OSTRZEŻENIE

strona poświęcona proroctwom zbliżających się czasów ostatecznych

powrót na:

strona główna

STRONA 54

strony:

strony:   67,   66,   65,   64,   63,   62,   61,   60,   59,   58,   57,   56,   55,   54,   53,   52,   51,   50,   49,   48,   47,   46,   45,   44,   43,   42,   41,   40,   39,   38,   37,   36,   35,   34,   33,   32,   31,   30,   29,   28,   27,   26,   25,   24,   23,   22,   21,   20,   19,   18,   17,   16,   15,   14,   13,   12,   11,   10,   9,   8,   7,   6,   5,   4,   3,   2,   1   index

Tekst objawień:

Kiedy dusza już zostanie stworzona przez Mojego Ojca, to będzie trwała wiecznie

orędzie nr 1082 z serii Ostrzeżenie

22.03.2014, godz.  14:00

Moja szczerze umiłowana córko, jeśli przyjmujesz Moją śmierć na Krzyżu, nie musisz obawiać się śmierci. Śmierć jest tylko chwilą przejścia z tego świata do Domu Królestwa Mojego Ojca. Lęk przed śmiercią jest zaprzeczeniem Mojego Miłosierdzia, gdyż uratuję każdą duszę, która się do Mnie przyzna i która poprosi Mnie, abym wybaczył jej grzechy.

Kiedy dusza już zostanie stworzona przez Mojego Ojca, będzie trwała wiecznie. Jeśli ta dusza pozwoli Mi rościć do siebie prawo, będzie miała Życie Wieczne. W przeciwnym razie będzie stracona na rzecz szatana, gdyby odrzuciła Mnie wiedząc Kim Ja Jestem.

Śmierć duszy na Ziemi jest tak naturalna, jak narodziny. Kiedy dusza opuszcza ciało i przychodzi do Mnie, zostanie obficie napełniona Łaskami i zostanie otoczona przez Rodzinę Mojego Ojca - Jego Królestwo, które jest wypełnione wielką miłością, radością i szczęściem, jakiego nigdy nie można osiągnąć na Ziemi. Wielu z was, którzy doświadczyli miłości, radości i szczęścia w swoim życiu, posmakowali tylko niewielką odrobinę tego, jak smakuje Życie Wieczne. Zawsze z radością w sercach musicie dążyć do tej chwili, gdy wejdziecie do Królestwa Mojego Ojca, gdyż ma to być przyjęte z zadowoleniem - a nie ze strachem.

Kiedy stajecie w obliczu śmierci lub bliska wam osoba musi zmierzyć się ze śmiercią, wtedy zawsze zwracajcie się do Mnie, waszego Jezusa, abym wam pomógł. Gdy tak zrobicie podniosę was na duchu, otrę łzy, wypędzę cały strach z waszych serc, kiedy będziecie odmawiali tę modlitwę.

Modlitwa Krucjaty (142) O przygotowanie na śmierć

Mój najdroższy Jezu, przebacz mi moje grzechy. Oczyść moją duszę i przygotuj mnie do wejścia do Twojego Królestwa. 

Udziel mi Łask, abym przygotował się do mojego zjednoczenia z Tobą. Pomóż mi pokonać wszelki strach. 

Daj mi odwagę, abym przygotował swój umysł i duszę, bym był gotowy stanąć przed Tobą.

Kocham Cię. Ufam Tobie. Oddaję się Tobie w ciele, umyśle i duszy na wieczność. Niech Twoja Wola będzie moją i uwolnij mnie z bólu, wątpliwości lub niepewności. Amen.

Serdecznie przyjmę bez wyjątku wszystkie dusze, które będą odmawiały tę modlitwę. Moje Miłosierdzie zostanie rozszerzone, szczególnie na te dusze, które będą stały w obliczu śmierci, ale które nie wierzą we Mnie, gdy będą odmawiały tę modlitwę trzy razy dziennie podczas swoich ostatnich dni.

Wasz Jezus

 

Powstanie straszna armia, niepodobna do żadnych, jakie do tej pory widziano

orędzie nr 1081 z serii Ostrzeżenie

20.03.2014, godz.  21:42

Moja szczerze umiłowana córko, świat jest na krawędzi wielu wojen i w wieloraki sposób wpłyną one na szybkość z jaką eksploduje Kościół. Stanie się to podczas pewnych końcowych negocjacji pokojowych, które nastąpią po wielu rzeziach i zniszczeniach, gdy wielu ludzi będzie odczuwać bezsilność, samotność, lęk i brak prawdziwego przywództwa. Przyczyną tej bezbronności świata będą słabe więzi w świecie politycznym. Z tego powodu powstanie straszna armia, niepodobna do żadnych, jakie do tej pory widziano. Wtedy świat się podzieli, podobnie stanie się również z wieloma kościołami. Wtedy, gdy wszystko będzie wydawało się beznadziejne, zostanie utworzona zjednoczona grupa, składająca się z przywódców politycznych i przywódców Kościoła chrześcijańskiego, w ramach organizacji jednego-świata - a z niej wykiełkuje nowa obrzydliwość - nowa religia jednego-świata.

Wszystkie te wydarzenia nastąpią etapami. Wy, Moi umiłowani wyznawcy, macie wypełniać swoją powinność wobec Mnie, ponieważ was prowadzę, istnieje bowiem tylko jedna droga do pokoju i bezpieczeństwa, a prowadzi ona przeze Mnie, Jezusa Chrystusa.

Będę prowadził was przez ciernie, ból i zgrozę ohydy spustoszenia. Będziecie bezpieczni, jeśli przylgniecie do Mnie. Bądź silna, Moja umiłowana córko podczas tych trudnych prób, bo dzięki twojej sile i odwadze będę mógł pokazać Drogę Prawdy, kiedy świat będzie wywrócony na lewą stronę, z powodu niegodziwości spowodowanej przez umiłowanie władzy i korupcję, która doprowadzi do tych wojen, a następnie do Wielkiej Wojny.

Działajcie szybko i starajcie się poświęcić swoje życie modlitwie i ochronie Mojego Kościoła na Ziemi. Moje Dary ochronią każdego z was, a Ja zawsze odpowiem tym, którzy będą Mnie szukali w czasie wielkiego zamieszania, które się zbliża. Kiedy te wydarzenia będą się ujawniały, Moja Armia na Ziemi będzie się powiększała. Ci, którzy teraz sprzeciwiają się tej Misji, pójdą za Mną, gdyż wówczas nie będą już w stanie zaprzeczyć Prawdzie - kiedy okaże się, że oni również będą cierpieli prześladowania chrześcijan na całym świecie, gdy będą musieli znosić panowanie Smoka. Ich jedyną nadzieją na tym etapie będzie podążanie za Mną, ich Jezusem, gdyż tylko przeze Mnie będą oni mogli przybyć do Królestwa Mojego Ojca.

Wasz Jezus

 

Ci, którzy Mnie przeklinają, będą przeklęci

orędzie nr 1080 z serii Ostrzeżenie

19.03.2014, godz.  16:05

Moja szczerze umiłowana córko, kiedy mówię o Moich wrogach, zawsze mam na myśli tych, którzy poprzez nikczemne sposoby starają się ukraść Mi dusze. W szczególności mam na myśli tych, którzy wykorzystują fasadę świętości, aby świadomie prowadzić dusze do grzechu. Gdy ktoś próbuje skusić inną duszę, by uwierzyła w fałszerstwa dotyczące Mojego Świętego Słowa danego światu poprzez Księgę Mojego Ojca, wtedy jest on Moim wrogiem.

Największego bólu doznaję z rąk tych, którzy wyznają, że są Moimi pobożnymi wyznawcami i którzy przechwalają się swoją wiedzą o Mnie. Kiedy ci ludzie próbują ranić innych i z łatwością przychodzi im upominanie ich w Moje Imię, wówczas jest to dla Mnie najbardziej bolesne. Znajduję dusze, które są zamknięte na Mnie, a Ja przyciągam je do siebie na wiele sposobów i nie uwzględniam tylko tych, którzy już są częścią Mojego Kościoła na Ziemi. Zawsze w pierwszej kolejności zajmuję się tymi, którzy są rozproszeni, którzy giną i którzy nie potrafią widzieć. Są to dusze, których szukam w pierwszej kolejności, te, które znajdują się w nieodpowiednich rękach, więc są wprowadzane w błąd.

Proszę was, abyście stale i wciąż pamiętali w swoich modlitwach o tych narodach, tych religiach i tych, którzy są pozbawieni jakiejkolwiek wiary we Mnie. Proszę przyjmijcie ich serdecznie tak, jak Ja bym pragnął. Nigdy nie próbujcie wymuszać na nich swoich przekonań lub nękać ich w Moje Imię. Zawsze wyciągajcie do nich rękę z miłością i wielkodusznością, ponieważ są dla Mnie tak samo ważni, jak najbardziej pobożni spośród was. Nie ważne do kogo przybywacie, wiedzcie, że żaden z was nie jest bardziej godny niż ten drugi, ponieważ wszyscy jesteście grzesznikami.

