OSTRZEŻENIE

strona poświęcona proroctwom zbliżających się czasów ostatecznych

powrót na:

strona główna

STRONA 45

strony:

strony:   67,   66,   65,   64,   63,   62,   61,   60,   59,   58,   57,   56,   55,   54,   53,   52,   51,   50,   49,   48,   47,   46,   45,   44,   43,   42,   41,   40,   39,   38,   37,   36,   35,   34,   33,   32,   31,   30,   29,   28,   27,   26,   25,   24,   23,   22,   21,   20,   19,   18,   17,   16,   15,   14,   13,   12,   11,   10,   9,   8,   7,   6,   5,   4,   3,   2,   1   index

Tekst objawień:

 

Wasze życie jest niczym więcej, jak tylko ulotną chwilą w całym waszym życiu. Jesteście na wygnaniu

orędzie nr 901 z serii Ostrzeżenie 

03.09.2013, godz. 16:45

Moja szczerze umiłowana córko, Moim największym pragnieniem jest Wezwać ludźmi z całego świata, którzy wykreślili Mnie ze swojego życia, aby do Mnie wrócili. Wiele dusz kierując się myślą, że Bóg w rzeczywistości nie Istnieje, postanowiło zapomnieć o Mnie, ich ukochanym Jezusie. Niepokoję się o tych biednych, zdezorientowanych ludzi, bo ich szczerze kocham i tęsknię za ich obecnością.

Jeśli oddaliliście się od Mnie i trudno wam pogodzić otaczający was nowoczesny, pędzący świat z prostą wiarą we Mnie, Jezusa Chrystusa, to pozwólcie Mi pomóc wam, żebyście zrozumieli. Jesteście oddzieleni ode Mnie z powodu grzechu. Gdy grzech poraża wasze dusze, zstępuje na nie ciemność, a to sprawia, że trudno wam przyjąć Światło Boga. Kiedy tak się dzieje, wasze serca stają się zatwardziałe. I wtedy angażuje się wasz intelekt i zaczynacie błędnie wierzyć, że Bóg nie Istnieje, ponieważ logika podpowiada, że On nie może Istnieć.

Wasze życie jest niczym więcej, jak tylko ulotną chwilą w całym waszym życiu. Jesteście na wygnaniu. Prawda czeka w przyszłości, kiedy w końcu wrócicie do domu, do Boga w swojej prawdziwej naturze. Rozumiem, jak trudno jest człowiekowi pozostać blisko Mnie, gdy na Ziemi narażeni jesteście na tak wiele rozproszeń, pokus, i ciemności.

Kiedy spostrzegacie, że nie potraficie odczuwać Mojej obecności lub Mojej Miłości, chcę, żebyście odmawiali tę Modlitwę Krucjaty (119) O odczuwanie Miłości Jezusa

Jezu, pomóż Mi, gdyż jestem tak bardzo zdezorientowany.

Moje serce nie otwiera się na Ciebie.

Moje oczy Cię nie widzą.

Mój umysł blokuje się na Ciebie.

Moje usta nie potrafią wypowiedzieć słów, aby Cię pocieszyć.

Moja dusza jest pogrążona w ciemności.

Proszę, miej litość nade mną, biednym grzesznikiem.

Jestem bezradny bez Twojej Obecności.

Napełnij mnie swoimi Łaskami, abym miał odwagę

dotrzeć do Ciebie, by błagać o Twoje Miłosierdzie.

Pomóż mi, zagubionemu uczniowi, który Cię kocha, ale już nie odczuwa poruszenia miłości w swoim sercu, by zobaczył i przyjął Prawdę. Amen.

Nie łatwo jest być w jedności ze Mną. Musicie wytrwać, dopóki nie poczujecie Mojej Obecności w swoich duszach. Zawołajcie Mnie, a przybiegnę i obejmę waszą słabą, biedną duszę i wezmę was, by was poprowadzić i doprowadzić do zbawienia wiecznego. Nie ważne, co zrobiliście, nigdy nie wolno się wam bać Mnie zawołać. Odpowiem każdemu grzesznikowi, bez względu na to kim jest. Nikt z was nie jest bez plamy grzechu. Czekam na wasze wezwanie.

Wasz Jezus

 

Czyż nie wiecie, że całe pokolenie młodych ludzi zostało w tym czasie ode Mnie odsunięte

orędzie nr 900 z serii Ostrzeżenie 

02.09.2013, godz. 18:45

Moja szczerze umiłowana córko, gdy narasta gniew przeciw tym Moim Proroctwom, dawanym światu, aby przygotować was wszystkich na Moje Powtórne Przyjście, wiedzcie to: Ta Misja ma jeden cel. Uratowanie wszystkich dusz - każdego, kto żyje w dzisiejszym świecie. Nie ma znaczenia, jak ostra krytyka jest wymierzona przeciwko tobie, Moja córko, ponieważ nieugięcie będę posuwał się naprzód, dopóki Moje zadanie nie zostanie wykonane. Żaden człowiek nie powstrzyma Mnie od ratowania dusz, gdyż rozdepczę tych, którzy odważą się stanąć na Mojej Drodze, abym mógł uratować te dusze, które wypadły z Moich Łask.

Czyż nie wiecie, że z powodu pogaństwa, które ogarnia Ziemię i słabości wiary wśród wierzących, całe pokolenie młodych ludzi zostało w tym czasie odsunięte ode Mnie? Moja Misja koncentruje się na tych młodych, cierpiących duszach, które w większości przypadków były pozbawione jakiejkolwiek wiedzy o Mnie, Jezusie Chrystusie. Ponieważ jest ich tak wielu w każdym narodzie, muszę do nich dotrzeć na wszelki możliwy sposób, aby przyciągnąć ich uwagę.

Pamiętajcie, ci chrześcijanie wśród was, którzy są karmieni Słowem Bożym od czasu, gdy były małymi dziećmi są błogosławieni. W związku z tym macie obowiązek modlić się za to stracone pokolenie. Bardzo was proszę, módlcie się za te młode dusze tą Modlitwą Krucjaty:

Modlitwa Krucjaty (118) Za stracone pokolenie młodych dusz

Drogi Jezu, wzywam Twojego Miłosierdzia dla straconego pokolenia młodych dusz.

Tych, którzy Cię nie znają, okryj Darem widzenia.

Tych, którzy Cię znają, ale Cię ignorują, przyciągnij ich z powrotem do Twojego Miłosierdzia.

Proszę, daj im szybko dowód Twojego Istnienia i poprowadź ich do tych, którzy mogą im pomóc i zaprowadzić ich do Prawdy.

Napełnij ich umysły i dusze tęsknotą za Tobą.

Pomóż im rozpoznać pustkę, którą mają w sobie, gdyż nie odczuwają Twojej Obecności. Proszę Cię, drogi Panie, nie opuszczaj ich i w swoim Miłosierdziu udziel im Życia Wiecznego. Amen.

Jak bardzo tęsknię, aby dotrzeć do tych młodych dzieci i objąć ich Moimi Najświętszymi Ramionami, abym mógł wyszeptać do ich uszu słowa pocieszenia i dać im pokój duszy. Oni należą do Mnie i bez nich w Nowym Raju zabrakłoby tych, za którymi tęsknię najbardziej. Pomóżcie Mi ich uratować.

Wasz Jezus

 

Czy wy, którzy drwicie teraz ze Mnie, ponieważ odrzucacie Moje Orędzia, naprawdę wierzycie, że podzieliłbym Mój Kościół

orędzie nr 899 z serii Ostrzeżenie 

1.09.2013, godz. 17:05

Moja szczerze umiłowana córko, w końcu ofiarowałaś Mi dziękczynienie za tę bardzo trudną misję. Wiem, jak wiele bólu sprawia ci głoszenie Słowa Bożego, gdyż wywołuje to wiele gniewu wśród tych, którzy uważają się za elitę.

Moja córko, wiedz, że chociaż udzielam ci łask, zawsze będziesz chodzić sama i skończysz na pustyni, tak, jak prorocy przed tobą. Poślę ci pewną pomoc, choć zawsze będziesz odosobniona. Ale Ja zawsze będę przy Tobie, gdy wilki będą na ciebie polować.

Powiedz to tym, spośród was, którzy nazywają siebie Moimi prawdziwymi uczniami, kapłanami i wyświęconymi sługami: Zawsze usłyszę głosy maluczkich, słabych i pokornych oraz czystego serca. Nawet, jeśli są przerażeni Moimi Orędziami, zawsze będę obdarzał łaskami tych, którzy naprawdę Mnie kochają. Kim są ci, o których teraz mówię? To ci, którzy nigdy nie zapomnieli, o czym im powiedziałem. Nieście Mój Krzyż, idźcie za Mną, ale bądźcie gotowi, bo będziecie cierpieć Mój Ból, gdy będziecie ogłaszać Słowo Boże bez złośliwości. Nie istotne, że sądzicie, iż obecny świat jest już bardzo cywilizowany, was również znienawidzą, kiedy powstaniecie na przekór tym, którzy Mnie nienawidzą. Gdy Mnie nienawidzą, was będą krzyżować.

Wysłuchuję cichych. Błogosławię tym, którzy przestrzegają Moich jasnych poleceń kierowanych do was, abyście się wzajemnie miłowali, bez względu na to, jak was dręczą. Nie wolno wam, którzy odrzucacie Mnie w tych Orędziach z powodu swoich wątpliwości, szerzyć nienawiści wobec kogokolwiek w Moje Imię. Ja, Jezus Chrystus, mówię wam teraz, że diabeł przyszedł, by dokonać tego ostatecznego uderzenia we wszystkie dzieci Boże. Ci z was, którzy nie chcą Mnie słuchać, ulegną czarowi jego gorliwych sług.

Czyż nie wiecie, że Mój Kościół będzie atakowany przez szatana i że zostało to przepowiedziane? Moi wrogowie będą chodzili między wami, jednak wy nie uwierzycie, że Ja na to pozwalam. Wiedzcie, że w Bitwie Armagedonu biorą udział dwie strony. Ci, którzy wierzą w Boga i postępują zgodnie ze Słowem Bożym oraz zły duch, jego armia i wszyscy, których on zwodzi. Szatan zwiedzie wielu w Moim Kościele i tylko ci, którzy zachowają czujność i którzy będą uważali na błędy doktrynalne, będą w stanie przetrzymać to zwodzenie. Zwodzenie jest najpotężniejszym narzędziem stosowanym przez oszusta. On zwodzi udając, że głosi Prawdę.

