OSTRZEŻENIE

strona poświęcona proroctwom zbliżających się czasów ostatecznych

powrót na:

strona główna

STRONA 43

strony:

strony:   67,   66,   65,   64,   63,   62,   61,   60,   59,   58,   57,   56,   55,   54,   53,   52,   51,   50,   49,   48,   47,   46,   45,   44,   43,   42,   41,   40,   39,   38,   37,   36,   35,   34,   33,   32,   31,   30,   29,   28,   27,   26,   25,   24,   23,   22,   21,   20,   19,   18,   17,   16,   15,   14,   13,   12,   11,   10,   9,   8,   7,   6,   5,   4,   3,   2,   1   index

Tekst objawień:

 

Matka Zbawienia: Musicie zachować tradycyjne Krzyże, gdyż wkrótce znikną

orędzie nr 861 z serii Ostrzeżenie

29.07.2013, godz. 19:05

Moje dzieci, zawsze pamiętajcie, że przez moc Boga i z łaski mojego Syna, zmiażdżę bestię i kiedy wszystko będzie wydawało się beznadziejne, nastąpi nagły koniec panowania złego ducha.

Mój Welon Ochrony obejmuje wszystkich, którzy w tych trudnych czasach wzywają mojej pomocy. Pamiętajcie, że kiedy zgubiłam mojego Syna, gdy miał dwanaście lat, to znalazłam go w świątyni. Módlcie się, moje dzieci i idźcie teraz do swoich kościołów, aby składać ofiary potrzebne do uproszenia wytrwałości w tej strasznej walce duchowej dla dusz.

Mój Syn cierpiał tak bardzo przez swoją śmierć na Krzyżu, ale to był tylko jeden ciężar. Największe cierpienie, jakie dziś znosi jest za tych, którzy już są straceni dla Niego. A teraz, gdy duch zła stara się odebrać Mu wszystkich, którzy Go miłują, poraża Go ból przecinający Go na pół.

Dusze ofiarne będą teraz cierpiały największy ból, gdyż prześladowania wymierzone przeciwko dzieciom Bożym zwiększają się. Przez Krzyż mojego Syna, jesteście zbawieni. Przez Jego Krzyż będziecie walczyli ze złem, a Jego krzyż, gdy będzie was błogosławił, ochroni was. Ale, jeśli ten Krzyż się zmieni lub będzie wyglądał inaczej, będzie to kpina ze śmierci mojego Syna za zbawienie grzeszników. Musicie zachować tradycyjne Krzyże, gdyż wkrótce znikną.

Wasza ukochana Matka

Matka Zbawienia

 

Znak bestii przyniesie ze sobą śmierć - śmierć duszy i śmierć przez straszną chorobę

orędzie nr 860 z serii Ostrzeżenie

29.07.2013, godz. 11:23

Moja szczerze umiłowana córko, Moje Imię jest rzadko wymieniane jednym tchem, gdy ci, którzy twierdzą, że Mnie reprezentują wykrzykują bluźnierstwa przeciwko Bogu. Moja śmierć na Krzyżu nie tylko nie zostanie odwołana i nie będzie się o niej mówiło, lecz także obrazy demonów będą wykorzystywane jako substytut Mojego Bożego Ciała na Krzyżu. Jeśli nie mnie zabili na Krzyżu, to kogo? Kim są ci, którzy głoszą Moje Słowo światu, ale wypowiadają bluźnierstwa, które wylewają się z ich ust?

Uważajcie na cuda mężczyzn w białych szatach, którzy twierdzą jakoby  pochodziły one z Mojego Ciała i były pobłogosławione Moim Duchem. Kiedy zobaczycie, że mają miejsce wspaniałe i z pozoru cudowne wydarzenia, wiedzcie, że one takie nie są.

Powiedzą wam, że te cuda zostały stworzone ręką fałszywego proroka. Będą oczekiwać, że okażecie mu wielki szacunek i najpierw powiedzą wam, że jest on już za życia świętym. Będzie czczony, kochany i podziwiany i wszyscy powiedzą, że jest wyróżniony przez Boga. Z czasem uwierzą, że te cuda dokonują się, aby zwiastować Moje Powtórne Przyjście.

A potem pojawi się bestia. On będzie odbierał honory jako pierwszy. A świat zostanie wciągnięty w straszliwe zamieszanie. Ludzkość znajdzie się w pułapce. Z jednej strony, fałszywy prorok będzie miał władzę nad wszystkimi religiami świata i będzie ścigał miłość tych, którzy znają Prawdę. Ci, którzy znają prawdę, nie odrzucą Mnie, gdyż do nich należy Królestwo Boże. Antychryst będzie okazywał wielki szacunek fałszywemu prorokowi. A z powodu jego politycznej roli, ich lojalność połączy wielu ludzi, którzy przyklasną temu sojuszowi.

Te wydarzenia wkrótce nabiorą znaczenia. Ci, którzy próbują pociągnąć was za sobą do fałszywej wiary, nie pochodzącej od Boga, będą bardzo przekonujący. Oni nigdy nie ujawnią swoich prawdziwych intencji, dopóki nie uwierzą, że wygrywają tę bitwę. Ale wtedy zniszczą wielu, którzy nie będą chcieli przyjąć znaku bestii. Powiedzą, że jest  to znak prawdziwego pokoju na świecie, miłości i jedności, ale w jego ohydnym jądrze będą ukryte litery 666, znak bestii.

Podobnie jak święty medalik oferuje ochronę z Nieba mocą od Boga, tak znak bestii przyniesie ze sobą śmierć - śmierć duszy i śmierć przez straszną chorobę. Ci, którzy go odrzucą będą musieli się ukryć i przygotować. Wiem, że to straszne, ale to prawda. Będę interweniował za pomocą waszych modlitw, aby położyć kres prześladowaniom.

Wy, moi ukochani wyznawcy, którzy znacie Prawdę jesteście przygotowywani, aby pomóc tym, którzy walczą z tą wiedzą. Zanim się to stanie Moja Armia Reszty będzie siłą, z którą trzeba będzie się liczyć. Ta siła będzie tkwić w zdolności jej członków do ratowania tych, którzy będą cierpieli przez ten diabelski akt zemsty na dzieciach Bożych.

Wasz Jezus

 

Pozostali niewinni ludzie, którzy ślepo podążają za bestią i fałszywym prorokiem, zostaną unieruchomieni w okrutnych więzach

orędzie nr 859 z serii Ostrzeżenie

28.07.2013, godz. 21:40

Moja szczerze umiłowana córka, nigdy nie wolno ci zwątpić w Moje Słowo. Jeśli naprawdę Mi ufasz, rób to czego od Ciebie oczekuję, tak żebym mógł w tym czasie oświecić świat i przygotować go do Nowego Początku.

Wiele z tego, co dzieje się z Moim Kościołem zostało przepowiedziane, jednak musicie zaakceptować to, że Mój Ojciec ma powód, by pozwolić na te obrzydliwości. Jest to ostateczny kres panowania szatana. On uniósł bestię, ujawniając jego imię, a ten antychryst jest to duch samego szatana. Jemu i jego zwolennikom dano bardzo mało czasu w tej wielkiej walce o dusze.

Zemstą szatana jest kradzież jak największej liczby dusz, zanim zostanie rzucony w otchłań i przykuty. Ci z jego kohort, którzy czczą węża, pójdą tylko za jego rozkazami, ponieważ opowiada im, że dostaną wielkie moce, jeśli pomogą mu wypełnić jego diabelski plan. Jak te biedne dusze będą cierpiały przez wieczność i jak z krzykiem będą wołać o Moje Miłosierdzie, kiedy stanie się już jasne jak straszny los jest ich udziałem.

Jeśli chodzi pozostałych niewinnych ludzi, którzy ślepo podążają za bestią i fałszywym prorokiem, zostaną oni unieruchomieni w okrutnych więzach, z których nie będą w stanie się wyrwać. Oni rozpaczliwie potrzebują waszej pomocy. Musicie intensywnie się modlić za ich dusze, aby zostały dla Mnie z powrotem uwolnione. Początkowo nie będą oni widzieli nic szczególnie niepokojącego, jeśli chodzi o Wojny na Bliskim Wschodzie, a następujący po nich pokój zostanie powitany z entuzjazmem.

Człowiek pokoju otrzyma wiele nagród w uznaniu za swoje humanitarne dzieła. Fałszywy prorok będzie postrzegany, jako jednoczący kościoły na świecie i przy każdej okazji będzie ukazywał wszystkie te cechy, które kojarzą się ze świętym.