Wszystkie dzieci Boga z czasem będą świadkami ostatecznej Prawdy Jego Planu wypełnienia Jego Przymierza. Wszyscy poznają Prawdę, a wtedy łatwiej im będzie przyjąć Moją Miłosierną Dłoń. W tym dniu ludzie wszystkich religii, wyznań, koloru skóry i narodowości zobaczą dowód Mojego Istnienia. Ci, którzy tworzą bariery, stawiając je między sobą a swoim Stwórcą, będą płakali z wdzięczności, gdyż w końcu będą świadkami Miłości Boga. A gdy robicie plany i przygotowujecie się do nadchodzących czasów, wiedzcie, że bez względu na to, jakie przeszkody znajdują się przed wami w tym marszu do Wiecznego Zbawienia, to Moi wrogowie będą potraktowani najdotkliwiej.

Ci, którzy Mnie przeklinają, będą przeklęci. Ci, którzy walczą z Planem Mojego Ojca ratowania dusz, zostaną pokonani. A ci, którzy prześladują dzieci Boże i stoją na drodze do Pana, sami będą prześladowani przez sługę, któremu byli wierni. Nic nie stanie na Mojej Drodze, ponieważ jest to niemożliwe. Z Mocy Boga każdy wróg zostanie zniszczony, a wszyscy, którzy głoszą słowa, czyny i działania antychrysta zostaną odrzuceni i Królestwo Boże będzie wtedy ukończone.

Wasz Jezus

 

O wiele lepiej jest znosić ból w Moje Imię, niż być uwielbianym przez grzeszników za wyrządzanie zła w Moich Oczach

orędzie nr 1079 z serii Ostrzeżenie

18.03.2014, godz.  16:20

Moja szczerze umiłowana córko, niech żaden człowiek nie wstydzi się prześladowań, jakie mogą go spotkać, gdyż broni on Mnie, jako chrześcijanin. Nigdy nie wolno wam obawiać się prześladowań w Moje Święte Imię, ponieważ gdy się okaże, że jesteście krytykowani za mówienie Prawdy, wiedzcie wtedy, że jesteście Moimi prawdziwymi sługami.

Tylko ci, którzy są we Mnie i ze Mną cierpią wyśmiewanie lub nienawiść w Moje Imię. Wy, którzy jesteście naprawdę Moi i kiedy poddajecie swoją wolę, tak, że staje się Moją, najbardziej ucierpicie. Zawsze musicie pamiętać o tym, że gdy nienawiść przeciwko jakiemukolwiek Mojemu ukochanemu wyznawcy jest najbardziej intensywna, możecie być wówczas pewni, że Moja Obecność jest najsilniejsza. O wiele lepiej jest znosić ból w Moje Imię, niż być uwielbianym przez grzeszników za wyrządzanie zła w Moich Oczach.

Moi najdrożsi wyznawcy, pozwólcie Mi zapewnić was, że Moja Ręka prowadzi was każdego dnia w tej Mojej ostatniej Misji na Ziemi. Moje Słowo poruszy wasze dusze i miliardy dusz tych wszystkich, którzy pójdą za wami - gdyż świat wkrótce usłyszy Mój Głos. Niech żadne przeszkody nie staną wam na drodze, gdy mówicie o Mnie, gdy przypominacie ludziom o Moim Nauczaniu i kiedy przypominacie Moim wyświęconym sługom o obowiązku pozostania wiernym Mojemu Słowu zawartemu w Świętej Ewangelii.

Gdy poproszą was o odrzucenie Mnie, czy przez Eucharystię czy poprzez zmienioną wersję Pisma Świętego, musicie odmówić otwarcie i bez wstydu. Musicie bronić Słowa odmawiając przyjęcia kłamstw w Moje Imię. W celu ochrony was przed prześladowcami, którzy znieważają Mój Kościół i wszystkich, którzy pozostają wierni Słowu Bożemu, proszę, odmawiajcie tę Modlitwę Krucjaty.

Modlitwa Krucjaty (141) O ochronę przed prześladowaniem

Drogi Jezu, broń mnie w mojej walce o pozostanie wiernym Prawdzie Twojego Słowa za wszelką cenę. Chroń mnie przed Twoimi wrogami. Chroń mnie przed tymi, którzy mnie prześladują z Twojego powodu.

Dziel mój ból. Złagodź moje cierpienie. Podnieś mnie w Światłości Twojego Oblicza, aż do Dnia, kiedy przyjdziesz ponownie, aby przynieść światu Wieczne Zbawienie.

Przebacz tym, którzy mnie prześladują. Wykorzystaj moje cierpienie, aby odkupić ich grzechy, aby w swoich sercach mogli odnaleźć pokój, a ostatniego Dnia witali Cię ze skruchą w swoich duszach. Amen.

Idźcie i znajdźcie pociechę w nadziei, że zabiorę wszystkich Moich wrogów i tych, którzy prześladują kogokolwiek z was w Moje Imię, do Schronienia Mojego Wielkiego Miłosierdzia.

Wasz Jezus

 

Raj stworzony przez Mojego Ojca dla Jego dzieci ma w końcu do nich powrócić w całej swojej pierwotnej Chwale

orędzie nr 1078 z serii Ostrzeżenie

16.03.2014, godz.  18:00

Moja szczerze umiłowana córko, kiedy Słowo stało się Ciałem, poprzez Moje narodziny, oznaczało to, że Święte Słowo Boga zmaterializowało się tak, jak to zostało przepowiedziane w Księdze Mojego Ojca.

Słowo Boże jest bardzo jasne i nie zmienia się. Będzie trwało przez wieczność. Każdy, kto rozrywa Słowo Boże i dopasowuje je do potrzeb własnych lub innych ludzi jest winny herezji. Kiedy przyszedłem na świat, dzieci Boże - szczególnie Jego uczeni słudzy w Jego Świątyniach na Ziemi - znali proroctwa zawarte w Księdze Mojego Ojca. Nie było tajemnicą, że Mój Ojciec wyśle swojego Mesjasza, aby odkupił ludzkość i tego faktu nauczano w świątyniach, a także był on włączony do każdego czytania Pisma Świętego. Wszystko, co pochodzi od Mojego Ojca jest Prawdą. On nie kłamie. Słowo Boże jest odciśnięte w kamieniu. To, co Mój Ojciec powiedział na początku, stanie się. To, co On obiecał, spełni się, niezależnie od tego czy ludzkość zaakceptuje ten fakt czy nie.

Mój Ojciec dał światu swoje Słowo, a następnie swoje Ciało, przez Moje narodzenie - Jego jedynego Syna, Jezusa Chrystusa - a następnie obiecał człowiekowi Wieczne Zbawienie. Każde Słowo zawarte w Piśmie Świętym, jak to zostało podane w pierwotnej formie, łącznie z Księgą Apokalipsy, jest Prawdą. Dlatego Obietnica Mojego Ojca dana światu, że ponownie pośle On swego Syna - tym razem, aby sądzić żywych i umarłych - nigdy nie może zostać odrzucona. Okres przed tym Wielkim Dniem będzie burzliwy, a szczegóły czasu przygotowania do Mojego Powtórnego Przyjścia są zawarte w Księdze Apokalipsy, jak zostały podyktowane Janowi przez Anioła Pańskiego.

Kiedy mówi się, że się akceptuje jedną część Księgi Mojego Ojca, a nie przyjmuje innej, oznacza to odrzucenie Słowa Bożego. Nie można przyjąć jednej części Prawdy i twierdzić, że reszta Słowa Bożego jest kłamstwem. Księga Prawdy została przepowiedziana Danielowi, a następnie podana w częściach Janowi Ewangeliście. Wiele z tego, co jest zawarte w Księdze Apokalipsy dopiero się odsłoni. Wiele osób boi się jej zawartości i będą starali się odrzucić ją, jako taką, ponieważ Prawda jest gorzką pigułką do przełknięcia. A jednak kiedy Prawda zostanie przyjęta, będzie czymś, dzięki czemu będziecie mogli dużo lepiej pojmować, gdyż wraz z nią przyjdzie jasność. Jasność oznacza, że będziecie mogli się łatwiej przygotować i ze spokojem w duszy, a radością w sercu, skoro będziecie wiedzieli, że Ja przychodzę odnowić świat. Będziecie wiedzieli, że Raj stworzony przez Mojego Ojca dla Jego dzieci ma w końcu do nich powrócić w całej swojej pierwotnej Chwale.

Żaden człowiek nie może naprawdę zrozumieć Księgi Apokalipsy, gdyż nie wszystkie wydarzenia są zapisane w szczegółach lub w kolejności, a również nie miała ona być zrozumiała. Ale wiedzcie o tym. Możecie być pewni, że to jest okres, kiedy panowanie szatana dogorywa, a gdy dobiega końca, to szatan będzie wymierzał Mi wszelkie ciosy. Będzie to robił przez przenikanie do Mojego Kościoła na Ziemi od wewnątrz. Ukradnie Mi dusze i zbezcześci Najświętszą Eucharystię. Jednak Ja Jestem Kościołem i będę prowadził Mój lud. Szatan nie może Mnie zniszczyć, gdyż jest to niemożliwe. Może on jednak zniszczyć wiele dusz, zwodząc je tak, by uwierzyli, że on jest Mną.

Tak jak świat został przygotowany na Moje Pierwsze Przyjście, tak też teraz jest przygotowywany na Moje Powtórne Przyjście. Wy, którzy sprzeciwiacie się Mi w Moich wysiłkach ratowania dusz i którzy hołdujecie Moim wrogom, wiedzcie to. Nigdy nie pokonacie Mocy Boga. Nigdy nie zniszczycie Słowa. Gdy zbezcześcicie Moje Ciało, nigdy nie będzie już wam wolno pozostawać dalej w pozycji stojącej. 

