrząsem.

Jeśli tylko ta Boża Miłość przepłynie przez nich, poczują pragnienie krzyczenia z radości, gdyż miłość ta jest jak żadna inna, ze znanych człowiekowi.

Przebudzenie nastąpi już wkrótce.

Ponieważ Duch Boży nadal rozprzestrzenia się w Płomieniach Chwały, zło będzie osłabione i armia szatana zostanie pozbawiona swoich żołnierzy.

On sam pozostanie bezbronny, ponieważ wielu z jego zwolenników zostanie zdobytych przez Boże Miłosierdzie, pozostawiając szatanowi tylko połowę armii.

Rozczarowani jego pustymi obietnicami, zareagują na Światło Boskiego Miłosierdzia Mojego Syna.

Bitwa nie tylko się rozpoczęła, ale dusze podążają teraz tłumnie za Moim Synem, ponieważ poszukują Prawdy Życia Wiecznego.

Błogosławię cię Moje dziecko.

Niebo raduje się z powodu nawrócenia dusz i ocalenia ciemnych dusz, które jest osiągnięte dzięki modlitwie tych, którzy kochają Mojego Syna.

Wasza ukochana Matka

Matka Zbawienia

 

Dobro przeciwko złu, to walka między Bogiem, Moim Przedwiecznym Ojcem a szatanem. To jest takie proste.

Orędzie nr 540 z serii Ostrzeżenie

Środa, 29.08.2012, 23.00

Moja droga, umiłowana córko, bitwa rozpoczyna się teraz.

Za każde bolesne prawo, uchwalone przez narody, które sprzeciwiają się Bożym Prawom, będą je chłostać siły kary zesłane na nie Ręką Mojego Ojca.

Każde złe przestępstwo, dokonywane na przekór Bożym Prawom, zostanie ukarane i narody będą cierpieć za swoje grzechy.

Tak jak wielkie jest Boże Miłosierdzie i obejmie możliwie najszerszy obszar w celu ratowania dusz, tak też uwolniona będzie kara Boga, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się zła.

Dobro przeciwko złu, to walka między Bogiem, Moim Przedwiecznym Ojcem a szatanem. To jest takie proste.

Tym, którzy postępują według Bożych Praw, zostanie to uwzględnione.

Ci, za których oni się modlą i ofiarują osobiste poświęcenie na przebłaganie za ich grzechy, będą potraktowani łagodnie.

Ci, którzy odrzucają podążanie za Bogiem, pomimo poznania Prawdy, i którzy zakażają inne dusze przez nikczemne prawa wprowadzane między ich narodami, zostaną ukarani.

Nastąpi wiele burz, powodzi i trzęsień ziemi.

Ponieważ każda zniewaga wobec Boga spotka się z silnym oporem, z czasem oczyszczanie będzie mogło być i będzie wypełnione.

Nigdy nie zapominajcie, że miłość do Boga musi pochodzić z serca.

Jeśli wyprzecie się Bożego Słowa, to będziecie przez to cierpieć.

Miłość do Boga musi być czysta. Bojaźń wobec Boga jest naturalną częścią bliskości majestatu Stwórcy wszystkich rzeczy i jest częścią tej miłości.

Szacunek dla Bożych Praw musi być okazany.

Kiedy brak jest tego szacunku i kiedy człowiek lekceważy Boże Prawa, przez co szkodzi ludzkości, gniew Mojego Ojca zostanie uwolniony.

Wasz Jezus

 

Jeśli wielbicie fałszywych bogów i prosicie o wielki dobrobyt, bogactwa i inne dary, wyłącznie w celu zaspokojenia własnych żądz, przyciągacie księcia ciemności.

Orędzie nr 539 z serii Ostrzeżenie

Wtorek, 28.08.2012, 19.30

Moja droga, umiłowana córko, świat i ludzie, którzy go zamieszkują, trwają w negacji.

Nie wierzą w prawdziwego Boga, Mojego Przedwiecznego Ojca.

Oni, a jest ich miliardy, biegają wkoło w zdezorientowaniu i śpieszą ślepymi uliczkami szukając boga, któremu mogą okazać wierność.

Problem bogów, fałszywych bogów, których stawiają na piedestale, jest taki, że tych idoli oni sami stworzyli. Swoją własną kreacją dostosowaną do ich interpretacji, jaki powinien być Bóg.

Ci bogowie, a stworzyli ich Moja córko setki, są stworzeni przez ich własne wyobrażenia.

Ci sami bogowie służą tylko jednemu celowi, a jest to masaż pochodzących z miłości własnej oczekiwań, co do tego, jaki powinien być ich idealny bóg.

Bogowie, których stworzyli, są skomplikowani. Odwołują się do ich poczucia boskiego prawa ich dusz. Dusze te wierzą, że ich, przez nich samych utworzeni bogowie, promują ich prawa do cudownych rzeczy.

Ci z Was, którzy nie akceptujecie Prawdy Istnienia Jedynego Prawdziwego Boga, wiedzcie to.

Tylko Prawdziwy Stwórca ludzkości może dać wam wolną wolę.

Mój Ojciec nigdy nie będzie was zmuszał lub nakazywał wam zrobienie czegoś, gdyż to jest niemożliwe.

Kiedy prosicie fałszywych bogów, aby dali wam bogactwa, przynieśli wam sukces, lub gdy szukacie przywilejów, jesteście egoistami.

Jedynie kiedy prosicie Boga, aby przyznał wam dary, zgodnie z Jego Świętą Wolą, możecie naprawdę porozumieć się z jedynym Prawdziwym Bogiem.