Wszystko będzie dobrze, dopóki tych dwóch nie zacznie mścić się na tych wszystkich, którzy sprzeciwią się ich planowi zawładnięcia światem. Wplotą Mój Kościół na Ziemi w gniazdo bestii, aż ciemność okryje ziemię.

Wszyscy będą odczuwać niepokój. Każdy z was będzie czuł zło, gdy szatan przez antychrysta będzie miał władzę nad wszystkim. Ale wtedy, gdy wszystko będzie wydawało się beznadziejne, zstąpię przez Moje Wielkie Miłosierdzie, aby ogarnąć wszystko, by udowodnić światu Prawdę.

Tak wielkie jest Moje Miłosierdzie, że oświecę najciemniejsze dusze, a one przyjdą do Mnie czując ulgę w sercach. Na tym etapie wszystkie wątpliwości zostaną usunięte z ich dusz przez moc Ducha Świętego. Wkrótce potem, kiedy dzieci Boże poznają Prawdę, Ostatnia Trąba zagrzmi i ziemia zostanie odnowiona. Wszelkie zło zniknie. Słońce napełni was wszystkich Wielkim Światłem i Nowy Raj zostanie przekazany każdemu i każdej z was  z wielką miłością, jako największy Dar jaki można sobie wyobrazić.

Wystarczy zaufać Prawdzie, jaką ujawniam, a zdołacie uniknąć pułapek, które mają zostać zastawione, aby ukraść wasze dusze. Ci z was, którzy widzą, którzy Mi ufają, którzy Mnie wzywają, pomogą Mi uratować dusze tych, którzy widzą, ale nie chcą zobaczyć Prawdy.

Wasz Jezus

 

Gdy zajrzycie pod maskę humanizmu, nie znajdziecie śladów Boga

orędzie nr 858 z serii Ostrzeżenie

27.07.2013, godz. 19:22

Moja szczerze umiłowana córko, Moim Pragnieniem jest, aby wszyscy Moi umiłowani wyznawcy intensywnie się modlili, by odwrócić szkody poczynione w duszach z powodu wzrostu ateizmu. Ateizm nie zawsze podaje się za to czym jest. Bardzo często ludzie, którzy postanowili z jakiegokolwiek powodu nie wierzyć już dłużej w Boga, tworzą jakąś namiastkę.

Ze względu na naturę człowieka, musi on szukać przyczyny, aby uzasadnić swoje istnienie. Przekleństwo humanizmu polega na tym, że człowiek wywyższa się w swoich oczach. Według humanistów trzeba wszystko zrobić, aby na pierwszym miejscu znalazło się zaspokajanie potrzeb człowieka. Wiele osób myli humanizm z chrześcijaństwem. Kiedy głosi on doniosłość – dóbr ziemskich w życiu człowieka za wszelką cenę, aby zapobiec cierpieniu lub ubóstwu, łatwo jest przyjąć, że jest to forma miłości do bliźniego.

Jeśli powiecie, że chcecie położyć kres ubóstwu, bezrobociu i innym nieszczęściom, wielu pomyśli, że przemawiacie w Imię Boga. Gdy zajrzycie pod maskę humanizmu, nie znajdziecie śladów Boga, ani nawet wspomnienia Jego Imienia. Ci, którzy przeżywają swoje życie jako humaniści, nie kochają Boga. Oni kochają tylko siebie. Wierzą także, że liczy się tylko dobrobyt ludzkości - zwykle w formie rzeczy ziemskich – jako środka do celu.

Choć troska o zaspokajanie potrzeb człowieka wydaje się działalnością dobroczynną, to jednak stawianie potrzeb człowieka na pierwszym miejscu  w żaden sposób nie może stanowić namiastki Boga. Gdy tak postępujecie, obrażacie Boga. Choć humanizm posiada wszystkie zewnętrzne oznaki miłości do Boga, nie jest jednak tym, czym się wydaje. Za maską miłości kryje się miłość własna. Człowiek umrze, jego ciało obróci się w proch, jego dusza będzie żyć, jednak humanizm ma sprawić, byście uwierzyli, że człowiek jest nieśmiertelny.

Bądźcie ostrożni, ponieważ, gdy będziecie hołdować humanizmowi, sami odetniecie się ode Mnie.

Wasz Jezus

 

Chociaż mogą one powodować strach, to jednak będą niczym w porównaniu z Wielką Karą, która jest przed wami

orędzie nr 857 z serii Ostrzeżenie

25.07.2013, godz. 20:40

Moja szczerze umiłowana córko, Ręka Mojego Ojca interweniuje teraz w świecie, by karać człowieka za jego grzech. Grzech narasta na świecie dlatego, że człowiek nie odróżnia już dobra od zła. Nie możecie uciec przed Zapalczywością Gniewu Mojego Ojca, kiedy wasze kraje pochwalają niegodziwy grzech przez swoje prawa.

Te kary pojawią się szybko na całym  świecie. Chociaż mogą one powodować strach, to jednak będą niczym w porównaniu z Wielką Karą, która jest przed wami. Człowiek jest uparty. Odrzuca pomoc, gdy jest ona ofiarowana przez Boga. Ludzkość wybrała odrzucenie Boga i każdy z was bez wyjątku cierpiał z powodu pogan wśród was.

Moje Wołanie z Nieba w pierwszym rzędzie jest po to, by uratować wszystkie dusze, ale jest też po to, abym mógł pomóc złagodzić kary, które spadną na ludzkość. Ogromne jest Moje Miłosierdzie. Ogromna jest Moja Cierpliwość, ale ci, którzy odrzucają Moje Nauczanie i którzy zamknęli się na Mojego Ojca, swojego Stwórcę, wkrótce poznają konsekwencje.

Apeluję do wszystkich religii i błagam was, módlcie się o litość, czy akceptujecie te Orędzia czy nie. Modlitwy są konieczne do złagodzenia katastrof, które już się rozpoczęły.  Módlcie się, módlcie się, módlcie się o wasze życie i o zbawienie waszych dusz.

Wasz Jezus

 

Matka Zbawienia: Będzie się wydawało, że fałszywy prorok powstał z martwych, tak jakby wydarzył się cud

orędzie nr 856 z serii Ostrzeżenie

25.07.2013, godz. 18:52

Moje dziecko, ważne jest, aby moje dzieci nie traciły odwagi w obliczu bólu z jakim będą musieli się zmierzyć, gdy Kościół mojego Syna zostanie wyrzucony na pustkowie pustyni.

Jestem Kobietą z Księgi Apokalipsy obleczoną w słońce, która urodziła Dziecię. Tym Dziecięciem jest Jezus. Mistycznym Ciałem Mojego Syna, Jezusa jest Jego Kościół na Ziemi. Kościół Mojego Syna jest okradany i niedługo Jego Ciała już w nim nie będzie. To spustoszenie złamie serca tym, którzy przestrzegają Nauczania mojego Syna. Ci, którzy nie będą mieli się gdzie zwrócić, zobaczą, że zostali wypędzeni z budowli, w których do teraz przechowywana jest Najświętsza Eucharystia. Jednak, gdy będą oni bezlitośnie wyrzuceni, zostaną napełnieni Duchem Świętym. Oznacza to, że będą prowadzeni i będą nieustępliwie prowadzić Armię Reszty, która składa się z tych, którzy są wierni Bogu.

Pozostałych, ślepych na  prawdę, fałszywy prorok poprowadzi w zamęt. Ich serca zostaną oszukane, a wkrótce, gdy fałszywy prorok będzie wyglądał jak umierający, będą szlochać. Ale potem będzie się wydawało, że fałszywy prorok powstał z martwych, tak jakby wydarzył się cud. Powiedzą, że jest obdarzony  wielką, nadprzyrodzoną mocą z Nieba i upadną przed nim na twarze, by go adorować. Będzie kochany i uwielbiany przez tych, którzy nie widzą.

Wkrótce pojawi się antychryst, a jego droga do sławy rozpocznie się w Jerozolimie. Gdy pojawi się publicznie, wszystko szybko się zmieni w Kościele mojego Syna. Zostaną wprowadzone nowe reguły. Zostaną narzucone nowe relikwie, zmiany w szatach liturgicznych noszonych przez kapłanów i wiele nowych rozporządzeń. Początkowo ludzie powiedzą, że wszystkie te zmiany wynikają z konieczności bycia pokornym. Lecz podczas wprowadzania tej obrzydliwości do Kościołów chrześcijańskich, rozpocznie się prześladowanie. Zdobywając się na odwagę sprzeciwienia się tym satanistycznym rytuałom, zostaniecie uznani za heretyków - awanturników.