Wzywam te biedne dusze, które Mnie miłują i które pozostają wierne Mojemu Kościołowi na ziemi, aby słuchały. Musicie pozostać wierni Mojemu Kościołowi i być posłuszni wtedy, gdy wasi przełożeni pozostają wierni temu, co dałem światu, poprzez Moją Śmierć na Krzyżu. Czas wyboru jest bliski. Obrzydliwość jeszcze nie nastąpiła, ale gdy zobaczycie błędy, które przeczą Mojemu Nauczaniu i Mojemu Darowi Sakramentów, odejdźcie. Ten dzień jest bliski. Musicie zatem zebrać się i nadal przestrzegać Reguł Mojego Kościoła, ponieważ zostały ustanowione dla was przez Piotra.

Czy wy, którzy drwicie teraz ze Mnie, ponieważ odrzucacie Moje Orędzia, naprawdę wierzycie, że podzieliłbym Mój Kościół i prosiłbym was o wyparcie się Mojego Nauczania? Wstrzymajcie się z odrzuceniem Mojego proroka do dnia, w którym zostaniecie poproszeni o złożenie przysięgi na wierność kłamstwom w Imię Mojego Świętego Kościoła na ziemi. Tylko dlatego, że Moja Miłość do was jest tak silna, nie odrzucam was i nie pozwalam na pożarcie was przez demony.

Wasz Jezus

 

Wybrałem dwunastu prostych ludzi, niewykształconych i nieznających Pisma Świętego, którzy byli biednymi rybakami

orędzie nr 898 z serii Ostrzeżenie 

01.09.2013, 11:08

Moja szczerze umiłowana córko, kiedy chodziłem po Ziemi i wchodziłem do Świątyń Boga, aby ujawnić Prawdę, początkowo byłem traktowany z cierpliwością. Wielu kapłanów było zdumionych tym, co wiedziałem i Mną, skromnym Synem cieśli. Słuchali zatem z uwagą, gdy na podstawie tego, co zostało przedstawione w Księdze Mojego Ojca, udzielałem więcej wyjaśnień o tym, czego się od nich oczekuje.

Od dwunastego roku życia wiedziałem, jaka jest Moja Misja i zacząłem powoli, nie ujawniając zbyt wiele, zanim nie nadszedł odpowiedni czas. Wiedziałem, że muszę przygotować świat na Przyjście Mesjasza. Wiedziałem też, że w krótkim okresie czasu Kościół Mojego Ojca na Ziemi odrzuci Mnie i stwierdzi, że jestem oszustem. 

Wybrałem dwunastu prostych ludzi, niewykształconych i nieznających Pisma Świętego, którzy byli biednymi rybakami. Czemu tak zrobiłem? Wiedziałem, że wiedza jaką im przekażę, zostanie przyjęta w niezmienionej postaci. Nie będą zatem bez żadnej wcześniejszej wiedzy o Piśmie Świętym porównywać Mojego Nauczania z Pismem Świętym i nie będą starali się szukać błędu, uważnie je badając. To bowiem mogłoby spowodować, że wielu z nich nie miałoby odwagi głosić Prawdy. Ci na wysokich stanowiskach w Kościele drwili z nich, twierdząc, że ludzie niewykształceni nie są godni, aby być wybranymi przez Boga i aby głosić Jego Święte Słowo zamiast nich. Przy ich wykształceniu w dziedzinie duchowości i przy ich pozycji w Kościele Bożym, było to dla nich oczywiste, że Bóg wybrałby tylko swój Kościół do przepowiadania Dobrej Nowiny. Nie zrozumieli, że Bóg wybiera skromnych i nieuczonych właśnie dlatego, że oni nie dyskutują. Nie kwestionują i nie boją się odrzucenia, bo nie wydaje im się, że wiedzą lepiej. Pamiętajcie, Bóg nie wybiera tych, którzy się wywyższają ponad innych. Tak być nie może.

Dlatego ty, Moja córko, jesteś znienawidzona w Moim Kościele na Ziemi. Dlatego rozszarpują Moje Orędzia i wyśmiewają je. Dlatego też ciebie wyśmiewają, bo nie są godni, aby rozpowszechniać Moje Święte Słowo. Jak bardzo oni Mnie zasmucają. Nienawiść, z którą się spotkasz, głównie będzie pochodziła z Kościoła katolickiego. Oni nigdy nie zaakceptują faktu, że może zostać posłany prorok, który nie ma wiedzy o Najświętszej Biblii czy Moim Nauczaniu. Powiedzą, że rozpowszechniasz herezję. Powiedzą to dlatego, gdyż odeszli tak daleko od Mojego Nauczania, że zaczęli wierzyć we własne kłamstwa. Wiedzcie, że Mój prorok na czasy ostateczne został wysłany, a nie wybrany, gdyż tak być nie może, ponieważ ta Ostatnia Misja została stworzona przez Mojego Ojca, który wysyła tylko Swoich.

Ostrzegam was, którzy drwicie ze Mnie poprzez poniżanie tych Orędzi - Mojego Świętego Słowa, musicie przyjść do Mnie natychmiast i uczestniczyć codziennie w Świętej Adoracji, dopóki nie usłyszycie Mojego Głosu. Dopiero wtedy będę mógł was przyjąć i pokazać czego od was oczekuję w tym kluczowym momencie waszej służby Bogu.

Wasz Jezus

 

Wielu z was, którzy mówią, że Mi służą, są niegodni tego, aby powstać i oświadczyć, że są sługami Bożymi

orędzie nr 897 z serii Ostrzeżenie 

31.08.2013, godz. 21:45

Moja szczerze umiłowana córko, jakiś czas temu powiedziałem wam wszystkim, abyście sadzili nasiona, aby nakarmić siebie i wasze rodziny podczas prześladowań. Mówię to nie bez powodu. Musicie posadzić choćby kilka nasion - czystych nasion, które nie zostały zmodyfikowane przez ingerencję człowieka. Rozmnożę wtedy owoce, które one wydadzą i wszyscy będą mieli co jeść, gdy świat doświadczy wielkiego głodu. Te dni nie są odległe i nadejdą z wielu przyczyn.

Uprawy zostaną skażone poprzez działania chciwych rolników. Plony tych upraw nie będą zdatne do jedzenia. Gdy wybuchnie wojna niewielu ludzi będzie w stanie uprawiać ziemię. Wtedy będzie ogień, który zaleje cztery krańce ziemi i wszystko stanie się jałowe. Te straszliwe próby będą spowodowane rozprzestrzenianiem się zła, ale wiele osób przeżyje, jeśli Mi zaufa. Musicie się teraz tak przygotować, jakby zbliżała się wojna, a jedzenie było reglamentowane. Przechowujcie dużo wody, gdyż wszystko, co będziecie przechowywali, zostanie przeze Mnie rozmnożone.

Proszę nie wierzcie w to, że proszę was, abyście opuścili swoje domy, gdyż to nie jest konieczne. Wszystko czego potrzeba, to niewielkie przygotowanie polegające na ofiarowaniu sobie wzajemnej pomocy. Moja Drogocenna Krew okryje wszystkich, którzy wierzą w Moje Ostrzeżenie dla ludzkości, gdyż podczas otwarcia Trzeciej Pieczęci rozpocznie się czas wojny.

Tak wielu ignoruje Słowo Boże, które jest zawarte w Księdze Apokalipsy. Tak wielu przywódców i wyświęconych sług w Moich kościołach nie reaguje na Mojego proroka, tak samo, jak było przed potopem.

Apeluję teraz do Moich wyświęconych sług. Komu wierzycie? Mnie, waszemu Jezusowi czy chaotycznej gadaninie tych, którzy uważają się za ekspertów w dziedzinie teologii, ale nie znają Prawdy? Obudźcie się. Pieczęcie zostały otwarte. Waszym obowiązkiem jest pomóc Mi zbawić dusze, ale nie pozostajecie czujni na głos Mojego Wołania. Powiedziałem wam, że przyjdę, jak złodziej w nocy. Kiedy nadejdzie ten dzień, będzie za późno dla dusz, które nie zostały przygotowane.

Czas na trąby, by ujawniły swoje wyroki przyjdzie szybko, jak tylko zostaną odsłonięte Pieczęcie. Co wtedy? Czy na tym etapie obudzicie się i pójdziecie za Mną czy utracicie dla Mnie więcej dusz, gdy nadal będziecie się wahać, wyczekując, żeby inni poszli, jako pierwsi?

 Muszę przypomnieć wam, że wasza rola, to ratowanie dusz. Oczekuje się od was, że będziecie to robić przez całe swoje życie w Mojej służbie, a nie schlebiać dumie i ego tych, którzy starają się wypaczyć Moje Nauczanie. Wielu z was w Moich kościołach nie rozumie znaczenia Mojego Nowego Raju i nie przypomina dzieciom Boga o Mojej Obietnicy. Musicie przypominać im o Prawdzie – o czasie przed dniem ostatecznym.

Tak wielu z was, choć miłych, dobrych, kochających i szczerze zaangażowanych w Mój Kościół na Ziemi, zapomina o Moim Powtórnym Przyjściu. Jak myślicie, co to jest i czego się nauczyliście? Ilu jeszcze proroków musiałoby was przekonywać, że ten czas już prawie nadszedł?

Kiedy słyszeliście, że Bóg nie wysyła swoich proroków, aby pomóc przygotować swoje dzieci w walce przeciw niegodziwości, która atakuje ludzką duszę. I co daje wam prawo przypuszczać, że Księga Apokalipsy zawiera kłamstwa? Zaprzeczacie dużej części jej treści i nie rozmawiacie o tym. Dlaczego? Czyż nie wiecie, że to oznacza, iż zaprzeczacie Słowu Bożemu?

Moja Cierpliwość jest wystawiana na próbę. Mój Gniew jest wielki. Wasza uparta odmowa przyjęcia Mojego Daru Interwencji, aby was przygotować, obraża Mnie. Poprzez prześladowanie tych wyświęconych sług, którzy rozpoznają Mnie w tych Orędziach, odmawiacie innym Daru Zbawienia. Jesteście ślepi, a wasza nieznajomość Mojego Nauczania i Słowa Bożego, które jest zawarte w Świętej Księdze Mojego Ojca - Biblii –jest zdumiewająca. Mówicie, że Mi służycie, ale Mnie nie znacie i dlatego nie widzicie.

