OSTRZEŻENIE

strona poświęcona proroctwom zbliżających się czasów ostatecznych

powrót na:

strona główna

STRONA 27

strony:

strony:   67,   66,   65,   64,   63,   62,   61,   60,   59,   58,   57,   56,   55,   54,   53,   52,   51,   50,   49,   48,   47,   46,   45,   44,   43,   42,   41,   40,   39,   38,   37,   36,   35,   34,   33,   32,   31,   30,   29,   28,   27,   26,   25,   24,   23,   22,   21,   20,   19,   18,   17,   16,   15,   14,   13,   12,   11,   10,   9,   8,   7,   6,   5,   4,   3,   2,   1   index

Tekst objawień:

 

Przygotujcie się, że będziecie świadkami znaków, które niedługo objawią się z Nieba

Orędzie nr 565 z serii Ostrzeżenie

Niedziela, 23.09.2012, 20.00

Moja droga, umiłowana córko, to z miłości proszę wszystkie Boże dzieci, aby przygotowały się, że będą świadkami znaków, które niedługo objawią się z Nieba.

Znaki przedstawione zostaną światu w różny sposób, aby obudzić Boże dzieci. Wielu spróbuje zaprzeczyć tym znakom i odrzucić je, jako przesądy i imaginację wierzących.

Wy, którzy będziecie świadkami tych znaków, musicie wiedzieć, że pomogą wam one przygotować wasze dusze. Gdyż, jeśli pielęgnowaliście wasze dusze i prosiliście o przebaczenie waszych grzechów, wasze cierpienia, po Ostrzeżeniu, będą minimalne.

Przyjmijcie te znaki, te cuda, jako Dar z Nieba.

Nie walczcie przeciwko nim lub nie ignorujcie ich, bo są dowodem Mojej Obietnicy przygotowania was wszystkich przed Moim Powtórnym Przyjściem.

Idźcie teraz i miejcie wiarę.

Zaufanie jest najważniejszym aktem wierności dla Mnie, waszego Jezusa.

Zaufajcie Mi, a wszystko będzie dobrze.

Wasz Jezus

 

Tak wielu ludzi poszukuje Prawdy i nie może jej odnaleźć

Orędzie nr 564 z serii Ostrzeżenie

Niedziela, 23.09.2012, 09.00

Moja droga, umiłowana córko, nadchodzi moment, kiedy człowiek musi zadać sobie pytanie – kim jestem i dlaczego żyję?

Jedyna odpowiedź, która przynosi mu pokój, jest wówczas, gdy rozumie, że jest dzieckiem Boga.

Zamiast odrzucać Prawdę, z powodu presji wywieranej przez tych, którzy szydzą z wierzących w Boga, musi pozostać uczciwy wobec siebie.

On wie, że miłość, którą odczuwa pochodzi od Boga.

On wie, w swoim sercu, że niedola, którą czuje, gdy znajduje się w ciemności i rozpaczy, pochodzi z innej strony. Ciemnej strony.

Tak wielu ludzi poszukuje Prawdy i nie może jej odnaleźć.

Choć Prawda została zapisana w Piśmie Świętym, wielu nie może zaakceptować, że Święta Biblia zawiera wszystkie odpowiedzi, których poszukują.

Musicie przyjąć Prawdę i trzymać się jej na drodze życia, ponieważ to jest wasza droga do zbawienia.

Wiele osób zrobi wszystko, co możliwe, aby odrzucić Prawdę. Głównie będą wykorzystywać ludzką inteligencję, aby rozszarpać Prawdę, i abyście uwierzyli w kłamstwo.

Każdy argument zostanie przytoczony, aby zaprzeczyć Prawdzie Boga. Te argumenty będą tak przekonujące, że wielu wierzącym trudno będzie bronić Prawdy.

Wasza wiara przetrwa próbę czasu, ale tylko wtedy, jeśli pozwolicie Mi prowadzić was w dzień i w nocy.

Abym poprowadził was, nigdy nie wolno wam odwrócić ode Mnie oczu i zawsze polegajcie na Moim wsparciu.

Rozmawiajcie ze Mną. Komunikujcie się ze Mną o każdej porze dnia, w samochodzie, w pracy, w szkole czy kościele. Nie ma znaczenia gdzie, ponieważ możecie zawołać Mnie w każdej chwili, a Ja odpowiem.

Ta ścieżka, droga na Kalwarię, jest drogą wielu Moich wyznawców. Jest bardzo trudną górą do wspinania się. Musicie znieść przeciwności i ból odrzucenia przez tych, którzy nie zaakceptują waszego prawa do praktykowania waszej religii. Waszym celem powinien być szczyt. Tylko wtedy, gdy osiągniecie szczyt, odnajdziecie pokój.

Wytrwajcie, Moi umiłowani wyznawcy, a Moja Miłość będzie odczuwana przez was w taki sposób, że da wam to siłę, o której uważalibyście, że nie jest możliwa.

Kocham was. Idę z wami. Nigdy was nie opuszczę. Błogosławię was wszystkich.

Wasz Jezus

 

Fałszywi prorocy są gotowi i rzucą się teraz na tę misję

Orędzie nr 563 z serii Ostrzeżenie

Poniedziałek, 24.09.2012, 15.30

Moja droga, umiłowana córko, muszę was ostrzec przed fałszywymi prorokami, którzy starają się zakłócić tę misję.

Tak wiele biednych zwiedzionych dusz, które uważają, że otrzymują boskie wiadomości, zostało wprowadzonych w błąd przez złego.

Dokonuje on tego przez żerowanie na ich miłości do Mnie i bierze na cel zwłaszcza religijne, pobożne dusze.

Każda osoba, która ci mówi, że mają one wiadomości z nieba, które instruują cię, aby zmienić lub modyfikować orędzia ode Mnie, jest kłamcą.

To nie jest sposób na komunikację z Nieba, na jaki Ja zezwalam. Jedynymi orędziami, gdzie pozwalam, aby były przekazywane od jednego wizjonera do drugiego, są te ze wsparciem i miłością, ale tylko wtedy, gdy jest to konieczne.

Przekazy odbierane przez prawdziwych proroków lub wybrane dusze są albo prawdziwe, albo fałszywe.

Nie ma nic innego pośrodku. Niebo nigdy wysyłałoby wiadomości, aby zaprzeczyć innemu przekazowi otrzymanemu przez wybraną duszę z Nieba.

Strzeżcie się fałszywych proroków. U tych, którzy nie zdają sobie sprawy, że są oni fałszywi, mogą spowodować okropne szkody, gdy zakłócają Moje Święte Słowo. Tobie, Moja córko, nie wolno zajmować się tymi, którzy mówią, że przychodzą w Moje Imię, chyba że Ja zalecę ci inaczej.

Fałszywi prorocy są gotowi i rzucą się teraz na tę misję. Nie wolno wam się nimi zajmować.