Jeśli wielbicie fałszywych bogów i prosicie o wielki dobrobyt, bogactwa i inne dary, wyłącznie w celu zaspokojenia własnych żądz, przyciągacie księcia ciemności.

On oczekuje na chwilę, gdy przyzna wam takie korzyści. Nie otwierajcie drzwi królowi kłamstw, ponieważ dokona się to za ogromną cenę.

On wymieni takie doczesne dary w zamian za waszą duszę.

Wasz Jezus

 

To jest odpowiedzialność, którą Ja wam daję, Moi uczniowie, aby nawracać dusze, za którymi tęsknię najbardziej.

Orędzie nr 538 z serii Ostrzeżenie

Poniedziałek, 27.08.2012, 19.20

Moja droga, umiłowana córko, Moja miłość do Moich uczniów, którzy odpowiedzieli na Moje orędzia, nabrzmiewa w Moim Najświętszym Sercu do takich rozmiarów, że wybuchnie Ono teraz obfitością łask.

Moje Łaski zostaną w tym czasie wylane na Moich ukochanych wyznawców.

Są one wam dawane, aby wzmocnić waszą determinację w rozprzestrzenianiu Mojego Świętego Słowa.

Moje przekazy z Nieba nakarmią dusze, w tym te najbardziej poczerniałe, tlenem, którego potrzebują, aby przetrwać ciemność wylaną na całym świecie przez szatana.

Jego niewidoczny, ale potężny wpływ, osłabia nawet najsilniejszych z wierzących, którzy zaczynają wątpić w swoją wiarę.

Kiedy daję wam te łaski, czynię to z pewnego powodu.

Wy, Moi uczniowie, jesteście kotwicą, która przyciągnie wszystkie, błądzące bez celu, zdezorientowane dusze. Nawet jeśli nie będą was słuchać na początku, musicie wytrwać.

Dajcie im kopie Moich orędzi i Moich Modlitw Krucjaty, i odejdźcie po cichu.

W pewien sposób zostaną one dotknięte przez Mojego Ducha Świętego. Jeśli nawet ich nie zaakceptują, będzie im trudno zwyczajnie odejść i po prostu o nich zapomnieć. Nie, one powrócą do Mnie.

Niektórzy wracać będą opornie. Ale zwycięży w nich ciekawość.

Niektórzy będą wracać z zamiarem, aby spróbować odrzucić te przekazy i postarać się przekonać was do tego samego.

Inni powrócą, aby sprzeczać się z wami, szydzić z was i rzucać wam wyzwanie.

Inni powiedzą, że Słowa te nie pochodzą ode Mnie, i to złamie wam serca.

Ale będą też nawróceni. Ci, którzy przybiegną do was z czystą radością w sercach, prosząc o więcej.

To będą te dusze, które sprawią, że wszystko to warte będzie trudu.

Jednak to ciemne dusze są tymi, za które musicie się modlić, i to z ich powodu wylewam Moje Łaski na was, tak byście mogli pomóc ocalić ich dusze. Ponieważ bez waszej pomocy nie ma dla nich nadziei.

To jest odpowiedzialność, którą Ja wam daję, Moi uczniowie, aby nawracać dusze, za którymi tęsknię najbardziej.

Wasz Jezus

 

Nienawiść jest przyczyną wszelkiego zła na świecie i przybiera różne formy.

Orędzie nr 537 z serii Ostrzeżenie

Niedziela, 26.08.2012, 18.30

Moja droga, umiłowana córko, nienawiść jest przyczyną wszelkiego zła na świecie i przybiera różne formy.

Wrogość wobec innej osoby wynika ze strachu, obawy, że osoba ta może was w jakiś sposób skrzywdzić.

Nieporozumienia z inną osobą mogą nastąpić z powodu grzechu pychy. Jest tak kiedy czujecie, że musicie udowodnić swoją wartość za wszelką cenę, nawet jeśli nie macie racji.

Zazdrość bardzo szybko zamienia się w nienawiść, chociaż może się zacząć łagodnie.

Niechęć do samego siebie rozpoczyna się, gdy zaczynacie porównywać swoje życie z innymi ludźmi, o których uważacie, że mają lepszy los niż wy.

Bardzo szybko ta niechęć rozwija się w nienawiść do samego siebie i własnego ciała. To z kolei prowadzi do grzechów ciała.

Nienawiść może się również rozwinąć z powodu grzechu pożądania własności innych.

Może to doprowadzić do wojny, kiedy jeden kraj pragnie bogactw innych.

Albo może to oznaczać pozwalanie chciwości na wyniszczanie waszej duszy, kiedy łakniecie takich samych ziemskich bogactw, jakie mają wasi bliźni.

Zazdrość również zamienia się w formę nienawiści, zwłaszcza wtedy, gdy bez względu na to, jak bardzo się staracie naśladować innych, nie udaje się wam osiągnąć tego, co postanowiliście zrobić.

Wszystkie grzechy, jeśli pozwalacie im się jątrzyć, mogą prowadzić was ku nienawiści.

Jeśli czujecie nienawiść, musicie wiedzieć, że szatan zdołał zaatakować waszego ducha.

Kiedy tak się stanie, będzie was trzymał w żelaznym uścisku i nie pozostawi was w spokoju.

Bez względu na to, jak bardzo będziecie się starać, aby zwolnić ten uścisk, on będzie was trzymał ze wszystkich sił. Waszą jedyną bronią jest modlitwa.

Módlcie się, módlcie się, módlcie się, gdy wzbiera w was nienawiść. Ponieważ, zanim was nie opuści, nigdy nie będziecie mogli ponownie poczuć pokoju, miłości lub radości.

