OSTRZEŻENIE

strona poświęcona proroctwom zbliżających się czasów ostatecznych

powrót na:

strona główna

STRONA 63

strony:

strony:   67,   66,   65,   64,   63,   62,   61,   60,   59,   58,   57,   56,   55,   54,   53,   52,   51,   50,   49,   48,   47,   46,   45,   44,   43,   42,   41,   40,   39,   38,   37,   36,   35,   34,   33,   32,   31,   30,   29,   28,   27,   26,   25,   24,   23,   22,   21,   20,   19,   18,   17,   16,   15,   14,   13,   12,   11,   10,   9,   8,   7,   6,   5,   4,   3,   2,   1   index

Tekst objawień:

Ci, którzy sądzą, że Bóg nie ukarze niegodziwców, nie znają Go

orędzie nr 1262 z serii Ostrzeżenie

06.11.2014, godz. 17:40

Moja szczerze umiłowana córko, nadszedł czas, aby Mój Ojciec Przedwieczny oczyścił powierzchnię ziemi ze skazy, która okrywa ciemnością ludzkie dusze. Ukarze On grzeszników, a w swoje Święte Ramiona weźmie tych, którzy podtrzymują Prawdziwe Słowo Boże. Jego aniołowie ruszą naprzód w wielkiej burzy i potężnymi kosami wytną korzenie tej choroby, która pustoszy dusze ludzi, aby świat ponownie mógł stać się czysty.

Obawiajcie się Gniewu Bożego, bo gdy Bóg zostanie doprowadzony do takiej zapalczywości, ludzie będą drżeli ze strachu. Ci, którzy sądzą, że Bóg nie ukarze niegodziwców, nie znają Go. Ci, których głosy, donośne i dumne, wypełniają ziemię kłamstwami i ci, którzy uważają się za godnych wielkich względów w Oczach Mojego Ojca, ale przy tym przeklinają cichych wśród Mojego ludu, zostaną wyrwani z ziemi i staną przed największą karą wylaną na ludzkość od czasu wielkiej powodzi.

Aniołowie Boży zstąpią i z kosą w prawych rękach oddzielą pszenicę od plew. Ci, którzy przeklinają Boga zostaną uciszeni; ci, którzy bezczeszczą Syna Człowieczego zostaną uciszeni; ci, którzy bezczeszczą Jego Ciało będą błąkali się zdezorientowani, zagubieni i oszołomieni, zanim zostaną rzuceni na pustynię.

Miłość Boga nie została odwzajemniona, a Jego Miłosierdzie już zostało odrzucone. Niewdzięczne dusze, których oczy wpatrzone są tylko w swoje przyjemności, a oni sami są zdecydowani na dokonywanie czynów, w sposób oczywisty niezgodnych z Wolą Pana - odczują ból kary Bożej. Tak jak błyskawice po przestworzu nieba, tak jak potężna nawałnica, przetoczy się wielkie poruszenie ziemi, które będzie odczuwane w każdej części świata. 

Ci, którzy znają Prawdę, nie będą się trwożyć, ponieważ będą gotowi na to, by doświadczyć realizacji obietnic danych w Piśmie Świętym, a dotyczących nadejścia Wielkiego Ucisku. Ci, którzy odcięli Boga od swojego życia - tak jakby odcięli kończynę od własnego ciała - dowiedzą się o konsekwencjach przeklinania Boga dopiero wtedy, gdy będzie już za późno.

Wy, którzy Mnie zdradziliście, najbardziej będziecie cierpieli. Wy, którzy rzucacie kamieniami w innych w błędnym przekonaniu, że Mnie reprezentujecie, nie będziecie mieli się do kogo zwrócić. Wszędzie, gdzie będziecie usiłowali się ukryć, przekonacie się, że jesteście nadzy bez możliwości ukrycia swojego wstydu. Mówię wam to, gdyż cierpliwość Mojego Ojca jest na wyczerpaniu, a na polu bitwy pojawią się dwie armie - tych, którzy są za Mną i tych, którzy są przeciwko Mnie.

Módlcie się o Boże Miłosierdzie. A wy, którzy biczujecie Moje Ciało wiedzcie o tym. Możecie sądzić, że można Mnie wyrzucić z Mojego Domu, ale to byłoby poważnym błędem z waszej strony.

Odejdźcie ode Mnie, bo nie należycie do Mnie. Wasza niegodziwość będzie waszym upadkiem, a przez swoją wierność złemu duchowi, odcięliście się od Mojego Chwalebnego Królestwa.

Wasz Jezus

 

Bóg Ojciec: Niech żaden człowiek spośród was nie ignoruje Mojej Sprawiedliwości‬

orędzie nr 1261 z serii Ostrzeżenie

05.11.2014, godz. 13:30

Moja najdroższa córko, kochajcie Mnie i wiedzcie, że Ja kocham i miłuję wszystkie Moje dzieci.‬ ‪Jednak wiedzcie także, że należy obawiać się Mojej Sprawiedliwości.‬ ‪Niech żaden człowiek spośród was nie ignoruje Mojej Sprawiedliwości, gdyż rozpęta się ona jak przerażająca burza i zmiecie dusze tych, którzy odrzucają Moje Miłosierdzie.

‪Wielu nie zna Mojego Gniewu, ale wiedzcie o tym.‬ ‪Jeśli człowiek, który Mnie zna, bluźni przeciw Duchowi Świętemu, Ja nigdy mu nie wybaczę.‬ ‪Nic nie może, ani nie będzie mogło zmienić tego faktu, ponieważ taki człowiek wybrał swój własny los i nie może nastąpić pojednanie.‬ ‪Niech człowiek, który staje przede Mną i usprawiedliwia odbieranie życia, wie, że Ja odbiorę mu jego życie.‬ ‪Jeśli człowiek zaprzedaje swoją duszę szatanowi, nie mogę zabrać jej z powrotem, gdyż staje się on jednym ze złym duchem.‬ ‪Kiedy człowiek, który przemawia w Imię Mojego Syna, Jezusa Chrystusa, niszczy dusze tych, którzy są Moi, Ja odrzucę go na wieczność.‬ ‪Bójcie się teraz Mojego Gniewu, ponieważ ukarzę każdą duszę, która do końca będzie się sprzeciwiała Mojej Woli.‬

‪Nie wolno wam obawiać się Powtórnego Przyjścia Mojego Syna, gdyż to jest Dar. Nie wolno wam również bać się żadnego cierpienia, które może będziecie znosili przed tym dniem, bo będzie ono krótkotrwałe.‬ ‪Obawiajcie się jedynie o dusze tych, których Ja nie mogę uratować i które nie będą pragnęły się uratować.‬ ‪Są to dusze, które wiedzą, że Ja istnieję, ale zamiast Mnie wybrały Mojego wroga.‬