Gdy odsłaniają się proroctwa zawarte w Księdze Apokalipsy, nigdy nie wolno wam rozpaczać, gdyż możecie mieć pewność, że Miłość Boga do Jego dzieci oznacza, że surowo potraktuje On swoich wrogów i będzie starał się przyprowadzić wszystkie swoje dzieci, które rozpoznają Mnie, Jego jedynego Syna, do Jego Boskiej Przystani Pokoju. I podczas, gdy wrogowie Boga będą kradli dusze wielu, przez pozory wdzięku oraz oszustwa, wielu ludzi wyleje pogardę dla Prawdziwego Słowa Bożego.

Wy, którzy jesteście pobłogosławieni wizją, nie bójcie się Moich wrogów, lecz Gniewu Bożego, gdy zstępuje na tych, którzy próbują kraść dusze tych, którzy nie pojmują, co się dzieje.

Miłość Boża jest Wszechmocna, a Jego Wierność obietnicy ocalenia każdego człowieka jest nieskończona. Ale Jego Kara dla Jego wrogów jest sroga, gdyż jest ostateczna.

Wasz Jezus

 

Dopiero wtedy, gdy Najświętsza Eucharystia zostanie całkowicie usunięta, antychryst wejdzie do Mojego Kościoła

orędzie nr 1077 z serii Ostrzeżenie

15.03.2014, godz.  20:10

Moja szczerze umiłowana córko, gdy apostazja będzie się przetaczać przez Mój Kościół, wszyscy, którzy Mi służą w Kościele staną przed największą z dotychczasowych prób. Kryzys wewnątrz Mojego Kościoła na Ziemi będzie oznaczał, że wielu księży będzie cierpiało z powodu straszliwej rozterki. Wiara wielu z nich już została wstrząśnięta i będą musieli wybrać czy chcą przyjąć nowy substytut nauczania, który zastąpi Słowo czy pozostać wiernymi Prawdziwej Wierze. Nawet najbardziej pobożni spośród nich zostaną przytłoczeni przez donośne głosy oszustów i zaczną podważać znaczenie Mojego Nauczania w dzisiejszym świecie, w którym nie będzie się już głosić, że grzech ma jakiekolwiek znaczenie.

Przygotowania pod ten zasiew już są w toku i syn szatana będzie wkrótce gotowy do przejęcia nowego, fałszywego kościoła. Mój Kościół będzie cierpiał okres straszliwej ciemności, a każda dusza, która pozostanie Mi wierna, będzie cierpiała Moje Ukrzyżowanie. Moi wrogowie złożą porywające i radykalne oświadczenia, domagając się, żeby wszystko, co jest obraźliwe dla Mojego Świętego Imienia, zostało uznane za dopuszczalne w oczach Mojego Kościoła. Bardzo niewielu duchownych będzie walczyło przeciwko profanacji z powodu grzechu tchórzostwa, ale wiedzcie o tym. Jeśli wezmą oni udział w fałszywych ofiarach, fałszywych sakramentach i fałszywych naukach, które następnie będą próbowali narzucić Moim wiernym wyznawcom, oświadczę im, że nie są już godni stanąć przede Mną.

Wiele krzywd, które zostaną wyrządzone zwykłym ludziom, nastąpi z ręki tych, którzy weszli do Mojego Kościoła przy pomocy oszustwa. Gdy powiedzą wam, że Moje Ciało znaczy coś innego niż Moje fizyczne Ciało, wówczas będziecie wiedzieli, że komunia święta, którą będziecie przyjmować, to już nie będę Ja. Nigdy nie wolno pozwolić im zmienić znaczenia Najświętszej Eucharystii. Dopiero wtedy, gdy Najświętsza Eucharystia zostanie całkowicie usunięta, antychryst wejdzie do Mojego Kościoła. To będzie ten dzień, kiedy dowiecie się, że świat polityki wszędzie połączył się z kościołami chrześcijańskimi i że Ja nie będę już w nich Obecny. Mój Kościół jednak nigdy nie może umrzeć, zatem Moja Reszta będzie podtrzymywała Moje Światło, żeby jaśniało i Moją żywą Obecność, a wielu będzie musiało szukać tych ukrytych Kościołów i Moich wyświęconych sług, którzy z Łaski Boga będą kierowali Moim Kościołem, aby został nienaruszony.

Nigdy nie zakładajcie, że syn szatana, antychryst, ukaże się, jako ktoś agresywny lub jako zły dyktator, gdyż to nie będzie w jego stylu. Przeciwnie, będzie on miał wielu przyjaciół. Będzie kochany przez wiele rządów, jak i wrogów wewnątrz Mojego Kościoła, którzy głośno będą oklaskiwać każdy jego ruch, dopóki nie otrzyma honorowego stanowiska w Moim Kościele. Kardynałowie, biskupi i inni członkowie Mojego Kościoła cały czas będą mówili o nim i chwalili go w swoich homiliach. Jego moc uwodzenia będzie tak wielka, że aż hipnotyczna. Dzięki nadprzyrodzonej mocy szatana, przyciągnie wszystkich, którzy podejmują decyzje wewnątrz Mojego Kościoła, aż po pewnym czasie będą się mu kłaniali, jakby był Mną.

Tak będą robili ambitni członkowie duchowieństwa, którzy upadli w swojej wierze, ale którzy jednak nadal będą obdarzeni darem święceń, więc antychryst zyska dodatkową moc. Pozbawi on tych Moich biednych zwiedzionych zdrajców ostatniego odcinka władzy w Moim Kościele, a wtedy Kościół będzie gotowy, aby wprowadzić do niego nowego przywódcę. W tym okresie ciemności wszyscy Moi wrogowie w kojący i czarujący sposób z niezwykłą zdolnością będą przedstawiali kłamstwa jako Prawdę. Tylko ci, którzy będą nadal modlić się o ochronę i którzy wyrzekną się szatana w każdy sposób, tak, jak ich nauczono, będą mogli wymknąć się ze szponów antychrysta.

Wasz Jezus

 

Bóg Ojciec: Jest to bowiem ostateczny okres - ostatni rozdział wypełnienia Mojej Świętej Woli

orędzie nr 1076 z serii Ostrzeżenie

13.03.2014, godz.  20:45

Moja najdroższa córko, Moja Ochrona została właśnie teraz rozszerzona na wszystkie Moje dzieci na świecie, które Mnie kochają. Czynię to w obfitości z powodu zagrożeń, przed którymi stoi ludzkość w tym czasie historii.

Wy, Moje dzieci, musicie modlić się za każdego z tych, którzy są dla Mnie straceni. Tęsknię za nimi. Pragnę ich miłości. Płaczę za nimi. Czekam na dzień, kiedy zrozumieją Moje Przymierze stworzone przeze Mnie na początku. Jest to bowiem ostateczny okres - ostatni rozdział wypełnienia Mojej Świętej Woli. To ze względu na Moje Przymierze dałem człowiekowi czas potrzebny na opamiętanie i na rozpoznanie czym on jest i czym nie jest. Człowiek został stworzony z Mojej Miłosiernej Ręki na Mój Własny Obraz. Zalałem jego duszę Moją Miłością, dałem mu całkowitą wolność, przez Mój Dar wolnej woli i wolnego wyboru. Nigdy nie chciałem, aby człowiek odwzajemniał się miłością z lęku przede Mną. Chciałem tylko, żeby kochał Mnie tak, jak Ja kocham jego. Stworzyłem Aniołów przed ludźmi, aby Mi służyli, ale ze względu na Moją Miłość do nich, oni też otrzymali Dar wolnej woli.

Właśnie z powodu zdrady Lucyfera człowiek ucierpiał. Lucyfer był kochany i obdarzany przeze Mnie względami. Zostały mu przekazane nadzwyczajne dary i moce i wielu Aniołów mu podlegało. Kiedy stworzyłem człowieka Lucyfer wpadł w szał zazdrości. Nie mógł znieść, że mógłbym kochać Moje dzieci w tak wielkim stopniu, więc rozpoczął oddzielanie Mnie od Moich dzieci. Skusił Adama i Ewę, a to oznaczało, że oni z własnej woli odrzucili Moją Moc i pomyśleli - tak, jak Lucyfer - że mogą osiągnąć Moją Moc i sięgnąć po część Mojej Boskości.

Lucyfer wraz z wiernymi mu aniołami - z których wszystkie popełniły zbrodnie wobec Moich dzieci - wtedy i teraz - zostali wrzuceni do otchłani na wieczność. Jednak ze względu na wolną wolę ludzi - daną przeze Mnie dobrowolnie i z miłości do Ludzkości, nigdy nie zażądam jej zwrotu. Stworzyłem zatem Przymierze, aby odzyskać ich dusze, przez Moje Plany ich odkupienia. Otrzymali ode Mnie ogromne łaski. Wysyłałem proroków, aby ich ostrzec przed niebezpieczeństwem ulegania pokuszeniom diabła. Dałem im Dziesięć Przykazań, aby ich prowadziły i pomagały im żyć według Mojej Woli. Wysłałem im Mojego jedynego Syna, pochodzącego z Mojego Ciała, aby przynieść im wolność od Piekła. Nie chcieli tego przyjąć, ale Jego śmierć na Krzyżu była punktem zwrotnym w Moim Planie Ostatecznego Przymierza.