Gdy wasza wiara jest słaba, nie potraficie otworzyć dla Mnie swojego serca. Gdybyście otworzyli swoje serce dla Mnie, usłyszelibyście Mnie wyraźnie, gdyż bylibyście pełni Ducha Świętego. Niestety, wielu z was, którzy mówią, że Mi służą, są niegodni, aby powstać i oświadczyć, że są sługami Bożymi. Przynosicie mi wstyd i hańbicie Moje Imię, gdy publicznie upokarzacie swoje owce w Moje Imię. Łamiecie każdy nakaz Boga, kiedy potępicie tych, którzy podążają za tymi Orędziami, gdyż nie dano wam władzy, aby to czynić. Wasza miłość własna wypiera waszą miłość do Mnie, Jezusa Chrystusa i przez to nie jesteście już godni, aby Mi służyć. Jesteście zbyt pyszni, by stanąć przed Moim Tronem.

Wasz Zbawiciel

Jezus Chrystus

 

Wszędzie zapanuje wielka radość. Będzie ona trwała 100 dni

orędzie nr 896 z serii Ostrzeżenie 

30.08.2013, godz. 20:24

Moja szczerze umiłowana córko, upewnij się, że każdy naród słucha Moich Proroctw, aby mogli oni przygotować się do wspaniałej, odnowionej Ziemi - Nowego Raju. Każde dziecko Boże ma prawo do swojego dziedzictwa i tak samo jakby się przygotowywali do wielkiego przyjęcia weselnego, muszą zacząć planowanie tego Wielkiego Dnia.

Wzywam żydów, muzułmanów i chrześcijan, a także wszystkich z innych wyznań, aby Mnie teraz słuchali. Każdego z was dotknie nieprawość antychrysta. Ale, jeśli się teraz przygotujecie, biorąc pieczęć Boga Żywego i trzymając ją w swoich domach, staniecie się odporni na cierpienie, które on wyrządzi światu.

Kiedy zaznajomicie się ze Słowem Bożym, Prawdziwym Słowem, musicie zatrzymać się i posłuchać, ponieważ ono doprowadzi was do bram Nowego Nieba i Nowej Ziemi. Ten Nowy Raj czeka i będzie domem miliardów dusz, w tym tych, które czekają w stanie Czyśćca i w Niebie. Zjednoczę wszystkich tych, których serca są otwarte na Panowanie Boga i na odczucie Miłości Mojego Miłosierdzia.

Proszę, nie bójcie się tego Dnia, gdyż on przyniesie wam wielkie szczęście, pokój i radość. Moje Królestwo zaskoczy was, ze względu na swoje zdumiewające piękno. Wielu z was obawia się Moich Orędzi, ponieważ uważają, że Powtórne Przyjście oznacza śmierć - koniec. Ale byłoby to błędne założenie.

Ci z was, którzy bezwarunkowo przychodzą do Mnie z własnej woli z pokorą i miłością, nie doświadczą bólu śmierci fizycznej. Znajdą się natomiast w mgnieniu oka w nowej rzeczywistości. To was początkowo zaskoczy, ale gdy się rozejrzycie, szybko odnajdziecie swoich bliskich. Uratuję tak wiele dusz, że będziecie ze swoimi rodzinami, razem z tymi, którzy was kochają, a którzy już są ze Mną w Niebie i tymi, których uwolnię od płomieni Czyśćca.

Wszędzie zapanuje wielka radość. Będzie ona trwała 100 dni. Mój Nowy Raj będzie miał tylko jedną religię, Nowa Jerozolima, gdzie Ja będę codziennie uwielbiany. Wszystko będzie w jedności ze Świętą Wolą Mojego Ojca. Będzie dwanaście narodów, ale tylko jeden język, gdyż nie pozwolę na podział.

Wyznaczę przywódców i w żadnym narodzie nie będzie brakowało żywności, wody, domu czy życia. Nie będzie śmierci, ponieważ dam życie wieczne wszystkim, którzy się tam znajdą. Wszystkie narody będą pracowały razem, aby głosić Słowo Boże, a szczęście, które dzisiaj jest niemożliwe do osiągnięcia na Ziemi, będzie jednym z największych darów, jaki wam przedstawię. Będziecie się bardzo kochali i będziecie kochali Mnie, tak jak Ja was kocham.

Wielu z was spotka się z pokoleniami waszych rodzin z poprzednich wieków. Pokolenia będą kontynuowane, a więc będziecie widzieli waszych synów żeniących się i córki wychodzące za mąż i rodzące doskonałe dzieci Boże, a wszyscy z nich obdarzeni będą wielkimi Łaskami. Zostanie powołany Zwierzchnik Mojego Kościoła, a na imię będzie miał Piotr, gdyż obiecałem, że on utworzy Mój Kościół na Ziemi. Tak więc w Nowym Raju on będzie prowadził Mój Kościół.

O, gdybym tylko mógł wam pokazać, co was czeka, płakalibyście z radości i wywalczyli sobie drogę do Bram. Dlatego proszę was wszystkich, ignorujcie próby powstrzymania was od dążenia do życia wiecznego. Ignorujcie tych, którzy mówią wam, że Ja nie Istnieję. Nie dawajcie wiary tym, którzy wykorzystują Moje Święte Słowo, aby przekonywać was, że to nie Ja mówię do was przez te Orędzia.

Musicie walczyć o to, żebyście wszyscy otrzymali chwalebne dziedzictwo, gdyż żaden człowiek nie ma prawa odmawiać innym tego wielkiego dziedzictwa, które należy do każdego jednego, nie ważne jak sczerniałe mogą być ich dusze. Ja daję wam narzędzia, aby zewsząd przyprowadzić Mi dusze, abyśmy razem mogli zniszczyć dzieło szatana i pośpieszyć do Nowego Świata.

Mój pokój niech będzie z wami.

Wasz Jezus

 

Musicie modlić się za ich dusze, ponieważ je im sprzedali

orędzie nr 895 z serii Ostrzeżenie 

29.08.2013, godz. 23:53

Moja szczerze umiłowana córko, wy, którzy pilnie modlicie się Moimi Modlitwami Krucjaty, wiedzcie, że przynosicie światu uwolnienie z sideł diabła.

Stary wąż upada i błądzi tracąc dużo mocy, kiedy codziennie staracie się odmawiać Moje Modlitwy Krucjaty. I choć czasy wielkich prób nadal trwają, wasze modlitwy przeszkodzą w wielu planach tworzonych przez siły masońskie na świecie, które zostały utworzone by siać zamęt, aby panować nad słabymi i wrażliwymi. Zaledwie jedna Modlitwa Krucjaty, odmówiona z serca, wystarczy Mi, abym zniszczyć potęgę zuchwałych przywódców politycznych pozbawionych sumienia.

Egoizm jest przekleństwem, a odpowiedzialność za ludzkość zdolnością do życia w harmonii i pokoju. Obsesja związana z osobistymi ambicjami nie wnosi niczego poza podziałem, gdy człowiek dąży do dominacji nad tymi, których, według swojego mniemania, potrzebuje by wiele zyskać.

Wy, którzy ślepo wypełniacie rozkazy tych, którzy są przy władzy, i prowadzą was do popełniania czynów, obrzydliwych w oczach Boga, mimo iż jesteście tego świadomi, to i wy także będziecie tak samo winni, tak jak ci, którzy kuszą was do dokonywania takiej niegodziwości. Mężczyźni i kobiety, którzy uzyskali władzę przy pomocy korupcji i innych środków będą musieli wiele zrobić, jeśli zechcą cieszyć się Moim Chwalebnym Królestwem.

Powalę egoistów i dumnych spośród was. Rzucę was na ziemię, dopóki nie staniecie się tak pokorni, jak ci, których depczecie.

Wykluczę serca tych zatwardziałych i upartych dusz, które nie dbają o potrzeby innych, ale o własne. Będą się uczyli, że jeżeli nie potrafią kochać, to nie dostąpią miłości. Zamiast miłości, szukają tylko ubóstwienia. Te biedne dusze, które zostały wywyższone przed wami w świecie pod każdą postacią, są ofiarami szatana. Zamiast przyklaskiwać ich samochwalstwu i akceptować ich nienasyconą potrzebę publicznej adoracji, musicie modlić się za ich dusze, bo wielu swoje dusze sprzedało.

Wiele dusz na wpływowych stanowiskach w świecie polityki, muzyki, mediów, branży rozrywkowej i tych z wielkiej finansjery oddziałuje na innych i powinny one znaleźć się w waszych sercach, gdyż wielu z nich stało się niewolnikami siebie samych i swoich potrzeb, polegających na zaspokojeniu wyłącznie własnych żądz i pragnień. One zarażają niewinnych ludzi, którzy ich naśladują i kopiują ich style życia, przez co oddzielają się od Boga.

Ja, Jezus, potępiam świat fałszywych bożków stworzonych przez tych, którzy nie pragną niczego innego poza władzą, bogactwem oraz możliwością wpływania na innych.

Rozprzestrzenianie się ateizmu zostało spowodowane przez pyszniącego się swoimi zdolnościami. Zostało ono spowodowane przez ludzkie przekonanie, że człowiek śmiertelny z powodu Daru ludzkiej inteligencji, posiadł wszystkie odpowiedzi na pytania dotyczące prawdziwego znaczenia życia na Ziemi.

Młode dusze zostały dla Mnie utracone, ponieważ ubóstwiają fałszywych bożków pod postacią ziemskich dóbr, mody, muzyki i świata rozrywki. Nie znaczy to, że nie mają się cieszyć życiem - gdyż to daje Mi szczęście - ale smuci Mnie ich brak miłości do Mnie i dla swoich ciał. Urodzili się czyści i doskonali. Ich ciała są Darem z Nieba. Oni bezczeszczą swoje ciała i nie mają wstydu w wykonywaniu obscenicznych aktów, by przyciągnąć do siebie niewinne dusze. Wielu z tych, którzy mają tak wielką władzę sprzedało swoje dusze za dary inspirowane przez diabła. Jedynym powodem, dla którego otrzymali te dary, było zapewnienie światu przyjemności, dzięki talentowi danemu im przez Boga. Ale szatan skusił wielu i obiecał im w zamian za ich dusze, wspaniałe życie pełne blasku, bogactwa, uwielbienia, sławy i przyjemności. Otrzymawszy te dary, wykorzystywali je, by zarazić inne dusze. I tak to trwa, aż miliony innych dusz staną się niewolnikami szatana. Wiele dusz, które idą za fałszywymi bożkami jest wciąganych w nałóg narkomanii. Nie mają oni żadnego wstydu, skromności, ani prawdziwej miłości wzajemnej, ponieważ każdy stara się współzawodniczyć w zdobywaniu dla siebie największej uwagi. 