‪Będę interweniował na wiele sposobów, aby uratować tych, którzy w ogóle Mnie nie znają.‬ ‪Ogołocę dusze tych, którzy przeciwstawiają się wszystkim Prawom, które ustanowiłem i będą oni cierpieli ból Piekła i Czyśćca na tej ziemi.‬ ‪Przez to zostaną oczyszczeni i będą Mi wdzięczni za okazanie im teraz tego Miłosierdzia.‬ ‪Znacznie lepiej, aby znosili go teraz, niż żeby cierpieli na wieczność w zjednoczeniu ze złym duchem.‬ ‪Nigdy nie wolno wam kwestionować Moich Dróg, ponieważ wszystko, co robię, jest dla dobra Moich dzieci, aby mogły żyć ze Mną w Wiecznej Chwale.‬

‪Moja kara, którą spuszczę na człowieka, boli Mnie.‬ ‪Serce Mi pęka z tego powodu, ale jest ona konieczna.‬ ‪Cały ten ból zostanie zapomniany, a światło zniszczy ciemność.‬ ‪Ciemność nie będzie rzucać swojej straszliwej klątwy na Moje dzieci.‬ ‪Mówię to wam, gdyż przez oszustwa szatana jesteście prowadzeni do strasznej ciemności.‬ ‪Jeśli nie powiem wam o tych konsekwencjach, wtedy nie będziecie mieli żadnej przyszłości w Moim Raju.‬

‪Jak szybko cała pamięć o Moich Przykazaniach została utracona.‬ ‪Jak szybko człowiek odpada od łaski, gdy nie udaje mu się podtrzymywać Mojego Słowa.‬

‪Wasz ukochany Ojciec‬

 

Gdy zamieszanie wejdzie do Kościoła wywoła ono niezgodę. Wiedzcie, że to nie pochodzi od Boga

orędzie nr 1260 z serii Ostrzeżenie

04.11.2014, godz. 16:33

Moja szczerze umiłowana córko, Księga Apokalipsy została otwarta i każde jej stadium jest teraz objawiane światu. Wewnątrz każdego z kościołów na ziemi, które czczą Boga, toczy się walka o zachowanie swojej wiary w Boga. Każdy kościół został zaatakowany i zawstydzony przez tych, którzy wewnątrz niego popełniają straszne grzechy, a następnie usprawiedliwiają swoje działania, głosząc, że stanowią one Wolę Bożą. Żaden kościół, który opowiada się za Wolą Boga nie pozostanie nietknięty i nie uchroni się od wpływu zła, przy czym Prawda pod wszelkimi pretekstami będzie zastępowana w taki sposób, by doprowadzić do odrzucenia Boga w całej Jego Chwale.

Gdy tylko zamieszanie wejdzie do Kościoła, wywoła ono niezgodę. Wiedzcie, że to nie pochodzi od Boga. Gdy zostaną wprowadzone różne interpretacje Prawdy, droga, która prowadzi do Mojego Ojca Niebieskiego zostanie usiana chwastami, które będą się bardzo szybko rozpleniać. Gdy tak się stanie, droga zrobi się błotnista i nie do przebycia. Droga do Mojego Królestwa Niebieskiego znana jest człowiekowi. Jest to droga prosta i wolna od wszelkich przeszkód, gdy nią idziecie z ufnością w sercu. Moi wrogowie zawsze będą próbowali zablokować waszą drogę i jeśli będziecie słuchali ich kpin , zajmowali się ich kłamstwami, pozwolicie, aby wątpliwości zaciemniły wasz osąd, wtedy ta wędrówka okaże się dla was kręta.

Słowo Boże pozostaje teraz takie, jakie było zawsze, a Dziesięć Przykazań jest jasnych - one nigdy się nie zmienią. Droga do Boga to mocne trzymanie się tego, czego On nauczał. Bóg nie idzie na kompromis ani nie akceptuje jakichkolwiek prób zmiany Prawdy przez człowieka. Jeśli wierzycie w Boga, będziecie przestrzegali Jego przykazań, przyjmiecie Słowo takim, jakie jest zawarte w Piśmie Świętym i pozostaniecie na tej jednej prawdziwej drodze do Jego Królestwa. Błogosławiony człowiek, który jest sprawiedliwy, gdyż dzięki swojej uległości wobec Boga, otrzyma on Klucze do Raju.

Każdy, kto próbuje nakłonić was do przyjęcia czegokolwiek innego niż Prawda, nie jest godny zaufania. Ufajcie jedynie Bogu i nigdy nie ulegajcie pokusie odstąpienia od Jego Słowa, ponieważ jeśli poddacie się takim naciskom, staniecie się dla Mnie straceni.

Wasz umiłowany Jezus

Eutanazja jest odrażającym aktem w Moich Oczach

orędzie nr 1259 z serii Ostrzeżenie

03.11.2014, godz. 23:50

Moja szczerze umiłowana córko, eutanazja jest grzechem śmiertelnym i nie może być wybaczona. Kto pomaga, asystuje i postanawia odebrać sobie życie z jakiejkolwiek przyczyny, popełnia straszny grzech w Oczach Boga.

Jest to jeden z największych grzechów ze wszystkich, by odebrać życie, a następnie oświadczyć, że świadome zaplanowana śmierć jakiejkolwiek osoby jest rzeczą dobrą. Wśród wielu starannie zaplanowanych czynów przeciwko Bogu, które z premedytacją są przedstawiane światu w tym czasie, w celu zachęcania ludzi, by grzeszyli przeciwko Bogu, jest grzech eutanazji. Nie popełnijcie błędu, eutanazja jest odrażającym czynem w Moich Oczach, a on niesie ze sobą poważne konsekwencje dla tych, którzy w nim uczestniczą.

Zabicie jakiejkolwiek duszy jest grzechem śmiertelnym, a dotyczy to dusz począwszy od momentu ich poczęcia, aż do tych, które przeżywają swoje ostatnie miesiące na ziemi. Nic nie może usprawiedliwić odebrania ludzkiego życia, kiedy przeprowadzane jest to z pełną wiedzą, że śmierć nastąpi w ustalonym czasie. Śmierć zadana innej żyjącej duszy zaprzecza istnieniu Boga. Kiedy ci, którzy są winni tego aktu akceptują istnienie Boga, wtedy przez dokonanie takiego czynu łamią piąte Przykazanie.

W tym czasie istnieje plan, aby zachęcać miliony do skracania życia człowieka - zarówno życia ciała jak i życia duszy. Gdy stajecie się chętnymi uczestnikami czynu, który bezcześci świętość ludzkiego życia, nie będziecie mieli żadnego życia - żadnego Życia Wiecznego - a zbawienie nie może być, ani też nie będzie waszym udziałem.

Wasz Jezus

 

Przyjdę w czasie, gdy nie będziecie się spodziewali

orędzie nr 1258 z serii Ostrzeżenie

02.11.2014, godz. 17:20

Moja szczerze umiłowana córko, pragnę, abyście wszyscy, Moi drodzy wyznawcy, ufali we wszystko, czego was uczyłem i we wszystko, co wam teraz mówię, gdyż wszystkie Moje Plany są zgodne z Wolą Mojego Ojca Przedwiecznego. Nigdy nie powinniście obawiać się przyszłości ponieważ wszystko jest w Jego Świętych Dłoniach.