Wielu kardynałów, biskupów, księży, zakonnic i zwykłych ludzi zostanie ekskomunikowanych, jeśli nie zastosują się do nowych przepisów albo nie będą adorować fałszywego proroka. Na tym etapie musicie szukać schronienia, które zostanie przygotowane, abyście w pokoju mogli czcić mojego Syna, Jezusa Chrystusa. Księża nadal muszą sprawować sakramenty i udzielać moim dzieciom Najświętszej Eucharystii.

W żadnym wypadku nie wolno wam poddać się oszustwu kiedy będą od was wymagać uczestnictwa w nim. Ci, którzy to zrobią, stracą swoje dusze na rzecz złego ducha.

Wasza ukochana Matka

Matka Zbawienia

 

Ujawniam tajemnice zawarte w Księdze Apokalipsy, nie będą one przyjemne

orędzie nr 855 z serii Ostrzeżenie

23.07.2013, godz. 15:30

Moja szczerze umiłowana córko, próby z którymi będziecie musieli się zmierzyć z powodu ujawnienia przeze Mnie tajemnic zawartych w Księdze Objawienia, nie będą przyjemne. Prawda może być dla wielu tak bardzo przykra i niepokojąca. Prawda wywołuje łzy przerażenia, łzy smutku i wielką udrękę.

Z drugiej strony, kłamstwa mogą was uśpić i wywołać w was poczucie fałszywego bezpieczeństwa. Nawet wtedy, gdy kłamstwa są wam przedstawiane językiem miłości i ze szlachetnymi gestami czujecie w swoim sercu, że coś jest nie tak, mogą one być dla człowieka dużo łatwiejsze do przyjęcia niż Prawda.

Kiedy ktoś mówi, że został zarażony śmiertelną  chorobą ma do wyboru dwie możliwości. Może przyjąć Prawdę, aby przygotować swoją duszę, spędzając czas w bliskości ze swoimi rodzinami, szukać Mojego Wybaczenia, a następnie czekać na ten dzień. Kiedy tak zrobi, chociaż może to być przerażające - bo zaakceptował Prawdę – znajdzie prawdziwy pokój w swojej duszy. Taka dusza nie potrzebuje się Mnie obawiać. Z drugiej strony, jeśli odrzuci Prawdę i uwierzy w magiczne eliksiry i fałszywych bogów, które jego zdaniem mogą go cudownie uleczyć, to mocno się rozczaruje. Taka dusza oślepiona przez tak zwane pozytywne myślenie, jest przekonana, że jeśli tylko będzie chciała wyzdrowieć, to wszystko będzie dobrze. Nie rozumie tego, że musi zwrócić się do Mnie, Jezusa, jeśli chce zostać wyleczona. Odpowiem na modlitwy, ale tylko wtedy, gdy ta prośba jest dla dobra jego duszy. Te dusze, które nie chcą zaakceptować Prawdy o swojej chorobie i które nie zwrócą się do Mnie, zostaną utracone. Zmarnują one czas przyznany im na Ziemi, aby zatroszczyć się o to, by ich dom był w porządku.

To samo dotyczy Mojego Słowa, Prawdy, którą teraz otrzymujecie. Dałem światu Prawdę podczas Mojego Pobytu na Ziemi i zostałem odrzucony. Wielu faktycznie poszło za Mną, ale Prawda dana im w tamtym czasie, zostanie teraz zakwestionowana przez wrogów Boga i padną oni ofiarą oszustwa. Wkrótce odrzucą Prawdę i nie będą w stanie zaakceptować Mojego Ostrzeżenia dawanego światu w tym czasie.

Wzywam was teraz nie po to, aby ujawnić wam nowe Nauczanie, gdyż nie jest to konieczne. Otrzymaliście Prawdę, ale teraz interweniuję, aby przypomnieć wam o Prawdzie. Przychodzę również, aby ostrzec was przed nikczemnymi okrucieństwami, które na was spadną z powodu waszej miłości do Mnie.

Nie odwracajcie się ode Mnie, Jezusa Chrystusa, gdyż przychodzę do was, aby was w tym czasie ochronić. I nie chcę was zrażać, ale raz po raz będę przypominał wam o Prawdzie. Jeśli zauważycie, że wasze dusze czują zament z powodu nowych przepisów, przedstawianych przez tych, którzy mówią, że są ode Mnie, to musicie zawołać Mnie przez tę Modlitwą Krucjaty.

Modlitwa Krucjaty (116) Wybaw mnie od zła kłamstw:

Drogi Jezu, pomóż mi.

Tonę we łzach smutku.

Moje serce jest zdezorientowane.

Nie wiem komu mogę zaufać.

Proszę napełnij mnie Twoim Duchem Świętym, abym wybrał właściwą drogę do Twojego Królestwa.

Pomóż mi Jezu zawsze pozostać wiernym Twojemu Słowu danemu światu przez Piotra i nigdy nie odejść od tego, czego nas uczyłeś ani nie odrzucać Twojej śmierci na Krzyżu.

Jezu, Ty jesteś Drogą.

Pokaż mi Drogę.

Trzymaj mnie i zabierzesz mnie w Twoją podróż Wielkiego Miłosierdzia. Amen.

Wasz Jezus

 

Matka Zbawienia: Ostatnia tajemnica fatimska nie została ujawniona, tak była przerażająca

orędzie nr 854 z serii Ostrzeżenie

22.07.2013, godz. 20:17

Moje dziecko, oszustwo, które świat czeka, będzie tak trudne do rozpoznania, że tylko ci, którzy oddadzą się Bogu i całkowicie zaufają mojemu Synowi, będą w stanie przetrwać próby, które nadejdą.

Dałam światu proroctwa w 1917 roku, lecz ostatnia tajemnica fatimska nie została ujawniona, tak była przerażająca dla tych, którzy są w Kościele katolickim.

Ostatnia tajemnica fatimska wciąż pozostaje nieznana dzieciom Bożym, chociaż ujawniłam wam jej część 26 stycznia 2012. Bardzo niewielu w Kościele zostało w nią wtajemniczonych. Teraz następna część ostatniej tajemnicy fatimskiej musi zostać ujawniona, abym mogła ostrzec ludzkość przed konsekwencjami lekceważenia mojej interwencji, aby pomóc ratować dusze.

Kościół został opanowany od wewnątrz przez wrogów Boga. Oni - a jest ich dwudziestu, którzy nadzorują go od wewnątrz - stworzyli największe oszustwo. Oni wybrali człowieka nie od  Boga, a Ojciec Święty, któremu przyznano Koronę Piotra, został starannie usunięty.

Szczegóły, które ujawniłam są takie, że będzie dwóch ludzi noszących Koronę Piotra w czasach ostatecznych. Jeden z nich będzie cierpiał z powodu kłamstw, które zostały utworzone, aby go skompromitować i w rzeczywistości uczynić z niego więźnia. Ten drugi, który został wybrany, doprowadzi do zniszczenia nie tylko Kościoła katolickiego, ale wszystkich Kościołów, które czczą mojego Ojca i które przyjmują Nauczanie mojego Syna, Jezusa Chrystusa, Zbawiciela Świata.

Może być tylko jeden zwierzchnik Kościoła na Ziemi, upoważniony przez mojego Syna, który musi pozostać Papieżem aż do śmierci. Każdy inny, kto twierdzi, że zasiada na Tronie Piotra jest oszustem. To oszustwo ma jeden cel, aby przekazać dusze Lucyferowi -, a jest mało czasu dla takich dusz na to, by zmądrzały i zostały zbawione.

Dzieci, musicie teraz brać do serca tylko jedno ostrzeżenie. Nie odchodźcie od Nauczania mojego Syna. Poddawajcie w wątpliwość każdą nową doktrynę, która może być wam przedstawiana, o której będą twierdzić, że pochodzi z Kościoła Mojego Syna na Ziemi. Prawda jest prosta. Ona nigdy się nie zmienia. Dziedzictwo mojego Syna jest bardzo jasne. Nie pozwólcie, aby ktokolwiek zaćmił waszą opinię.