Księga Prawdy jest ostatnią częścią Mojej Interwencji przed Dniem Ostatecznym, kiedy zbiorę razem wszystkie Moje dzieci i przyprowadzę z powrotem do Raju, który dla nich stworzyłem na początku. Ci, którzy słuchają Prawdy i którzy pozostają wierni Mojemu Świętemu Słowu, znajdą u Mnie wielką łaskę. Ci, którzy tego nie robią, znajdą jeszcze u Mnie łaskę dzięki życiu, jakie, prowadzą, miłości, którą okazują innym i czystości swoich dusz. Powitam ich z radością, gdy uznają i przyjmą Rękę Miłosierdzia, która zostanie wyciągnięta do nich przez Mojego Syna.

Ostatni etap wypełnienia Mojego Przymierza będzie bolesny. Ze względu na wpływ szatana i jego demonów wiele osób zostanie oszukanych, by czcić jego i wszystkie jego sługi, którzy chodzą wśród was. Będę tolerował cierpienia dusz i trudy, które będzie ponosiło wielu niewinnych ludzi, ale tylko przez krótki czas. Potem zmiotę Moich wrogów z powierzchni Ziemi. Obiecuję wam, drogie dzieci, że złagodzę wasz ból, smutek i strach, poprzez przyznanie wam potężnych Łask i Błogosławieństw. Będziecie chronieni przez krąg Mojej Hierarchii Aniołów.

Proszę, odmawiajcie tę modlitwę, by prosić Mnie o zmniejszenie waszego strachu i smutku i o udzielenie wam wolności od prześladowań.

Modlitwa Krucjaty (140) O Ochronę przez Hierarchię Aniołów:

Najdroższy Ojcze, Boże całego Stworzenia, Boże Najwyższy, udziel mi Łaski i Ochrony przez Twoją Hierarchię Aniołów. Spraw, bym umiał skupić się na Twojej Miłości do każdego z Twoich dzieci bez względu na to, w jaki sposób Cię obrażają. Pomóż mi rozpowszechniać nowinę Ostatecznego Przymierza, aby przygotować świat na Powtórne Przyjście Jezusa Chrystusa bez strachu w moim sercu. Udziel Mi swoich szczególnych Łask i Błogosławieństwa, by wznieść się ponad prześladowania, zadawane mi przez szatana, jego demony i jego wysłanników na Ziemi. Nigdy nie pozwól, abym bał się Twoich wrogów. Daj mi siłę, bym kochał moich wrogów i tych, którzy mnie prześladują w Imię Boga. Amen.

Dzieci, musicie pozostać silne w tym czasie. Nigdy nie dawajcie posłuchu nienawiści i jadowi, który okrywa Ziemię z powodu skażenia, jakie ma nadejść. Gdy je zignorujecie, będziecie mogli służyć Mi w najbardziej zbawienny sposób bez złośliwości w swoich sercach.

Przygotujcie się, bo niedługo większa złość ma wybuchnąć na świecie, a będzie ona skierowana przeciwko Mnie, Bogu Najwyższemu i Mojemu umiłowanemu Synowi, Jezusowi Chrystusowi. Módlcie się za tych, którzy będą wciągani do próżni kłamstw, które nie przyniosą im niczego oprócz smutku.

Pozostańcie we Mnie, ze Mną i dla Mnie.

Wasz ukochany Ojciec

Bóg Najwyższy

 

Moje Łzy do tej pory już przestaną płynąć, ale Mój Smutek nigdy się nie skończy

orędzie nr 1075 z serii Ostrzeżenie

12.03.2014, godz.  21:08

Moja szczerze umiłowana córko, kiedy człowiek oddziela się ode Mnie, idę za nim na koniec świata, aby z powrotem przyciągnąć go do siebie. Może on Mnie obrażać, popełniać straszliwe okrucieństwa i odejść bardzo daleko, aby czcić wszystko, co jest złe, łącznie z oddaniem się w niewolę diabłu, ale Ja nigdy się nie poddam.

Będę interweniował w jego życiu na wiele sposobów. Wprowadzę w jego życie prawdziwą miłość, otworzę jego serce na miłość do innych ludzi, będę targał jego sumieniem, pozwolę mu cierpieć z rąk innych ludzi - tylko dlatego, aby uczynić go pokornym, a tym samym bardziej otwartym na Mnie, Jezusa Chrystusa. Pozwolę mu zobaczyć prostotę świata w całym jego wspaniałym pięknie, w jakim został stworzony przez Mojego Ojca, aby nakłonić go do odrzucenia fałszu, który niszczy jego życie. Poprzez małe dzieci pokażę mu znaczenie przedkładania potrzeb tych, którzy na niego liczą, przed własnymi potrzebami. Przyniosę mu śmiech, pokażę wielkie akty dobroci poprzez czyste dusze i pokażę mu przykłady jego słabości, aby wiedział, że nie jest większy do Boga. Mogę pozwolić, aby zachorował, jeśli to sprawi, że Mi się podda i w takich okolicznościach Moje Miłosierdzie będzie największe. Ponieważ takie dusze najprawdopodobniej zwrócą się do Mnie, to wtedy będą mogły zostać przeze Mnie uratowane.

Jak wiele starań muszę uczynić Ja, wasz ukochany Jezus Chrystus, aby zabrać każdego z was do bezpieczeństwa Moich Ramion - Mojego Schronienia. I jak wielu z was nadal odwraca się w drugą stronę, ignorując Mnie.

Interweniuję poprzez orędzia, dane prawdziwym prorokom i wizjonerom, a one nawracają miliony. Wysyłam znaki, wylewam Łaski z Nieba, przynoszę wam Dary poprzez Święte Sakramenty, a miliony są nawracane. Niestety, jeszcze nie dość ludzi zwróciło się do Mnie i dlatego zanim przyjdę sądzić, nie spocznę, dopóki nie wyczerpię wszystkich znaków, cudów, Darów, proroctw i Interwencji.

To będzie smutny dzień, jeśli ci, którzy odrzucają Moje Dary i Moją Interwencję będą musieli stanąć przede Mną tego Wielkiego Dnia i nadal będą się Mnie wyrzekali. Nawet wtedy, gdy daję im szansę, aby odrzucili na bok swoją pychę i przyszli do Mnie, nadal będą odmawiać. Wtedy nic więcej nie będę mógł zrobić, aby przynieść im życie wieczne, gdyż oni nie będą chcieli tego przyjąć. Możecie się dziwić dlaczego tak jest, więc wam wyjaśnię.

Gdy diabeł kusi duszę, zajmuje mu to trochę czasu, zanim się umocni w tej osobie. Ale kiedy już ją pochłonie, narzuca każdy ruch, jaki ta osoba wykonuje - co myśli, w jaki sposób kontaktuje się z ludźmi, jak grzeszy i decyduje też jakiemu rodzajowi grzechu dusza ulega. Największą władzę szatan ma nad duszą wtedy, gdy przekona ją, że Bóg jest zły. Szatan przekonuje duszę, że on jest Bogiem i że Bóg jest w rzeczywistości złym duchem. W taki oto sposób te dusze zostaną zniszczone przez podstępną przebiegłość i manipulację diabła. Te dusze staną się tak ciemne, że gdy staną w Mojej Światłości, będzie to dla nich potwornie bolesne i będą ukrywać swoje twarze przede Mną. Moje Łzy do tej pory już przestaną płynąć, ale Mój Smutek nigdy się nie skończy.

Wasz Jezus

 

Matka Zbawienia: Zaprezentują nową czerwoną książkę z głową kozła umieszczoną na okładce

orędzie nr 1074 z serii Ostrzeżenie

11.03.2014, godz.  20:39

Moje dziecko, gdy urodziłam mojego Syna, znaczyło to, że nie tylko wydałam na świat Syna Człowieczego, Zbawiciela Świata, ale także przyniosłam nowy początek. Świat został odkupiony przez narodziny mojego drogiego Syna, a ludzie otrzymali bardzo szczególny Dar. Ten Dar został odrzucony, ale ludzkość dziś nadal z niego korzysta, ponieważ tak wielu przyjęło Prawdę.

Narodzenie mojego Syna zwiastowało narodziny Jego Kościoła na Ziemi, a zarówno jeden jak i drugi zostali zrodzeni przeze mnie, zwykłą służebnicę Pana. To mnie, niewiastę obleczoną w słońce, wąż wygna na pustynię wraz z Kościołem mojego Syna. Wszelki ślad po mnie, Matce Bożej, zostanie wymazany. Zjawiska, które są Mi przypisywane zostaną wyśmiane, a wrogowie w Kościele Mojego Syna będą pouczali ludzi, aby odrzucili całą wiarę związaną z nimi. Następnie Kościół mojego Syna zostanie odrzucony wraz z tymi, którzy są prawdziwymi wyznawcami Chrystusa. Msze Święte zanikną i gdy to wszystko będzie się działo, wąż roześle swoje sługi, a oni zażądają dla siebie miejsca w każdym chrześcijańskim Kościele. Skala tego przejęcia będzie tak ogromna, że tak bardzo zaskoczy to wielu ludzi, prawdziwie wierzących, iż będą zbyt przestraszeni, aby powstać i sprzeciwić się profanacji, której będą musieli być świadkami, z obawy o swoje życie.

W tym czasie Reszta mojego Syna zbierze się w każdym narodzie po całym świecie i będzie prowadziła zagubionych i zdezorientowanych w tym strasznym okresie skażenia. Ta Armia otrzyma wielką moc nad złem, które będzie obecne w tym, co kiedyś było Kościołami mojego Syna. Przez Moc Ducha Świętego będą oni głosili Prawdę - Prawdziwe Ewangelie - Prawdziwe Słowo, dane światu w Świętej Biblii. Biblia będzie otwarcie podważana przez oszustów w Kościołach chrześcijańskich i będą oni kwestionować każde Nauczanie, które ostrzega przed niebezpieczeństwem grzechu. Będą przekręcać jego zawartość i zaprezentują nową czerwoną książkę z głową kozła umieszczoną na okładce ukrytą wewnątrz symbolu krzyża.