Zwracajcie uwagę na te zagrożenia, ponieważ najbardziej niebezpiecznym ze wszystkich będzie człowiek, który przyjdzie i będzie twierdzić, że jest Mną.

Moi uczniowie, jeśli pozwolicie się przyciągnąć do fałszywych proroków, staniecie się łatwym łupem dla antychrysta i jego fałszywego proroka.

Ufajcie Mojemu Świętemu Słowu. Wielu z was wciąż nie może zaakceptować Prawdy i będziecie się ze Mną sprzeczać, ale będzie to bezcelowe. Ponieważ największą krytyką, jaką macie wobec Mnie, jest to, że Ja kocham wszystkie Boże dzieci, a zwłaszcza grzeszników.

Ja kocham wszystkich jednakowo. Ci z was, którzy oskarżają Mnie o faworyzowanie grzeszników, wiedzcie to.

Nigdy nie próbujcie dezorientować innych, mówiąc, że Jezus akceptuje grzech. Wiecie, że jest to kłamstwo. Czuję wstręt do grzechu, ale kocham grzesznika.

Wasz Jezus

 

Matka Boża: Moje dziecko, zostało przepowiedziane, że w tych czasach, w których teraz żyjecie, serca ludzi staną się zatwardziałe.

Orędzie nr 562 z serii Ostrzeżenie

Piątek, 21.09.2012, 15.05

Moje dziecko, jak szybko ludzkość otacza czcią fałszywych królów, fałszywych bogów.

Wielu ludzi w dzisiejszym świecie uważa za zwykłą rzecz przyjęcie fałszywych bożków, a następnie nie czują żadnej winy w swoich sercach, gdy odrzucają Jedynego prawdziwego Boga.

Moje dziecko, zostało przepowiedziane, że w tych czasach, w których teraz żyjecie, serca ludzi staną się zatwardziałe.

W dążeniu do przyjemności odrzucą nawet własne rodziny.

Odrzucą tych, znajdujących się w ubóstwie i tych, którzy umierają z głodu, podczas gdy będą wykorzystywać każdy rodzaj własnej korzyści i będą snuć pieśni z obżarstwa.

Te dni nadeszły dla was, dzieci. Ponieważ ludzki rodzaj błądzi bezradnie, w zdezorientowaniu, gdzie nic nie zaspokaja, będą się chwytać wszystkiego, co ich zdaniem będzie wypełniać pustkę. Ta pustka istnieje, ponieważ nie podążają za Prawdą lub nie okazują wierności Mojemu ukochanemu Synowi.

Nie tylko wielbią fałszywych bogów, ale okazują posłuszeństwo tym słabym duszom, które promują grzech, jak gdyby nie miało to konsekwencji.

Wówczas, gdy w dzisiejszym świecie przedstawiane są im kłamstwa o Moim Synu, szybko akceptują takie nieprawdy.

Akceptowane jest wyszydzanie Mojego Syna, mimo to, gdy krytykowane są inne doktryny, które nie zawierają Prawdy, ludzie kulą się ze strachu. Mojego Syna nie boją się.

Oni nie obawiają się Jedynego Prawdziwego Boga, ponieważ Go nie kochają. Ich serca są zamknięte.

Kontynuują podążanie ścieżką, która nie przynosi im pocieszenia. Zamiast tego, ścieżka ta pozostawia ich niezadowolonymi i pustymi.

Jakże płaczę, gdy widzę ich dezorientację. Jakże płaczę za Mojego Syna, którego ranią tak bardzo swoją pogardą. Jego, który tak wiele dla nich wycierpiał, i który umarł w najbardziej bolesny sposób. Mimo to, oni wciąż nie rozumieją znaczenia Jego Śmierci na Krzyżu.

Dopiero, gdy człowiek przyjmie Jezusa, Chrystusa, prawdziwego Mesjasza, odnajdzie pokój.

Wkrótce Mój Syn przedstawi im dowód, którego żądają. Kiedy ten dowód zostanie im pokazany, będą musieli dokonać ostatecznego wyboru.

Albo wybiorą Mojego Syna i Prawdę, albo przyjmą kłamstwa podawane im przez oszusta.

Módlcie się dzieci, aby serca zostały otwarte, i aby Miłość Mojego Syna pozwoliła wszystkim Bożym dzieciom przyjąć Jego Rękę Miłosierdzia.

Wasza ukochana Matka

Matka Zbawienia

 

Bóg Ojciec: Czas Mojego Syna połączony jest z waszym czasem dzieci i wkrótce wszystko stanie się jednym

Orędzie nr 561 z serii Ostrzeżenie

Czwartek, 20.09.2012, 18.25

Moja najdroższa córko, jakże pragnę przytulić Moje ukochane dzieci, tak abym mógł im pokazać, jak bardzo są kochane.

Jest tak wiele Moich dzieci rozproszonych na całym świecie, a jednak tak niewiele zna swojego Ojca, swojego Stwórcę.

Tym, którzy Mnie nie znają, musi być powiedziane, że Ja ich nie opuszczę.

Powstanę przeciw siłom zła i królowi kłamstwa, bestii, i wymażę z egzystencji tę straszną plagę.

Tylko wtedy, gdy usunięte zostaną łuski nikczemności, Moje dzieci będą mogły zobaczyć Prawdę.

Dzieci, nie martwcie się, ponieważ wasze modlitwy poruszają Moje Serce i, przez wasze prośby, uratuję wiele Moich dzieci, które znajdują się w ciemności.

Moja misja wysłania Mojego Ukochanego Syna, aby objął Moje Królestwo, rozwija się teraz dobrze, choć wielu może nie jest tego świadomych.

Czas Mojego syna połączony jest z waszym czasem dzieci i wkrótce wszystko stanie się jednym.

Czas na Nowy Raj został ustalony i wszystko zostało ustanowione dla nowego domu Moich dzieci, nowego świata.

Wołam do was z Nieba, aby zachęcić was do zaufania Mojemu Synowi, Jego wielkiemu Miłosierdziu i Jego Obietnicy wypełnienia tego Przymierza.

Porzućcie wszelkie wątpliwości, które mogą się utrzymywać, ponieważ one blokują was w poszukiwaniu prawdziwego pokoju.

One blokują Moje Łaski, które chcę wylać nad wami, aby chronić was w ostatnim pozostałym okresie, kiedy szatan kontroluje ziemię. Jego czas ma się ku końcowi. Następnie rozwinie się nowy początek.

Czekam z miłością na powrót Moich dzieci do Mojego Królestwa, Królestwa Nowego Raju. Tak, jak to miało być.

Kocham was. Zaufajcie Mojemu Synowi i oczekujcie na Moje Wezwanie.

Wasz Ojciec

Najwyższy Bóg

 

Powiedzą, że byłem żonaty. Powiedzą, że byłem po prostu prorokiem.

Orędzie nr 560 z serii Ostrzeżenie

Czwartek, 20.09.2012, 15.16

Jestem twoim Mistycznym Współmałżonkiem, i ponieważ tak jest, ty nadal będziesz cierpieć, aby ratować dusze.