Wkrótce proroctwa fatimskie nabiorą znaczenia. Wszystko to dzieje się teraz przed niewierzącym światem, ale, niestety, bardzo niewielu to zrozumie, zanim nie będzie za późno. Odmawiajcie, odmawiajcie, odmawiajcie jak najczęściej mój Najświętszy Różaniec każdego dnia, aby osłabić skutki zła, które was otacza.

Wasza ukochana Matka

Matka Zbawienia

 

Zaufajcie Mi, a otworzę wam oczy na Prawdę o waszej chwalebnej przyszłości

orędzie nr 853 z serii Ostrzeżenie

22.07.2013, godz. 19:09

Moja szczerze umiłowana córko, wołam do wszystkich młodych ludzi na świecie, wszystkich wyznań i wszystkich wiar.

Ja Jestem Jezusem Chrystusem, Zbawicielem świata i wkrótce dam się wam poznać. Gdy to nastąpi podczas nadprzyrodzonego zjawiska, doświadczonego na całym świecie w tym samym czasie, poznacie Prawdę.

Możecie nie przyjąć teraz Mojego Wołania. Możecie nie powitać Mnie z radością w waszym codziennym życiu, ale kiedy odczujecie Moją Miłość, nic innego nie będzie już ponownie miało dla was znaczenia. Czas na Powtórne Przyjście jest bliski. To wydarzenie, kiedy przychodzę przynieść Pokój zapowiadając Nowy Raj, przepełni was radością, jakiej nigdy wcześniej nie doświadczyliście. Przyniosę wam życie, przekraczające wasze marzenia – życie, gdy jego przebłysk ujrzycie, okaże się wszystkim tym, czego pragniecie.

Nie należy się bać Powtórnego Przyjścia, gdyż będzie to najpotężniejsze radosne wydarzenie. To jest Moja Obietnica. Nigdy nie wolno wam się martwić ani czuć, że życie się kończy - że zostanie wam zabrany czas dany na świecie - ponieważ życie dopiero się zacznie. Tym razem nie będzie męki, bólu, złości, nienawiści ani podziałów.  Tylko miłość będzie rozkwitać, a wraz z nią życie pełne wspaniałości, gdyż będziecie żyli w wielkiej jedności, miłości i pokoju ze swoimi bliskimi.

Przygotowuję świat do tego wielkiego wydarzenia, które zostało zapowiedziane. Aby się przygotować – tak żeby w mgnieniu oka świat zmienił się na dobre – musicie przyjść do Mnie. Aby otrzymać to życie w Nowym Raju, gdzie zachowacie idealne ciało i duszę, musicie prosić Mnie abym oczyścił wasze dusze. Jednak  abym tego dokonał, musicie poprosić Mnie, abym przebaczył wam wasze grzechy. To jest takie proste. Wiem, że jesteście grzesznikami. Wiecie, że jesteście grzesznikami, ale to nigdy nie może was oddzielić od Mnie.

Jeśli macie kłopoty lub lęki, to powiedzcie Mi o swoich obawach, a Ja ukoję wasz ból. Zaufajcie Mi, a otworzę wam oczy na Prawdę o waszej chwalebnej przyszłości. Kiedy Ziemia zostanie odnowiona i Powtórne Przyjście ogłoszone, będę czekał, żeby was powitać. Zawsze będę was kochał, bo za was oddałem  Moje Ciało, kiedy pozwoliłem im, aby Mnie ukrzyżowali. Skoro kocham was tak bardzo, to nic nie powinno wam w tym przeszkodzić, aby dziś się do Mnie zwrócić.

Czekam na wasze wołanie.

Wasz Jezus

 

Przygotowują oni teraz antychrysta na jego wielkie wejście

Orędzie nr 852 z serii Ostrzeżenie

21.07.2013, godz. 18:05

Moja szczerze umiłowana córko, mam ważne Orędzie dla świata, zarówno dla tych, którzy wierzą we Mnie, jak i dla tych co nie wierzą, a także tych, którzy mogą nie wierzyć w Mojego Ojca, jak również dla tych, którzy nie akceptują tego, że to wszystko pochodzi od Me.

Podczas, gdy bestia knując przeciwko Mnie, przygotował diabelski plan na czasy ostateczne mający na celu oszukanie świata przy pomocy wielkiego kłamstwa, aby mógł on zabrać ludzkość ze sobą do ognia piekielnego.

Wiedzcie, że Ja już objawiłem światu ten plan, ale jest jedna tajemnica, która musi zostać ujawniona, abyście zrozumieli Prawdę. Jak w przypadku każdej bitwy, wróg zajmuje pozycję i zazwyczaj jest to planowane bardzo ostrożnie, więc odbywa się to w tajemnicy, aby cel nie wiedział, gdzie stoją jego wrogowie.

Tak też w tej ostatecznej walce o dusze, szatan i jego kohorty zajęły pozycję przeciwko dwóm świadkom Bożym. Zorganizowanie tego zajęło wiele lat, ale Boże dzieci najpierw muszą wiedzieć kim są ci dwaj świadkowie, zanim zrozumieją one, jak ten program został opracowany.

Wróg zajął teraz pozycję w Moim Kościele. Robi to, jako wróg ukryty wewnątrz konia trojańskiego. Wróg - i pamiętajcie jest ich wielu, a wszyscy oni oddają hołd bestii - zakorzenił się również na Bliskim Wschodzie. Prawdziwym celem jest Izrael, dom drugiego świadka.

Dwaj świadkowie to chrześcijanie i Dom Izraela. Chrześcijaństwo jest pierwszym celem, ponieważ pochodzi ode Mnie. Izrael jest drugim celem, dlatego, że urodziłem się Żydem i to jest ziemia ludu wybranego przez Boga –  miejsce dla Jerozolimy.

To nie przypadek, że szatan chce zniszczyć ich obu, gdyż ich nienawidzi, a unicestwiając wszystkie ślady po nich, ogłasza on swój największy komunikat - że jest ponad Bogiem. Jak bardzo ci dwaj świadkowie będą cierpieć w Imię Boga. Oni nie umrą, ale będzie się wydawało, że są pozbawieni wszelkich oznak życia.

Jako pierwsze mają być zniszczone Sakramenty - potem Msza - następnie Biblia i wszystkie ślady Słowa Bożego. W tych czasach wielu będzie walczyło o to, by głosić Słowo Boże. Jednak właśnie w tych czasach Moje Łaski zostaną wylane na cały świat, dzięki mocy Ducha Świętego, aby Bóg nigdy nie został zapomniany.

Antychryst

Już niebawem antychryst da się poznać, jako człowiek pokoju, który stworzy najbardziej ambitny plan pokojowy na Bliskim Wschodzie.

Przygotowują oni teraz antychrysta na jego wielkie wejście. Tymczasem kontynuowany jest diabelski plan oszukania niewinnych poprzez nauczanie kłamstw w Moje Imię. Ci z Was, którzy nie zaakceptują Prawdy, niech wiedzą, że te czasy was czekają. Jeśli nie potraficie teraz zaakceptować Prawdy, ale jeśli naprawdę Mnie kochacie, to dam wam Łaski rozeznania.

Tak wielu nie widzi tego niegodziwego planu, tak starannie ukrywanego, lecz jednak rozwijającego się na waszych oczach, jak zostało to przepowiedziane. Pismo Święte nigdy nie kłamie. Moje Słowo jest Prawdą. Prawda jest waszą ostatnią deską ratunku prowadzącą do zbawienia. Jeśli przyjmiecie kłamstwa dane wam w Moim Kościele przez tych, którzy nie przychodzą w Moje Imię, to wpadniecie do wielkiej ciemności i zostaniecie pożarci przez taką nikczemność, że jeśli weźmiecie udział w praktykach okultystycznych - przedstawianych wam w Moje Imię - to będziecie dla Mnie straceni.

Niedługo, gdy zostanie wprowadzony fałszywy pokój, rozpoczną się plany unicestwienia Żydów. Podczas, gdy bestia będzie atakował Izrael, fałszywy prorok odrzuci Moją Obecność i oszuka nie tylko katolików, ale wszystkich chrześcijan, wszystkie religie, aby oddać hołd bestii pod przykrywką Jednej Światowej Religii.

Jeśli to Orędzie wywołuje strach w waszych duszach, to wiedzcie, że Moją intencją nie jest ukrywanie przed wami niczego, co może was zniszczyć. Ważne jest jedynie to, aby pozostać wiernym Mojemu Nauczaniu i modlić się o Moją Ochronę.  Kiedy poddacie się Mnie, waszemu Jezusowi i poprosicie Mnie, abym was prowadził, wszystko będzie dobrze.