Dla zewnętrznego świata niewierzących będzie się to wydawało rewolucją, która będzie ich fascynowała i pociągała tych, którzy odrzucają Istnienie Boga. W wielu krajach rozpoczną się wielkie uroczystości. Ludzie powitają z radością świętowanie wolności od wszystkich zobowiązań moralnych w imię powszechnej jedności i obchody praw człowieka.

Światło Obecności mojego Syna będzie trzymane wysoko, jak latarnia morska przez tych, którzy poprowadzą Armię Reszty mojego Syna. To światło będzie nadal wszędzie przyciągało dusze, pomimo rozprzestrzeniania się pogaństwa we wszystkich kościołach, każdego wyznania, z wyjątkiem dwóch świadków - chrześcijan i żydów, którzy pozostaną wierni Woli Boga.

Potem, kiedy wielki dzień zaświta i gdy upłyną trzy straszliwe dni ciemności, wielka Światłość pojawi się na Ziemi. To Światło, które otoczy mojego Syna i słońce, które będzie wtedy u szczytu swojej mocy, zstąpią na cały świat - oba w tym samym czasie. Wszyscy ludzie będą świadkami tego nadprzyrodzonego widowiska. Wszyscy usłyszą grzmot zapowiadający je poprzez wszelkie formy komunikacji znane człowiekowi. W związku z tym wszyscy będą oczekiwali wielkiego wydarzenia, ale nie będą znali czasu, ani godziny ani daty. A następnie ci, których imiona są wymienione w Księdze Życia, zostaną zebrani.

Módlcie się, módlcie się, módlcie się, aby świat nie odrzucił przygotowania, które jest konieczne zanim ludzkość będzie mogła ujrzeć Światłość Oblicza mojego Syna.

Wasza ukochana Matka

Matka Zbawienia

 

Domaganie się praw chrześcijańskich będzie równoznaczne z łamaniem prawa

orędzie nr 1073 z serii Ostrzeżenie

10.03.2014, godz.  15:30

Moja szczerze umiłowana córko, wkrótce usłyszysz wiele zapowiedzi oszustów, którzy przeniknęli Mój Dom na Ziemi. Herezje, które wyrzucą ze swoich ust i ich czyny, doprowadzą do powstania nowych praw, które zniszczą Słowo Boże i które będą siłą narzucane tym, którzy są wierni Słowu.

Sakramenty staną się mniej liczne, a liczba Mszy powoli będzie zmniejszana, aż będą rzadko odprawiane. Będą podawane wszelkie wyjaśnienia, ale wszystkie prawdziwe powody ich motywów będą ukryte. Wy, Moi umiłowani wyznawcy, jesteście świadkami wszystkiego, co Moja ukochana Matka przepowiedziała w La Salette i Fatimie. Musicie zrozumieć, że planowane jest zbezczeszczenie wszystkich Kościołów Boga, zanim antychryst zasiądzie na tronie w Mojej Świątyni w całej swojej nikczemnej chwale. Ci, którzy będą domagali się odpowiedzi będą ignorowani, a potem wyśmiewani za to, że ośmielają się wątpić w tych, którzy utrzymują , że prowadzą Mój Kościół na Ziemi.

Wszystko, co jest grzechem w Oczach Boga zostanie ostatecznie odrzucone. Grzech nie tylko zostanie odrzucony, ale będzie przedstawiony na Moim Ołtarzu w każdej swojej podłej formie. Zniesienie grzechu uwidoczni się w indoktrynacji dzieci poprzez edukację. Zwłaszcza dzieci będą na siłę karmione herezjami. Powiedzą im, że jeśli nie przyjmą tych nauk, będą winni surowego osądzania tych, którzy oświadczają, że grzech jest dobry. Dzieci będą pouczane, aby nigdy otwarcie nie głosić Słowa Bożego w obecności innych osób z obawy przed oskarżeniem, że jest się przeciwko prawom człowieka.

Wszelkie próby promowania moralności w jakikolwiek sposób wśród młodych ludzi, napotkają zaciekły sprzeciw i potępienie. Chrześcijanie i ci, którzy będą publicznie głosili swoje prawa do wprowadzenia w życie Nauki chrześcijańskiej będą zwalczani i uciszani. Ich słowa staną się szeptem, a ludzie będą się wstydzili przyznać, że są chrześcijanami. I podczas gdy prawa niechrześcijan zostaną utrzymane, to prawa ateistów zostaną ogłoszone za nadrzędne. Jak już wam mówiłem, nienawiść wobec chrześcijan będzie przygotowywana na zewnątrz Mojego Kościoła. Potem od wewnątrz będzie on rozbierany kawałek po kawałku, aż nic nie pozostanie z wyjątkiem skorupy. Cegły i zaprawa nadal będą na swoim miejscu, ale jak wiecie, Mój Kościół na Ziemi zmieni się ponad możliwość waszego zrozumienia.

Mój lud jest Moim ludem - tym, który będzie podtrzymywał Święte Słowo Boże i który nadal będzie korzystał z Sakramentów Świętych, udostępnianych wam przez Moje dzielne i odważne wyświęcone sługi, którzy nigdy Mnie nie opuszczą.

Kiedy słyszycie, że Moje Słowo - zawarte w spisanym Słowie i przekazywanym przez wieki w Księdze Mojego Ojca - jest podważane i analizowane z chęcią przerobienia Go, to musicie to wiedzieć. Nie zezwalam na taką herezję. Potępiam tych zdrajców z powodu dusz, które wyprowadzą na manowce. Wam także nigdy nie wolno słuchać nikogo, kto mówi wam, abyście odrzucili Moje Słowo.

Wkrótce zobaczycie, że zmieni się prawo w waszych krajach i kościołach, aby przyjąć z ochotą wszelkiego rodzaju grzechy i je zalegalizować. Prawo państwowe i prawo kościelne złączą się w jedno, aż w końcu przestanie się dyskutować na temat Słowa Bożego, ani też nie będzie się Go przestrzegać. Domaganie się praw dla chrześcijan będzie równoznaczne z łamaniem prawa i będzie podlegało różnego rodzaju karom. Wy, którzy nie wierzycie, że te rzeczy są możliwe, niestety staniecie się wtedy świadkami tego w swoim własnym życiu, tak, jak zostało to przepowiedziane.

Ilu z was pozostanie wiernymi Mojemu Słowu? Mojemu Nauczaniu? Niewielu. I to właśnie ci, którzy teraz twierdzą, że oddają Mi cześć i są wierni Mojemu Kościołowi, będą pierwszymi, którzy odwrócą się od Prawdy.

Wasz Jezus

 

Matka Zbawienia: Po Ostrzeżeniu wystąpi wielkie pragnienie oddawania chwały Bogu

orędzie nr 1072 z serii Ostrzeżenie

09.03.2014, godz.  17:25

Moje dzieci, zawsze będziecie pod moją ochroną, gdy wezwiecie mnie, Matkę Zbawienia poprzez tę Misję. Jestem służebnicą Boga i moją rolą jest służyć mojemu Synowi, Jezusowi Chrystusowi i pomagać Mu w poszukiwaniu dusz, które obejmie całą Ziemię. Żaden naród nie zostanie przez Niego pominięty. Plany mojego Syna, aby przygotować świat, obejmują każdą rasę, naród, wyznanie i każdy mężczyzna, kobieta i dziecko będą świadomi tego, że On przychodzi, aby im pomóc. Czyni to z powodu głębokiej Miłości, którą Bóg posiada w swoim Sercu dla swoich dzieci. 

Wielu ludzi na świecie, którzy nie praktykują żadnej religii, nie będą w stanie zignorować tej Interwencji mojego Syna, Jezusa Chrystusa. Zostaną owładnięci i z początku nie zrozumieją tego niezwykłego doświadczenia duchowego, które odczują w każdym włóknie swoich serc i dusz. Jak wielką radością będzie dla wielu ludzi Ostrzeżenie, gdy przyniesie ono ze sobą dowód Istnienia mojego Syna. Wraz z tym Darem wielu zostanie napełnionych pokojem, którego nigdy wcześniej nie odczuwało, a także wielkim pragnieniem bycia w towarzystwie Jezusa.

Kiedy wszystkie wątpliwości dotyczące Istnienia mojego Syna ulecą z umysłów tych, którzy są ślepi na Prawdę Słowa Bożego - wielu, będzie potrzebowało kierownictwa duchowego, gdy objawi się Prawda Ostrzeżenia. Po Ostrzeżeniu wystąpi wielkie pragnienie oddawania chwały Bogu. Będzie to okres wielkich prób, ponieważ wrogowie Boga zrobią wszystko, co tylko mogą, aby przekonać świat, że Ostrzeżenie - Oświetlenie Sumienia - nie miało miejsca.

Kiedy Bóg uniża się, by wołać do swoich dzieci i gdy prosi je, aby Go słuchały, jest to jeden z największych Aktów Łaski z Jego strony. Dzieci, zaakceptujcie Ostrzeżenie z Wdzięcznością, gdyż dla wielu będzie to ostatnia deska ratunku, jakiej potrzebują, aby żyć w świecie bez końca. Nigdy nie odrzucajcie wielkich dzieł ani cudów z Nieba, ponieważ one są dla dobra wszystkich, aby zbawienie zostało udzielone mnóstwu ludziom, a nie tylko niewielu.