Kiedy nienawiść ogarnia wasze serce i duszę, zostajecie osunięci o krok dalej ode Mnie, waszego Jezusa.

Strasznie cierpicie i odczuwacie gniew i bezsilność, których nie możecie kontrolować.

Nigdy nie wierzcie w ostatnie kłamstwo, które szatan zasieje w waszej duszy, kiedy zarzucił nad wami zasłonę nienawiści.

Kłamstwo to jest następujące.
Wasza nienawiść może być tylko wtedy rozproszona, jeśli poszukacie ostatecznej zemsty na celu swojej nienawiści.

Co zrobić, kiedy spowiła was nienawiść? Moc miłości może rozwiać nienawiść, natychmiast.

Kiedy modlicie się i prosicie Mnie o pomoc, Moja odpowiedź będzie następująca.

Przebaczcie waszym przeciwnikom i tym, którzy waszym zdaniem są przyczyną waszej nienawiści.

Ale, aby przebaczyć, musicie sami upokorzyć się przede Mną i poprosić Mnie, abym wybaczył najpierw wam.

Gdy przebaczycie tym, których nienawidzicie, musicie potem odpokutować za wasze grzechy.

Okażcie miłość waszym przeciwnikom. Walczcie miłością przeciw nienawiści, nikczemnej i groźnej chorobie duszy.

Miłość jest lekarstwem, które uwolni waszą duszę od tej zarazy.

Jeśli możecie to uczynić, pokonacie szatana i on odejdzie od was.

Nigdy nie obawiajcie się zwalczać nienawiści w waszej duszy, nawet jeśli będzie to dla was bardzo trudne.

Gdyby nienawiść mogła być osłabiona w ten sposób, poprzez pokorę grzesznika, pokój zapanowałby na świecie.

Wasz Jezus

 

Najświętsza Maria Panna: Korzystajcie dzieci z Daru Łaski Uwolnienia. Zatroszczcie się o to, ponieważ jest to rzadki Dar z Nieba.

Orędzie nr 536 z serii Ostrzeżenie

Sobota, 25.08.2012, 12.00

Moje dziecko, Niebo raduje się. Chóry Aniołów śpiewają pełnym głosem ku chwale Ojca.

Jego Chwalebne Miłosierdzie, przyznane przez Niego, przez specjalną Łaskę Uwolnienia, zostało uznane z wielką miłością i radością przez wszystkie anioły i świętych w Niebie.

Moje dzieci, jak dotąd, nie zrozumiały znaczenia tego wielkiego Daru Miłosierdzia Ojca, Najwyższego Boga.

Wy, Moje dzieci, posiadacie teraz moc, aby ratować inne, zagubione dusze.

Oznacza to, że siła złego może być pokonana w sposób, który do tej pory nie był możliwy.

Kłamstwa, oszustwa i nienawiść, które zły umieszcza w umysłach Bożych dzieci, mogą stać się bezcelowe, jeśli modlitwy ofiarowane tym, którzy kochają Mojego Syna, przedstawione zostaną przed Tronem Mojego Ojca.

Korzystajcie dzieci z Daru Łaski Uwolnienia.

Zatroszczcie się o to, ponieważ jest to rzadki Dar z Nieba.

Udowadnia wam Miłość Waszego Ojca do każdego z Jego ukochanych dzieci.

Jest to jeden z wielkich cudów, okazany wszystkim Bożym dzieciom w czasach ostatecznych.

Dziękuję, że odpowiedzieliście na Moje wezwanie.

Maryja, Królowa Nieba

Matka Zbawienia

 

Podziękujcie Mojemu Ojcu za Dar Jego Łaski Uwolnienia od Ogni Piekła

Orędzie nr 535 z serii Ostrzeżenie

Piątek, 24.08.2012, 03.15

Moja droga, umiłowana córko, chcę, żebyś poprosiła Moich uczniów, aby od zaraz rozpoczęli codzienne odmawianie Moich Litanii – Litanii Jezusa dla ludzkości.

Modlitwy te przyniosą wielkie Łaski i ocalą wszystkich tych, których polecicie w waszych specjalnych intencjach dla zbawienia ich dusz.

Kolejny raz, w czci dla Mojego Przedwiecznego Ojca, który kocha każde z Jego umiłowanych dzieci.

Kładę Moją Głowę na Jego Ramieniu, obejmuję Go codziennie Moimi Ramionami, aby dać mu pociechę, ponieważ On płacze za tymi wszystkimi biednymi, zagubionymi dla Niego, duszami.

Przyjdźcie do Niego, Moi umiłowani uczniowie, i podziękujcie Mojemu Ojcu za Dar Jego Łaski Uwolnienia od Ogni Piekła dla tych, którzy odpowiedzą na Jego Wezwanie.

Litania Jezusa dla Ludzkości (2) – O Łaskę Uwolnienia

„O Najwyższy Niebieski Ojcze,
Kocham Cię.
Czczę Cię.
Panie, zmiłuj się.
Panie, przebacz nam nasze winy.
Uwielbiam Cię.
Chwalę Cię.
Dziękuję Ci za wszystkie Twoje szczególne Łaski.
Błagam Cię o Łaskę Uwolnienia dla moich ukochanych
(Wymień wszystkich na liście dla ocalenia dusz)

Ofiaruję Tobie moją wierność w każdej chwili.
O Najwyższy Niebieski Ojcze,
Stwórco wszystkich rzeczy,
Stwórco Wszechświata,
Stwórco ludzkości,
Jesteś źródłem wszystkich rzeczy.
Jesteś źródłem Miłości.
Jesteś Miłością.