Ufajcie, a odnajdziecie pokój. Mój Plan zostanie ostatecznie zrealizowany i każde cierpienie zostanie pokonane, a wszelkie zło usunięte. To jest czas, aby przyjąć Prawdę, choć może być ona przerażająca. Kiedy całkowicie Mi zaufacie, zmniejszę wasz ciężar, a Moje Łaski napełnią was Moją Miłością, która pocieszy was w tych straszliwych czasach.

Przyjdę w czasie, gdy będziecie się tego najmniej spodziewali i do tego czasu musicie się modlić, modlić, modlić za tych, którzy Mnie nie znają, a także za tych, którzy Mnie znają, ale nie chcą uznać Kim Ja Jestem.

Nadal wylewam na was Dar Pocieszyciela, aby być pewnym, że nie pobłądzicie oddalając się ode Mnie. Wszelkie Dary będą przekazywane tym, którzy kochają Mnie pokornymi i skruszonymi sercami. Jednak Moja Miłość nie dosięgnie tych dusz, które zdecydują, by oddawać Mi cześć na swoich własnych, błędnych warunkach. Ani też nie dotknie serc tych upartych dusz, które wierzą, że Mnie znają, ale których pycha zaślepia na Prawdę daną im od samego początku.

Prawda pochodzi od Boga. Prawda będzie żyć do końca czasu. Prawda wkrótce zostanie ujawniona w całości, a następnie przeszyje ona serca tych, którzy odrzucili Moją Dłoń interwencji. Wtedy Moja Armia powstanie razem w Chwale Boga, aby głosić Prawdziwe Słowo Boże, aż do ostatniego dnia. Przyprowadzą ze sobą dusze pogan, którzy uświadomią sobie, że jest tylko jeden Bóg. Nie będzie pogan, którzy Mnie nie przyjmą. Będą natomiast dusze chrześcijan, którzy otrzymali Prawdę, ale którzy popadną w poważny błąd. To za tymi duszami chrześcijan najbardziej tęsknię i to za nie proszę was o modlitwę w każdej godzinie dnia.

Wasz Umiłowany Jezus

 

Nic nie może powstać z niczego

orędzie nr 1257 z serii Ostrzeżenie

01.11.2014, godz. 13:35

Moja szczerze umiłowana córko, strzeżcie się tych, którzy zaprzeczają Boskości Mojego Ojca. On i tylko On stworzył świat - wszystko pochodzi od Niego. Nic nie może powstać z niczego. Wszystko co jest i będzie, pochodzi od Mojego Ojca Przedwiecznego.

Słowo nie może zostać rozbite, a kiedy tak się stanie i jeśli w ogóle się stanie, nie przyjmujcie niczego, co jest przeciwne Prawdzie. Żyjecie w czasie, gdy wszystkie dowody na istnienie Boga i wszystko, co On stworzył będzie odrzucone. Wszystko, co jest Mu drogie, zostanie zniszczone. Jego Stworzenie jest rozdzierane przez tych, którzy Go odrzucają. Życie, które pochodzi od Niego jest niszczone, a Prawda, którą On dał swoim dzieciom poprzez Jego Świętą Księgę, zawierającą Stary i Nowy Testament, jest obecnie podważana. Wkrótce wiele z tego, co wyraża Słowo zostanie uznane za nieprawdziwe.

Jak mało kochacie Tego, Który jest waszym Ojcem Przedwiecznym i jak mało cenicie swój własny los, gdyż droga, którą wybieracie jest starannie dobierana wyłącznie po to, by była odpowiednia dla waszej pychy i samorealizacji. Człowiek, który ma obsesję na punkcie własnego intelektu, wiedzy i jest owładnięty próżnością nadal będzie starał się znaleźć drogę do Boga, ale według własnego wyobrażenia. To wyprowadzi go na manowce, a on w końcu będzie żył w kłamstwie. Kiedy wędrujecie przez życie w poszukiwaniu sensu swojego istnienia, nigdy go nie znajdziecie, jeśli nie przyjmiecie Prawdy o Stworzeniu.

Bóg, Mój Przedwieczny Ojciec was stworzył. Dopóki tego nie zaakceptujecie, nadal będziecie czcili fałszywych bogów, a wasze pogaństwo powali was na kolana z rozpaczy. Nadszedł czas, kiedy przyjmiecie wszystko, co dowodzi, że Mój Ojciec nie istnieje.

Otrzymaliście Prawdę. Przyjmijcie ją. Pozwólcie Mi prowadzić was za rękę do Ojca, abym mógł przynieść wam Zbawienie Wieczne. Cokolwiek innego niż Prawda zawiedzie was na drogę do piekła.

Wasz Jezus

 

Ci, którzy sprzeciwiali się Mojemu Pierwszemu Przyjściu, odmówili przyjęcia Woli Bożej

orędzie nr 1256 z serii Ostrzeżenie

31.10.2014, godz. 18:25

Moja szczerze umiłowana córko, Moja Wola jest wykuta w kamieniu i ci wszyscy, którzy naprawdę Mnie kochają, zostaną spleceni ze Świętą Wolą Pana. Odrzucając Moją Wolę nie możecie stać się Moimi. Powstając przeciwko Mnie nie będziecie mogli wejść do Mojego Królestwa, gdyż tylko ci, którzy przychodzą do Mnie poddając ostatecznie własną wolną wolę mogą naprawdę powiedzieć, że należą do Mnie. Jeśli nie jesteście Moi, jak mogę zdobyć wasze niewdzięczne serca? Wy, którzy Mnie przeklinacie; wylewacie pogardę na tych, którzy podtrzymują Moje Słowo; lub próbujecie przeszkadzać Świętej Woli Boga, zostaniecie wrzuceni w otchłań, kiedy wszelki wysiłek ratowania was zostanie wyczerpany.

Kiedy się urodziłem, wielu Moich wrogów, których dusze zostały zaatakowane przez złe duchy, utrudniało życie Mojej Matce. Ci, którzy ją prześladowali podczas Mojego Czasu na ziemi, w wielu przypadkach nie wiedzieli czemu odczuwali do niej taką nienawiść. A ona cierpiała w Moje Imię. Ci, którzy sprzeciwiali się Mojemu Pierwszemu Przyjściu, odmówili przyjęcia Woli Bożej, która miała przynieść im wolność od kajdan, jakimi demony spętały ich nogi.