Zawsze składajcie dziękczynienie za Wielkie Miłosierdzie mojego Syna. Słyszeliście jak jest Hojny, a wkrótce doświadczycie rozmiaru Jego Miłosierdzia, które obejmie cały świat.

Wasza ukochana Matka

Matka Zbawienia

 

Pod wpływem szatana stajecie się nieczyści w Moich Oczach

orędzie nr 1071 z serii Ostrzeżenie

08.03.2014, godz.  13:37

Moja szczerze umiłowana córko, przez te Orędzia Moc Ducha Świętego jest w tym czasie najsilniejsza na świecie. Tak jak nienawiść, którą szatan żywi do ludzkości na całym świecie, nasiliła się, tak też moc Ducha Świętego wzrosła i z wielką siłą uderzy w jądro zła.

Zawsze należy pamiętać, że walka, która istnieje między Bogiem a szatanem toczy się o ludzkie dusze. I gdy Mój Ojciec wylewa na ludzkość wszelką moc i Łaskę - zły duch popełnia wszelkie nikczemne czyny wobec dusz ludzkich. Wielu ludzi jest obojętnych na to, co się dzieje i niestety wielu oddaje się dobrowolnie szatanowi, otwierając swoje dusze i pozwalając mu do nich wejść.

Może upłynąć nieco czasu, zanim szatan naprawdę ujawni się w duszach, a ci, którzy ciągle poszukują pojednania przeze Mnie, Jezusa Chrystusa, otrzymają Łaski, by przeciwstawiać się jemu, broniąc się przed popełnieniem czynów, które mogą prowadzić do całkowitego zepsucia. Wzywam was wszystkich do modlitwy za dusze, które padły ofiarą nikczemnych szatańskich metod i zamierzeń. Proszę odmawiajcie tę Modlitwę:

Modlitwa Krucjaty (139) O siłę, aby pokonać zło

Drogi Jezu, chroń mnie przed złem, które pochodzi od diabła. Osłoń mnie i wszystkich, którzy są słabi i bezbronni w jego obecności. Daj mi odwagę, by go odrzucić i pomagaj mi każdego dnia unikać jakichkolwiek jego prób pozyskania mnie w jakikolwiek sposób. Amen.

Proszę nie ignorujcie Mojego ostrzeżenia o niebezpieczeństwach wiązania się z diabłem, poprzez uleganie jego niegodziwym metodom. Kiedy naśladujecie jego cechy, na które składają się kłamstwa, pobłażanie sobie, zadawanie bólu innym i szkalowanie bliźniego, wtedy poznacie, że was pochłonął i tylko przeze Mnie i Łaski, jakich wam udzielam, będziecie mogli wyrwać się spod władzy, jaką nad wami uzyskał.

Zawsze wzywajcie Mnie, Jezusa Chrystusa, kiedy czujecie w sercu, że pod wpływem szatana stajecie się nieczyści w Moich Oczach.

Wasz Jezus

 

Zło będzie postrzegane jako dobro, a dobro, jako zło

orędzie nr 1070 z serii Ostrzeżenie

06.03.2014, godz.  13:45

Moja szczerze umiłowana córko, kiedy ludzie starają się zachęcać innych do grzechu, robią to na różne sposoby, które mogą nie wydawać się oczywiste.

Pokusa grzechu jest nęcąca, a ofierze zawsze trudno się wyrwać. W przypadku kradzieży, grzesznika przyciągać będzie wielka zdobycz, która będzie jego, gdyby się zgodził na kradzież. W przypadku fizycznej napaści i uszkodzenia ciała innej osoby, ofiara będzie kuszona nienawiścią, przedstawianą mu, jako dobro. Będzie on przekonany, że po prostu wymierza karę, która jest konieczna w imię sprawiedliwości. W innych przypadkach ofiara zostanie wciągnięta do popełnienia grzechu i nie będzie widziała w tym nic złego, gdyż pokusa będzie atrakcyjna.

Grzech i pokusa do podejmowania takich czynów zawsze będą przedstawiane jako dobre, nieszkodliwe, a w wielu przypadkach, jako słuszne. Zło będzie postrzegane, jako dobro, a dobro, jako zło. Każda rzecz, w którą jest zaangażowany szatan, szczególnie wtedy, kiedy kusi człowieka na wszelki możliwy sposób, aby odwrócił się od Boga, będzie przedstawiona na odwrót. Wszędzie tam, gdzie jest obecny szatan, będzie zamieszanie. Nic nie będzie takie, jak być powinno. Nic dobrego nie może pochodzić od jego skażenia. Dusze, które uczestniczą w jego intrygach, w trakcie i po popełnieniu grzechu będą cierpiały z powodu głębokich wyrzutów sumienia. Najważniejsze jest nauczyć się unikać sytuacji, w których narażacie się na pokusę. Aby to osiągnąć, musicie modlić się o siłę, by pozostać w stanie Łaski.

Niech żaden człowiek nigdy nie uważa, że ma dość siły woli, aby odeprzeć nacisk wywierany na niego przez złego ducha. Kiedy tak uważacie, możecie upaść nagle i niespodziewanie. W każdej chwili, każdego dnia musicie zachowywać czujność, ponieważ nigdy nie wiecie, kiedy zły duch działa. On jest bardzo sprytny i bardzo ostrożny. Wielu nie ma pojęcia w jaki sposób działa szatan, ale jedno jest pewne. On nie przyniesie wam niczego oprócz nędzy i rozpaczy. Musicie więc każdego dnia odmawiać modlitwę do Świętego Michała. 

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Szatan i wszystkie demony, które krążą po Ziemi, bardzo mocno pracują nad tym, aby wyrwać was ode Mnie w tym czasie - bardziej niż w jakimkolwiek innym czasie, od chwili, gdy chodziłem po Ziemi. Musicie mieć oczy zwrócone na Mnie i Mnie słuchać, abym nadal mógł was chronić.

Wasz Jezus

 

Ja Jestem Samym Miłosierdziem. Nie szukam zemsty

orędzie nr 1069 z serii Ostrzeżenie

04.03.2014, godz.  21:25

Moja szczerze umiłowana córko, pamiętaj, że Bóg zawsze osądza na korzyść uciśnionych. Nigdy nie będzie wywyższał tych, którzy się sami wywyższają. Za każdego człowieka który jest wywyższony, najniższy z najniższych w waszym świecie, zostanie wywyższony w Moim Królestwie. W Dniu Sądu Ostatecznego ci, którzy byli prześladowcami w waszym świecie staną się prześladowanymi.

Ja Jestem Samym Miłosierdziem. Nie szukam zemsty. Nie karcę was odpłacając wam tymi samymi krzywdami, które wyrządziliście innym, tą samą nienawiścią, z jaką potraktowaliście innych lub stosując wobec was ten sam surowy sposób, w jaki osądzaliście innych. Tak wielka jest Moja Miłość, że wybaczę wam każdy grzech, z wyjątkiem grzechu wiecznego, jakim jest przeklinanie Słowa Bożego. Zawsze wam wybaczę, nie ważne jak bardzo krzyżujecie Mnie i Moje sługi, wysłane, by was odkupić. Ludzkość od Mojego Ukrzyżowania nie była świadkiem Mojej Interwencji, takiej jak teraz, gdy przynoszę wam Księgę Prawdy.

Teraz już nadchodzi czas, by zebrać wszystkie narody do ostatecznego zjednoczenia. Wezmę tych, którzy są Moi przez swoje postępowanie, słowa i uczynki do nowego początku, który stanie się nowym światem, Nowym Rajem. Moje Królestwo będzie wasze. Zbiorę Mój lud z każdego zakątka Ziemi. Niektórzy będą Moi, podczas gdy inni będą ukarani za swoje niegodziwości. Ci, którzy są powołani, jak również ci, którzy zostali wybrani na początku czasu, będą jak lwy. Odwaga będzie wam dana z Nieba i będziecie jej potrzebowali, jeśli macie przezwyciężyć nienawiść, która będzie wam okazywana.

Proszę, nigdy nie bójcie się Moich wrogów. Ignorujcie ich jad. Ich głosy mogą grzmieć, a ich krzyki mogą być ogłuszające, ale oni nie mają władzy nad wami. Jeśli naprawdę jesteście Moi, wtedy płomienie Piekła nigdy was nie pokonają.

Wasz Jezus

 

Wojny będą eskalować, aż zostanie ogłoszona Wielka Wojna

orędzie nr 1068 z serii Ostrzeżenie

04.03.2014, godz.  17:00

Moja szczerze umiłowana córko, ważne jest, aby ludzie na całym świecie, zwrócili się w tym czasie do Mnie i poprosili o ochronę od plagi wojny.

Wojny będą eskalować, aż zostanie ogłoszona Wielka Wojna, a następnie największy wróg, to jest komunizm, wywoła wielkie zamieszanie wśród wszystkich narodów. Władza i jej pożądanie rodzą się z egoizmu. Ci, którzy szukają władzy z czasem nie będą mieli niczego, kiedy będą musieli stanąć przede Mną. Ci, którzy prześladują słabych i bezbronnych będą cierpieli trzykrotnie większe prześladowania niż te, jakie zadawali innym.