Kocham Cię.
Czczę Cię.
Kładę się przed Tobą.
Błagam o Miłosierdzie dla wszystkich dusz, które Cię nie znają,
które Cię nie czczą,
które odrzucają Twoją Rękę Miłosierdzia.
Oddaję się Tobie umysłem, ciałem i duszą,
tak abyś mógł zabrać je w Swoje Ramiona, bezpieczne od zła.
Proszę Cię, otwórz Bramę Raju, tak aby wszystkie Twoje dzieci
mogły zjednoczyć się w końcu w tym dziedzictwie, które Ty stworzyłeś dla nas wszystkich.

Amen.”

Chcę, abyście wszyscy o tym wiedzieli.

Miłość, jaką Mój Przedwieczny Ojciec odczuwa do każdego z Jego dzieci, wykracza poza zdolności waszego pojmowania.

Jest ona setki lub więcej razy silniejsza od tej, jaką rodzice na ziemi posiadają w swoich sercach dla własnego dziecka.

Miłość, którą Mój Ojciec ma dla Swoich dzieci jest tak silna, że dokonał On wielu ofiar, których nie jesteście świadomi.

Jego Ręka cofnęła się od wymierzenia wielu kar, które zaplanował w celu ukarania Swoich dzieci.

Jego cierpliwość została wystawiona na próbę nie do zniesienia.

Obelgi rzucane na Niego zostały przez Niego zignorowane.

Zamiast tego, chce On przyprowadzić Swoje dzieci z powrotem do Siebie, nie poprzez strach, ale poprzez miłość tych Jego dzieci, które kochają Go najbardziej.

On polega na tych z was, z głęboką, nieustającą miłością do Niego i do Mnie, Jego Syna, aby pomóc pozbierać Jego zagubione dzieci, tak aby On mógł je zabrać do Siebie.

Sprowadźcie wszystkie te dusze blisko waszych serc i umieśćcie je teraz przed Tronem Mojego Ojca, a On w Swoim Miłosierdziu, da wam największy Dar ze wszystkich.
On wyrazi zgodę na ich zbawienie.

Przynieście imiona ciemnych dusz, w tym listę tych nieznanych wam, i błagajcie o miłosierdzie dla ich dusz.

Mój Ojciec czeka z miłością w Swoim Sercu na waszą wielkoduszną odpowiedź.

Przychodźcie. Nie wahajcie się, gdyż jest to najbardziej niezwykły w swoim rodzaju Dar z Nieba.

Rzeczywiście, wy, z tego pokolenia, zostaliście pobłogosławieni.

Wasz Jezus

 

 

Ważna Wiadomość. Bóg Ojciec: Przyznam zwolnienie od Bram Piekła tym duszom, za które się modlicie.

Orędzie nr 534 z serii Ostrzeżenie

Czwartek, 23.08.2012, 15.15

Moja najdroższa córko, prawie się nie zdarzało, aby Trójca Święta przekazywała ludzkości w ten sposób, i jest to po raz pierwszy, że Ja, wasz Ojciec, zatwierdziłem misję tego rodzaju.

Moje dzieci, wielu z tych, którzy nie zdają sobie sprawy ze znaczenia tej Boskiej Interwencji, wkrótce zrozumie,  dlaczego jest ona konieczna.

Jeśli Powtórne Przyjście Mojego Ukochanego Syna nastąpiłoby bez ostrzeżenia, Moje drogie dzieci nigdy nie weszłyby do bram Mojego Nowego Raju.

Nigdy nie byłyby w stanie przygotować swoich dusz i nie byłby gotowe, aby zostać dopuszczonym do Nowej Ery Pokoju.

Jest to komunikacja, na którą aby odpowiedzieć, świat będzie uważać za trudne.

Tak ciemna jest chmura, która obejmuje serca ludzi, że tylko niewiele dusz będzie w stanie dostrzec Światło Mojej Boskiej Obietnicy.

Siły zła, zawsze obecne w świecie, zapobiegają, aby Moje dzieci docierały do Mnie.

Moje zdecydowanie, aby przybliżyć Moją rodzinę i zjednoczyć ją na Moim Łonie, jest niezłomne.

Niech nikt nie zaniedba zrozumienia, że Ja umożliwię szybkie nawrócenie ludzkości, bez względu na cenę.

Cuda, które nakażę, zmienią ich serca na wskroś, pozwalając wolnej woli wszystkich Moich dzieci pozostać nienaruszoną.

To jest Moja Obietnica, ponieważ wołam do każdego z was, Moje drogie, małe dzieci.

Ja, wasz Ukochany Ojciec, pragnę was zebrać, przygarnąć i trzymać was blisko Mojego Serca i zabrać was do bezpieczeństwa.

Tak niewielu z was zna głębię Mojej Miłości. Gdybyście tylko raz doświadczyli miłości do Mnie, waszego Przedwiecznego Ojca, nigdy nie moglibyście zerwać ponownie waszego połączenia ze Mną.
Chcę dać wam pocieszenie.

Pragnę, abyście wiedzieli, że Moja Miłość do was oznacza, że poprzez Mojego Syna Jezusa Chrystusa, okazane zostanie Wielkie Miłosierdzie nawet tym, którzy mają serca z kamienia i tym z duszami tak czarnymi, że tylko cud może ich uratować.

Tym, którzy Mnie kochają mówię to. Wasza miłość do Mnie, waszego Ojca, oddana wam będzie obficie z powrotem.

Wasza miłość do Mojego Drogiego Syna zostanie nagrodzona tak, że Ja przyznam zwolnienie od Bram Piekła tym duszom, za które się modlicie.