Dużą część Mojej Misji na ziemi poświęciłem wypędzaniu złych duchów z dusz cierpiących, a także oświecaniu tych, którzy nie znali Woli Boga. Teraz, gdy przygotowuję się do ponownego przyjścia, Moja Misja będzie jeszcze cięższa. Do was wszystkich z zatwardziałymi sercami, którzy nie chcecie Mnie słuchać, to mówię. Jeśli nie oddacie Mi się prawdziwie, przez życie modlitwą i poświęceniem, nie ukończycie tej wędrówki do Życia Wiecznego przy pomocy samej wiary. Nie jesteście pobłogosławieni ani wystarczającym wglądem ani znajomością Mojego Słowa, aby odrzucić Moje Ostrzeżenie w tym czasie. Dlaczego więc teraz wylewacie na Mnie pogardę? Co waszym zdaniem uczyni was godnymi, by stanąć przede Mną, kiedy poprosicie Mnie o życie wieczne? Mówię wam, że wasz upór zaślepia was na prawdę Bożego Objawienia, którego jesteście świadkami przez te Moje Święte Orędzia dla świata.

Niewdzięczne dusze, brakuje wam wiedzy, która została dokładnie przekazana wam w Najświętszej Biblii. Niczego nie nauczyliście się z żadnej lekcji. Wasza pycha i wasze dążenie do samozadowolenia irytują Mnie. Wasze oczy nie potrafią widzieć, a wy, w rezultacie, będziecie na Mnie nieprzygotowani. Za każde wasze oszczerstwo rzucone na tych, którzy mówią Prawdę i którzy podtrzymują Moje Święte Słowo - mimo protestów z waszej strony - będziecie musieli stanąć przede Mną twarzą w twarz. Poproszę was wtedy o wytłumaczenie się ze swoich słów, swoich czynów i swoich działań przeciwko Mnie. Nigdy nie możecie powiedzieć, że jesteście za Mną, kiedy Mnie zwalczacie poprzez Moje Słowo dane wam z Miłosierdzia Boga, który nigdy nie ustaje w swoim Dążeniu do zbawiania waszych dusz.

Kiedy otrzymaliście Dar prywatnych objawień, macie prawo rozeznawać. Ale nie macie władzy, by sądzić innych czy im szkodzić, nawet jeśli oni nie pochodzą ode Mnie. Ja, Jezus Chrystus, przekazałem wam, że człowiek nie ma prawa oceniać jakiejkolwiek duszy. Jeśli przeciwstawiacie się Mnie i to nawet wtedy, gdy żywicie urazę do fałszywych proroków, osądzę was i ukarzę, tak jak wy karzecie tych, których nienawidzicie. Nie wolno wam nienawidzić innej osoby w Moje Imię. Jeśli nienawidzicie kogoś, to robicie to w imię szatana. Zmyję waszą winę dopiero wtedy, gdy do Mnie przyjdziecie i poprosicie, abym odkupił was z tego grzechu. Ale wielu z was nigdy tego nie zrobi, ponieważ postawiliście się nade Mną i za to będziecie cierpieli. 

Niech żaden człowiek spośród was nie oświadcza, że inna dusza jest od złego ducha, bo szatan cieszy się z tych, którzy są winni popełnienia takiego błędu. Nikt z was nie jest na tyle wolny od grzechu, aby mógł dokonać takiego osądu. 

Ten, który jest Mój i kto naprawdę Mnie zna, nigdy nie biczuje innej duszy w Moje Imię.  

Wasz Jezus

 

Matka Zbawienia: Przyjmijcie Krzyż z godnością. Nie uskarżajcie się

orędzie nr 1255 z serii Ostrzeżenie

30.10.2014, godz. 17:30

Moje drogie dzieci, kiedy służycie mojemu Synowi w tym życiu, to jest ono pełne trudności. Z jednej strony jest to proste zadanie, aby pójść za Nim, ale gdy nosicie Dar Ducha Świętego w swojej duszy, to ściągnie on na was gniew złego ducha i wszystkich wrogów mojego Syna. To sprawi, że wędrówka drogą Prawdy będzie niezwykle trudna. Na każdym kroku będą was spotykać przeciwności, nawet jeśli będziecie adorować mojego Syna w milczeniu.

Wielu tych, którzy naprawdę kochają mojego Syna nie mogą zrozumieć, gdy są prześladowani przez innych bez wyraźnej przyczyny. Albo, gdy są oni fałszywie oskarżani o czynienie zła. To dlatego, że Duch Święty jest prawdziwą Obecnością Boga, a zatem nigdy nie ujdzie uwadze złego ducha, który nie zatrzyma się przed niczym, aby sprawiać wam smutek i cierpienie. Ten zły duch bezlitośnie z was szydzi i będzie to robił bezpośrednio lub przez dusze tych, nad którymi uda mu się zapanować.

Cały ten ból, którego nie rozumiecie jest spowodowany waszym oddaniem Jezusowi Chrystusowi. Tak jak On znosił drwiny, pogardę i nienawiść, tak też będzie z tymi wszystkimi, którzy Mu służą. Kiedy cierpicie w Jego Imię na ziemi, w końcu odnajdziecie trwały pokój, miłość i radość w Jego Królestwie. Przyjmijcie Krzyż z godnością. Nie uskarżajcie się. Nie wchodźcie w dialog z tymi, którzy okazują wam nienawiść, aby wasze serca nie wypełniły się tym samym jadem.

Nienawiść rodzi nienawiść, jeśli się na nią odpowiada. Miłość, która pochodzi od Boga, rodzi miłość. Okazujcie miłość nieprzyjaciołom; módlcie się za nich; współczujcie im. Gdy tak postępujecie, szatan jest wobec was bezsilny.

Wasza ukochana Matka

Matka Zbawienia

 

Wylewam wielkie Łaski na Moich wyznawców w tym czasie

orędzie nr 1254 z serii Ostrzeżenie

29.10.2014, godz. 15:00

Moja szczerze umiłowana córko, wylewam wielkie Łaski na Moich wyznawców w czasie, gdy tego najbardziej potrzebują.

Łaski, które wylewam na was, Moi wyznawcy, obejmują Dar Wglądu, aby umożliwić wam zobaczenie oszustwa, które poraża cały świat. Udzielam także Daru Wytrwałości, abyście powstali przeciwko Moim przeciwnikom i nadal toczyli walkę o przetrwanie chrześcijaństwa. Daję wam też Dar Cierpliwości, abyście byli w stanie nadal głosić Prawdę, kiedy będziecie musieli słuchać fałszerstw wypowiadanych przez Moich wyznawców, którzy zostaną wprowadzeni w błąd przez Moich wrogów.

Na koniec dam wam Dar Miłości, a kiedy napełnię was tym Darem, będziecie w stanie zmniejszyć zło poprzez swoje słowa, czyny i działania. Miłość do Mnie oznacza, że będziecie kochali nawet swoich wrogów i dzięki temu Darowi zniszczycie nienawiść.

Chodźcie i przyjmijcie Moje Dary. Musicie tylko Mi powiedzieć:

"Jezu, daj mi dary, których potrzebuję, aby pozostać Ci wiernym."

Wasz umiłowany Jezus

 

Matka Zbawienia: Wiara jest fundamentem Kościoła

orędzie nr 1253 z serii Ostrzeżenie

29.10.2014, godz. 14:25

Moje drogie dzieci, kiedy czujecie się przygnębione, zniechęcone i pełne obaw z powodu strasznych niesprawiedliwości, jakich jesteście świadkami, proście o moją potężną ochronę. Wstawię się w waszym imieniu i poproszę mojego Syna, aby wysłuchał waszych błagań o pokój i spokój. On napełni was Łaskami potrzebnymi do wytrwania i utrzymania żywym płomienia Ducha Świętego w waszych duszach.