Wojny te skończą się chaosem. Wiele ludzkich istnień zostanie utraconych, ale wojna na Wschodzie spowoduje jeszcze większą wojnę. Podczas tej wojny, miliony ludzi stracą życie. Kiedy wszystko będzie wydawało się beznadziejne, pojawi się człowiek pokoju, wówczas będziecie świadkami początku końca.

Moje Życie, Moja Obecność, zapewni, że nadzieja, miłość i modlitwy wciąż będą trwały, aby złagodzić ból dzieci Bożych w tych czasach. Zapewniam was, że wszystkie wojny będą krótkie. Wszystkie te straszne wydarzenia będą krótkotrwałe, ale wiedzcie, że koordynacja w czasie wszystkiego tego, co ma nastąpić, będzie w Rękach Mojego Ojca.

Wasz Jezus

 

Miłość może pokonać każde nieszczęście doznawane przez ludzkość

orędzie nr 1067 z serii Ostrzeżenie

03.03.2014, godz.  23:37

Moja szczerze umiłowana córko, myśl o Mnie z miłością w swoim sercu, ponieważ tylko przez Miłość mogę komunikować się ze światem poprzez Księgę Prawdy.

Z Polecenia Mojego Ojca zbieram wszystkie Jego drogie dzieci, jako jedno z Nim i w Nim. Jest to Miłość, która pozwala na tę Bożą Interwencję. Mój Ojciec cierpi Ból, Gniew, Zniecierpliwienie i Frustrację z powodu plamy grzechu, który niszczy dusze wszystkich Jego dzieci. Ale to Jego odwieczna Miłość do was wszystkich utrzymuje Światło Boga na Ziemi.

Bez tego Światła byłaby tylko ciemność, nie tylko duchowa, ale również na samej Ziemi. Nie istniałoby światło dnia. Nie świeciłoby Słońce ani księżyc nie rozjaśniałby nocy. Gwiazdy by zniknęły. Jednak wszystkie te Dary pozostają na miejscu ze względu na Miłość Boga. Kiedy ta miłość jest odwzajemniana, przynosi wielką radość Mojemu Ojcu, ponieważ On wie, że gdy duch miłości jest obecny w duszach, może on przezwyciężyć wszelką ciemność duszy.

Miłość może pokonać każde nieszczęście doznawane przez ludzkość. Miłość wzajemna zniszczy zło. Miłość do Boga zniszczy władzę szatana nad człowiekiem. Wierność Bożym Przykazaniom udoskonali duszę, a to z kolei uratuje ludzkość od wygnania i oddzielenia od Boga.

Gdy Światło Boga pozostaje w waszych sercach i miłość Boża do siebie nawzajem jest obecna w waszych duszach, wtedy każde zło może zostać pokonane. Gdy pokochacie Boga, poczujecie w sobie głęboki spokój, ponieważ kiedy okazujecie Mu swoją miłość, On was napełni swoimi Łaskami. Zawsze musicie czerpać pociechę z potężnej Miłości, którą Bóg posiada w swoim Sercu dla każdego z was. Nie ważne kim jesteście, jaką krzywdę Mu wyrządziliście i jak nikczemne są wasze grzechy, On wam wybaczy - zawsze. Musicie tylko zawołać Go, prosząc Mnie, Jego umiłowanego Syna, Jezusa Chrystusa, abym zainterweniował w waszym imieniu poprzez pojednanie.

Przyjdźcie do Mnie ze swoją modlitwą i powiedzcie: "Jezu, weź mnie pod swoją Ochronę, do mojego Ojca i przynieś mi Wieczne Zbawienie."

Kiedy przyjdziecie do Mnie z prawdziwą skruchą w duszy, Królestwo Niebieskie będzie wasze.

Wasz Jezus

 

Gdy macie Mnie, to macie wszystko

orędzie nr 1066 z serii Ostrzeżenie

02.03.2014, godz.  20:14

Moja szczerze umiłowana córko, są chwile walki, gdy ludzie mogą czuć się bezradni. Są tragiczne chwile, kiedy odczuwają strach. I są chwile, kiedy człowiek rozpacza i cała nadzieja ulatuje z jego życia. Także są czasy niedoli, kiedy człowiek odcina się od tych, których kocha - gdy czuje, że życie jest dla niego po prostu zbyt trudne do wytrzymania. Mówię do was, którzy znosicie taki ból, abyście Mnie zawołali i poprosili Mnie, waszego Jezusa, abym zabrał wszystkie wasze cierpienia. Ofiarujcie Mi wszystkie swoje próby, gdy jest ich za dużo do zniesienia. Właśnie w tym momencie, gdy poddajecie się strasznemu udręczeniu, uniosę chmurę, która zaciemnia wasze dusze i która mąci wam myśli.

Nigdy nie poddawajcie się, gdy cierpicie. Nigdy nie uważajcie, że wszystko jest beznadziejne, ponieważ gdy macie Mnie, to macie wszystko. Ja Jestem waszym oparciem w tym życiu i tylko Ja mogę wam pomóc. Człowiek zawsze musi starać się przetrwać, walczyć z niesprawiedliwością, pielęgnować cnoty i nie bać się głosić Prawdy. Ale gdy to, czego jesteście świadkami sprawia wam wielki ból i cierpienie z powodu niesprawiedliwości, tylko Ja mogę was podtrzymać podczas takich udręk.

Świat nie ma niczego do zaoferowania, co może przynieść wam prawdziwą pociechę w trudnych chwilach. Tylko Ja, Jezus Chrystus, mogę udzielić wam pokoju ducha, siły i odwagi, aby znieść nienawiść, niesprawiedliwość, prześladowania i izolację. Ja muszę być dla was kimś pierwszym, kogo będziecie przyzywać w swoim okresie trudności. Tylko Ja przyniosę wam spokój, pokój i wolność od lęku, gdyż Ja Jestem Miłością, a kiedy miłość przebywa w waszych duszach potraficie dokonać wszystkiego.

Wasz Jezus

 

Świat się pokłoni, uklęknie na oba kolana i będzie ubóstwiał bestię

orędzie nr 1065 z serii Ostrzeżenie

28.02.2014, godz.  21:42

Moja szczerze umiłowana córko, daję Mojej Armii Reszty i wszystkim, którzy nigdy nie odeszli od Mojego Świętego Słowa, władzę nad narodami, gdy apostazja zaślepi wszystkich w imię zjednoczenia.

Otrzymacie wielkie Względy, wielkie Łaski i władzę, aby doprowadzić wiernych, słabych i tych, którzy się zagubią na jałowej pustyni. Staniecie się Prawdziwym Duchem, jedyną pozostałą Resztą Ducha Pańskiego w kościele, który będzie pozbawiony Mojej Świętej Obecności. Moja Obecność będzie przebywać tylko w tych, którzy otrzymają prawo do dyktowania Słowa Bożego i prowadzenia spragnionych dusz do Źródła Życia.

Gdy fałszywi posłańcy, którzy twierdzą, że otrzymują słowa i kierownictwo z Nieba, wkrótce powstaną, będą jak książęta na tronie, który już wkrótce zostanie odsłonięty w nowej świątyni obrzydliwości. To nowe centrum rządzenia będą ozdabiać jego oddani słudzy, wróżbici i ci, którzy są napełnieni duchem ciemności - wszyscy z nich będą schlebiali antychrystowi.

Świat się pokłoni, uklęknie na oba kolana i będzie ubóstwiał bestię. W ich sercach nie pozostanie ani odrobina czystej miłości - ale wiedzcie o tym. Gdy odetniecie swoje prawe ramię od Boga, to lewą ręką uściśniecie rękę bestii, który was pociągnie i ogarnie swoim nikczemnym uchwytem. Kiedy otworzycie swoje dusze na złego ducha, on do nich wejdzie i nigdy nie da wam chwili spokoju. Z powodu waszej wolnej woli, będziecie starali się z nim walczyć, ale nie będziecie wystarczająco silni.

Moja Reszta nieustraszona i naznaczona Światłością Mojego Oblicza, będzie się posuwać do przodu zbierając miliony z czterech krańców Ziemi, by przynieść im Prawdę. Będą oni głosili Ewangelię, ogłaszali Moje Słowo i nie odejdą od Prawdy. Będą pogardzani, wyśmiewani, prześladowani, zdradzani - nawet przez swoich najbliższych - a, mimo to, nigdy nie oderwą ode Mnie wzroku.

Świat nie powita z radością Prawdy, gdy będzie mu wpajana fałszywa pobożność i będzie odczuwał zadowolenie, ponieważ na tym etapie, grzech będzie negowany we wszystkich jego formach.

W każdej wojnie może być tylko jeden zwycięzca. Gdy człowiek będzie walczył przeciwko Bogu, zawsze przegra. Kiedy sprzymierzy się z oszustem, zostanie odrzucony i nigdy nie ujrzy Światłości Mojego Oblicza.

Módl się, Moja umiłowana Reszto za tych, którzy dadzą się zwieść antychrystowi. Pragnę, aby te dusze zostały doprowadzone pod Moją Ochronę. One nie będą Mnie szukały, ale przez wasze modlitwy, Mój Ojciec będzie interweniował, aby mogły podlegać Mojemu Wielkiemu Miłosierdziu.