Moja droga, umiłowana córko, rozpoczął się czas, gdy kłamstwa o Mnie rozprzestrzeniane będą na całym świecie.

Jak już ci wcześniej mówiłem, będą zmyślać kłamstwa i tworzyć fałsze o Mnie, Jezusie Chrystusie, tak aby mogli zaprzeczyć Mojej Boskości.

Moja Boskość jest wszechmogąca.

Ja przyszedłem w ciele i upokorzyłem się w sposób, jakiego ludzie nie oczekiwali.

Nie przyszedłem przebrany jako król.

Nie krzyczałem lub chwaliłem się jak król, tak aby inni padali do Moich Stóp.

Nie nakazywałem, aby inni czekali na Mnie.

Zamiast tego przyszedłem, aby służyć.

Ja przyszedłem błagać dla waszego zbawienia. Aby to zrobić, musiałem poniżyć Siebie, stając się człowiekiem, biednym człowiekiem, prostego pochodzenia.

Chociaż przyszedłem jako człowiek, nie oznaczało to, że Moja Boskość została w jakikolwiek sposób naruszona. Urodziłem się bez grzechu. Było dla Mnie niemożliwe, aby zgrzeszyć. Mogłem mieć takie same pragnienia jak cielesny człowiek, ale nigdy nie popełniłem grzechu, ponieważ to nie mogło się stać. Byłem czystego umysłu, ciała i ducha.

Byłem jak człowiek, na tak wiele sposobów. Ale Ja zmartwychwstałem.

Kłamstwa, które pojawią się, gdy będą zaprzeczać Prawdzie Mojego Istnienia poprzez serię nieprawd, zaczną zalewać ziemię.

Powiedzą, że Moje Ciało nadal może zostać odnalezione. Powiedzą, że byłem żonaty. Powiedzą, że byłem po prostu prorokiem.

Następnie będą się starać udowodnić, po raz kolejny, że byłem heretykiem. Że bluźniłem przeciwko Bogu. Będą wyszydzać Moje Słowa, tak jak dawane są one teraz światu, a potem odrzucą Mnie.

Uczynią to z dwóch powodów. Po pierwsze, aby zbezcześcić Moją Boskość i przedstawić Mnie jako zwykłego człowieka. Po drugie, aby stworzyć wątpliwości co do Mojej Roli jako Mesjasza.

Jakże obrażają Moje Imię.

Jak dezorientują Moich wyznawców.

Nie słuchajcie kłamstw.

Nie słuchajcie, kiedy próbują was przekonać, że Bóg nie stworzył wszechświata.

Ponieważ wszystkie te historie mają osłabić waszą wiarę i ukraść wasze dusze.

Zatkajcie wasze uszy dla takiej nikczemności. Zamknijcie wasze oczy dla nieprawd, ponieważ dokonany zostanie każdy wysiłek, aby przekonać was, że Ja nie byłem Mesjaszem, Zbawicielem i Odkupicielem ludzkości.

Jakże oni są ślepi.

Jak niewiele się nauczyli.

Wasz Jezus

 

Najpierw nastąpi nawrócenie. Potem prześladowania. Następnie Zbawienie. W tej kolejności.

Orędzie nr 559 z serii Ostrzeżenie

Środa, 19.09.2012, 20.45

Moja droga, umiłowana córko, wielka zmiana ma teraz miejsce na świecie i zbliża się Światło Mojego Miłosierdzia.

Niech nikt nie sądzi, że to, o czym Ja mówię, że nadejdzie, nie będzie mieć miejsca.

Ja mówię tylko Prawdę, więc musicie Mi zaufać.

Mój Święty Duch zstępuje teraz szybko na ludzkość, aby przygotować ją do Mojego Wielkiego Miłosierdzia.

Niech nikt nie zaniecha przygotowania lub rozprzestrzeniania Mojego Słowa, tak aby dusze mogły zostać ocalone.

Moja córko, obecnie wszystko jest dobrze, gdyż wszystko jest na swoim miejscu dla rozprzestrzeniania Mojego Słowa, jak polnego kwiatu, który wypuścił korzenie w każdym narodzie.

Słodki zapach Mojego Daru miłości odczuwalny jest nawet przez tych z małą wiarą. Ponieważ są oni świadomi zmiany i przesunięcia, ale nie rozumieją, co się dzieje.

Powiedzcie im, że Pan, Bóg, Król Miłosierdzia, przygotowuje się do Powrotu po raz drugi, aby ich uratować.

Moje Przymierze zbliża się do punktu, gdy najpierw nastąpi nawrócenie. Potem prześladowania. Następnie Zbawienie. W tej kolejności.

Zaufajcie Mi i przygotujcie się, ponieważ czas nawrócenia większości ludzkości jest blisko.

Wiele przeszkód umieszczonych zostało przed wami, Moi uczniowie. Oto, co musicie uczynić.

Idźcie prosto. Zważajcie na Mnie na drodze i pozostańcie z godnością, bez względu na obelgi rzucane na was. W ten sposób, a nie przez ścieranie się z bestią, która działa poprzez innych, abyście zwątpili w waszej wierze, możecie ją pokonać.

To dlatego Ja zachowałem milczenie i prawie nie reagowałem na Moich oskarżycieli, Moich katów. Gdyż uczynienie tego dałoby moc szatanowi.

Moja Śmierć zniszczyła moc, którą miał nad Bożymi dziećmi. Następnie utracił moc kradzieży wszystkich dusz. Teraz, ponieważ Ja ponownie powrócę, bardzo niedługo straci całą moc. Ale do tego czasu nadal będzie kradł dusze.

Bądźcie silni. Bądźcie spokojni. Bądźcie odważni. Ja jestem z wami. Gdy poddacie Mi waszą wolę i całkowicie Mi zaufacie, będziecie bezpieczni.

Wasz Jezus

 

Nie jestem Synem Człowieczym, w sensie jak oczekują tego ode Mnie ludzie. Jestem niekonwencjonalny.

Orędzie nr 558 z serii Ostrzeżenie

Wtorek, 18.09.2012, 17.40

Moja droga, umiłowana córko, to była bardzo trudna podróż dla tych Moich wyznawców, którzy podążają z tą misją.

Są wyśmiewani przez tych, których poglądy cenią.

Są wyszydzani przez tych, którzy twierdzą, że są dojrzali duchowo i są opluwani przez tych, którzy odrzucają Mnie, Jezusa Chrystusa.

Muszą przyjąć Koronę Cierniową i mieć pokorę, która jest potrzebna, aby znieść ból cierpienia w Moje Święte Imię.

Niech nikt nie lekceważy ciernistej drogi do wiecznego zbawienia.

Jeśli znosicie mękę, zostaniecie szybko oczyszczeni i wtedy będziecie w stanie pomóc innym, których oczyszczenie nie nastąpi wcześniej, aż po Ostrzeżeniu.