Tak dużo czasu poświęcają walce o swoją chwałę, co jest spowodowane przez obsesyjną miłość własną, przy czym Bóg nie odgrywa w ich życiu żadnej roli. Wielu z nich otwarcie odrzuca Boga poprzez profanację Świętego Krzyża - tak mało mają wstydu. Wiedzcie, że cierpieliby oni straszny los, gdybym nie zainterweniował. Są oni tylko jedną z grup zagubionych dusz, które zbiorę, a następnie zapewnię im Dar zbawienia dzięki waszym modlitwom, Moi umiłowani wyznawcy. Zabiorę je dzięki tej szczególnej modlitwie do Mojego Schronienia.

Modlitwa Krucjaty (117) Za tych, którzy sprzedali swoje dusze

Najdroższy Jezu, poświęcam dusze (wymień te dusze) oraz wszystkich tych, którzy wymienili swoje dusze za cenę sławy.

Uwolnij je od ich skażenia. Odwróć je od zagrożenia ze strony Iluminatów, którzy ich pożerają.

Daj im odwagę, aby bez strachu wyszły z tej niegodziwej niewoli. Weź je w swoje Miłosierne Ramiona i uzdrów je z powrotem do Stanu Łaski, aby były godne stanąć przed Tobą.

Poprzez Twoją Boskość, pomóż mi przez tę modlitwę za dusze przejęte przez szatana, odciągnąć je od masonerii. Uwolnij je z kajdan, które ich pętają i sprowadzą na nie straszne tortury w komorach piekła.

Pomóż im, poprzez cierpienia wybranych dusz, poprzez moje modlitwy i poprzez Twoje Miłosierdzie, zająć miejsce w pierwszym szeregu w gotowości do wejścia przez Bramy Nowej Ery Pokoju - Nowego Raju. Błagam Cię, abyś uwolnił je z niewoli. Amen.

Wasz Jezus

 

Matka Zbawienia: W dniu ostatecznym, kiedy wstanie świt, głośny dźwięk trąby będzie słyszany na całym świecie

orędzie nr 894 z serii Ostrzeżenie 

28.08.2013, godz. 20:00

Moje dzieci, pozwólcie mi objąć was, gdy nadal znosicie zniewagi wobec Mojego Syna, jakich jesteście świadkami.

Kiedy słuchacie tych Świętych Orędzi i uczycie się je rozumieć, wówczas wielu z was będzie szło naprzód z wielką odwagą, aby ostrzegać świat nadchodzącymi czasami, aby Bóg mógł przygotować swoje dzieci do Nowego Raju.

Musicie zrozumieć, że będziecie nienawidzeni za pracę dla mojego Syna. Wielu nie będzie was akceptowało i w związku z tym będziecie znosić ból i upokorzenie. Na każdym kroku napotkacie trudności, ponieważ idziecie śladami mojego Syna.

Nikomu z was będzie łatwo, dopóki ze spokojnym poddaniem się nie zaakceptujecie, że tego właśnie trzeba się spodziewać. Nawet ci, którzy idą za moim Synem, ale nie przyjmują tych Orędzi, będą walczyli i prześladowali was w Jego Imię. Nie widzą, że zachowując się z taką nienawiścią, obrażają mojego Syna.

Musicie przyjąć fakt, że kiedy mój Syn da się poznać, Jego Słowa zostaną zaatakowane i spowodują wielki podział. Kiedy zrozumiecie dlaczego doświadczacie takich ataków i dlaczego jesteście karani za przemawianie do świata w Jego Imię, zobaczycie, że ta Praca stanie się łatwiejsza.

Niestety, to prześladowanie będzie trwało aż do Dnia Jego Powtórnego Przyjścia. Proszę, przez wzgląd na Niego, przyjmijcie te próby z miłości do Niego, a oddacie wielką chwałę Bogu z powodu tego cierpienia. Ani odrobina tego cierpienia nie zostanie zmarnowana, ponieważ kiedy jest ono przyjmowane z miłości do Jezusa, pokonuje złego ducha osłabiając jego plan zniszczenia ludzkości.

Wybaczcie tym biednym duszom, które walczą przeciwko tej Misji. Ignorujcie okrucieństwa, które musicie znosić w Imię mojego Syna. Zaakceptujcie fakt, że gdy was nienawidzą z powodu waszej miłości do mojego Syna, to znaczy, że jesteście przez Boga bardzo uprzywilejowani.

Wybaczcie tym wyświęconym sługom, którzy uniemożliwiają wam mówienie o Księdze Prawdy. Oni nie rozumieją wielkości planu Bożego, który ma przygotować ludzkość na Nowy Początek, gdyż sami nie są przygotowani. Wielu z nich robi to, co robi, tylko z miłości do mojego Syna. Nie robią tego ze złej woli. Oni po prostu nie widzą, bo nie potrafią widzieć.

Módlcie się, módlcie się, módlcie się, abym ja, wasza Matka, dała wam Moc, by pomóc wam przetrwać tę wędrówkę nie poddając się, aż do ostatniego dnia, który jest blisko. W tym Dniu, kiedy wstanie świt, głośny dźwięk trąby będzie słyszany na całym świecie. Zabrzmi tak, jak możecie się jego spodziewać, po czym nastąpi śpiew chóru aniołów. Będzie on słyszalny w każdym kraju, mieście, miasteczku, wsi - wszędzie. Następnie ty, moje dziecko, jako siódmy anioł, ogłosisz, że przyszedł mój Syn. Niebo zamieni kolor na złoty, a wkrótce potem, każdy mężczyzna, kobieta i dziecko - każdy grzesznik zobaczy Cud. Mój Syn da się poznać na obłoku, tak jak odchodził. A wtedy zstąpi z Nieba Nowe Jeruzalem - Nowy Początek dla wszystkich, którzy przyjęli Miłosierdzie Boga.

Wasza ukochana Matka

Matka Zbawienia

 

Za każdy nikczemny akt wojny i terroru Bóg wypędzi ich i uderzy w nich tak, że padną martwi

orędzie nr 893 z serii Ostrzeżenie  

27.08.2013, godz. 23:45

Moja szczerze umiłowana córko, świat będzie cierpiał straszliwe wojny, a nienawiść rozprzestrzeni się i udzieli się wielu narodom. Niepokój i podziały obejmą większość krajów i wówczas ludzie będą wiedzieli, że czasy się zmieniły ponad wszelkie pojęcie.

Ludzi owładnie głęboko przytłaczający lęk i będzie im trudno rozeznać komu można zaufać. W ten sposób szatan atakuje dzieci Boże, gdy nastawia jednych przeciw drugim. Tylko ci, którzy wierzą w prawdziwego Boga znajdą ukojenie, ponieważ wiedzą oni, że ich wiara i miłość do Mnie uczyni ich silnymi.

Musicie mocno się modlić, gdyż oszustwo, które zeszło na ziemię i jest przyczyną wielu wojen, zostanie ukazane jako to, czym rzeczywiście jest - próbą spowodowania głębokich podziałów i wywołania nienawiści, aby zdobyć władzę. Mój Ojciec ukarze oprawców, gdyż są oni powodem spustoszenia i bólu niewinnych. Mogą oni zabić i okaleczyć wielu, ale zostaną powaleni przez Mojego Ojca za swoje niegodziwości.

Ci, którzy sądzą, że mogą wywołać wojnę i oszukać świat nie otrzymają wiele czasu, aby przechwalać się swoimi nikczemnymi działaniami. Ich los jest przypieczętowany. Interwencje z Ręki Boga będą widoczne w każdej części świata. Za każdy nikczemny akt wojny i terroru Bóg wypędzi ich i uderzy w nich tak, że padną martwi.

Wojna wywołana ręką człowieka niszczy życie ciała fizycznego. Kara Mojego Ojca przekreśla życie duszy przez pozbawienie jej Daru Zbawienia.

Wasz Jezus

 

Faryzeusze ubiczowali i zamordowali wielu, zanim w końcu Mnie ukrzyżowali

orędzie nr 892 z serii Ostrzeżenie 

26.08.2013, godz. 20:20

Moja szczerze umiłowana córko, zanim zostałem ukrzyżowany, Moi wrogowie wymyślali wiele nienawistnych kłamstw o Mnie. Faryzeusze odbyli wiele spotkań, aby zdecydować, co ze Mną zrobić. Ani przez chwilę nie przyjmowali faktu, że zostałem posłany przez Boga, aby zbawić ludzkość. Jak bardzo Mnie nienawidzili. Jak bardzo krzyczeli i torturowali Moich uczniów, których pochwycili.

Faryzeusze ubiczowali i zamordowali wielu, zanim w końcu Mnie ukrzyżowali. Ich okrucieństwo i podłość były skierowane przeciwko nauczaniu Boga i Najświętszej Biblii. To ich nie powstrzymało, gdy Mnie ścigali. Głosili Słowo Boże, a zaraz potem przeciwstawiali się Bożemu Słowu - wszystko równocześnie. Oni nie tylko Mnie potępiali, ale również twierdzili, że Bóg nigdy nie wysłałby takiego Mesjasza. Patrzyli z góry na ubogich i skromnych ludzi oraz tych, których uważali za niedouczonych teologicznie. Ich nienawiść do Mnie przerażała wiele biednych dusz, które uczęszczały do świątyni. Ci, którzy pytali faryzeuszy, dlaczego Mnie potępiają, sami byli potępiani za to, że ośmielają się kwestionować przyczyny Mojego odrzucenia.

Wielu fałszywych proroków nauczało w tym czasie, gdy chodziłem po ziemi i uważano Mnie za szalonego, którego nie powinno się tolerować. Wielu z tych fałszywych proroków cytowało Księgę Rodzaju i stawiało absurdalne zarzuty, obrażające Boga, mimo to byli oni tolerowani i nie zwracano na nich zbytniej uwagi.

Choć widzieli cuda, które czyniłem, nadal nie mogli otworzyć oczu na Prawdę, gdyż nie chcieli widzieć. Ówcześni kapłani wielokrotnie przemawiali publicznie potępiając Mnie, jako syna szatana i ostrzegali, że wyłączą ze świątyni tych, których zobaczą ze Mną. Odrzucili Mnie, ponieważ nie mogli zaakceptować Mojego skromnego pochodzenia i dlatego, że nie byłem wykształcony według ich wysokich oczekiwań. W związku z tym stwierdzili, że nie mógłbym być Mesjaszem. Myśleli, że Mesjasz będzie pochodził z ich szeregów. I dlatego tak nienawidzili wszystkiego, co było związane ze Mną. Czuli się zagrożeni przez Moje Słowa, a które pomimo ich odrzucenia Mnie, dotykały ich w jakiś sposób, którego nie rozumieli.