Wezmę was pod Moją Ochronę - wszystkich was, którzy nie odstępujecie od Prawdy.

Wasz Jezus

 

Matka Zbawienia - Rozłam w Rzymie sprowadzi na manowce wielu

Orędzie nr 851 z serii Ostrzeżenie

20.07.2013, godz. 12:45

Moje dziecko, gdy wzrośnie zamieszanie w wierze chrześcijańskiej, ci, którzy nadal będą wierni Mojemu Synowi przez swoją silną wiarę, będą strzec i chronić Świętego Słowa Bożego.

Rozłam w Rzymie sprowadzi na manowce wielu, którzy nieświadomie odwrócą się od Mojego Syna, Jezusa Chrystusa. Popełnią oni błąd, ponieważ przyjmą nowe doktryny, które nie pochodzą od Boga. Módlcie się, módlcie się, módlcie się za tych w Kościołach chrześcijańskich, którzy wpadną w pułapkę akceptacji kłamstw przedstawionych im pod przykrywką przez tych, którzy twierdzą, że zostali wybrani przez mojego Syna, aby głosić Jego Słowo.

Wszystkie te rzeczy były przepowiedziane przez wizjonerów od wieków, a jednak wielu z was odmawia przyjęcia tych proroctw. Ostrzegam ludzkość przed tymi ciemnymi dniami, które nadejdą, ponieważ mój Syn pragnie, aby mieli się na baczności wobec upadłych aniołów, którzy będą opanowywać Jego Kościół na ziemi. Moje łzy płyną wielkimi potokami, ponieważ tak wielu świętych sług w Kościele zaprzecza mojemu objawianiu się. Te objawienia zostały zaaprobowane przez Boga, aby ludzkość miała świadomość zagrożeń stojących przed duszami, gdyby zawczasu nie podano im Prawdy.

Proroctwa dane wam w La Salette i Fatimie mają ogromne znaczenie. Dlaczego tak wielu ludzi, którzy twierdzą, że kochają mnie, swoją matkę, ignorują to, co powiedziałam światu. Nie posłuchaliście i daliście się oszukać.

Nadszedł czas, aby zapamiętać, że ciemność, która otacza Kościół mojego Syna na ziemi, jest spowodowana przez złego, który wielu wprowadził w błąd. Ta ciemność nie może pochodzić od mojego Syna, a Jego Mistyczne Ciało - Jego Kościół - jako taki pozostanie nienaruszony. Ci, którzy pozostają wierni Jego Mistycznemu Ciału nie odejdą od Prawdy. Ci, którzy zdradzają Kościół mojego Syna i odrzucają Jego Nauczanie poprzez przyjmowanie nowych praktyk, które są obraźliwe dla Jezusa Chrystusa, odetną się od Jego miłosierdzia.

Musicie wiedzieć, że gdy Krzyż mojego Syna zostanie zmieniony w swoim wyglądzie i gdy w imię nowoczesności skorygowana zostanie Ofiara Mszy, wtedy zobaczycie brak szacunku dla mojego Syna w taki sposób, w jaki te rzeczy są przedstawione.

Nigdy nie wolno wam zdradzić mojego Syna. On cierpiał tak bardzo, a jeszcze niektórzy wewnątrz  Jego własnego Kościoła popełnią błąd i ukrzyżują Go na nowo. Kiedy staniecie się świadkami tych wydarzeń, będziecie wiedzieli, że czasy się zmieniają i że rozgrywa się ostateczna bitwa pomiędzy Bogiem a bestią.

Wasza ukochana Matka

Matka Zbawienia

 

Jego plan to zwabienie dusz w sieć fałszu poprzez pociągnięcie ich serc

Orędzie nr 850 z serii Ostrzeżenie

19.07.2013, godz. 20:54

Moja szczerze umiłowana córko, pragnę udzielić wyjaśnień dotyczących Armii Reszty. Armia Reszty wzrasta w tym czasie na całym świecie. Wielu, którzy nie znają tych Orędzi już się zbierają, ponieważ jądro Mojego Kościoła na ziemi, znajduje się w niebezpieczeństwie pożarcia.

Wielu zna Prawdę i widzi podejmowane próby rozmycia Mojego Najświętszego Słowa. Wszyscy, którzy zostali wyróżnieni przez Światło Ducha Świętego rozpoznają złego ducha, gdy ogarnie on Mój Kościół.  Zły duch przychodzi pod przykrywką pokory. Jego plan to zwabienie dusz w sieć fałszu poprzez pociągnięcie ich serc.

Pamiętajcie, planem szatana jest kradzież dusz. Dlatego dowiedzcie się od których dusz rozpoczyna. On zawsze będzie próbował zniszczyć te, które Mnie kochają. Nie będzie zajmował się tymi, których już zainfekował, bo już ich zniszczył.

Nigdy nie wierzcie, że zło objawia się w sposób najbardziej oczywisty. Ten zły duch zwabia dusze ukazując się pod przykrywką skromności, delikatności i opiekuńczości, bo jak inaczej mógłby przekonać dobre dusze do kłamstw.

Ja Jestem Zbawicielem ludzkości i interweniuję teraz, aby przynieść wam Prawdę. Nic Mnie nie powstrzyma, natomiast każdy zły czyn zostanie zadany tej misji mającej uratować świat od spustoszenia.

Tak jak wy, Moi umiłowani wyznawcy, którzy idziecie do przodu, będziecie odciągani przez tych, którzy uważają, że bluźnicie przeciwko Słowu Bożemu. Potem, gdy wycofacie się w milczeniu i nie wpadniecie w pułapki demonów, które będą one zastawiać, by sprowokować was do obrony Mojego Słowa, będą się z was wyśmiewać.

Łaski dane Mojej Armii Reszty będą subtelne, ale pełne mocy i z pomocą Matki Zbawienia dokona ona rzezi bestii i jego kohort.

Walka o dusze nie będzie przyjemna, ale nie dacie się zwieść, gdyż prawdziwe barwy wrogów Boga, którzy mówią, że przychodzą w Jego Imię, zostaną w odpowiednim czasie ujawnione i okaże się czym są naprawdę. Niestety, wielu będzie zaślepionych na Prawdę poprzez udział w rytuałach satanistycznych, których nie będą świadomi, gdyż będą one starannie zamaskowane.

Mój Głos wciąż będzie grzmiał wśród was, gdyż nigdy nie zatrzymam się w realizacji Mojego Planu przyniesienia wam życia wiecznego. Żadna ilość ludzkich argumentów prowadzących do potępienia Mojego Świętego Słowa poprzez te Orędzia, nie może osłabić Mocy Boga.

Wasza nienawiść do Mnie wzrośnie, a złość pochłaniająca wasze dusze będzie pochodzić od szatana, choć będziecie uważali, że pochodzi od Boga. Jak możecie być tak ślepi? Co za zgnilizna jątrzy się w was i sprawia, że próbujecie szkodzić innym? Módlcie się, abyście nie odrywali bliźnich ode Mnie. Módlcie się, abyście odnaleźli Prawdę, zanim diabeł posiądzie wasze dusze. On jest bardzo silny i dusze tych, którzy zostali osłabieni przez grzech pychy, staną się gotowymi  naczyniami, w których zamieszka szatan i jego upadłe anioły.

Obudźcie się, wszyscy z was. Nadszedł czas na otwarcie Księgi Prawdy. Nie tylko musicie otworzyć strony, musicie także otworzyć swoje serca.

Wasz Jezus

 

Został wysłany ostatni prorok, więc proszę nie odrzucajcie tego Daru

Orędzie nr 849 z serii Ostrzeżenie

19.07.2013, godz. 15:00

Moja szczerze umiłowana córko, kiedy się martwisz i czujesz się niekochana z powodu tej Misji, musisz wiedzieć, że Duch Święty zawsze będzie cię umacniał. Nigdy nie będziesz w stanie ogłosić czegoś błędnego, gdyż nie ma na to przyzwolenia Mojego Ukochanego Ojca. Jesteś prorokiem końca czasu i choć wiem, że to cię przeraża, wiedz o tym:

Przez Miłość Mojego Ojca udzielam światu wielkiego Miłosierdzia. Został wysłany ostatni prorok, więc proszę nie odrzucajcie tego Daru, gdyż pragnieniem Mojego Ojca jest objąć wszystkie swoje dzieci i ochronić je od zła na świecie. To jest Dar mający przynieść wam ostateczne ocalenie od straszliwej kary.