Nastąpią czasy, Moi umiłowani uczniowie, kiedy w waszych umysłach zasiane zostaną kłamstwa przez innych, którzy chcą, abyście porzucili Moją misję.

Musicie po prostu pozostać stanowczy, uprzejmi a następnie zachować milczenie, gdy spotkają was te prześladowania.

Nigdy się nie sprzeczajcie lub nie próbujcie udowodnić autentyczności Mojego Świętego Słowa, ponieważ popełnicie błąd i wówczas upadniecie. Wówczas będziecie kopani i będzie wam trudno wyruszyć dla promowania Mojego Świętego Słowa. Innymi słowy, zostaniecie zablokowani. Wmiesza się w to zdezorientowanie i, w niektórych przypadkach, odwrócicie się do Mnie plecami.

Wielu z Moich wyznawców, którzy wzięli swój krzyż, aby podążać za Mną w tej misji dla ratowania dusz, nie będzie mogło kontynuować ich ciężkiej podróży.

Niektórzy pozwolili innym zasiać ziarna wątpliwości w swoich umysłach.

Inni uwierzyli kłamstwom, które powiedziano, aby zaprzeczyć tej Mojej ostatniej świętej misji na ziemi dla przygotowania ludzkości na Moje Powtórne Przyjście.

Tylko ci z prostą miłością do Mnie, z głęboką wiernością, i którzy rozumieją rolę cierpienia dla zbawienia dusz, zachowali wytrwałość, aby ją kontynuować.

Nie jest łatwe podążać za Mną, waszym Jezusem. Podczas gdy stosowanie się do Moich Nauk może przybliżać was do Mojego Najświętszego Serca, to tylko wtedy, gdy poddacie się rzeczywistości, którą jest Krzyż, naprawdę możecie nazywać siebie Moimi uczniami.

Wiele słabych dusz uważa, że otrzymają wielką władzę, wspaniałą chwałę i uznanie w świecie, kiedy odpowiedzą na Moje Wezwanie. To nie o to chodzi.

Ja jestem ofiarą cierpienia i na tym polega Moja władza nad szatanem.

Nie jestem Synem Człowieczym, w sensie jak oczekują tego ode Mnie ludzie. Jestem niekonwencjonalny. Wybrałem niegodne dusze, aby przekazywać Moje Orędzia.

Wzywam najbiedniejszych, najskromniejszych oraz największych spośród grzeszników, gdyż muszę wam pokazać, że jesteście równi w Moich Oczach. Ale to będą tylko ci, którzy akceptują, że tylko pokornego umysłu i duszy mogą być objęci przeze Mnie, którzy przejdą szybko ku duchowej doskonałości.

Cierpcie w Moje Imię, a Ja wywyższę was w chwale w Nowym Raju.

Zaakceptujcie Prawdę Mojej Boskości, że Ja nigdy nie wywyższam Siebie poprzez Moich prawdziwych proroków, ani że oni nie będą szukać chwały w Moje Imię.

Przyjdźcie teraz do Mnie z ufnością i oddaniem, tak abym mógł was uczynić Moimi.

Wasz Jezus

 

Krucjata Modlitwy (77) – Za Wielką Brytanię

Poniedziałek, 17.09.2012, 21.15

„O Najwyższy Niebieski Ojcze, Boże, Stwórco człowieka, proszę wysłuchaj mojej modlitwy.
Błagam Cię, uratuj Wielką Brytanię ze szponów zła i dyktatury.
Proszę, abyś Ty zjednoczył nas wszystkich, ze wszystkich religii, wyznań i kolorów, jako jedną rodzinę w Twoich Oczach.
Daj nam siłę zjednoczenia wbrew wszelkim prawom wprowadzonym dla zakazania Twoich Nauk.
Daj nam siłę i odwagę, aby Cię nigdy nie opuścić i pomóc ocalić wszystkie Twoje dzieci poprzez nasze modlitwy.
Spowoduj jedność wszystkich moich braci i sióstr dla oddania hołdu Twojej obietnicy przyniesienia nam wiecznego życia i wejścia do Twojego Raju. Amen.”

 

Protestancki naród, Wielka Brytania, wkrótce nawróci się na Moje Drogi

Orędzie nr 557 z serii Ostrzeżenie

Poniedziałek, 17.09.2012, 21.15

Moja droga, umiłowana córko, pragnę ujawnić wam cud, który zaplanowałem.

Protestancki naród, Wielka Brytania, wkrótce nawróci się na Moje Drogi, Moje Nauki i Prawdę.

Tak długo ten chrześcijański kraj dostosowywał i poprawiał Boże Prawa dla zaspokojenia swoich butnych metod.

Niegdyś wielki chrześcijański kraj,  przez wieki grzeszyli przeciwko Prawom Boga i przekonywali siebie, że podążali za prawami ustanowionymi przez Mój Kościół na ziemi.

Modlitwy wierzących pośród nich oraz miłość i wierność okazywana w obliczu przeciwności przez przywódców chrześcijańskich w Wielkiej Brytanii, przyniosły ich bliżej do Mojego Najświętszego Serca.

Kraj ten zostanie nawrócony, a Prawda ocali miliony.

Antychryst i wielu jego zwolenników wywarło wpływ na wielu u władzy w tym kraju, ale nie uda im się ukraść Bożych dzieci.

Moi wyznawcy zjednoczą się we wszystkich kościołach w całej Wielkiej Brytanii, a Ja obejmę ich Moimi Świętymi Ramionami.

Staną się potężną siłą w Mojej armii, a plan ich zjednoczenia już się rozpoczął.

Oto specjalna Modlitwa Krucjaty dla Bożych dzieci w Wielkiej Brytanii.

Krucjata Modlitwy (77) – Za Wielką Brytanię

„O Najwyższy Niebieski Ojcze, Boże, Stwórco człowieka, proszę wysłuchaj mojej modlitwy.
Błagam Cię, uratuj Wielką Brytanię ze szponów zła i dyktatury.
Proszę, abyś Ty zjednoczył nas wszystkich, ze wszystkich religii, wyznań i kolorów, jako jedną rodzinę w Twoich Oczach.
Daj nam siłę zjednoczenia wbrew wszelkim prawom wprowadzonym dla zakazania Twoich Nauk.
Daj nam siłę i odwagę, aby Cię nigdy nie opuścić i pomóc ocalić wszystkie Twoje dzieci poprzez nasze modlitwy.
Spowoduj jedność wszystkich moich braci i sióstr dla oddania hołdu Twojej obietnicy przyniesienia nam wiecznego życia i wejścia do Twojego Raju. Amen.”

Dzieci Wielkiej Brytanii wiedzcie, że niedługo nawrócenie, które okryje wasz kraj, przyniesie wam wielkie łaski.

Wówczas pomożecie Mi prowadzić Moją armię wraz z innymi narodami do Mojego Chwalebnego Królestwa.