Oni nie byli przygotowani na Moje Pierwsze Przyjście. Z pewnością dzisiaj nie są przygotowani na Moje Powtórne Przyjście. Ktokolwiek ośmiela się mówić, że jest prorokiem, wysłanym, by ostrzec dzieci Boże w związku z Powtórnym Przyjściem, będzie tolerowany, jeśli nie ujawnia Prawdy. Ale kiedy objawia się prawdziwy prorok, on lub ona, i mówi Słowo Boże, zostanie znienawidzony i publicznie potępiony. Kiedy widzicie stanowcze potępienie oparte na nieznajomości Moich Obietnic powtórnego powrotu i gdy nienawiść jest tak okrutna, że sprawcy łamią Słowo Boże, będziecie wówczas wiedzieli, że to Mnie oni nienawidzą. Tylko ja mogę wzbudzać taką nienawiść wśród grzeszników. Tylko Mój Głos wywołuje tak wielki sprzeciw.

Gdybym chodził po Ziemi obecnie, ukrzyżowali Mnie ponownie. Ci, którzy twierdzą, że Mnie kochają i którzy prowadzą Moich uczniów w Kościele chrześcijańskim, niestety, byliby pierwszymi, którzy wbiliby pierwszy gwóźdź w Moje Ciało.

Pamiętajcie, że żaden z was nie jest godny, aby postawić siebie przede Mnie. Nikt z was ma prawa do  publicznego potępienia Mojego Słowa, gdy Mnie nie znacie. Wy, którzy Mnie potępiacie, gdy staram się wypełnić Ostateczne Przymierze Mojego Ojca, nie macie wstydu. Wasza pycha budzi we Mnie obrzydzenie. Potępiacie własne dusze w Moich Oczach. Niczego się o Mnie nie nauczyliście. Nie wierzycie w Pismo Święte, ponieważ zaprzeczacie, że nastąpi Moje Powtórne Przyjście.

W dniu ostatecznym zostaniecie poproszeni o policzenie dusz, które przez was zostały dla Mnie utracone. W tym dniu, gdy będziecie wołali o Moje Miłosierdzie, nie będziecie w stanie spojrzeć Mi w Oczy.

Wasz Jezus

 

Bóg Ojciec: Bójcie się wy, którzy powstajecie i przeklinacie Mojego Syna

orędzie nr 891 z serii Ostrzeżenie 

25.08.2013, godz. 18:00

Moja najdroższa córko, Ja mam do przekazania światu wspaniały Dar z powodu tej Mojej Najświętszej Misji. Zamierzam uratować 200 milionów dusz bez wahania, niezależnie od tego, jak bardzo Mnie obrażają, a zrobię to w przyszłym tygodniu z powodu cierpienia związanego z tą Misją.

Dokonuję Mojego Aktu Interwencji ze względu na twoją prośbę, Moja córko i nadal będę udzielał wspaniałych Darów, gdy trwa ta Misja. Ci, którzy Mnie kochają z cierpliwością zniosą prześladowania, które ich spotkają i nadal będą je znosili, gdyż takie jest Moje Pragnienie.
Ci, którzy cię prześladują, Moje kochane maleństwo, z powodu nieprzerwanego głoszenia przez ciebie Świętego Słowa Mojego Syna, muszą wiedzieć o tym: Jeśli będziecie demonizować Mojego Syna, ukarzę was. Jeśli głosicie, że Jego Najświętsze Słowo jest od szatana, a potem mówicie, że jesteście dziećmi Bożymi, odrzucę was na pustynię. Nic nie przeszkodzi Mojemu prorokowi w ukończeniu tej Misji. Nic. Spróbujcie, a nie uda się wam, ponieważ będziecie toczyli wojnę, której nigdy nie wygracie. Moja Wszechmoc nie może być naruszona, zmanipulowana ani kwestionowana. Gdy rzucicie wyzwanie Mojej Boskiej Interwencji ratowania świata, odczujecie Mój Gniew. Zostaniecie zniszczeni. Bójcie się wy, którzy powstajecie i przeklinacie Mojego Syna. Wasza pycha i nieposłuszeństwo będą waszym upadkiem. Ostrzegałem przez dawnych proroków o konsekwencjach ignorowania Mojego Głosu.

Teraz idę dalej, aby zakończyć początek ostatecznego szturmu na ludzkość. Zezwoliłem, by nastąpiła ostateczna bitwa. Dałem złemu duchowi ostatnią możliwość opanowania tych, których on pociąga. Ja robię to po to, by dzięki Miłosierdziu Mojego Syna dusze przeciwstawiły się bestii. Oni zrobią to ze względu na swoją wierność Mojemu Synowi. Ci, którzy nie znają Mnie ani Mojego Syna, otrzymają tak wielkie Łaski, że przyjmą zbawienie. Całe zbawienie wynika z Mocy Mojego Miłosierdzia. Tylko uparte i zatwardziałe serca pozostaną wierne bestii. Wszystkich pozostałych przyciągnę do Mnie. Sprawię, że każda dusza otrzyma wszelkie szanse, by mogła się odkupić przed Moim Synem jeszcze przed dniem ostatecznym.

Ta Ostatnia Misja od początku powstała w niebie. Wszyscy aniołowie i święci działają w jedności, aby przyprowadzić wszystkie Moje dzieci z powrotem do Mnie, ich ukochanego Ojca. Teraz jest ostatnia wędrówka. Wszyscy, którzy chodzicie z Moim Synem pozostańcie blisko Niego w tym czasie. Tylko wtedy będziecie w stanie wytrzymać tę bolesną podróż, jeśli będziecie słuchali tego, co On wam powie. Nie dajcie się owładnąć przez tych, którzy dzień i noc będą pracowali, by zmusić was do odwrócenia się. Jeśli pozwolicie, aby tak się stało, bardzo trudno będzie wam podnieść się na nowo.
Bez Mojego Syna jesteście niczym. Beze Mnie jesteście niczym. Dopóki nie oddacie wszystkiego i nie pójdziecie za Prawdą, nigdy jej nie odnajdziecie.
Jeśli będziecie próbowali udaremniać Mi, waszemu Stwórcy przekazywanie światu Prawdy, powalę was i w waszym płaczu nie doznacie żadnego pocieszenia. Odrzucę na pustynię pysznych i aroganckich, którzy uważają, że wiedzą więcej niż Ja. Nie uda się wam, gdy będziecie przeciwstawiali się Mojemu Słowu i zaprzeczali Mojej Obecności, kiedy próbuję was ratować.

Niewdzięczny człowieku, pozostało ci niewiele czasu. Słuchając Mnie, możesz przyjść do Mnie, ale możesz zrobić to tylko wtedy, gdy przyczołgasz się i padniesz w pokorze na twarz przed Moim Synem. Moja Misja osiągnęła bardzo niebezpieczny etap, gdyż ci, którzy są Moimi wrogami podejmą każdy wysiłek, aby rozerwać ją na strzępy. Może się wydawać, że tak się stało, ale wiedzcie, że Moi wrogowie mają bardzo mało czasu, a wkrótce, kiedy Moja Cierpliwość się wyczerpie, już ich nie będzie, bowiem nigdy nie będą oglądać Mojej Twarzy.

Wasz Ojciec

Bóg Najwyższy

 

Ten ogień zostanie również rzucony na wrogów tej Ziemi i na tych, którzy prześladują tych Dwóch Świadków

orędzie nr 890 z serii Ostrzeżenie 

24.08.2013, godz. 23:15

Moja szczerze umiłowana córko, ty i wszyscy, którzy zostali pobłogosławieni Prawdą, muszą wiedzieć, że wzrasta gniew szatana wobec tej Misji. Jego zuchwała ingerencja sprawiła, że już po raz trzeci objawił się on tobie fizycznie. Jęczy z bólu, ale nie może wytrzymać Mojego Światła, które jest w tobie obecne. Musisz zdobyć niezbędną siłę odmawiając Święty Różaniec, aby uniemożliwić mu atakowanie ciebie. O, gdyby dusze mogły zobaczyć przez co Ja ci pozwalam przechodzić dla dobra tej Misji, zemdlałyby z przerażenia.

Ci, którzy Mnie obrażają podczas Moich przygotowań do zbawienia dusz, zostaną odrzuceni, w miarę nasilania się walki, zanim antychryst zostanie przedstawiony światu. Kiedy stajesz się posłuszna i nie kwestionujesz tego, czego od ciebie żądam, mogę uratować więcej spośród was i wyrwać was z uchwytu oszustwa, który zostanie umieszczony przez złego ducha w waszych umysłach.

Nie ufacie Mi, że mogę was chronić? Czyż nie wiecie, że chociaż przyjmujecie Łaski, jakimi was obdarzam, aby pomóc przetrzymać ból odrzucenia, są one daremne, jeśli otrzymująca je dusza ma zastrzeżenia lub wątpliwości? Nie mogę napełnić was siłą, odwagą i Darem Ducha Świętego, jeśli się kulicie i ukrywacie. Musicie być otwarci na Moje Wołanie, Moją Miłość i Moje Dary.

Pieczęci zawarte w Księdze Apokalipsy już zostały otwarte. Teraz, gdy zostały one otwarte, ogień będzie walczył z ogniem. Ponieważ wybucha ogień nienawiści, kiedy bestia się przygotowuje, Mój Ojciec wyleje ogień na Ziemię. To nie będzie tylko wojna duchowa. Ziemia będzie wstrząsana, będzie pękać i spali ją ogień, gdy Mój Ojciec wymierzy kary po to, by opóźnić działania złej grupy.

Niech ci, którzy idą na oślep za kłamstwami, które zostały narzucone światu przez złego ducha, boją się Mocy Mojego Ojca. Odpłaci on za każdy niegodziwy akt przeprowadzony przez kogokolwiek z was - świadomie czy nieświadomie - gdy oddacie hołd wrogom Boga. Moc dana Moim Dwóm Świadkom - Kościołowi chrześcijańskiemu i Domowi Izraela - będzie oznaczała, że ogień wyleje się z ich ust, gdy będą rozprzestrzeniali Płomienie Ducha Świętego. Ten ogień zostanie również rzucony na wrogów tej Ziemi i na tych, którzy prześladują tych Dwóch Świadków. Nie lekceważcie walki o dusze, gdyż będzie ona straszna dla tych, którzy zaprzeczają Słowu Bożemu. Ci, którzy je podtrzymują, będą chronieni, tak, aby głoszona przez nich Prawda mogła być przekazana tym, którzy nie mają pojęcia, co spadło na ludzkość.

Musicie więc przyjąć Moje Łaski, abyście mieli siłę, jakiej potrzebujecie, by walczyć w Mojej Armii, tak, abym mógł położyć kres niegodziwości.