Jeśli staracie się o dary Ducha Świętego i mój Syn odpowie na wasze wołanie,  wasza wiara w Niego zostanie znacznie wzmocniona. Gdy tak się stanie, wasza wiara pozwoli wam bardziej zaufać Jego Wielkiemu Miłosierdziu. Wiara jest fundamentem Kościoła, dzięki któremu może on pozostać silnym. Wiara uwalnia was od strachu i rozpaczy. Ona przyniesie wam pocieszenie, pokój i spokój w trudnych czasach. Ona pozwoli wszystko zobaczyć jasno, tak jak powinniście , aby uchronić się od prześladowań, którym musicie stawiać czoła każdego dnia. 

Ci, którzy są poświęceni Jezusowi Chrystusowi zawsze będą musieli znosić ból Jego Cierpienia. Jest to coś, co trzeba zaakceptować, kiedy idziecie w Jego Ślady. Po przyjęciu tego krzyża musicie oddać wasze cierpienia mojemu Synowi dla zbawienia dusz tych, którzy w innym przypadku nigdy nie byliby w stanie wejść do Królestwa Mojego Syna. Wasza ofiara, a może ona okazać się trudna, przyniesie wielką radość mojemu Synowi, który płacze w wielkim smutku nad  tymi, których utraci na rzecz złego ducha w dniu ostatecznym.

Wiara, nadzieja i zaufanie do mojego Syna złagodzi wasze cierpienia i przyniesie wam pokój i radość. Gdy otrzymacie te błogosławieństwa, będziecie wiedzieli, że pokonaliście wszystkie przeszkody, która oddzielały was od Boga. I za to musicie być wdzięczni - nie zasmuceni - gdyż Królestwo Boże będzie wasze.

Idźcie, moje dzieci, by  kochać i służyć mojemu Synowi.

Wasza Umiłowana Matka

Matka Zbawienia

 

Bóg Ojciec: Beze Mnie nie moglibyście istnieć

orędzie nr 1252 z serii Ostrzeżenie

28.10.2014, godz. 20:20

Moja najdroższa córko, Moje dzieci muszą wiedzieć, że jest tylko jeden Bóg. Tylko jeden. Jakikolwiek inny istnieje tylko w umysłach ludzi. Wszelki inny bóg jest obrzydliwością w Moich Oczach i człowiek, który ulega pokusie uwielbiania fałszywych bogów, służy tylko diabłu, któremu sprawia uciechę odpadnięcie człowieka od Łaski.

Ja Jestem Początek i Koniec. Nic Mnie nie pokona. Nawet demony i upadłe anioły, które rzuciłem w przepaść, nigdy nie staną przede Mną, by rzucić Mi wyzwanie, bo nie mają takiej mocy.

Tak wiele religii zostało założonych przez omylnego człowieka, a to stworzyło duże zamieszanie. Od początku mówiłem Jednym Głosem i do końca może być tylko Jeden Głos. Świat jest Mój, gdyż Ja go stworzyłem. Stworzyłem wszystko, co żyje. Stworzyłem także Moją Niebiańską Hierarchię, z której wyrzuciłem tych aniołów, którzy przeciwstawili się i Mnie zdradzili. Wielu z tych upadłych aniołów, porozumiewa się z Moimi dziećmi, które utworzyły newage'ową formę spirytualizmu. Ostrzegam tych, którzy oddają cześć fałszywym bogom, zajmując się takimi praktykami. Taki spirytualizm wystawi wasze dusze na działanie złych duchów, których jedynym pragnieniem jest zniszczyć wasze dusze.

Te fałszywe anioły są demonami, przebranymi za żyjące duchy światła i zwodzą was, abyście uwierzyli w kłamstwa. Będą was karmić wszelkim kłamstwem o Mojej Niebiańskiej Hierarchii po to, abyście przedłożyli wszystkie swoje potrzeby szatanowi i złym duchom. Oni będą jedynie atakować wasze dusze, jak dzikie zwierzęta, a następnie zostawią was pustymi i pozbawionymi jakiejkolwiek miłości. Z początku, kiedy będziecie oddawali się takiemu bałwochwalstwu, otrzymacie fałszywe poczucie pokoju. Demony mogą dać takie moce, ale one są krótkotrwałe. Gdy już raz zdobędą dostęp do waszych dusz, będą was dręczyć i pobudzać do czynów demonicznych.

Ja Jestem wszystkim, co było na Początku i Ja Jestem Koniec. Wszystko zaczyna się i kończy ze Mną. Gdy przedłożycie fałszywych bogów nade Mnie, a zrobicie to z powodu waszej egoistycznej chęci poszukiwania przyjemności, władzy i panowania nad własnym losem, będziecie winni złamania Mojego Pierwszego Przykazania.

Beze Mnie nie możecie istnieć. Beze Mnie nie macie przyszłości. Bez Mojego Syna nie możecie przyjść do Mnie. Odrzucając Mojego jedynego umiłowanego Syna, Jezusa Chrystusa, prawdziwego Mesjasza, odrzucacie Mnie.

Prawda została po raz pierwszy dana światu, kiedy pogaństwo było powszechne. Prawda została dana światu wraz z narodzinami Mojego Syna i pokolenia zostały nawrócone. Prawda ponownie jest teraz dawana światu, gdy wielka apostazja dusi dusze tych, którzy wierzą w Mojego Syna i w tym czasie, gdy znowu szerzy się pogaństwo. Tak jak to było na początku, kiedy zostałem odrzucony przez niewdzięcznych ludzi, tak też będzie na końcu, kiedy serca ludzi zamienią się w kamień, a ich dusze będą swobodnie oddawane diabłu. Wtedy przestanie już istnieć świat, który znacie, gdyż Nowe Niebo i Nowa Ziemia połączą się w jedno. Wreszcie znów zapanuje pokój i zjednoczę tych, którzy zdecydują się pójść ze Mną.

Wasz ukochany Ojciec

Bóg Najwyższy

 

Matka Zbawienia: Moja rola jako Matki dzieci Bożych jest podważana

orędzie nr 1251 z serii Ostrzeżenie

27.10.2014, godz. 16:20

Moje dziecko, ważne jest, aby każdego dnia pamiętać o odmawianiu mojego Najświętszego Różańca, po to, by chronić tę Misję i inne misje, ustanowione dla świata przez mojego Ojca Przedwiecznego.