Wasz Jezus

 

Ostrzeżenie dla tych elitarnych światowych grup, które poprzez swój silny sojusz zamierzają kontrolować wszystkie narody

Orędzie nr 556 z serii Ostrzeżenie

Niedziela, 16.09.2012, 22.50

Moja droga, umiłowana córko, to jest ostrzeżenie dla tych elitarnych światowych grup, które poprzez swój silny sojusz zamierzają kontrolować wszystkie narody.

Wy, których bogiem jest szatan, wiedzcie, że wasze dusze są zaciemnione chmurą zła, którym zostaliście zaatakowani przez złego.

Jesteście w wielkim niebezpieczeństwie, a jednak wybieracie kult szatana, który chce ukraść wasze dusze i dręczyć was przez wieczność.

Wasze plany rozkazywania, rządzenia, kontrolowania i organizowania ludobójstwa Bożych dzieci nie tylko będą udaremnione przez Rękę Mojego Ojca, ale zło to obróci się przeciwko wam.

Zostaniecie surowo ukarani za waszą nikczemność.

Grzechy, których jesteście winni, są dla Mnie odrażające, a wasza nienawiść i pogarda dla tych ludzi, którym jak twierdzicie służycie waszymi rządami, zniszczy was na wieczność.

Ten krótki okres, którym będziecie się cieszyć, gdy przejmiecie stery władzy nad narodami i wprowadzicie reżim nikczemnej dyktatury, przyniesie wam wieczne życie w Piekle.

Zostanie wam danych wiele szans na odwrócenie się od złej grupy elitarnych sił. Ale uważajcie, ponieważ dana wam będzie jedynie pewna ilość czasu.

Nigdy nie lekceważcie Potęgi Boga. Nie lekceważcie Jego Gniewu. Bo chociaż On, Bóg, Mój Przedwieczny Ojciec jest Bogiem Wielkiego Miłosierdzia, jest również Tym, kogo należy się obawiać.

Jego moc jest wszechmogąca. Jego władza nad szatanem wkrótce osiągnie szczyt i On przepędzi bestię oraz jej kohorty do jezior ognia.

Wy również zostaniecie wrzuceni do piekła, jeśli będziecie kontynuować niszczenie Bożego Stworzenia, Bożych dzieci.

Mój Ojciec nigdy nie wybaczy wam, jeśli przekroczycie granice Jego Wielkiego Miłosierdzia.

W dniu, kiedy Ja przyjdę, aby sądzić, zadrżycie z najgłębszego strachu, nieznanego ludzkości.

W dniu tym przyznana wam będzie kara taka, jaki był sposób, w który traktowaliście waszych braci i siostry, Boże dzieci.

Bądźcie ostrzeżeni. Ponieważ Gniewu Boga należy się obawiać.

Wasz Jezus

 

Globalna nienawiść wybucha w tym czasie między narodami, a wszystko w Imię Boga

Orędzie nr 555 z serii Ostrzeżenie

Niedziela, 16.09.2012, 13.45

Moja droga, umiłowana córko, globalna nienawiść wybucha w tym czasie między narodami, a wszystko w Imię Boga.

Jak mało ludzkość zna Boże drogi, które są tak bardzo odległe od nienawiści.

Nienawiść nie może pochodzić od Boga. Nienawiść wykorzystywana jest przez szatana do obrażania Bożego Słowa.

Szatan wykorzystuje religię jako sposób akceptowania nienawiści.

Nienawiść przybiera wiele form i jest obecna na różne sposoby przebiegle wymyślone przez szatana i umieszczone w umysłach ludzi.

Nienawiść może być wykorzystana, aby przekonać innych do akceptacji kłamstwa o innej osobie w celu pobudzenia do nienawiści i wzrostu napięcia.

Nienawiść może być wykorzystana do stworzenia religijnego podziału i rozpalenia przemocy przez bluźnienie przeciwko Bożemu Słowu.

Kiedy ludzkość wykorzystuje nienawiść dla uzasadnienia swojej wiary w Boga, to grzeszy przeciwko Bogu w najgorszy sposób.

Nienawidzić drugiego człowieka w Imię Boga jest sprzecznością, ponieważ jedynie miłość może pochodzić od Boga.

Nienawiść pochodzi tylko od szatana.

Wybór jest prosty. Możecie wybrać Boga i żyć waszym życiem zgodnie z Jego Prawami albo wybrać szatana i kłamstwa, których on używa dla zniszczenia ludzkości i kradzieży dusz.

Wasz Jezus

 

Dar od Mojego Przedwiecznego Ojca jest po to, aby dać każdemu Jego dziecku najdoskonalsze życie w idealnym świecie

Orędzie nr 554 z serii Ostrzeżenie

Czwartek, 13.09.2012, 10.45

Moja droga, umiłowana córko, ze względu na modlitwy innych pokonany został kamień milowy w Mojej Misji szybkiego rozprzestrzeniania Mojego Świętego Słowa.

Modlitwy te, odmawiane pilnie przez Moich drogich i bardzo ukochanych wyznawców są tak potężne, ponieważ odmawiane są z serca.

Przyznaję wspaniałe Łaski wszystkim Moim uczniom, aby umożliwić im posuwanie się naprzód i pokonywanie wszelkich przeszkód, z którymi mogą zostać skonfrontowani w ich dążeniu do ratowania dusz poprzez tę Misję.

Moi drodzy, umiłowani uczniowie wiedzcie, że aniołowie w Niebie prowadzą was, chronią was i kierują do Mojego celu, a celem tym jest nawrócenie świata.

Wielu z was, dla których Moje Orędzia są nowe, będzie się zastanawiać, czy Słowa te są tylko dla prowadzenia, czy też dla nawracania ludzi.

Dawane są one w obydwu celach, ale co jest ważniejsze, aby ocalić wszystkich, tak żeby każdy mógł żyć w Nowej Erze Pokoju na świecie. Ponieważ to jest Moja obietnica. To jest wspaniały Dar.

Dar od Mojego Przedwiecznego Ojca jest po to, aby dać każdemu Jego dziecku najdoskonalsze życie w idealnym świecie, w taki sposób, jak miało być od początku.

Nic nie może zapobiec, ani nie zapobiegnie rozwinięciu się tego Nowego Raju na ziemi.

Powstanie on z szarego, ponurego świata, w którym żyjecie, skalanego przez zepsucie wytworzone przez szatana. Jest taka zgnilizna w tej zarazie, że wiele osób nie zna Prawdy.

Nie znają różnicy pomiędzy dobrem i złem. Wielu myli je nawzajem.

Kiedy ludzie akceptują zło jako część ich życia i usprawiedliwiają jego obecność, zaprzeczają Słowu Bożemu. Jednak jedynie poprzez przyjęcie Prawdy Słowa Bożego może zostać wypełnione Przymierze, ostateczne Przymierze.