Wasz Jezus

 

Bóg Ojciec: Dzieci, właśnie dzieli nas zaledwie krótki czas od tego Wielkiego Dnia

orędzie nr 889 z serii Ostrzeżenie  

23.08.2013, 15:00

Moja najdroższa córko, kiedy ludzie na świecie usiłują pojąć jaki sens ma rozpacz, którą przeżywają, powinnaś wiedzieć, że te wszystkie zawirowania muszą wystąpić, zanim przyprowadzę wszystkich, którzy Mnie kochają do Mojego Miejsca Schronienia.

Wkrótce dowiecie się Kim Ja Jestem, dzieci. Wy, którzy nie jesteście Mnie pewni, w końcu ujrzycie Prawdę, a to przyniesie wam wielki pokój. Teraz zwiększa się zło na świecie i zstępuje oszustwo. Musicie być silni, gorąco was o to proszę teraz, gdy teraz oczekuję dnia, kiedy rozpocznie się odnowienie i wszystkie Moje dzieci, znajdą ukojenie tego Dnia, kiedy Mój Syn umiłowany da się poznać.

To, czego doświadczacie jest walką między Moją Niebiańską Hierarchią a szatanem i wszystkimi jego demonami. Dla wielu z was jest to przerażające i wytrąca was z równowagi, ale wiedzcie, że będę interweniował, aby złagodzić wasz ból. Wiedzcie, że jesteście Moi i że sprowadzę pokój na ten świat, gdy uwolnię go od zarazy.

Dzieci, dzieli nas już tylko krótki czas od tego Wielkiego Dnia i choć wiele jeszcze musi się wydarzyć, gdy Święte Imię Mojego Syna zostanie rozdarte, jednak będzie to przebiegać bardzo szybko. Musicie teraz patrzeć w przyszłość, gdyż jest to błyszczący klejnot takiego rozmiaru, że w Dniu, gdy wejdziecie do Nowej Ery Pokoju, zapomnicie o prześladowaniach wyrządzonych światu przez złego ducha. Musicie robić to, o czym poucza was Mój Syn. Musicie zachować spokój, gdyż Pieczęcie są wam objawiane dla waszego własnego dobra i dobra tych dusz, dla których proszę was, byście wybłagali Moje Miłosierdzie.

Jeśli pozostaniecie wierni Moim Przykazaniom i będziecie przeżywali swoje życie w jedności z Moim Synem, wtedy będziecie w połowie drogi do celu. Jeśli będziecie mocno trwali przy Sakramentach i odrzucicie udział w pogańskich rytuałach, które oddają cześć bestii, znajdziecie u Mnie wielką łaskawość.

Idźcie i pamiętajcie, że Ja Jestem Wszechmogący i wszelka Władza należy do Mnie. Wkrótce zniszczę grzeszników i odsłonię wam Mój Nowy Raj. Bądźcie cierpliwi. Ufajcie Mi. Idźcie za Moim Synem i przyjmijcie Dary, które dają On i Jego ukochana Matka, Niepokalana Dziewica Maryja w formie Modlitw Krucjaty i Medalika Zbawienia.

Przyjmijcie ostatecznie Moją Pieczęć, jako jeden z największych Darów, jakie zostały dane ludzkości odkąd dałem jej Życie. Ponownie daję Życie poprzez Moje Szczególne Łaski, kiedy trzymacie blisko siebie Pieczęć Boga Żywego. Wszystkim z Pieczęcią zostanie przyznane miejsce w Nowym Raju.

Kocham was, dzieci, ale Ja Jestem waszym Ojcem i muszę dopuścić te próby, gdyż one pomogą Mi pozbyć się tych, którzy nigdy nie odejdą od bestii. Czas, jaki poświęcam, by pozyskać ich serca jest powodem strasznej i nienawistnej bitwy z milionami upadłych aniołów i demonów, nawet gdyby chodziło tylko o jedną duszę.

Niech pocieszy was świadomość tego, że błogosławię was wszystkich, którzy jesteście czystego i pokornego serca. Kocham was wszystkich, więc nie wolno wam się  poddawać, gdy wszystko wydaje się beznadziejne, ponieważ Moja Moc oznacza, że zniszczenie zła pozostaje pod Moją Kontrolą. Musicie złożyć we Mnie całe swoje zaufanie, zwłaszcza w tym czasie, kiedy odczuwacie, że Moja Sprawiedliwość jest sroga.

Wasz Ukochany Ojciec

Bóg Najwyższy

 

Matka Zbawienia: Antychryst przy swoim ogłoszeniu zmian oświadczy, że jest pobożnym chrześcijaninem

orędzie nr 888 z serii Ostrzeżenie 

23.08.2013, godz. 14:09

Moje dziecko, jak bardzo chrześcijanie będą cierpieli, gdy choroba grzechu ogarnie cały świat kryjąc się za różnymi maskami.

Istnieje zorganizowana próba zniszczenia chrześcijaństwa, a przybiera ona różne formy. Poznacie to po tym, że podczas, gdy chrześcijanie będą pozbawiani prawa do publicznego deklarowania swojej przynależności do Boga, to każda inna religia, która nie pochodzi od Boga będzie miała pozwolenie, aby to robić. Te inne wyznania otrzymają wielkie wsparcie, kiedy będą prosić o sprawiedliwość w imię swoich obywatelskich praw. Doprowadzi to do rozpowszechniania się grzechów, które są odrażające dla mojego Ojca.

Ludzie będą zmuszani do akceptowania grzechu w swoich krajach, a sprzeciw chrześcijan wobec tych praw będzie uznany za przestępstwo. Chrześcijanie będą postrzegani, jako nieżyczliwi prawicowcy, nie respektujący praw człowieka wobec innych ludzi. Każda cecha pożądana w duszy, umieszczona tam przez Mojego Ojca, będzie użyta jako przykrywka w ich wysiłku do usprawiedliwienia tej niegodziwości w waszych narodach. 

Gdy choroba ciała zaatakuje ludność, zabije ona wielu. Ale po czasie wielkiego smutku i śmierci wielu, pozostała wspólnota stanie się odporna na tę chorobę. Grzech wywoła w wielu krajach choroby ciała, gdy sądy Pieczęci zostaną ogłoszone przez Zbawiciela ludzkości i wylane przez aniołów Pana. Wielu zostanie zabitych na przebłaganie za niegodziwości człowieka. To oczyszczenie będzie trwało nadal, dopóki nie pozostaną tylko ci, którzy oprą się śmierci z powodu swojej miłości do Boga.

Chrześcijanie będą bardzo cierpieć na wiele sposobów. Ich wiara zostanie im odebrana, a zamiast niej ujrzą obrzydliwość. Ich ból, który już się rozpoczął, jest taki sam, jakiego w tym czasie doświadcza mój Syn. Następnie będą oni musieli być świadkami zaskakującego widoku, gdy antychryst przy swoim ogłoszeniu zmian oświadczy, że jest pobożnym chrześcijaninem. W swoich wystąpieniach publicznych będzie cytował wiele fragmentów z Biblii. Zmęczeni chrześcijanie, którzy cierpieli aż do teraz, nagle odżyją. Pomyślą, że w końcu przyszedł człowiek posłany z nieba w odpowiedzi na ich modlitwy. Z jego ust będzie wylewało się wiele słodkich i pocieszających słów, a on będzie wydawał się być darem z nieba i będzie odbierany, jako ten, który naprawia krzywdy wyrządzone chrześcijanom. Będzie starannie budował swój wizerunek dla chrześcijan i katolików, zwłaszcza rzymskich katolików, gdyż oni będą jego głównym celem.

Wszyscy będą podziwiać antychrysta, a jego tak zwane chrześcijańskie czyny, gesty i jego widoczna miłość do Pisma Świętego, natychmiast zyskają mu akceptację wielu. Pociągnie wszystkie narody do odczuwania wspólnoty i zacznie odprawiać obrzędy dla innych religii, a w szczególności dla organizacji pogańskich, aby mogły razem pracować, by zaprowadzić pokój na świecie. Osiągnie on sukces w jednoczeniu krajów, które do tego czasu pozostawały wrogami. Zapanuje cisza w krajach rozdartych wojną, a jego obraz pojawi się wszędzie. Jego ostatnim wielkim sukcesem będzie to, gdy wprowadzi te wszystkie narody, które zjednoczył, w przestrzeń Kościoła katolickiego i innych wyznań chrześcijańskich. To zjednoczenie utworzy nową, jedną światową religię. Od tego dnia, rozpęta się piekło na Ziemi i wpływ demonów będzie największy od czasów sprzed wielkiej powodzi. Będzie się oglądało ludzi adorujących Boga w nowym kościele jednego światowego porządku i będzie się wydawało, że są pobożni na wszelkie sposoby. A po wyjściu z kościoła otwarcie będą oddawać się grzechowi, gdyż nie będą się wstydzili żadnego grzechu. Pod hipnotycznym kierownictwem fałszywej trójcy - trójcy utworzonej przez szatana - zapragną oni każdego rodzaju grzechu, jako środka do podtrzymania nowo odkrytego apetytu.

Ta niegodziwość obejmie grzechy ciała, przy czym nagość będzie do przyjęcia, a człowiek będzie się angażował w obsceniczne grzechy ciała w miejscach publicznych. Powszechne będą morderstwa popełnione przez wielu, w tym również przez dzieci.

Kult satanistyczny i czarne msze będą odbywały się w wielu Kościołach katolickich. Aborcja będzie postrzegana, jako rozwiązanie dla każdego rodzaju problemu i będzie dozwolona, aż do samego dnia narodzin.

Wkrótce okazywanie jakiejkolwiek wierności Jezusowi Chrystusowi stanie się przestępstwem. Jeśli będziecie widziani z prawdziwym Krzyżem, to dowiecie się, że popełniliście przestępstwo, ponieważ łamiecie prawo. Prawo w waszych krajach stanie się podwójnym prawem - gdyż polityka i religia zespolą się w nowym porządku świata.

Prześladowania będą oznaczały, że wielu nieświadomie będzie adorować bestię i będą przez niego opanowani. Tak bardzo zostaną owładnięci, że wydadzą władzom brata, siostrę, matkę i ojca, jeśli ci będą wierni chrześcijaństwu. Waszą jedyną nadzieją, dzieci, jest modlitwa, aby przetrwać ten okres.

Nalegam abyście zachowali wszystkie poświęcone przedmioty, różaniec, pobłogosławione świece, wodę święconą, egzemplarz Biblii i święty Lekcjonarz Mszalny wraz z modlitewnikiem Modlitw Krucjaty. Musicie trzymać Pieczęć Boga Żywego w domu i jeśli to możliwe, przy sobie. Mój Medalik Zbawienia nawróci tych, którzy go będą nosili, a mój Syn okaże im Miłosierdzie. Proszę cię teraz, dziecko, abyś obecnie produkowała Medalik Zbawienia i wykonała Szkaplerz Pieczęci Boga Żywego.