Nie odrzucajcie tego Daru proroctwa, ostatecznego wstawiennictwa z Nieba, aby uratować was od krzywdy.

Wy, którzy nie szanujecie Mojego Ojca, lecz czcicie pogańskich bogów, jeśli nie zwrócicie się do Jedynego Prawdziwego Boga, wasze kraje zostaną zmiecione z powierzchni Ziemi. Wy, którzy czcicie fałszywych bogów, którzy obiecują wam błyskotliwą przyszłość i którzy odwołują się do waszej próżności, zostaniecie odciągnięci ode Mnie i utoniecie w nieskończonej próżni - przepaści, z której już nigdy nie powrócicie.

Słuchajcie teraz wszyscy. Wzywam ludzkość z Nieba. Mój prorok zrobi po prostu to, co jej powiem. Ona słucha Mnie, Syna Bożego, Syna Człowieczego, jak to zostało przepowiedziane. Ona nie ma głosu. Jej słowa są Moimi Słowami. Jej posłuszeństwo jest decydujące według Nakazu Boga. Jej posłuszeństwo oznacza to, że nie ma ona pozwolenia, aby odezwać się w obronie Słowa Bożego.

Wszystkie przepowiedziane wydarzenia szybko nastąpią. Gdy zignorujecie to ostrzeżenie z Nieba, będziecie cierpieć bardziej niż jest to konieczne. Jeśli będziecie oczerniać te Słowa z Nieba, wasza hańba za prześladowanie Mnie, zostanie pokazana całemu światu.

Moje Słowo jest Prawdziwe. Moje Słowo jest konkretne. Moje Słowo jest dane, aby was chronić i uratować od bestii, który niszczy wasze życie swoim skażeniem. Proszę, bądźcie silni i odejdźcie od nikczemnych kłamstw, które on wam mówi. Jeśli jest wam ciężko na sercu, przyjdźcie do Mnie, a Ja wam ulżę. Jeśli wasze serca są smutne, przytulę was  i przyniosę wam pokój, aby śmierć nigdy was ponownie nie przerażała. 

Jeśli jesteście pełni gniewu, który napełnia was nienawiścią do tych Orędzi, wtedy wiedzcie, że zostaliście zaatakowani przez króla kłamstw. Poznacie w swoich sercach, że jeśli te Orędzia sprawiają wam ból i cierpienie, to pochodzą one ode Mnie.

Wasz Jezus

 

Został wysłany ostatni prorok, więc proszę nie odrzucajcie tego Daru

Orędzie nr 848 z serii Ostrzeżenie

19.07.2013, godz. 15:00

Moja szczerze umiłowana córko, kiedy się martwisz i czujesz się niekochana z powodu tej Misji, musisz wiedzieć, że Duch Święty zawsze będzie cię umacniał. Nigdy nie będziesz w stanie ogłosić czegoś błędnego, gdyż nie ma na to przyzwolenia Mojego Ukochanego Ojca. Jesteś prorokiem końca czasu i choć wiem, że to cię przeraża, wiedz o tym:

Przez Miłość Mojego Ojca udzielam światu wielkiego Miłosierdzia. Został wysłany ostatni prorok, więc proszę nie odrzucajcie tego Daru, gdyż pragnieniem Mojego Ojca jest objąć wszystkie swoje dzieci i ochronić je od zła na świecie. To jest Dar mający przynieść wam ostateczne ocalenie od straszliwej kary.

Nie odrzucajcie tego Daru proroctwa, ostatecznego wstawiennictwa z Nieba, aby uratować was od krzywdy.

Wy, którzy nie szanujecie Mojego Ojcu, lecz czcicie pogańskich bogów, jeśli nie zwrócicie się do Jedynego Prawdziwego Boga, wasze kraje zostaną zmiecione z powierzchni Ziemi. Wy, którzy czcicie fałszywych bogów, którzy obiecują wam błyskotliwą przyszłość i którzy odwołują się do waszej próżności, zostaniecie odciągnięci ode Mnie i utoniecie w nieskończonej próżni - przepaści, z której już nigdy nie powrócicie.

Słuchajcie teraz wszyscy. Wzywam ludzkość z Nieba. Mój prorok zrobi po prostu to, co jej powiem. Ona słucha Mnie, Syna Bożego, Syna Człowieczego, jak to zostało przepowiedziane. Ona nie ma głosu. Jej słowa są Moimi Słowami. Jej posłuszeństwo jest decydujące według Nakazu Boga. Jej posłuszeństwo oznacza to, że nie ma ona pozwolenia, aby odezwać się w obronie Słowa Bożego.

Wszystkie przepowiedziane wydarzenia szybko nastąpią. Gdy zignorujecie to ostrzeżenie z Nieba, będziecie cierpieć bardziej niż jest to konieczne. Jeśli będziecie oczerniać te Słowa z Nieba, wasza hańba za prześladowanie Mnie, zostanie pokazana całemu światu.

Moje Słowo jest Prawdziwe. Moje Słowo jest konkretne. Moje Słowo jest dane, aby was chronić i uratować od bestii, który niszczy wasze życie swoim skażeniem. Proszę, bądźcie silni i odejdźcie od nikczemnych kłamstw, które on wam mówi. Jeśli jest wam ciężko na sercu, przyjdźcie do Mnie, a Ja wam ulżę. Jeśli wasze serca są smutne, przytulę was  i przyniosę wam pokój, aby śmierć nigdy was ponownie nie przerażała. 

Jeśli jesteście pełni gniewu, który napełnia was nienawiścią do tych Orędzi, wtedy wiedzcie, że zostaliście zaatakowani przez króla kłamstw. Poznacie w swoich sercach, że jeśli te Orędzia sprawiają wam ból i cierpienie, to pochodzą one ode Mnie.

Wasz Jezus

 

Matka Zbawienia: Medalik Zbawienia oferuje Dar Nawrócenia

Orędzie nr 847 z serii Ostrzeżenie

18.07.2013, godz. 19:14

Moje dziecko, pragnę, aby od teraz było wiadome, że to do mnie macie się zwracać przy pomocy tego ostatniego tytułu nadanego mi na Ziemi przez mojego Syna. W tej Ostatniej Misji za każdym razem mam być określana, jako Matka Zbawienia.

Mój Wizerunek ma zostać utworzony i wybity na Medaliku, na którym z jednej strony mam być umieszczona w słońcu za głową, a na głowie mam mieć dwanaście gwiazd wplecionych w koronę cierniową. Na odwrotnej stronie medalika pragnę przedstawić Najświętsze Serca mojego Syna z dwoma Mieczami Zbawienia, które mają być skrzyżowane na każdej stronie.

Miecze Zbawienia będą miały dwojaki cel. Pierwszy Miecz zabije bestię, a ja otrzymałam władzę, aby tego dokonać w Dniu Ostatecznym. Drugi Miecz przeniknie serca najbardziej zatwardziałych grzeszników i właśnie dzięki temu Mieczowi ich dusze zostaną uratowane.

Medalik ten ma być dostępny w ogromnych ilościach, a następnie, gdy otrzymają je ci, którzy będą się o to starać, muszą one zostać poświęcone przez kapłana, a następnie darmo rozdawane innym. Medalik Zbawienia oferuje Dar Nawrócenia i Zbawienia.

Wszystkie osoby, które otrzymają Medalik Zbawienia muszą odmawiać tę Modlitwę Krucjaty (115) O dar nawrócenia:

Matko Zbawienia, okryj moją duszę swoimi łzami Zbawienia.

Uwolnij mnie od wątpliwości.

Podnieś moje serce, abym odczuwał Obecność twojego Syna.

Przynieś mi pokój i ukojenie.  

Módl się, abym się szczerze nawrócił.

Pomóż mi zaakceptować Prawdę i otwórz moje serce, bym przyjął Miłosierdzie twojego Syna, Jezusa Chrystusa.

Amen.

Moje dziecko, proszę daj ten Medalik do zaprojektowania i wykonania. Będę cię prowadziła na każdym kroku tej drogi, a potem zadbaj o to, żeby był on dostępny na całym świecie.

Idź w pokoju, aby służyć mojemu Synowi.