Plan ostatecznego zbawienia ludzkości postępuje, ale minie jeszcze trochę czasu, zanim będę mógł ocalić wszystkie te dusze, które nadal pozostają poza Moim zasięgiem.

Tylko Prawda otworzy ich oczy.

Tylko Prawda, jeśli zostanie przez nich przyjęta, uwolni ich, tak aby mogli wejść do bram Nowego Raju.

Wasz Jezus

 

Komunizm, którego tak długo obawiano się w zachodnim świecie, jest obecnie potajemnie kształtowany przez globalny sojusz.

Orędzie nr 553 z serii Ostrzeżenie

Sobota, 15.09.2012, 18.55

Moja droga, umiłowana córko, Moim zamiarem jest wzięcie w Moje Święte Ramiona, dla dania im siły, krajów Chrześcijańskich, które cierpią z powodu presji na nie, aby Mnie odrzucić.

Ich Chrześcijaństwo poddane zostanie ostremu wyzwaniu w sposób, którego żadna inna religia nie będzie musiała znosić.

Inne religie nie będą prześladowane w sposób, w jaki Moi wyznawcy będą musieli cierpieć.

Może zostać zakwestionowana Prawda Chrześcijaństwa. Może zostać zaatakowana i ocenzurowana, ale jedna rzecz nigdy się nie zmieni.

Jest tylko jedna droga do Domu Mojego Ojca. Tą drogą jestem Ja, Jezus Chrystus, Zbawiciel ludzkości.

Nie możecie pójść do Mojego Ojca bez akceptacji Mojego Istnienia.

Prawda nie może być zmieniona, bez względu na to, jak będziecie próbowali jej zaprzeczyć.

Kłamstwa staną się widoczne takimi, jakie one są, bardzo szybko. Wszystkie religie staną się jednością, gdy będą świadkiem Prawdy.

Przymierze Mojego Ojca, aby wysłać ponownie Mnie, Jego Jedynego Syna, aby doprowadzić całą ludzkość do Królestwa Mojego Ojca, zostanie wypełnione.

Gdy tylko Prawda stanie się dla wszystkich widoczna, wszyscy ci, którzy nadal mają wątpliwości będą kuszeni, aby odwrócić się plecami.

Błagam was, Moi uczniowie, powiedzcie im teraz Prawdę.

Oni mogą nie słuchać, ale po Ostrzeżeniu posłuchają.

Bitwa przeciwko Chrześcijaństwu zaczyna szaleć teraz.

Wzywam wszystkich Chrześcijan, aby bronili swojego prawa do okazywania wierności dla Mnie, waszego Jezusa. Jeśli nie uczynicie tego, będziecie duszeni i zmuszani do przełknięcia kłamstwa komunizmu.

Komunizm, którego tak długo obawiano się w zachodnim świecie, jest obecnie potajemnie kształtowany przez globalny sojusz wśród rządów na całym świecie.

Oni, którzy pośród waszych narodów krzyczeli o swoim sprzeciwie wobec tego, co nazywali reżimem zła, będą teraz przyjmować komunizm.

Wówczas kontrolować będą wszystko co robicie, co jecie, co zarabiacie, czy macie lub czy nie macie domu dla zamieszkania, i czy możecie lub czy nie możecie praktykować waszej religii.

Nigdy się nie poddajcie. Nigdy nie traćcie nadziei. Wasza siła będzie ważna w tym okresie ucisku. Modlitwa będzie waszą zbroją i pomoże wam wytrwać.

Moi uczniowie muszą Mi zaufać. Ja nie pozwolę, abyście długo cierpieli. Podtrzymam was i trudny okres minie szybko.

Wasz Jezus

 

Nowa Era zostanie zapowiedziana przez Moje Powtórne Przyjście. Czas jest krótki.

Orędzie nr 552 z serii Ostrzeżenie

Wtorek, 11.09.2012, 19.30

Moja droga, umiłowana córko, w końcu zrozumiałaś radość cierpienia, gdy jest ono ofiarowane z odwagą i wolną wolą.

Ocalone dusze przyniosą ci łzy radości, tak jak one wypełnione są łzami, gdy są ratowane od zanurzenia w ogniach Piekła.

Wiedz, że Moja misja jest dla ocalenia wszystkich dusz.

Nigdy nie zapominajcie, że Mój Ojciec dał ludzkości zbroję potrzebną jej, aby ratować dusze Łaską Uwolnienia.

Uchwyćcie ją, bo dzięki niej wszystkie dusze mogą zostać uratowane. Pomyślcie tylko o cudownym świecie, który jest przed nami.

Nikt nie będzie opłakiwać żadnego członka swojej rodziny utraconego w ogniach Piekła.

Wy, Moi wyznawcy, macie moc zamknięcia Bram Piekła poprzez wasze modlitwy dla ratowania dusz.

Niech nikt nie odrzuca Moich Słów.

Nie zniechęcajcie ludzi od przyjmowania Łaski Uwolnienia, gdyż Ja wiem, że niektórzy z Moich wyświęconych sług próbują to zrobić.

Niektórzy robią tak z fałszywego poczucia obowiązku, ale są w błędzie. Ta Łaska Uwolnienia jest Darem od Boga Ojca.

Moi wyświęceni słudzy, macie obowiązek dać ją Bożym dzieciom, aby pomóc ratować dusze.

Jest tak wiele pracy do wykonania, aby rozprzestrzeniać Moje Słowo, ale nie ma wystarczającej ilości czasu.

Idźcie i uczyńcie waszą misją, Moi uczniowie, rozprzestrzenianie Moich Litanii, a zwłaszcza Modlitwy Łaski Uwolnienia.

Idźcie także i powiedzcie ludziom o Pieczęci Boga Żywego i Odpuście Zupełnym dla przebaczenia grzechów.

Wy zostaliście przygotowani, podnieście więc teraz wasze ręce w Imię Boga i pomóżcie Mi, waszemu Jezusowi ocalić ludzkość.

Nowa Era zostanie zapowiedziana przez Moje Powtórne Przyjście. Czas jest krótki.

Pamiętajcie, zaufajcie Mi całkowicie, a Ja uwolnię was od zmartwień i strachu.

Wszystko co musicie zrobić, to poddać się w modlitwie.

Ofiarujcie wasze modlitwy za dusze, a wszystko będzie dobrze.

Wasz Jezus

 

Krucjata Modlitwy (76) – Modlitwa ateisty

Poniedziałek, 10.09.2012, 18.00

„Jezu, pomóż mi przyjąć Miłość Boga, kiedy jest mi okazywana.
Otwórz moje oczy, mój umysł, moje serce i moją duszę, tak żebym mógł być zbawiony.
Pomóż mi uwierzyć, wypełniając moje serce Twoją Miłością.
Następnie trzymaj mnie i ocal mnie od udręki wątpliwości.Amen.”

 

Jakże cierpicie za waszą odznaką ateizmu

Orędzie nr 551 z serii Ostrzeżenie

Poniedziałek, 10.09.2012, 18.00

Moja droga, umiłowana córko, moment dla świata, aby w końcu zrozumieć, że Bóg istnieje, jest blisko.