Chrześcijanom, którzy podtrzymują Wiarę, będzie bardzo trudno w tych czasach nadal okazywać przywiązanie do mnie, Niepokalanej Dziewicy Maryi, Matki Boga. Moja rola jako Matki dzieci Bożych jest podważana i odrzucana, a w szczególności przez niektóre grupy katolików, którzy nie pochodzą od mojego Syna. Takie grupy stwarzają wrażenie, że są wierne Kościołowi mojego Syna, ale nie praktykują tego, czego On nauczał. Prześladują oni tych, którzy podtrzymują Prawdę i zadają sobie wiele trudu, aby odrzucić jako nonsens wszelkiego rodzaju objawienia prywatne dawane ludzkości od śmierci mojego Syna na Krzyżu. Gdyby nie objawienia prywatne, przekazywane światu przeze mnie, Matkę Boga jako wysłanniczkę Chrystusa, wielu nigdy nie nawróciłoby się na Prawdę. Przeciwnie, wielu z nich nadal chodziłoby w ciemności, odrzucając istnienie Boga i unikając modlitwy - drzwi, które po otwarciu, oświecają duszę. Moja rola jako Matki Bożej jest atakowana na całym świecie ze względu na moc, jaką otrzymałam, by zniszczyć niegodziwego przeciwnika. Zmiażdżę głowę węża, jak przepowiedziano, ale ci, którzy okazują mi oddanie będą pogardzani i wyśmiewani przez oszustów, którzy ośmielają się ogłaszać siebie ekspertami w nauczaniu Kościoła. 

Mój Syn brzydzi się wszelkiego rodzaju nienawiścią okazywaną przez człowieka swojemu bratu. Wylewa On łzy, gdy ktoś, kto twierdzi, że reprezentuje Kościół mojego Syna, a podżega do nienawiści wobec dzieci Bożych. Cierpi ból swojego Ukrzyżowania za każdym razem, gdy sługa w Jego Kościele rani innych albo zadaje straszne cierpienia niewinnym.

Dzieci, musicie ze wszystkich sił modlić się za Kościół mojego Syna, ponieważ jest on najbardziej atakowany od czasu swojego założenia. Nieprzyjaciele mojego Syna mają wiele planów, aby go zniszczyć, a większość z nich będzie pochodzić od wewnątrz. Weźcie pod uwagę moje ostrzeżenie i to, co objawiłam światu w Fatimie. Wróg czeka i wkrótce będzie miał całkowitą władzę nad Kościołem mojego Syna na ziemi i wprowadzi w błąd miliony. 

Zamykajcie uszy, gdy słyszycie, że sługi mojego Syna są lekceważeni lub oczerniani za obronę Słowa Bożego. Zawsze musicie pamiętać, że tylko miłość pochodzi od Boga i jakakolwiek osoba lub organizacja, która zachęca do wydawania wyroku na człowieka - bez względu na to, co zrobił - ma być zakwestionowana. Nie możecie twierdzić, że jesteście sługami Bożymi, a przy tym kazać światu, by obrzucał kogoś oszczerstwami. Nigdy nie wolno wam tolerować podżegania do jakiegokolwiek rodzaju nienawiści. Ktokolwiek tak robi w Imię mojego Syna, nie może być do tego zachęcany, bo to nigdy nie mogłoby pochodzić od Boga. Mój Różaniec musi być odmawiany tak często, jak to tylko możliwe, by zmiażdżyć zło, które opanowuje świat w tym czasie, gdy wszelkiego rodzaju okrucieństwo jest uznawane za słuszne. 

Miłość człowieka do swojego brata stała się rzadkością, a miłosierdzie wśród chrześcijan zmalało. Musicie otworzyć oczy na Prawdę i przypomnieć sobie, czego mój Syn was nauczał. Jest ona jasna jak słońce, gdyż nauczanie to zostało spisane, by świat je czytał w Najświętszej Biblii. 

Wasza ukochana Matka 

Matka Zbawienia

 

Czasami to, co może wydawać się niesprawiedliwe jest poza możliwością zrozumienia

orędzie nr 1250 z serii Ostrzeżenie

26.10.2014, godz. 23:10

Moja szczerze umiłowana córko, ci, którzy Mnie odrzucają, czynią to dlatego, ponieważ sądzą, że gdybym istniał, to taki Kochający Bóg nie pozwoliłby na cierpienie ani nie pozwolił na to, by wydarzały się niespodziewane tragedie, choroby czy przedwczesne zgony.

Bóg daje życie i On je odbiera tak jak zechce, bowiem każdy Boży Czyn przynosi dobro, albo na świecie, w którym żyjecie albo w Moim Niebiańskim Królestwie. To brak zaufania do Mnie rodzi gorycz w duszach tych, którzy oceniają Mnie za czyny, które uznają za okrutne i niepotrzebne. Oni nie wiedzą, że jest czas na wszystko - czas na życie i czas na umieranie - i że Bóg jest Twórcą Życia. Tylko On może decydować, kiedy je zabrać.

Cierpienie z rąk innych jest czymś, co jest spowodowane przez grzech - nie przez Boga. Kiedy człowiek wybiera różne ścieżki w życiu, zależy to całkowicie od jego własnego wyboru, którą z nich podejmie. Niektórzy wybierają mądrze, zgodnie z własnym sumieniem i rozumieją różnicę między dobrem a złem. Inni wybiorą ścieżkę, która ich zdaniem przyniesie im to czego potrzebują, by utrzymać się na świecie. Ale będą i tacy, którzy wybiorą nierozsądnie i wkroczą na ścieżkę egoizmu, złości i chciwości.

Wszystkie dobre rzeczy pochodzą od Boga. Czasami to, co może wydawać się niesprawiedliwe jest poza możliwością waszego zrozumienia, ale wiedzcie, że to Bóg dokonuje wyboru jak zbierać owoce dla dobra człowieka. A cierpienie jest częścią Jego Planu Zbawiania dusz. On nie ma upodobania w cierpieniu, ale stanowi ono formą oczyszczenia. Jeśli cierpisz, Bóg będzie starał się wykorzystać te cierpienia dla dobra twojej własnej duszy. Ale On nigdy was do niczego nie zmusi, ponieważ On udziela wam wolnej woli. Nadużywanie swojej wolnej woli może doprowadzić do strasznego grzechu, a jednak Bóg nigdy nie odbierze wam waszej wolnej woli. Wolna wola jest świętością. Została ona dana człowiekowi za darmo przez Boga i jest to ten jeden Dar, jakiego On wam nigdy nie odbierze. To przez swoją wolną wolę człowiek odpada od Łaski i popada w grzech.

Zły duch bawi się wolną wolą człowieka poprzez zsyłanie pokus dla jego zmysłów. Wolna wola jest Darem, bo gdy jest właściwie używana, może przynieść wielką Chwałę Bogu. Ale gdy jest nadużywana przy popełnianiu strasznych zbrodni, to jest wykorzystywana przez szatana, by przeklinać ludzkość.

Walka o dusze zakończy się, gdy wolna wola człowieka zjednoczy się z Wolą Boga. Dopiero wtedy człowiek będzie wolny od wszelkich rzeczy, które przynoszą mu smutek i cierpienie w jakiejkolwiek formie.

Wola Boga będzie królowała w przyszłym świecie, który nie ma końca.