Nic nie jest niemożliwe.

Moja Miłość jest nieskończona.

Zaufajcie Mi.

Zaufajcie Mojemu Synowi.

Jeśli tak uczynicie, Ja przyznam wielkie łaski dla Zbawienia ludzkości.

Wasz ukochany Ojciec

Bóg Najwyższy

 

Najświętsza Maria Panna: Nawrócenie może osłabić wpływ antychrysta.

Orędzie nr 533 z serii Ostrzeżenie

Czwartek, 23.08.2012, 12.40

Moje dziecko, niech wszystkie Boże dzieci wiedzą, że im większy będzie w tym czasie sprzeciw wobec Świętego Słowa Mojego Syna, tym więcej łask zostanie wylanych na uczniów Mojego Umiłowanego Syna.

Wszystkie przepowiedziane proroctwa mogą zostać złagodzone na wiele sposobów, jeśli wszystkie Boże dzieci przyjmą łaskę nawrócenia.

Nawrócenie może osłabić wpływ antychrysta. Wasze codzienne modlitwy, w tym odmawianie Modlitw Krucjaty, pomogą to sprawić.

Proszę was o modlitwę za dusze tych, którzy sprzeciwiają się misji Mojego Syna na ziemi.

Ta walka o dusze jest intensywna i musicie wznieść się ponad udrękę i biczowanie, prosząc Mnie o modlitwę za biedne, zwiedzione dusze, które wierzą, że mówią w Imię Mojego Syna, lecz które zamiast tego, są oszukiwane przez złego.

Mój Syn nigdy nie podda się w Swoim poszukiwaniu dusz, zwłaszcza tych, którzy Go odrzucają, wyszydzają Jego Święte Słowo, oraz dusz poczerniałych od grzechu.

Dzieci, musicie pozostać silne, wszystkie z was, i trwać niewzruszenie w waszym postanowieniu dla Świętej Woli Mojego Syna.

To nie będzie łatwe, ale osiągnięcie wstępu do Nowego Raju nie jest łatwe.

Wymaga to dużo cierpliwości, dużo modlitw, dużo wzajemnej miłości i zdolności do przebaczenia wszystkim, którzy powodują wasze zmartwienia, i którzy profanują Słowo Mojego Syna.

Dziękuję wam za odpowiedź na Moje wezwanie.

Matka Zbawienia

 
 Najświętsza Maria Panna: Kiedy czekałam z apostołami w Wieczerniku na Zesłanie Ducha Świętego, przygotowanie zajęło dziesięć dni.

Orędzie nr 532 z serii Ostrzeżenie

Środa, 22.08.2012, 21.18

Moje dziecko, pustynia, na której w dzisiejszym świecie znajdują się Moje dzieci powstaje dlatego, że nie wiedzą one, jak otrzymać Dar Ducha Świętego.

Tak, jak was uczyłam, aby otrzymać Dar, potrzeba dużo czasu.

Składa się na to bardzo wytrwała podróż, zanim którekolwiek z Bożych dzieci może stać się godne, aby otrzymać ten szczególny Dar.

Kiedy czekałam z apostołami w Wieczerniku na Zesłanie Ducha Świętego, przygotowanie zajęło dziesięć dni.

Mimo, że tym religijnym, pobożnym i wiernym sługom Mojego ukochanego Syna Dar ten był obiecany, nie byli oni w pełni przygotowani duchowo, aby ów Dar otrzymać.

Ja, ich ukochana Matka, miałam im pomóc w przygotowaniu ich dusz.

Oznaczało to uczenie ich znaczenia pełnego poddania ich wolnej woli. Aby stali się godnymi, musieli zrozumieć głębię pokory, jakiej musieli się poddać, zanim byli gotowi.

Niektórzy z nich myśleli, że od Mojego Syna nauczyli się wszystkiego.

Jednak było to oznaką pychy, a jeśli istnieje w was pycha, nie możecie otrzymać Świętego Daru Ducha Świętego.

Aby otrzymać Dar Ducha Świętego, musicie stać się małymi przed Moim Synem, tak jak małe dziecko.

Nie może być miejsca na pychę i arogancję. Jednak dzisiaj ludzie, którzy twierdzą, że mówią z upoważnieniem o sposobie, w jaki przemawia Mój Syn, wpadają w pułapkę.

Gdy twierdzą, że posiadają wiedzę o sprawach duchowych, mówią z arogancją, która nie odzwierciedla łask danych tym, którzy naprawdę posiadają ten wielki Dar z Nieba.

Ci, którzy zostali obdarzeni Darem Ducha Świętego, są posłuszni życzeniom Mojego Syna.

Nie są chełpliwi.

Nie są agresywni.

Nie krytykują innych, wykorzystując do tego Imię Mojego Syna.

Nie wyśmiewają się z innych, kiedy głoszą ich interpretację Jego Świętego Słowa.

Nie propagują nienawiści.

Kiedy uczniowie Mojego Syna byli przeze Mnie przygotowywani, miało miejsce wiele dyskusji.

Minęło trochę czasu, zanim ostatecznie zaakceptowali, co było od nich oczekiwane.

Tylko wtedy, gdy zrozumieli, że jedynie pokora duszy może pozwolić wejść Duchowi Świętemu, zostali ostatecznie przygotowani.

Wzywam wszystkie Boże dzieci, zwłaszcza tych, którzy wierzą w Mojego Syna, aby prosili Mnie, ich Matkę, pozwalając Mi na przygotowanie ich do tego wielkiego Daru.