Do wszystkich tych, którzy chlubią się swoim ateizmem, który obnoszą jak dumną odznakę honoru, Ja mówię to:

Kiedy nadejdzie czas i kiedy będziecie mogli ujrzeć Prawdę, tak jak Ja wam ją daję, wciąż będziecie wypełnieni wątpliwościami.

Wiedzcie, że wasze wątpliwości, których nie macie w tej chwili, ponieważ uważacie, że znacie prawdę, są klątwą.

To szatan jest tym, który najpierw was uwodzi, a następnie przeklina.

Jesteście Bożymi dziećmi i zostaliście oślepieni dla Prawdy, dla uniemożliwienia wam wejścia do Nowego Raju na ziemi, obiecanego ludzkości przez Mojego Ojca.

Kiedy Prawda zostanie wam przedstawiona, i gdy jeszcze będą dręczyć was wątpliwości, proszę, zwróćcie się do Mnie o pomoc. Wystarczy jedno słowo, tylko jedno wezwanie – to jest wszystko, czego potrzebujecie.

Oto jest, co Ja chcę, abyście Mi powiedzieli.

Krucjata Modlitwy (76) – Modlitwa ateisty

„Jezu, pomóż mi przyjąć Miłość Boga, kiedy jest mi okazywana.

Otwórz moje oczy, mój umysł, moje serce i moją duszę, tak żebym mógł być zbawiony.

Pomóż mi uwierzyć, wypełniając moje serce Twoją Miłością.

Następnie trzymaj mnie i ocal mnie od udręki wątpliwości. Amen.”

Moje biedne dusze, jakże cierpicie za waszą odznaką ateizmu.

Jak nieustannie dążycie do utwardzenia waszych serc wobec Prawdy, Prawdy o istnieniu Boga.

Jak ciągle próbujecie zwerbować inne dusze do przyjęcia waszych przekonań. Jak myślicie, dlaczego tak jest?

Jak sądzicie, dlaczego wkładacie tak wiele energii i wysiłku w okrzyki o waszych przekonaniach? Ma to udowodnić, że istnienie Boga jest fałszem.

Czy nie wiecie, że gdy to robicie, wasze wysiłki są pełne pasji? Dlaczego tak jest, że taka pasja może stać się równoznaczna z taką nienawiścią do Boga?

Jeśli Bóg nie istnieje, to dlaczego Go nienawidzicie?

Jak możecie nienawidzić kogoś, kto, w waszych oczach, nie istnieje?

Szatan jest waszym bogiem, choć prawdopodobnie tak czy tak nie wierzycie, że on istnieje.

Czego nie wiecie to jest to, że on kontroluje wasz umysł, gdy wypełnia go kłamstwem.

Jakże Ja płaczę za wami.

Jak Ja was nadal kocham.

Jakże pragnę was uratować, zanim będzie za późno.

Wasz Jezus

 

Prawdziwa miłość pochodzi od Boga. Jeśli człowiek nie kocha wystarczająco Boga, nie jest zdolny kochać innej ludzkiej istoty pełnią prawdziwej miłości.

Orędzie nr 550 z serii Ostrzeżenie

Niedziela, 09.09.2012, 10.00

Moja droga, umiłowana córko, kiedy wątpicie w Miłość Boga, wątpicie w istnienie prawdziwej miłości. Wszystko, co wam pozostaje, jest błędną miłością.

Prawdziwa miłość pochodzi od Boga. Jeśli człowiek nie kocha wystarczająco Boga, nie jest zdolny kochać innej ludzkiej istoty pełnią prawdziwej miłości

Tylko ci z ogniem Bożej Miłości w swoich duszach, mogą rzeczywiście przekazać innej osobie prawdziwy sens miłości.

To samo dotyczy tych w małżeństwie, które jest błogosławione w Moim Kościele.

Miłość Boga, która zaświeci nad małżeństwem mężczyzny i kobiety wzajemnie się kochających, przeniknie ich dusze, jeśli kochają Boga z oddaniem, które jest niezbędne, aby poczuć pokój.

Prawdziwa miłość oznacza pokój. Bez miłości nie ma pokoju, bez względu na to, jak bardzo staracie się go odnaleźć. Pokój może zaistnieć jedynie poprzez miłość jednej osoby do drugiej.

Gdy brakuje miłości w waszym życiu, nic nie jest zrównoważone, a zamiast tego powstaje uczucie odrętwienia.

Aby znaleźć miłość, musicie znaleźć w swoim sercu miejsce dla Boga.

Aby znaleźć Boga, musicie zaakceptować Mnie, waszego Jezusa, jako Jego Umiłowanego Syna.

Ponieważ, jeśli Mi na to pozwolicie, zabiorę was do Niego.

Kiedy uczynię tak, i gdy Jego Światło wtargnie w waszą duszę, stanie się dla was łatwe, aby kochać drugą osobę.

Miłość Boga, obecna w duszy, otworzy serce dla innych.

Miłość prześwieca przez rozczarowania, niepokoje i zamęt na świecie. Jest jedynym sposobem na osiągnięcie pokoju, nie tylko w waszym życiu osobistym, ale w świecie wokół was.

Miłość przynosi pokój, ale musi wynikać z prawdziwej miłości do Boga, waszego Stwórcy.

Pokój przynosi harmonię.

Miłość jest ostatnią deską ratunku dla rodzaju ludzkiego i bez niej jesteście zagubieni, samotni, głodni, i nigdy nie odnajdziecie pokoju.

Wasz Jezus

 

Najświętsza Maria Panna: Przed wszystkimi Bożymi dziećmi jest cudowna przyszłość

Orędzie nr 549 z serii Ostrzeżenie

Sobota, 08.09.2012, 15.30

Moje dziecko, niech wszystkie Boże dzieci spokojnie usiądą i pozwolą, aby Światło Boga przeświecało przez ich dusze.

Ważne jest, aby znaleźć czas w idealnej ciszy na rozważanie Miłości Boga i planu zbawienia ludzkości Mojego Syna.

Przed wszystkimi Bożymi dziećmi jest cudowna przyszłość i ta Nowa Era Pokoju zostanie powitana przez tych wszystkich, wystarczająco szczęśliwych, aby wejść do bram.

Zanim nadejdzie ten dzień, uczyniony zostanie przez złego każdy wysiłek, aby spowodować zamieszanie i nienawiść na świecie.

On i jego demony wytworzą podział wśród Bożych dzieci.

Pobudzają do morderstw, aborcji, nienawiści, przemocy, prześladowań i wojny w każdej części świata.

Nie spoczną, dopóki nie usidlą każdej duszy, która ulega pokusie grzechu przeciwko Panu, Najwyższemu Bogu, umieszczanej przed takimi duszami.