Twoja Matka

Matka Zbawienia

 

Nie możecie prawdziwie iść za Mną bez dźwigania bólu Krzyża

Orędzie nr 846 z serii Ostrzeżenie

17.07.2013, godz. 11:40

Moja szczerze umiłowana córko, jak bardzo modlitwy wszystkich Moich ukochanych wyznawców podnoszą Mnie w tej chwili. Ja Jestem w ich sercach i duszach, a ich dusze są uprzywilejowane. Muszę prosić ich o cierpienie z powodu drwin, jakie ich spotykają, kiedy podążają Moją Drogą i niosąc Mój Krzyż, gdyż w odpowiednim czasie zrozumieją dlaczego tak musi być.

Nie możecie prawdziwie iść za Mną bez dźwigania bólu Krzyża.  Gdy Mnie kochacie, w waszych duszach obecne jest Światło. To czyste Światło jest jak magnes, ponieważ przyciąga ono to, co najgorsze w innych ludziach. Dusze o dobrych intencjach są często atakowane przez złego ducha, aby zadawać ból każdemu, kto podąża za Prawdą Mojego Nauczania.

Kiedy będziecie głosić Prawdę Bożą, zostaniecie znienawidzeni przez tych, którzy nie kochają Boga. Kiedy idziecie za Mną, nawet w milczeniu, to odczuwacie ten sam ból. Ten ból sprawiają zazwyczaj ci, którzy są przez was lubiani i szanowani, a którzy atakują was dlatego, że Mnie kochacie i jesteście wierni Mojemu Nauczaniu. 

Nadszedł dla was czas, abyście wyszli i mówili o Moich Orędziach. Jednak dla kapłanów będzie to trudne, gdyż muszą oni pozostać posłuszni swoim przełożonym. Wielu w Moim Kościele będzie się bało dawać świadectwo o Moich Orędziach, ale nie znaczy to, że nie mogą oni bronić Prawdy Mojego Świętego Słowa. Słowo dane Moim Apostołom żyje, choć wielu próbuje je zabić. Zauważycie, jak mało Ja Jestem czczony publicznie - prawie nigdy.

Moje Nauczanie nie odgrywa już ważnej roli w waszym społeczeństwie. Wy, którzy należycie do jakiegokolwiek Kościoła chrześcijańskiego musicie nalegać, aby Moi słudzy nie zapomnieli wspominać Mojego Imienia, gdy nawiązują do dobra, gdyż dobro nie może pochodzić od kamienia. Dobro może pochodzić tylko od Boga.

Wasz Jezus

 

Do kapłanów: Dzień, w którym zostaniecie poproszeni, aby zaprzeczyć Mojej Boskości, nie jest daleki

Orędzie nr 845 z serii Ostrzeżenie

15.07.2013, godz. 17:52

Moja szczerze umiłowana córko, muszę dotrzeć do Moich kapłanów, którzy teraz zaczynają zdawać sobie sprawę, że Ja mówię do świata przez te Orędzia w tym właśnie czasie.

Musicie być ostrożni. Musicie stosować się do zasad Mojego Kościoła na Ziemi, skoro pozostają one takie jakimi były i nie są zmieniane. Nie czujcie się zniechęceni, ponieważ zostaliście ubogaceni Darem Ducha Świętego. Gdy zostaniecie poproszeni, aby się Mnie zaprzeć, będzie to przeprowadzone w sposób subtelny, ale zabójczy. Zostaniecie poproszeni do przyjęcia doktryny wszystkich religii niezwiązanych z chrześcijaństwem. Powiedzą wam, że jest to dla dobra wszystkich i że to nowe podejście obejmujące wszystkie poglądy jest środkiem do celu, by ludzkość w końcu mogła zostać zjednoczona na drodze pokojowej.

Wszystkie inne religie, wyznania, wierzenia i doktryny, które czczą Mojego Ojca, ale które nie uznają Mnie, Jezusa Chrystusa, będą brane pod skrzydła antypapieża. Wy, przez moc bestii i zgodnie z jego metodą będziecie nakłaniani do objęcia waszych współbraci i współsióstr. Powiedzą wam, że wszystkie religie, które czczą Boga, są w Oczach Boga zjednoczone jako jedna. Kiedy się sprzeciwicie, zostaniecie skarceni. Gdy będziecie wyjaśniać, że jedyna droga do Boga, Mojego Umiłowanego Ojca jest przez Jezusa Chrystusa, to powiedzą wam:

"Nie rozumiecie, że Bóg kocha wszystkie swoje dzieci, dlatego nie okazując miłości i współczucia dla Jego Kościoła, nie obejmując ich wraz  z ich religiami - jesteście obłudnikami."

Ponadto wiedzcie o tym. Jeśli przyjmiecie, że wszystkie religie muszą być objęte jako jedna - że musicie się usunąć na bok, aby okazać szacunek do tych wyznań, które nie uznają Syna Człowieczego - wtedy będziecie winni strasznego grzechu. Wówczas wyprzecie się Mnie.

Ci, którzy mogą wpaść w pułapkę tego oszustwa, niech wiedzą, że pojawią się inne znaki, które wskazują na jedno - nie będzie się już głosić Mojej Boskości.

W waszych kościołach będzie się widziało pojawiające się nowe krzyże z osadzoną głową bestii; wasze ołtarze zostaną zmienione tak, by Mnie wyszydzić. Za każdym razem, gdy zobaczycie nowe i nietypowe symbole w Moim Kościele, patrzcie uważnie, gdyż bestia jest arogancki i pyszni się swoją niegodziwością poprzez pokazywanie znaków, które oddają mu cześć.

Ci z was, którzy nie będą czujni na to oszustwo, zostaną wciągnięci do praktyk, które nie oddają Mi czci. Będą skrywać prawdziwą intencję - oddawanie hołdu szatanowi i jego złym duchom.

Te znaki już się rozpoczęły. Działania o których mówię mają dopiero nadejść, ale dzień, w którym zostaniecie poproszeni, aby zaprzeczyć Mojej Boskości, nie jest daleki. Musicie mieć oczy otwarte, gdyż ci, którzy twierdzą, że przychodzą w Moje Imię, a zamiast tego oddają cześć bestii, już rozwijają skrzydła. Oni rządzą wśród was, ale tak wielu z was nie widzi jeszcze tej obrzydliwości. Lecz, jeśli Mnie kochacie, udzielę wam Łask, abyście zobaczyli Prawdę, ponieważ nigdy was nie opuszczę. Czas jest bliski i musicie się przygotować, gdyż wkrótce zstąpi ciemność. Ci z was, którzy są pobłogosławieni Światłem Boga będą cierpieć z rąk Moich nieprzyjaciół.

Zapamiętajcie te Słowa, odmawiajcie je, a odsłonię wam Prawdę przez Dar Ducha Świętego.

Modlitwa Krucjaty (114) Dla kapłanów, aby otrzymali Dar Prawdy

Mój Panie, otwórz mi oczy.  

Pozwól mi zobaczyć wroga i zamknij moje serce

na oszustwa.

Oddaję wszystko Tobie, drogi Jezu.

Wierzę w Twoje Miłosierdzie. Amen.

Wasz Jezus

 

Tęsknię za nimi. Bez nich nie mogę odczuwać pełni

Orędzie nr 844 z serii Ostrzeżenie

14.07.2013, godz. 23:50

Moja szczerze umiłowana córko, kiedy daję ci Dar widzenia dzieci Bożych Oczami Boga dokądkolwiek idziesz, nie jest to bez powodu.

Za każdym razem, gdy widzisz małe dziecko, a w swoich żyłach czujesz przypływ Mojej Miłości, to jest Moja Miłość jaką ich darzę. Kiedy widzisz nastolatków spacerujących i śmiejących się ze swoimi przyjaciółmi i odczuwasz do nich przypływ matczynej miłości, to wiedz, że to co czujesz, to jest Miłość Boga. Gdy widzisz ludzi starszych i nadal czujesz tę miłość, to znów odczuwasz Moją Miłość.

Kiedy patrzysz na dusze, które przysparzają innym strasznego cierpienia z powodu swojej niegodziwości i czujesz dla nich litość, wiedz także, że to Moja Miłość przepływa przez ciebie. Wiedz, że ci, którzy na wszystkie sposoby Mi się przeciwstawiają, nadal wypełniają Mnie Miłością do nich, bo jak mógłbym ich odrzucić. Są Moi. Kocham ich. Płaczę za nimi. Tęsknię za nimi. Ja Jestem chory z powodu niepokoju o nich. Jak wielki sprawiają Mi ból, ale będę walczył ze złym duchem do ich ostatniego tchnienia na tej ziemi, o ich godne pożałowania dusze.