Wasz Jezus

 

Ręka Boga wykorzysta słońce, by ostrzec świat

orędzie nr 1249 z serii Ostrzeżenie

24.10.2014, godz. 22:50

Moja szczerze umiłowana córko, słońce jest jednym z najważniejszych znaków, gdy boska interwencja jest już bliska ujawnienia. Kiedy zobaczycie zmiany na słońcu; kiedy będzie się ono wydawało większe; będzie świeciło dłużej i niezgodnie z porą roku; wiedzcie, że przybliża się czas Mojego Powtórnego Przyjścia.

Ręka Boga wykorzysta słońce, by ostrzec świat, że jego aktywność jest niezwykła. Naukowcy nie będą w stanie podać przyczyny nagłych poruszeń na słońcu i nietypowego zachowania tej gwiazdy, która przynosi wam światło. Bez światła słońca ziemia pogrążyłaby się w ciemnościach. W miarę, gdy zwiększają się grzechy ludzi, a grzech jest przyjmowany po prostu, jako część ludzkiej natury, ziemia będzie pokrywała się duchem ciemności. Gdy grzech będzie ogarniał świat, słońce będzie powoli traciło swój blask i stawało się przyćmione. Gdy człowiek utraci poczucie miłości dla innych i stanie się nieczuły na ból, jaki zadaje innym z powodu grzechu, świat stanie się ciemniejszy - ciemniejszy duchem, ciemniejszy za dnia.

Będę nadal prowadził dzieci Boże aż do tej chwili. Pokażę wam drogę do Mojego Królestwa i ujrzycie Moje Światło. Nic was nie będzie rozpraszać na tej drodze, ponieważ wyraźnie zobaczycie, jak zło przynosi ze sobą straszliwą ciemność.

Słońce będzie zanikać, aż w końcu żadne światło nie będzie ogarniało ziemi przez trzy dni. Jedynym światłem będzie tylko to, które pochodzi z Prawdy. A czwartego dnia niebo rozstąpi się i światło - takie, jakiego nigdy nie bylibyście w stanie nawet sobie wyobrazić, wyleje się z Niebios. Wtedy zobaczy Mnie każdy człowiek w każdym kraju w tym samym czasie w całej Mojej Chwale, gdy przyjdę odzyskać Królestwo obiecane Mi przez Mojego Ojca.

Nie bójcie się przygotowań, które są konieczne, aby każdy z was był gotowy na spotkanie ze Mną. Musicie upewnić się, że jesteście dobrze przygotowani dla Mnie, bo to będzie dzień, gdy przekażę wam Klucze do Mojego Królestwa i odbędzie się wielkie świętowanie. Zło nie będzie już istniało w Moim Nowym Świecie, który nadchodzi i sprawiedliwi połączą się w jedno ze Mną i wszystkimi aniołami i świętymi.

Musicie patrzeć na tę Misję, jakby była to dla was podróż. A każda część tej podróży przynosiła wam nowe odkrycia - sposoby, dzięki którym dowiadywalibyście się, co jest potrzebne, aby przygotować się do kolejnego etapu. Z każdą pokonaną przeszkodą będziecie stawać się silniejsi. Nawet najsłabsi spośród was ukończą tę podróż, gdyż Ja będę was prowadził krok po kroku i wkrótce się ona zakończy.

Radujcie się, bo Moje Królestwo czeka, a czas będzie krótki.

Wasz Jezus

 

O, jak arogancki jest człowiek, który drwi z Mojego Istnienia

orędzie nr 1248 z serii Ostrzeżenie

23.10.2014, godz. 15:14

Moja szczerze umiłowana córko, z każdym dobrym uczynkiem i aktem miłości, siły złego ducha słabną. Z każdą modlitwą i cierpieniem, ofiarowanymi za dusze tych, którzy są w ciemności, złe postępki i nienawiść są wykorzeniane. Wiedzcie, że dobre uczynki, które wychodzą z każdego człowieka dotkniętego Mocą Ducha Świętego, niszczą wpływ szatana na świecie.

Powstańcie wszyscy, którzy przyjęliście Prawdę zawartą w Księdze Apokalipsy i módlcie się o zbawienie wszystkich dzieci Bożych. Proście, proście, proście, a Ja wam odpowiem, gdy będziecie się modlili za tych, o których wiecie, że są zdecydowani, by zniszczyć całą wiarę we Mnie, Jezusa Chrystusa.

O, jak arogancki jest człowiek, który drwi z Mojego Istnienia, Mojej Boskości i obietnicy powtórnego przyjścia. Jak bardzo ich umysły są zamknięte na miłość, jaką mam w swoim Sercu dla wszystkich grzeszników, w tym tych, którzy Mnie zdradzają. Jak łatwo dają się oni prowadzić tym, którzy są pozbawieni Ducha Świętego. Biada tym, którzy powstają przeciwko Darowi Ducha Świętego, który jest siłą życiową wszystkich rzeczy płynącą ze Mnie. Jak bardzo jesteście spragnieni wy, którzy Mnie odrzucacie. Woda nigdy nie ugasi waszego pragnienia i nadejdzie dzień, kiedy będziecie błagać Mnie o Źródło Życia. Dopóki nie nadejdzie ten dzień, nie będziecie mieli życia, chyba, że poprosicie, by czerpać ze Mnie.

Przyjdźcie - proście Mnie, abym was oświecił. Pozwólcie ogniowi Ducha Świętego ogarnąć swoje dusze. Jeśli przyjdziecie do Mnie z pełną ufnością i pokorą, napełnię was Moją Obecnością, a kiedy Mnie uznacie, dam wam życie, za którym tęsknicie. Dopiero wtedy pokój zapanuje w waszych sercach.

Wasz Jezus

 

Przyjmijcie Prawdę daną wam w Księdze Apokalipsy

orędzie nr 1247 z serii Ostrzeżenie

21.10.2014, godz. 23:40

Moja szczerze umiłowana córko, kiedy przepowiednie były przekazywane dzieciom Bożym, od samego początku wywoływały one strach w sercach ludzi. Było tak z powodu wątpliwości, które istniały w umysłach tych, którzy nie wierzyli w Boga i poczucia bezpieczeństwa, jakie człowiekowi towarzyszyło w jego naturalnym ziemskim środowisku. Łatwiej było zaakceptować niedoskonałe życie niż wierzyć w życie istniejące w świecie nadprzyrodzonym.

Bóg nie posyłał swoich proroków, by straszyć swoje dzieci. Wysyłał ich, by ostrzegali je przed niebezpieczeństwami tworzenia głębokiej przepaści między człowiekiem a Bogiem. Jeśli ta przepaść stała się na tyle szeroka, że większość dusz odrzuciła Boga, to On zawsze interweniował, by ich ratować. Bóg zawsze interweniował poprzez swoich proroków i to dzięki Jego prorokom Bóg był w stanie uczyć swoje dzieci dróg Pańskich. Bez proroków Boga człowieka nie otrzymałby Prawdy. Co Bóg daje swojemu ludowi poprzez słowo pisane, niech żaden człowiek nie rozrywa na strzępy.