Tak wiele dusz pozwoliło się zabrać, niespodziewanie, do ich ciemnego więzienia, z którego prawie nie ma ucieczki, gdy raz się tam znalazły.

Gdyż, jeśli zły raz pozyska duszę, nie przestanie, dopóki tej biednej duszy całkowicie nie zarazi.

Dlatego grzech musi być unikany, gdyż nie ma grzechu o małym znaczeniu. Wystarczy tylko jedna pokusa i dusza staje się słaba i bezbronna.

Módlcie się, módlcie się, módlcie się przeciwko wojnie, która jest prowadzona przez złego wobec Bożych dzieci.

Jeśli ktoś grzeszy przeciwko wam, chociaż jesteście niewinną ofiarą, nie wolno wam pozwolić czuć się zmuszonym do odwetu poprzez grzech, ponieważ to jest to, czego chce zły.

On nastawia jedną duszę przeciwko innej, w nadziei, że między nimi jątrzyć się będzie nienawiść.

Codziennie uważajcie i nigdy nie zapominajcie o ochronie przeciwko szatanowi, którą oferuje Mój Święty Różaniec.

Zachęcam wszystkie dusze, wszystkich wyznań, aby odmawiały Mój Święty Różaniec codziennie. Kiedy tak czynicie, zły będzie was unikał i zostawi was, bo nie może wytrzymać bólu, którego doznaje, gdy Mój Różaniec jest odmawiany, a zwłaszcza gdy mówiony jest głośno.

Idźcie w pokoju. Pamiętajcie, że Ja jestem Matką całej ludzkości.

Ja jestem Matką Zbawienia. Moja ochrona musi być przez Boże dzieci poszukiwana.

Gdy prosicie Mnie o pomoc i modlitwy, przyznanych wam będzie wiele łask.

Matka Boża

Matka Zbawienia

 

Misja ta może być porównana do ratowania gigantycznego, oceanicznego liniowca

Orędzie nr 548 z serii Ostrzeżenie

Piątek, 07.09.2012, 20.35

Moja droga, ukochana córko, nigdy nie wolno ci odnosić wrażenia, że pracujesz sama w tej Misji, nawet jeśli tak się to odczuwa.

Musisz wiedzieć, że wiele osób na całym świecie słucha Mojego Świętego Słowa, i że Moje Orędzia ratują dusze.

Misja ta może być porównana do ratowania gigantycznego, oceanicznego liniowca.

Wiele dusz zostało ostrzeżonych o niebezpieczeństwie i zostało im z wyprzedzeniem powiedziane o planie ratunku.

Jeśli usłuchają, uratują nie tylko siebie, ale życie swoich rodzin i przyjaciół.

Wielu nie posłucha i powiedzą: “Co takiego, niebezpieczeństwo?” Oni nie zaakceptują tratw ratunkowych, ponieważ nie wierzą, że statek zatonie.

Nie, oni mówią, że jest to fałszywe ostrzeżenie, fałszywy alarm. Kiedy zbliży się moment i ostateczne dni staną się widoczne, będą przepychając się szukać wszędzie bezpiecznego miejsca.

Będą uciekać i chować się przed wybuchem, gdy góry będą tonąć w morzu, i gdy niebo zmieni się jak krew, ale nie będzie ucieczki.

Ci grzesznicy, którzy popełniają straszne krzywdy wobec Mojego Ojca i którzy wiedzą, jak czarne są ich dusze, będą zagubieni.

Oni, którzy stanęli po stronie bestii, spróbują na tym etapie ucieczki z jej szponów. Ponieważ jedynie wówczas w końcu zaświta im Prawda, ale Światło nie będzie im odpowiadać.

Tylko ciemność złagodzi ich ból i, mimo to, przyniesie im również nieustającą grozę i cierpienie.

Nigdy nie odrzucajcie pomocy, której potrzebujecie, aby przygotować wasze dusze. Musicie zaakceptować, że nikczemność na świecie musi zostać wykorzeniona.

Ci grzesznicy, którzy odmawiają zmiany, nawet po tym, jak otrzymali Prawdę Słowa Bożego, nie przetrwają ostatecznej bitwy.

Zostaną wrzuceni do jeziora ognia wraz z bestią i nie będzie to koniec ich cierpień. To będzie jedynie początek.

Tym z was, którzy szydzicie z Moich prób przygotowania waszych dusz, dana wam będzie każda szansa, abyście zawrócili do Mnie.

Uczyniona zostanie każda próba, aby was uratować. Jeśli nie przyjmiecie Mojej Ręki, tratwy ratunkowej, której potrzebujecie, aby utrzymać się na powierzchni, zatopicie się w smutku.

Jedynie modlitwy innych mogą was uratować.

Ziemia wygląda, jakby miała trwać wieki.

Niebiosa wyglądają tak samo.

Słońce świeci, tak jak to zawsze robiło.

Księżyc wyłania się w jasną noc i człowiek wciąż wzdycha w zdumieniu dla Bożego Stworzenia.

Ale zmiany już się rozpoczęły i do tych, którzy są tego świadomi, mówię to:

Wy wiecie o tym i możecie wyczuć tę zmianę. Czyńcie wasz obowiązek i wykorzystajcie modlitwy, tak aby oczy ludzkości zostały otwarte dla Prawdy, i aby serca wszystkich zostały otworzone dla Miłości Boga.

Ponieważ to przez Miłość Boga do wszystkich Jego dzieci i odpowiedź Jego dzieci na Jego Wezwanie, rodzaj ludzki może zostać zbawiony.

Wasz Jezus

 

strony:   67,   66,   65,   64,   63,   62,   61,   60,   59,   58,   57,   56,   55,   54,   53,   52,   51,   50,   49,   48,   47,   46,   45,   44,   43,   42,   41,   40,   39,   38,   37,   36,   35,   34,   33,   32,   31,   30,   29,   28,   27,   26,   25,   24,   23,   22,   21,   20,   19,   18,   17,   16,   15,   14,   13,   12,   11,   10,   9,   8,   7,   6,   5,   4,   3,   2,   1   index

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Objawienia Maryjne objawienia fatimskie orędzia Maryjne objawienia w medjugorie Jezusa Jezus Chrystus objawienia w garabandal objawienia Maryi orędzia Maryi pielgrzymka pielgrzymki Matka Boska fatimie fatimska III tajemnica fatimska Jan Paweł II Apokalipsa św. Jana objawienie św. Jana Pismo Święte Chrystus Bóg Ojciec Biblia Pismo Święte religia III wojna światowa orędzia prywatne Jezus la salette garabandal Ojciec Pio objawienia ostrzeżenie ostrzeżenia ostrzeżeniem kościół katolicki, kościołem, kościoła, chrześcijański, chrześcijanie, chrześcijańskie, katolicy, katolicki, katolickie, katolikami lourdes  św. Faustyna Faustynie guadalupe fajemnice fatimskie ostrzezenie.za.pl oredzia.republika.pl ostrzezenie.strefa.pl