Moje dziecko, zajęło mi cały rok, aby przygotować ciebie i nie było to łatwe. Czy pamiętasz, jak ciężko ci było odmawiać Mój Święty Różaniec? Jak trudne było dla ciebie, aby poddać swoją wolę i udowodnić swoją pokorę?

Teraz, ponieważ otrzymałaś ten Dar, nie oznacza to, że możesz uważać to za rzecz oczywistą.

Musisz nadal modlić się, pozostać pokornego serca i szukać przebaczenia każdego dnia. Gdyż, tak jak jest on dany, tak również może zostać zabrany.

Proszę wszystkich stosujących się do tych orędzi, aby modlili się o Dar Ducha Świętego.

Nie wystarczy pomodlić się tylko jeden raz i mówić, że otrzymaliście rozeznanie, o które prosiliście, a następnie rzucać oszczerstwa na te boskie przekazy. Jeśli tak robicie, to Dar ten nie został wam dany.

Proszę, wołajcie do Mnie, waszej Najświętszej Matki, aby pomóc wam przygotować się poprzez tę Modlitwę Krucjaty.

Krucjata Modlitwy (74) – O Dar Rozeznania

 „O, Matko Boża, pomóż mi przygotować moją duszę

na Dar Ducha Świętego.

Weź mnie jak dziecko za rękę i prowadź mnie na drodze

Ku Darowi Rozeznania przez moc Ducha Świętego.

Otwórz moje serce i naucz mnie poddania się

ciałem, umysłem i duszą.

 

Uwolnij mnie od grzechu pychy i módl się, abym uzyskał przebaczenie

za wszystkie przeszłe grzechy, aby moja dusza została oczyszczona, a ja uzdrowiony,

tak abym mógł otrzymać Dar Ducha Świętego.

Dziękuję Ci Matko Zbawienia za Twoje wstawiennictwo i oczekuję

z miłością w moim sercu na ten Dar, którego pragnę z radością. Amen.”

Pamiętajcie dzieci, przychodźcie do Mnie, waszej Matki, abym pomogła wam otworzyć wasze dusze dla otrzymania tego wspaniałego Daru.

Kiedy otrzymacie ten Dar, Ja zaprowadzę was przed Mojego Syna.

Ponieważ tylko wtedy będziecie naprawdę gotowi na kolejny stopień na schodach do duchowej doskonałości.

Matka Zbawienia

 

Tak jak żołnierz, który przebił Mój bok, został natychmiast nawrócony, tak też nawróconych zostanie miliony dusz.

Orędzie nr 531 z serii Ostrzeżenie

Środa, 22.08.2012, 20.10

Moja droga, umiłowana córko, nie wolno ci czuć się odizolowaną ode Mnie, ze względu na ogrom tej pracy.

Chociaż może wydawać się tak wielkich rozmiarów, że uważasz, że nie będziesz w stanie sobie z nią poradzić, wiedz, że ja proszę was jedynie o to, co jesteście w stanie uczynić.

Ciesz się, że Moje Słowo jest poszukiwane na całym świecie, ponieważ jest to, czego z całego serca pragnę.

Pragnę, aby wszyscy Moi uczniowie natychmiast odpowiedzieli na Moje Wezwanie, ponieważ potrzebuję ich, aby pomogli Mi w Mojej misji zbawienia ludzkości.

Jest to dopiero początek szybkiego nawrócenia, gdy krew i woda wyleją się nad każdą ludzka duszą.

Moja krew i woda nawróci nawet poczerniałe dusze.

Tak jak żołnierz, który przebił Mój bok, został natychmiast nawrócony, tak też nawróconych zostanie miliony dusz, które obecnie nie wierzą, że Ja istnieję.

Czyż nie mówiłem wam, że Moje Miłosierdzie jest nieskończone?

Czyż nie obiecałem, że cuda, zatwierdzone przez Mojego Ojca, odbędą się, aby razem zabrać świat i wszystkie dusze do ich prawowitego dziedzictwa?

Tak wiele dusz odpowiada teraz na Moje Wezwanie. Same ich modlitwy będą pomnożone i kolejne miliony zostaną uratowane. Aby ocalić całą ludzkość, musicie uwzględnić w waszych wysiłkach wszystkie dusze.

Waszym celem, Moi umiłowani uczniowie, musi być niedopuszczenie, aby choć jedna dusza prześlizgnęła się przez sieć.

Sieć ta zostanie zarzucona i wrzucona do wody, aby łowić dusze i je ratować.


Wy, Moi uczniowie jesteście rybakami.
Daję wam tę sieć poprzez łaski, którymi was teraz obdarzam.

Pomożecie Mi ocalić wszystkie żyjące dusze i ani jeden wysiłek nie zostanie zaniechany – ani jeden kamień pozostanie nieodwrócony – ponieważ Ja wyruszam, aby po raz kolejny ocalić ludzkość.

Tak więc, Moja córko, zamiast drżeć z obawy, w zatroskaniu o ogromną reakcję na Moje Wezwanie, musicie się radować. Ponieważ Moja Święta Wola zostanie ostatecznie wypełniona. Jednak wciąż jeszcze mamy długą drogę do przebycia.

Wasz Jezus

 

Bóg Ojciec: Dopiero wówczas, gdy będę usatysfakcjonowany, świat doświadczy najbardziej spektakularnych cudów, jakie mu przekażę.

Orędzie nr 530 z serii Ostrzeżenie

Wtorek, 21.08.2012, 18.00

Moja najdroższa córko, niech żaden człowiek nie lekceważy Potęgi Mojego Gniewu, ponieważ ludzkość nadal ulega otchłani grzechu.