To Orędzie jest ostrzeżeniem z Nieba przed przyszłymi rzeczami. Musicie słuchać mnie, Matkę Zbawienia, gdyż muszę prowadzić was do Prawdy, abyście pozostali prawdziwie wierni mojemu Synowi w każdym czasie.

Idźcie w pokoju, dzieci, i bądźcie spokojne, gdyż ta próba, dzięki Miłosierdziu Bożemu, będzie trwała krótko. Zaufajcie mi, waszej Matce, a ja zawsze będę z wami podczas waszych doświadczeń. Nigdy nie będziecie sami.

Wasza Matka

Matka Zbawienia

 

Muszę ostrzec świat przed wieloma fałszywymi prorokami, którzy w tym czasie usiłują zagłuszyć Mój Głos

orędzie nr 887 z serii Ostrzeżenie 

22.08.2013, godz. 23:05

Moja szczerze umiłowana córko, muszę ostrzec świat przed wieloma fałszywymi prorokami, którzy w tym czasie usiłują zagłuszyć Mój Głos.

Wysyłałem dotąd wielu proroków, każdego z inną misją, aby przygotować dzieci Boże. Te Orędzia, dotyczące czasów ostatecznych, są jedynymi autentycznymi Orędziami swego rodzaju, dokładnie na ten właśnie czas, gdyż nigdy bym nie wprowadził w błąd dzieci Bożych.

Nie należy nigdy porównywać tych Orędzi z innymi, które są teraz wszędzie rozpowszechniane, żeby zaprzeczać Mojemu Świętemu Słowu. Może być tylko jedna Księga Prawdy - tylko Ja, Jezus Chrystus, Baranek Boży, mogę ujawnić jej treść. Wy, którzy wierzycie we Mnie, możecie zostać tak łatwo  oszukani. Takie orędzia zaprzeczają tym Orędziom i przy tym utrzymują, że są dane od Boga, lecz wy musicie wiedzieć, że to jest niemożliwe.

Czy ufacie Mi tylko trochę? Czy może obejmujecie Mnie tak, jak pragnę, pełnym i otwartym sercem? Wzywam was z miłością i troską. Nie próbuję się odwoływać do waszej inteligencji. Wołam do was przez wasze serca i przyciągam do Mnie wasze dusze. Kiedy odczuwacie Moją Obecność w tych Orędziach, wtedy nie ma potrzeby szukania poparcia lub aprobaty od kogokolwiek.

Ja Jestem jaki Ja Jestem. Staję teraz przed wami tak, jak miało być. Mój Ojciec nigdy nie pozwoliłby Mi ujawnić treści Apokalipsy nikomu innemu, jak tylko siódmemu posłańcowi, gdyż ten dzień nadszedł.

Wielu prawdziwych wizjonerów dawało światu w przeszłości Słowo Boże i za to cierpieli. Wielu nadal otrzymuje ode Mnie pocieszenie, a Ja w dalszym ciągu kontaktuję się z nimi, ponieważ potrzebuję ich cierpienia i modlitw. To są Moje wybrane dusze i każda ma do odegrania swoją rolę w ratowaniu innych dusz.

Ta Misja jest ostatnia. Pouczam was, abyście słuchali Mojego Słowa teraz, w tym czasie. Tylko Moje Słowo przekazywane przez te Orędzia, przeprowadzi was przez prześladowania. Wraz z nimi, przynoszę wam wielkie Łaski. Nigdy nie wolno wam Mnie obrażać, przez ich zatruwanie, kiedy kwestionujecie Moje Słowo, gdy porównujecie Moje Orędzia z fikcją tworzoną przez fałszywych proroków.

Nikogo nie potrzebujecie, aby poprowadzić was do Mojego Wielkiego Miłosierdzia. Musicie skupić się tylko na tych Orędziach i pozostać teraz wiernymi Mojemu dawnemu Nauczaniu, gdyż ono jest waszą zbawienną łaską.

Wasz Jezus

 

Moje Powtórne Przyjście nie może nastąpić, dopóki skażenie grzechem nie zostanie zwalczone

orędzie nr 886 z serii Ostrzeżenie 

21.08.2013, godz. 18:05

Moja szczerze umiłowana córko, odnowa i oczyszczenie Ziemi już się rozpoczęły, gdyż zbliża się Mój Czas. Moje Powtórne Przyjście nie może nastąpić, dopóki skażenie grzechem nie zostanie zwalczone przez oczyszczenie potrzebne na tej Ziemi.

Gdy Ziemia zostanie oczyszczona, dusze wszystkich wyznań zostaną zanurzone w odnowę ducha i wielu stoczy straszliwą duchową walkę. Nie będą oni rozumieli tego cierpienia, które będą przeżywać, ale ja na to pozwolę z powodu Mojego Miłosierdzia. Dusze najpierw muszą zostać oczyszczone, aby były gotowe stanąć przede Mną i otrzymać Życie Wieczne w Nowym Raju. To oczyszczenie odbędzie się na Ziemi dla tych, którzy będą żyli w czasie prześladowania antychrysta, jak również dla tych, którzy będą żyli w czasie przekształcenia Ziemi w Nowy Raj. Ziemia bowiem w tym samym czasie rozpocznie własną odnowę i wszelkie zło krok po kroku zostanie wyplenione.

Bądźcie wdzięczni, że Mój Ojciec nie stracił Cierpliwości i że nie karze swoich dzieci zgodnie z ciężarem ich grzechów. Bądźcie również wdzięczni, że nie odwraca się teraz i po prostu nie zabiera tych dusz, które naprawdę Go kochają z dala od tej Ziemi, która przez swoją nieprawość budzi w Nim obrzydzenie.

Mój Ojciec wytrzymuje to, ponieważ Jego dzieci są Jego Stworzeniem i nie pozwoli, aby zostały zabrane przez szatana. Lucyfer był tak bardzo zazdrosny, kiedy Mój Ojciec stworzył człowieka na swoje Podobieństwo, że poprzysiągł on walczyć do ostatniego dnia, aby obrócić człowieka przeciwko swojemu Stwórcy.

Mój Ojciec będzie interweniował z Miłości, aby uczynić szatana bezsilnym. Wszelkie próby utworzenia przez szatana wersji Trójjedynego Boga złożonej z fałszywego proroka, antychrysta i złego ducha zostaną udaremnione. Ta walka będzie okropna, niesprawiedliwa dla wielu dusz, które będą zbyt słabe, by wyrwać się z uścisku zła, ale zostanie ona wygrana przez Wszechmogącego Boga.

Wszyscy musicie zwrócić się do Mojego Ojca i prosić Go, aby ocalił wasze dusze i chronił was przed pójściem za bestią drogą zatracenia.

Wasz Jezus

 

Sprawię, że kolejne miliony będą słuchały Moich Słów

orędzie nr 885 z serii Ostrzeżenie 

20.08.2013, godz. 19:20

Moja szczerze umiłowana córko, Moja Miłość i Moje Miłosierdzie dla wszystkich grzeszników oznaczają, że mogę od dzisiaj udzielać wielkiego Miłosierdzia miliardom dusz. Otworzę ich oczy na Moje Orędzia dla ludzkości. Sprawię, że kolejne miliony będą słuchały Moich Słów, abym mógł zabrać dużo więcej zagubionych dusz do Nowego Raju. Wszystkie te dusze, które nigdy nie przyjęłyby tych Orędzi z powodu swojego uporu, teraz zobaczą czym one są – jest to akt Miłosierdzia z Mojej strony, abym mógł uratować ich dusze.

Księża, którzy potępili Moje Orędzia i oświadczyli, że są one słowami szatana, uświadomią sobie straszny błąd, jaki popełnili, odmawiając duszom możliwości słuchania Mojego Głosu z Nieba.

Niewierzący, którzy usilnie starają się o uzyskanie pokoju, zostaną przyciągnięci do Moich Orędzi i wkrótce u Mnie będą szukali pocieszenia. Czekam na nich, i gdy tylko przyjdą do Mnie, wypełnię ich tęsknotą za Moją Miłością tak, by po prostu nie mieli siły Mnie zignorować.

Wierzący w Boga Ojca Wszechmogącego, którzy nie przyjmują Mnie, Jego umiłowanego Syna, odczują poruszenie w swoich duszach. Będą wołali o Prawdę, gdy zobaczą jak świat zmienił się nie do poznania.

Wtedy ci, którzy Mnie miłują i którzy pozostają niezmiennie wierni swojej wierze, ale Mnie nie rozpoznają, gdy wołam do ich dusz, zostaną pokonani przez ostateczne zrozumienie, kiedy Moja Boska Obecność da im się rozpoznać. Będę się radował, gdy ci Moi wyznawcy pozwolą Mi się odpowiednio poprowadzić w tej ostatniej drodze.

Daję światu te Dary, ponieważ kocham każdego. Oczekujcie tego Daru z miłością i wdzięcznością.

Wasz Jezus

 

Matka Zbawienia: Moje dzieci, gdziekolwiek jesteście - musicie w tym czasie smutku słuchać mnie, waszej ukochanej Matki

orędzie nr 884 z serii Ostrzeżenie  

19.08.2013, godz. 18:28

Moje dzieci, gdziekolwiek jesteście - musicie w tym czasie smutku słuchać mnie, waszej ukochanej Matki. Wzywam szczególnie tych, którzy mają wielkie nabożeństwo do mnie, Matki Boga, gdyż pocieszam was w tym czasie wielkiej apostazji. Musicie przyjąć tę Interwencję z Nieba z radością i być wdzięczni, że z powodu wielkiej Miłości mojego ukochanego Ojca otrzymaliście ten wielki Dar.

Jeżeli uważacie, że groźna fala pogaństwa, które wkrótce zaleje Kościół mojego Syna na całym świecie, przekracza waszą wytrzymałość, musicie poprosić o moje wstawiennictwo. Cokolwiek się stanie, kiedy pozostaniecie wierni mojemu Synowi, chociaż będą próbowali wszystkiego, aby was odciągnąć, wszystko będzie dobrze. Nigdy nie poddawajcie się uczuciu beznadziejności, gdyż wielka Chwała mojego Syna i Wola Boża wkrótce zostaną ujawnione.