To czemu Mój Ojciec daje życie, należy do Niego. To, co jest Jego, jest Moje. Umarłem za nich, choć nawet Mnie przeklęli. Oni nadal to robią. Tęsknię za nimi. Bez nich nie mogę odczuwać pełni. Dlatego chętnie wciąż na nowo przechodziłbym Moje Ukrzyżowanie, gdybym mógł przyciągnąć ich w Moje Ramiona.

Jak mogę odpoczywać, Moja córko, bez słodyczy ich nawrócenia? Ale oni muszą przyjść do Mnie z własnej wolnej woli. Mogę ich okryć Moją Miłością i Łaskami. Mogę zalać ich dusze wszelką Łaską, ale aby przyjęli te Dary muszą ulec Mojej Świętej Woli i poddać się Mnie. Nie mogę wykorzystać Mojej Boskości, aby narzucić im Moją Wolę, ale mogę dzięki Hojności Mojego Ojca wziąć Moje wybrane dusze i poprosić je, aby przyjęły Mój Ból w zamian za te dusze. Ta cudowna interwencja będzie jednym ze sposobów, którym uratuję większość ludzkości.

Módl się, Moja ukochana córko, do Mnie, twojego Jezusa o siłę, aby darować Mi więcej cierpienia. Jeśli przyjmiesz tę szczególną prośbę, uroczyście obiecuję, że uratuję dziesiątki milionów dusz więcej. Nie bój się. Będziesz silna i tym razem uczynisz to z radością w swoim sercu.

Idź, Moja córko, przyjmij Moją Prośbę. Nie bój się jej, gdyż sprawisz Mi największą radość, jeśli oddasz Mi te nowe doświadczenia. To Ja będę tym, Który będzie cierpiał ból, nie ty. Twój ból będzie krótki, ale przez przyjęcie go, będę mógł zrealizować Moje pragnienie, aby ocalić Moje biedne dzieci, które są oddzielone od Mnie.

Dziękuję, że odpowiedziałaś na Moje Wołanie. Otwórz swoje serce na Moją prośbę, a pomogę ci na każdym kroku tej drogi. Dla ciebie będzie to po prostu kolejna próba, o której szybko i łatwo zapomnisz. Dla Mnie oznacza to, że dusze, które mogłyby pójść do piekła, będą Moje, w Moim Królestwie.

Twój Jezus

 

Dzięki odmawianiu przez was Moich Modlitw Krucjaty, będę mógł ich zbawić

Orędzie nr 843 z serii Ostrzeżenie

11.07.2013, godz. 13:57

Moja szczerze umiłowana córko, pozwól Mi przyciągnąć cię blisko Mojego Najświętszego Serca, ponieważ kiedy Mi na to pozwolisz będę mógł wlać do twojej duszy szczególne Łaski. Wtedy Moje Dzieło wyda więcej owoców, które dojrzeją i obficie posypią się na całą ziemię.

Kiedy najbardziej zatwardziali spróbują owocu, który pochodzi ode Mnie, dokona się w nich nawrócenie i zmiękną ich serca. Kiedy go zjedzą, połączy on ich ze Mną tak, że przyniesie im to wielki pokój. Pokój, który obiecuję wam wszystkim, którzy Mnie teraz słuchacie, gdy z wami rozmawiam, będzie waszą zbroją przeciw nienawiści.

Wy, łącznie z tymi duszami, które nigdy nie słyszały o tych orędziach, a które naprawdę Mnie kochają, zostaniecie wypełnieni tym pokojem, w wyniku czego staniecie się odporni na głosy tych, którzy wykrzykują na was, dlatego, że jesteście Moi.

Gdy stanowicie jedno ze Mną, obiecuję, że za każdą zniewagę i ból, które musicie znosić z powodu głoszenia Mojego Świętego Słowa, dam wam życie, będę was strzegł i chronił. Będziecie się cieszyli wspaniałym życiem w Moim Nowym Raju, w którym wszyscy będą śpiewać w jedności dla miłości i chwały Boga.

Nie bójcie się Mnie, ale proszę, abyście poświęcili swój czas na modlitwę za dusze tych, którzy są zdezorientowani, a w niektórych przypadkach, zgubieni. Ci, którzy są oddzieleni ode Mnie muszą do Mnie powrócić, a dzięki odmawianiu przez was Moich Modlitw Krucjaty, będę mógł ich zbawić.

Idźcie, Moi ukochani wyznawcy i wiedzcie, że jesteście w Moim sercu, a Ja Jestem w waszych.

Wasz Jezus

 

Bóg Ojciec: Kłamstwa o stanie waszych gospodarek, którymi jesteście karmieni, mają na celu was oszukać

Orędzie nr 842 z serii Ostrzeżenie

10.07.2013, godz. 15:41

Moja najdroższa córko, wojna wybuchnie na całym Bliskim Wschodzie i wkrótce Mój ukochany Izrael będzie cierpiał straszliwą nienawiść. Ludzie w całej tej części świata będą tracić życie na bardzo dużą skalę, ponieważ zły duch będzie pożerał życie, a w wielu przypadkach i dusze Moich dzieci.

Wzajemna nienawiść Moich dzieci wyleje się na inne kraje, gdy Bitwa Armagedonu się nasili i wrośnie tak, że ogarnie cały świat. Nienawiść wywołana w wyniku inwazji szatana i jego demonów będzie znakiem tak widocznym, że bardzo niewiele dusz, niezależnie od tego jaką mają wiarę we Mnie, Stwórcę wszystkiego co jest, nie będzie w stanie odczuć ducha zła, który rozprzestrzenia się jak śmiertelny wirus.

Wiele wojen, w tym walki wewnątrz rządów wszystkich narodów wybuchną w tym samym czasie. Gdy Moje Ręce już obniżyły się z łagodnymi karami, wiedzcie, że zmiażdżę tych, którzy ranią Moje dzieci. Nastąpi to wówczas, gdy walka o dusze będzie narastać i rozszerzać się na wiele sposobów.

Kłamstwa o stanie waszych gospodarek, którymi jesteście karmieni, mają na celu was oszukać i pozbawić tego, co posiadacie. Módlcie się, módlcie się, módlcie się, bym powstrzymał tych, którzy rządzą waszymi walutami, aby nie zabrali wam wszystkiego, co macie. Wiedzcie, że gdy Moja Prawa Ręka ześle kary na nikczemnych, to Moja Lewa Ręka podniesie was i weźmie pod Moją Ochronę i zaspokoję wasze potrzeby.

Zmiany przepowiedziane w Mojej Świętej Księdze są obecnie przedstawiane światu. Walki się rozszaleją, życia będą tracone, kraje  ucierpią poprzez zawirowania ekologiczne, plony będą stracone, a wielu z was będzie prześladowanych przez swoje rządy. Najgorszą będzie bitwa duchowa, w której każde działanie będzie się sprowadzało do tego, abyście obrócili się przeciwko Mnie.

Wasz Ojciec

Bóg Najwyższy

 

strony:   67,   66,   65,   64,   63,   62,   61,   60,   59,   58,   57,   56,   55,   54,   53,   52,   51,   50,   49,   48,   47,   46,   45,   44,   43,   42,   41,   40,   39,   38,   37,   36,   35,   34,   33,   32,   31,   30,   29,   28,   27,   26,   25,   24,   23,   22,   21,   20,   19,   18,   17,   16,   15,   14,   13,   12,   11,   10,   9,   8,   7,   6,   5,   4,   3,   2,   1   index

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Objawienia Maryjne objawienia fatimskie orędzia Maryjne objawienia w medjugorie Jezusa Jezus Chrystus objawienia w garabandal objawienia Maryi orędzia Maryi pielgrzymka pielgrzymki Matka Boska fatimie fatimska III tajemnica fatimska Jan Paweł II Apokalipsa św. Jana objawienie św. Jana Pismo Święte Chrystus Bóg Ojciec Biblia Pismo Święte religia III wojna światowa orędzia prywatne Jezus la salette garabandal Ojciec Pio objawienia ostrzeżenie ostrzeżenia ostrzeżeniem kościół katolicki, kościołem, kościoła, chrześcijański, chrześcijanie, chrześcijańskie, katolicy, katolicki, katolickie, katolikami lourdes  św. Faustyna Faustynie guadalupe fajemnice fatimskie ostrzezenie.za.pl oredzia.republika.pl ostrzezenie.strefa.pl