Wysyłałem wam proroków. Potem wysłałem Mojego Ukochanego Syna, którego ofiarowałem, aby was  zbawić, a następnie wysłałem jeszcze więcej posłańców, wszystko z niewielkim skutkiem.

Niektóre dusze nawet nie spojrzały na takie przekazy od proroków lub nie zaakceptowały znaków dawanych światu przez Błogosławioną Matkę Mojego Umiłowanego Syna.

Z powodu Mojej wielkiej Miłości do was, jako Ojciec, daję jeszcze raz wszystkim Moim dzieciom Dar Zbawienia. Nie wolno wam ignorować Moich proroków, ponieważ moglibyście przez to utracić swoje miejsce w dziedzictwie, które dla was zaplanowałem.

Dzieci, wielu z was, którzy wierzą we Mnie, waszego Przedwiecznego Ojca, nie rozumie tajemnicy zbawienia.

Ta droga do duchowej doskonałości leży w waszej zdolności akceptacji oczyszczenia, niezbędnego dla zapewnienia, że będziecie gotowi stanąć przede Mną.

Wiele dusz musi zostać pozbawionych wszystkich ziemskich atrakcji, rozrywek i demoralizacji duszy.

Ci z was, wystarczająco szczęśliwi, aby znieść takie oczyszczenie, będziecie wiedzieli, że dopóki nie staniecie się mali, jako dziecko, w Moich Oczach, nie będziecie w stanie poddać się Mojej Świętej Woli.

Jeśli będziecie walczyć przeciwko takiemu oczyszczeniu, trudno wam będzie zrehabilitować się w Moich Oczach.

Kiedy będziecie wolni od wszystkiego, co świat ma do zaoferowania i skupicie się na Moim Synu, zdacie sobie sprawę, że jedyna prawdziwa miłość i radość, jaka istnieje, pochodzi od Boga. Nic innego, jeśli raz tego doświadczycie, nie będzie mogło was ponownie zadowolić.

Od czasu do czasu możecie się potknąć, ale tego należy się spodziewać. Ponieważ nie możecie być uwolnieni od grzechu, zanim nie zacznie się Nowy Świat i dopasujecie waszą wolę do Mojej.

Mój Plan Zbawienia, który może zostać osiągnięty na ziemi jedynie przez waszą wierność Mojemu Drogiemu Synowi, już się rozpoczął. To nie potrwa długo, do globalnego nawrócenia. Zostanie to osiągnięte poprzez Mojego proroka czasów ostatecznych i jako rezultat Wielkiego Ostrzeżenia.

Poczujcie Mojego Świętego Ducha, dzieci, zajmującego wasze dusze, gdy rozprzestrzenia się bardzo szybko na całym świecie.

Wyrywam Moje dzieci z ich duchowej ciemności w każdej części świata.

Potrzebuję waszej ofiary i modlitw, jako pomocy w ratowaniu dusz.

Dopiero wówczas, gdy będę usatysfakcjonowany, świat doświadczy najbardziej spektakularnych cudów, jakie mu przekażę.

Cuda te, kiedy zostaną przedstawione, zwielokrotnią nawrócenie, którego potrzebuję, aby zabrać Moje dzieci do bezpieczeństwa i do Nowego Raju.

Tylko wtedy możemy stać się ponownie prawdziwą rodziną.

Kocham was dzieci.

Jestem zadowolony z tych z Was, szczodrego serca i czystej duszy, którzy rozpoznali to Boże Wezwanie z Nieba.

Błogosławię was wszystkich.

Bóg Najwyższy

 

Przepowiedziana Księga Życia zawiera imiona tych wszystkich, którzy zostaną zbawieni.

Orędzie nr 529 z serii Ostrzeżenie

Poniedziałek, 20.08.2012, 15.45

Moja droga, umiłowana córko, przepowiedziana Księga Życia zawiera imiona tych wszystkich, którzy zostaną zbawieni.

Jednakże, z powodu Mojego Wielkiego Miłosierdzia, dzięki Ostrzeżeniu, ocalonych zostanie więcej dusz.

Uratowanych może zostać nawet więcej dusz, także z powodu twojego cierpienia i wszystkich wybranych dusz żyjących dziś na świecie.

Modlitwy Moich wyznawców, w tym odmawianie Moich Modlitw Krucjaty dla zbawienia dusz, będą skutecznym środkiem ocalenia dusz nawet najbardziej zatwardziałych.

Dusze, które odrzucą Moje Miłosierdzie, mogą zostać teraz uratowane dzięki wspaniałomyślnemu wstawiennictwu tych spośród was, którzy ofiarowali swoje poświęcenie, w tym modlitwę, post i akceptację cierpienia, w Moje Święte Imię.

To jest Moja Obietnica, takie jest Moje Wielkie Miłosierdzie.

Przynoszę wiele darów w tym czasie, z powodu waszej miłości do Mnie.

Przyjmijcie je z miłością i dziękczynieniem.

Błogosławię was. Moja obietnica, aby przyznać więcej darów z powodu waszej reakcji na tę misję, Moi umiłowani uczniowie, może być i będzie spełniona dzięki waszej wierności dla Mnie.

Wasz Ukochany Jezus

 

Jestem jak burza, na którą się zanosi. Mój Głos jest jak grzmot w oddali.

Orędzie nr 528 z serii Ostrzeżenie

Poniedziałek, 20.08.2012, 03.30

Moja droga, umiłowana córko, nawet z powodu męki, którą znosisz w Moje Imię, nie wolno ci nigdy zapominać, że Moc Boga nie może być przewyższona.

Jestem jak burza, na którą się zanosi. Mój Głos jest jak grzmot w oddali.