Bez względu na to jak wielu w Kościele zostanie wprowadzonych w poważny błąd, Słowo Boga będzie rozprzestrzeniało się lotem błyskawicy. Dwaj świadkowie Słowa Bożego - prawdziwy Kościół chrześcijański i Dom Izraela wytrzymają próbę czasu. Ogień wyleje z ich ust w postaci Ducha Świętego.

Z czasem, gdy ohyda spustoszenia zostanie ujawniona, ci którzy będą wierni Prawdzie powstaną i Królestwo Chrystusa będzie należało do nich. Kłamstwa zawsze zostaną odkryte, choć wy, którzy zostaliście napełnieni darem Ducha Świętego, na początku będziecie bardzo cierpieli, gdy zobaczycie straszliwą profanację w Kościołach mojego Syna. Prawda będzie dostrzeżona, a wy wszyscy, którzy na początku zostaliście wprowadzeni w błąd, w końcu pojmiecie  zło, które będzie leżało  przed wami.

Musicie ufać tylko mojemu Synowi podczas tej bolesnej podróży, w której będziecie traktowani jak przestępcy za uparte trwanie przy Prawdzie Bożego Słowa. Proszę, pamiętajcie o wędrówce mojego Syna na Kalwarię. Przyjmijcie ten krzyż z miłością i godnością, gdyż bardzo podobacie się mojemu Synowi, gdy niesiecie Jego ciężar. Przez wasze ofiary i cierpienia, odkupi On najbardziej niegodne dusze i wtedy będzie w stanie zjednoczyć wszystkie dzieci Boże.

Wasza ukochana Matka

Matka Zbawienia

 

Poproszą ich o okazanie wierności poprzez nową przysięgę, aby pozostać wiernym Kościołowi

orędzie nr 883 z serii Ostrzeżenie 

18.08.2013, godz. 17:45

Moja szczerze umiłowana córko, rozpoczęła się realizacja planu fałszywego proroka, by oszukać księży na świecie.

Pod płaszczykiem odnowy i odbudowy Kościoła katolickiego, wszyscy duchowni z tego Kościoła zostaną wysłani na rekolekcje, aby zachęcić ich do przyjęcia nowego apostolatu. Stanie się to powszechne i będą im wiele mówić o tym, że celem tego jest zjednoczenie wszystkich na świecie w imię sprawiedliwości. Powiedzą, że ta nowa misja obejmie ubogich na świecie i będzie starała się doprowadzić do jedności. Poproszą ich o okazanie wierności poprzez nową przysięgę, aby pozostać wiernym Kościołowi. Nie będą od nich wymagać złożenia wyznania wiary we Mnie i Moje Święte Słowo. Zamiast tego będą przysięgać wierność nowym samozwańczym przywódcom, którzy przejęli Stolicę Piotrową.

Nie sądźcie mylnie, że ci, którzy zostali obdarzeni Darem Święceń Kapłańskich  nie zostaną zaproszeni do udziału w fałszerstwie, gdzie Ja, Jezus Chrystus nie będę znajdował się na pierwszym miejscu, choć będzie się wydawało, że tak jest. Pieniądze będą siłą napędową i zostanie powołana nowa organizacja finansowa do zarządzania poszukiwaniem funduszów dla zapewnienia biednym tego świata pomocy materialnej. 

Jeśli w jakikolwiek sposób zmienicie wasze Święcenia Kapłańskie, a następnie zaprzysięgniecie swoje życie komuś, kto łamie wszelkie więzi ze Mną, nie będziecie już zdolni, by Mi służyć. Będzie to wyglądało tak, jakby zostało dokonane dla uproszczenia wszystkiego w Oczach Boga. Ten plan będzie po to, by przekonywać tych Moich wyświęconych sług do udziału z własnej woli w ohydzie, która połączy społeczeństwo i świecki świat z Kościołem, który został ustanowiony przeze Mnie, Jezusa Chrystusa.

W ten sposób zostanę znieważony. Wszelkie starania doprowadzające do zeświecczenia będą budziły aplauz niewierzących i będzie to postrzegane, jako dobra rzecz dla nowego, tak zwanego współczesnego, nowoczesnego społeczeństwa.

Wkrótce chrześcijanom wyda się to dziwne, kiedy zobaczą, gdy członkowie świeckiego świata entuzjastycznie przyjmują Kościół katolicki. Ale wielu odrzuci swoje wątpliwości i obawy, gdy popadnie w to wielkie oszustwo. Jądrem tego planu zrewolucjonizowania Kościoła jest nienawiść do Mnie i wszystkiego, co dałem Mojemu Kościołowi. Musicie badać wszystko, co wydarzy się w nadchodzących dniach. Żądajcie wyjaśnień, kiedy zmienią Moje Nauczanie i przekręcą je tak, by odpowiadało poganom. Żaden uczeń powołany przeze Mnie, nigdy nie otrzymałby takiej władzy, aby to zrobić, ponieważ równa się to bluźnierstwu.

Biada tym, którzy pozwolą na fałszowanie Mojego Świętego Słowa i pozwolą odstawić je do lamusa, aby okazać szacunek tym, którzy Mnie odrzucają.

Wasz Jezus

 

Matka Zbawienia: Będą musieli znaleźć miejsca schronienia, aby mogły im one zapewnić codzienne sprawowanie Mszy i Najświętszej Eucharystii

orędzie nr 882 z serii Ostrzeżenie 

17.08.2013, godz. 16:45

O, moje drogie dzieci, jak bardzo moje Serce płacze z powodu cierpienia, którego wkrótce doświadczą kapłani w Kościele katolickim.

Tak wielu drogich sług mojego Syna, których jedynym pragnieniem jest służyć Bogu i prowadzić dusze właściwą drogą do zbawienia, będą mieli do czynienia z próbami na taką skalę, że wielu odpadnie ze strachu. Wielu będzie ślepych na Prawdę i przyjmie wielkie zmiany w Kościele, powitają je z radością w błędnym przekonaniu, że są one dla dobra wszystkich. Ci, którzy rozpoznają to oszustwo, które zostanie przedstawione katolikom, uciekną. Ze strachu o swój los opuszczą Kościół, ponieważ będą zbyt słabi, aby powstać przeciwko takiej niegodziwości.

Ci kapłani, którzy nie będą chcieli przyjąć fałszywej doktryny zostaną oskarżeni o herezję i wielu zostanie publicznie upomnianych, za brak posłuszeństwa tym, którym podlegają. Wielu zostanie ekskomunikowanych. Inni będą zamęczani. Wtedy znajdą się ci, którzy w tajemnicy poprowadzą Kościół - Kościół dany światu przez mojego Syna.

Będą musieli znaleźć miejsca schronienia, aby mogły im one zapewnić codzienne sprawowanie Mszy i Najświętszej Eucharystii. Będą oni prowadzeni przez Ducha Świętego i pójdą za Armią Reszty mojego Syna, która pozostanie niezłomnie wierna Jego Nauczaniu i Sakramentom, aż do dnia ostatecznego.

Musicie zrozumieć, że jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości, co do ważności tego ostrzeżenia, to mnie, ukochaną Matkę Chrystusa, wykorzystają, aby ukryć prawdziwe intencje tych sił, które weszły do Kościoła mojego Syna na Ziemi. Zostanę wykorzystana jako marionetka Kościoła, aby zmylić ludzi co do prawdziwych intencji tej niegodziwej grupy. Aby przekonać dzieci Boże, że pozostają oni wierni prawdziwemu Słowu Bożemu i tradycji Kościoła katolickiego, będą organizować uroczystości, utrzymując, że mają one na celu oddawanie mi czci. Wykorzystają proroctwa z Fatimy, aby zbezcześcić mój wizerunek, przedstawiając światu wielkie oszustwo. Wykorzystają mnie, aby sprofanować Kościół mojego Syna i wszystko zrobią na odwrót, zgodnie z żądaniami złego ducha.

Wzbudzając wrażenie, że czczą oni Matkę Bożą, wprowadzą wielu katolików w fałszywe poczucie bezpieczeństwa. To będzie oznaczało, że wszystkie wątpliwości, które normalnie by mieli, będąc świadkami dziwnych nowych poprawek do Mszy i Sakramentów, zostaną natychmiast zapomniane. To mi sprawi wielką boleść. Mój wizerunek celowo zostanie wykorzystany, aby obrażać mojego Syna.

Szatan gardzi mną. On także się mnie boi. Aby zranić mojego Syna, zrobi wszystko poprzez dusze na które ma wpływ, aby zbezcześcić mój wizerunek przez wiele tajemnych rytuałów i czarne msze. Moja figura zostanie ozdobiona symbolami satanistycznymi i będę zbezczeszczona w wielu miejscach przez grupy masońskie, które przejęły kontrolę.

Módlcie się, módlcie się, módlcie się, dzieci, każdego dnia, o siłę, by z odwagą stawić czoła tej niegodziwości. Nie bójcie się tego. Przyjmijcie, że armia szatana ma teraz władzę nad wieloma narodami w każdej części świata. Po zaakceptowaniu tego faktu, otrzymacie siłę i stanowczość, której potrzebujecie. Kiedy poprosicie o te łaski poprzez Modlitwy Krucjaty, będziecie mogli otrzymać i otrzymacie pomoc do złagodzenia tej niegodziwości.

Wasza ukochana Matka

Matka Zbawienia

 

strony:   67,   66,   65,   64,   63,   62,   61,   60,   59,   58,   57,   56,   55,   54,   53,   52,   51,   50,   49,   48,   47,   46,   45,   44,   43,   42,   41,   40,   39,   38,   37,   36,   35,   34,   33,   32,   31,   30,   29,   28,   27,   26,   25,   24,   23,   22,   21,   20,   19,   18,   17,   16,   15,   14,   13,   12,   11,   10,   9,   8,   7,   6,   5,   4,   3,   2,   1   index

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Objawienia Maryjne objawienia fatimskie orędzia Maryjne objawienia w medjugorie Jezusa Jezus Chrystus objawienia w garabandal objawienia Maryi orędzia Maryi pielgrzymka pielgrzymki Matka Boska fatimie fatimska III tajemnica fatimska Jan Paweł II Apokalipsa św. Jana objawienie św. Jana Pismo Święte Chrystus Bóg Ojciec Biblia Pismo Święte religia III wojna światowa orędzia prywatne Jezus la salette garabandal Ojciec Pio objawienia ostrzeżenie ostrzeżenia ostrzeżeniem kościół katolicki, kościołem, kościoła, chrześcijański, chrześcijanie, chrześcijańskie, katolicy, katolicki, katolickie, katolikami lourdes  św. Faustyna Faustynie guadalupe fajemnice fatimskie ostrzezenie.za.pl oredzia.republika.pl ostrzezenie.strefa.pl