Wasz Jezus

 

Matka Zbawienia: Miłość i tylko miłość pochodzi od Boga. Nienawiść pochodzi jedynie od szatana. Nic pośredniego nie istnieje

orędzie nr 1064 z serii Ostrzeżenie

27.02.2014, godz. 14:48

Moje dziecko, jest wiele nienawiści przeciwko tej Misji Zbawienia, ponieważ zły duch nie chce utracić ani jednej duszy na rzecz Boga. Kiedy Bóg mówi przez proroka, w piekle wywołuje to wzburzenie. W tych okolicznościach zły duch dokłada wszelkich starań, aby uciszyć Słowo Boże. Szatan zrobi wszystko, aby tak zatruć ludzi, by nic co ratuje ich dusze nie miało do nich dostępu. 

Będzie rozprzestrzeniał nienawiść dopóki dusze, które wypełnią się jego nienawiścią, nie staną się jego chętnymi pośrednikami, utraciwszy już kontrolę nad tym, co robią. Będąc przepełnionymi jego wzburzeniem, stracą możliwość odczuwania miłości w swoich sercach wobec tych, którzy ich zdaniem są ich wrogami. Wtedy zaczną nienawidzić siebie samych i im bardziej będą grzeszyli przeciwko Bogu, tym bardziej będą oni wypełnieni strasznym bólem. W końcu, gdy tego rodzaju nienawiść ogarnie dusze, nie będą w stanie uwolnić się od szatana. Takie dusze potrzebują dużo modlitwy. Jeśli dusze bluźnią przeciwko Słowu Bożemu, będzie ich czekać walka z bestią, tak zagorzała, że okaże się niemożliwe wyciągnięcie ich spod jego mocy. Ich przekleństwa przeciwko Bogu obrócą się przeciwko nim samym i na tym etapie nic nie będzie można dla nich zrobić.

Dusze, które są wypełnione nienawiścią, nie głoszą Słowa Bożego, gdyż to jest niemożliwe. Nienawiść nigdy nie będzie wylewała się z ust tych, którzy naprawdę kochają Boga. Nigdy nie wolno wam lekceważyć siły szatana, gdyż może on złapać w pułapkę każdą duszę, bez względu na to, jak jest dobra. Z początku zły duch jest bardzo przekonujący, kiedy napełnia ofiarę swoimi kłamstwami. Wywoła on nawet duchowe odczucie, że to Ja, Matka Boga kontaktuję się z tą duszą. Wykorzysta Bożą miłość w duszy, aby od wewnątrz zaszczepić poczucie oburzenia na to co dusza odbiera jako zły akt, czyn lub słowo. Usidli on dusze, które niekiedy mogą być wiernymi sługami Boga. Ale, gdy dusza pozwoli złemu duchowi wypełnić się jakąkolwiek formą nienawiści, to nie będzie w stanie się do niego uwolnić. Tylko modlitwa i wielkie akty pokuty i pokory, mogą ją odciągnąć. Po pewnym czasie dusza pozna, że coś ją dręczy, gdy gniew, ból, lęk i całkowity brak spokoju ogarnie duszę. Zły duch nie spocznie, dopóki dusza w końcu nie obróci się przeciwko Bogu i nie zacznie bluźnić przeciwko Niemu.

Dzieci, nigdy nie wolno zajmować się tymi, którzy sieją wątpliwości w waszych duszach na temat Doskonałości Boga. Kiedy będziecie zajmować się tymi, którzy przeklinają Boga, zostaniecie zarażeni. Gdy tak się stanie, wy również zostaniecie wypełnieni nienawiścią, której nigdy przedtem nie odczuwaliście. Potem będzie trzeba wielkiej pomocy i interwencji, abyście ponownie mogli stać się godnymi, by stanąć w obecności Boga.

Ignorujcie wszelkie formy nienawiści, bo ona nigdy nie pochodzi od Boga. Jest tylko jedno źródło, z którego wyłania się nienawiść, a jest nim szatan. Wystarczy wejść w kontakt z szatanem i tymi, których serca napełnia on nienawiścią, a wtedy jad ten wleje się w wasze dusze. Unikajcie takich sytuacji. Milczcie. Módlcie się za te dusze, które nienawidzą innych. Musicie odmawiać mój Różaniec, aby mieć ochronę przed tą pokusą.

Ostrzegam was przed tymi rzeczami, gdyż moc szatana jest bardzo silna w tym czasie, gdy stara się on ukraść dusze tych wszystkich ludzi na całym świecie, którzy wierzą w mojego Syna, Jezusa Chrystusa i tych, którzy są wierni mnie, Jego ukochanej Matce. Proszę, posłuchajcie mnie teraz, abyście, poprzez odmawianie tej Modlitwy, byli uchronieni przed nienawiścią.

Modlitwa Krucjaty (138) Ochrona przed Nienawiścią

Matko Zbawienia, chroń mnie od każdego rodzaju nienawiści. Pomóż mi milczeć, kiedy staję w obliczu nienawiści. W chwili mojej największej słabości, zachowaj mnie silnym w mojej wierności wobec Jezusa Chrystusa. Zapieczętuj moje usta. Pomóż mi odwrócić się od tych, którzy prowokują mnie słowami przeczącymi nauczaniu twojego Syna lub tych, którzy szydzą ze mnie z powodu mojej wiary. Módl się za te dusze, droga Matko, aby wyrzekły się szatana i odczuły pokój twojej miłości i Panowanie Ducha Świętego w swoich duszach. Amen.

Miłość i tylko Miłość pochodzi od Boga. Nienawiść pochodzi tylko od szatana. Nic pośredniego nie istnieje. Nic pomiędzy. Albo jesteście z moim Synem albo przeciwko Niemu.

Wasza ukochana Matka

Matka Zbawienia

 

Bóg Ojciec: Doskonałość utraconego Raju będzie odnowiona do dawnej świetności

orędzie nr 1063 z serii Ostrzeżenie

26.02.2014, godz. 16:26

Moje dzieci, słuchajcie Mnie, kiedy do was wołam i wyznaję głęboką i trwałą miłość do was wszystkich. Pośród prób, smutku, okrucieństw, nikczemności i naprawdę, radości i pokoju, Ja Mam Władzę nad wszystkim.

Nadeszła pora, by Oczyszczenie się nasiliło, ale ten czas przyniesie tylko samo dobro. Myślcie o tym okresie tak jakby chore dziecko było przykute do łóżka i zaatakowane chorobą, która czyni je słabym, bezsilnym, bez energii, składników odżywczych oraz z bardzo wysoką gorączką. Ono nie wyzdrowieje, dopóki nie spadnie gorączka, a jednak to właśnie ta gorączka uwalnia je od choroby.

Oczyszczenie człowieka zostało przepowiedziane i Ja na to pozwalam, abym mógł uwolnić ludzkość z tej choroby, która biczuje serca i dusze tych, którzy na prawdę Mnie nie znają. Podziały na świecie będą się powiększać, zanim zostaną ostatecznie usunięte. Znikną wybuchające i niszczące wojny i zapanuje pokój. Apostazja ogarnie wiele dusz, ale potem większość z Moich dzieci zobaczy Prawdę i przybiegnie do Mnie, przez miłość jaką odczują do Mojego umiłowanego Syna, Jezusa Chrystusa.

Moje Stworzenie stanie się doskonałe, gdy szatan i wszystkie demony, które atakują Ziemię zostaną wygnane. Światło zajaśnieje, doskonałość utraconego Raju zostanie odnowiona do dawnej świetności, a ludzkość stanie się Jednym we Mnie. 

Już niebawem ujrzycie, jak realizuje się Moja Obietnica przywrócenia wam Raju, który stworzyłem dla każdego z was, zanim nawet wzięliście swój pierwszy oddech. Każdy z was otrzymał to przyrodzone prawo. Przygotujcie się. Zostaniecie przyciągnięci do Mojego Raju przez miłość, którą umieszczę w waszych sercach i przez Łaski, które zostaną udzielone waszym duszom. Żadna dusza pośród was nie będzie mogła powiedzieć, że nie dałem wam każdej szansy, każdego znaku, każdej ulgi. Módlcie się o łaski, abyście przyjęli to chwalebne życie, które wam przygotowałem w świecie bez końca.

Wasz ukochany Ojciec

Bóg Najwyższy

 

strony:   67,   66,   65,   64,   63,   62,   61,   60,   59,   58,   57,   56,   55,   54,   53,   52,   51,   50,   49,   48,   47,   46,   45,   44,   43,   42,   41,   40,   39,   38,   37,   36,   35,   34,   33,   32,   31,   30,   29,   28,   27,   26,   25,   24,   23,   22,   21,   20,   19,   18,   17,   16,   15,   14,   13,   12,   11,   10,   9,   8,   7,   6,   5,   4,   3,   2,   1   index

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Objawienia Maryjne objawienia fatimskie orędzia Maryjne objawienia w medjugorie Jezusa Jezus Chrystus objawienia w garabandal objawienia Maryi orędzia Maryi pielgrzymka pielgrzymki Matka Boska fatimie fatimska III tajemnica fatimska Jan Paweł II Apokalipsa św. Jana objawienie św. Jana Pismo Święte Chrystus Bóg Ojciec Biblia Pismo Święte religia III wojna światowa orędzia prywatne Jezus la salette garabandal Ojciec Pio objawienia ostrzeżenie ostrzeżenia ostrzeżeniem kościół katolicki, kościołem, kościoła, chrześcijański, chrześcijanie, chrześcijańskie, katolicy, katolicki, katolickie, katolikami lourdes  św. Faustyna Faustynie guadalupe fajemnice fatimskie ostrzezenie.za.pl oredzia.republika.pl ostrzezenie.strefa.pl