Kiedy Moje Święte Słowo okryje teraz, jak kocem, ziemię, słychać będzie w dali dudniący dźwięk.

Ponieważ Moje Słowo rozprzestrzenia się od człowieka do człowieka, burza zacznie się stawać silniejsza i nasili się odgłos grzmienia.

Wkrótce rozlegnie się huk grzmotu i tylko niewielu nie usłyszy Głosu Boga.

Podczas, gdy sztorm rośnie w siłę, wiele dusz, które starają się przygotować, jak na najgorsze, nie będzie w stanie zapobiec dotknięciu swych dusz przez burzę Mojego Głosu lub siłę Mojego Miłosierdzia.

Rozpoczął się czas interwencji z Nieba, jej wylania się nad pogańskim światem pełnym ciemności.

Moje Światło uniesie serca, nawet te najbardziej zatwardziałe, ponieważ Prawda zacznie docierać do ich świadomości.

Wszystkie Boże dzieci czytające to orędzie, proszę, pamiętajcie o Mojej Obietnicy danej wam teraz.

Daję się wam poznać w tych przekazach poprzez Moje Święte Słowo.

Mój Duch wtargnie do waszych dusz podczas Ostrzeżenia.

Później Ja, wasz Jezus, zstąpię z chmur w Powtórnym Przyjściu.

Wzniosę wówczas Nowe Jeruzalem, tak że w końcu pokój będzie mógł zostać osiągnięty w Nowej Erze, Nowym Świecie bez końca.

Moja Moc jest wszechmogąca.

Szatan może mieć pewne moce, ale one nic nie znaczą. Jego siła może być zatrważająca, ale on sam kuli się w przerażeniu, ze strachu przede Mną.

Nie wolno wam dawać mu więcej mocy, poddając się tej pokusie. Nie powinniście pozwolić, aby strach przed nim zablokował waszą miłość do Mnie.

Kiedy boicie się szatana, podsycacie jego moc i może on kontrolować wasze zmysły.

Tylko modlitwa, wiele modlitw, mogą osłabić jego moc i jego uchwyt nad wami.

Teraz, gdy Moje Słowo jest drukowane, szatan podniesie swoją armię w przygotowaniu do straszliwej bitwy.

Wszyscy z was, Moi wyznawcy, musicie poddać Mi swoją wolę i całkowicie Mi zaufać, ponieważ Ja poprowadzę was przez to krwawe pole bitwy.

Nie popełnijcie błędu, szatan i jego demony są rozwścieczone z powodu tego planu, ostatecznego Planu Zbawienia.

On spowoduje zamęt w tej pracy.

Wykreuje dyskusje, rzuci oszczerstwa na tę pracę i zrobi wszystko co może, aby powstrzymać rozprzestrzenianie Mojej Księgi Prawdy, Moich Świętych Orędzi.

Możecie też oczekiwać dezaprobaty z części wewnątrz Mojego Kościoła na ziemi i wzburzonych sporów między chrześcijanami, co do autentyczności Mojego Świętego Słowa.

Podczas gdy nadciągająca burza nabiera tempa, ponieważ Moje Słowo powielane jest w każdym języku, w każdej mowie, Mój Głos stanie się ogłuszający.

Nigdy nie wolno lekceważyć Mocy Boga, gdyż Ja jestem Królem Ludzkości.

Przyjdę teraz, w Imieniu Mojego Przedwiecznego Ojca, aby zebrać wszystkie Jego dzieci w końcowej bitwie, gdy przepędzę szatana do jeziora ognia.

Będzie to straszliwa walka i wiele dusz odrzuci Mnie.

Bez względu na to, jak bardzo będę się starał, i pomimo Mojej Mocy, one same dobrowolnie wybiorą złego.

Zaufajcie Mi i pozwólcie Mi teraz oczyścić wasze dusze, tak aby stały się godne Mojego Nowego Raju na ziemi.

Moi wyznawcy, połączcie w unii ramiona w celu ochrony Mojego Świętego Słowa, tak aby ci, którzy Mnie nie znają, mogli przyjść do Mnie.

Kocham was.

Błogosławię was wszystkich.

Wasz ukochany Zbawiciel

Jezus Chrystus

 

strony:   67,   66,   65,   64,   63,   62,   61,   60,   59,   58,   57,   56,   55,   54,   53,   52,   51,   50,   49,   48,   47,   46,   45,   44,   43,   42,   41,   40,   39,   38,   37,   36,   35,   34,   33,   32,   31,   30,   29,   28,   27,   26,   25,   24,   23,   22,   21,   20,   19,   18,   17,   16,   15,   14,   13,   12,   11,   10,   9,   8,   7,   6,   5,   4,   3,   2,   1   index

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Objawienia Maryjne objawienia fatimskie orędzia Maryjne objawienia w medjugorie Jezusa Jezus Chrystus objawienia w garabandal objawienia Maryi orędzia Maryi pielgrzymka pielgrzymki Matka Boska fatimie fatimska III tajemnica fatimska Jan Paweł II Apokalipsa św. Jana objawienie św. Jana Pismo Święte Chrystus Bóg Ojciec Biblia Pismo Święte religia III wojna światowa orędzia prywatne Jezus la salette garabandal Ojciec Pio objawienia ostrzeżenie ostrzeżenia ostrzeżeniem kościół katolicki, kościołem, kościoła, chrześcijański, chrześcijanie, chrześcijańskie, katolicy, katolicki, katolickie, katolikami lourdes  św. Faustyna Faustynie guadalupe fajemnice fatimskie ostrzezenie.za.pl oredzia.republika.pl ostrzezenie.strefa.pl