Człowiek nie jest ani godny, by zmienić słowo Boże, ani nie nadaje się do tego, by zmieniać znaczenie Słowa, ani też nie ma do tego prawa. Jeśli człowiek przyjmuje Słowo Boże i świadomie błędnie je interpretuje, aby ranić innych, jest to grzech ciężki. Było wielu, którzy próbowali zmienić znaczenie Słowa, ale im się nie udało. Jednak byli tacy, którzy tworzyli wersje Słowa, które różniły się od pełnej Prawdy, a ludzie nadal nic nie rozumieli. Nie pociągam tych dusz do odpowiedzialności, bo używali Słowa jedynie po to, by oddać chwałę Bogu.

Kiedy przyszedłem głosić Prawdę, lękano się Mnie. Wszystkich proroków przede mną również się bano. Oni, podobnie jak Ja, byli znienawidzeni za niesienie ludzkości Prawdy, poprzez Słowo mówione. Apokalipsa dana Janowi Ewangeliście z mocy Ducha Świętego, została zignorowana przez Moje chrześcijańskie Kościoły. Rzadko się o niej dyskutuje, a wielu w Moim Kościele odrzuca ją, jako nieistotną.

Nadszedł czas, aby Prawda ostatecznie została powiedziana i aby człowiek dokonał wyboru. Przyjmijcie Prawdę daną wam w Księdze Apokalipsy i przygotujcie się tak, aby wszystko było na swoim miejscu i przyniosło Mi zadowolenie w ten Wielki Dzień. Albo zignorujcie Słowo i obietnicę Mojego ponownego przyjścia. Pozostańcie głusi na Moje Prośby, ale pamiętajcie, przyjdę jak złodziej w nocy i tylko ci, którzy Mnie powitają i zaakceptują Moje Miłosierdzie, będą Moi.

Ostrzegam was tylko dlatego, że was kocham. Gdyby nie Moja Miłość odrzuciłbym ludzkość na pustynię, tak niewdzięczne są ich dusze.

Wasz Jezus

 

Matka Zbawienia: Błogosławieni są ci, którzy otrzymają klucze do Raju

orędzie nr 1246 z serii Ostrzeżenie

19.10.2014, godz. 20:40

Moje drogie dziecko, jestem waszą Matką, Królową Nieba. Wylewam szczególne łaski na was wszystkich, którzy wołacie do mnie, abym wstawiała się w waszym imieniu, prosząc mojego Syna, by was chronił. Całe Niebo modli się za ludzkość w tym czasie, by przejście do nowego świata bez końca, odbyło się gładko. Największym pragnieniem mojego Syna jest dotrzeć do serc wszystkich grzeszników. Po to, by wyrwać ich dusze z pajęczyny błędnych poglądów, która pokrywa ich dusze. Po to, by przyciągnąć do Jego Wielkiego Miłosierdzia nawet tych z sercami z kamienia.

Mój Syn nigdy nie poddaje się w swoim dążeniu do poruszenia serca każdego człowieka. Nigdy nie szuka zemsty wobec tych, którzy Go obrażają i nigdy nie faworyzuje jednej duszy nad inną. On kocha wszystkich, nawet swoich największych wrogów i tak będzie zawsze. Nie powinniście się od mojego Syna odsuwać, jeśli cierpicie w tym życiu; jeśli straciliście kochaną osobę w tragicznych okolicznościach; lub jeśli jesteście ofiarą straszliwych krzywd. Bóg jest Twórcą Życia. On je daje i zabiera. Tylko wtedy, gdy dusza wypełniona złymi duchami, zabija drugą, Bóg każe tej duszy drogo za to zapłacić.

Dopóki istnieje grzech, zło będzie pozostawać na ziemi. Dopiero wtedy, gdy grzech zostanie wygnany, zło rozproszy się. Dzieci, proszę was o cierpliwość. Proszę, abyście spędzali tyle czasu na modlitwie ile możecie. Proszę abyście w dalszym ciągu odmawiali Najświętszy Różaniec o ochronę waszych rodzin, narodów i krajów. Nigdy wcześniej mój Różaniec nie był tak potężny, jak jest w tych czasach i gdy będziecie go odmawiali, zwłaszcza na głos i w grupach, otrzymacie wielkie łaski.

Wszystkie plany Boże są gotowe na Powtórne Przyjście Jezusa Chrystusa. Proszę, abyście poprzez wasze modlitwy, pomogli przygotować drogę dla wszystkich grzeszników, by starali się oni o odkupienie swoich grzechów, aby mogli cieszyć się życiem wiecznym w przyszłym świecie, który nie ma końca. Błogosławieni są ci, którzy otrzymają klucze do Raju.

Wasza ukochana Matka

Matka Zbawienia

 

Przeklęci są ci, którzy Mnie przeklinają

orędzie nr 1245 z serii Ostrzeżenie

18.10.2014, godz. 14:20

Moja szczerze umiłowana córko, zły duch opanowuje serca wielu, którzy wierzą we Mnie, ze względu na łatwy dostęp, jaki dają mu do swoich dusz.

Szatan kusi dusze poprzez zmysły, a także poprzez grzech pychy. Ci, którzy wierzą, że ich inteligencja i znajomość Świętego Słowa Bożego daje im prawo do osądzania innych w Moje Imię, ogromnie Mnie obrażają. Ich pełen pychy narcyzm sprawia, że uważają, iż mają prawo by pogardzać innymi i wylewać jad w Moje Imię. Uważajcie na tych, którzy przeklinają innych, a potem mówią, że są Moi, ponieważ oni mówią nikczemnym językiem. W dniu, kiedy przyjdę, te dusze będą kuliły się ze strachu i będą zasłaniać sobie oczy przed Moim Światłem, które będzie ich oślepiało.

Zawsze ufajcie Mojemu Miłosierdziu, gdyż Ja zawsze przebaczam tym, którzy przychodzą do Mnie z prawdziwą skruchą w swoich duszach za wszystko, co powiedzieli, zrobili i przeprowadzili, co Mnie obrażało. Jednak strach przed Moją Sprawiedliwością będzie dla nich porażający. Nie będę tego usprawiedliwiał. Wiedzcie, że pyszni i potężni, którzy przez zły wpływ, jaki wywierają na innych, pozbawiają Mnie dusz, których pragnę, będą cierpieli. Będą drżeli ze strachu przed Moim Tronem, ale nadal będą się ze Mną spierali i bronili swoich nikczemnych dróg, w błędnym przekonaniu, że ich posłucham.

Przeklęci są ci, którzy Mnie przeklinają. Błogosławieni są ci, którzy przeżywają swoje życie w miłości do innych i którzy przestrzegają Mojego Nauczania, nawet wtedy, gdy sprawia im to ból. Podniosę sprawiedliwych, ale zmiażdżę niegodziwców, którzy odwracają się od Słowa Bożego. Każdy, kto sprawia ból innym, a szczególnie w Moje Imię, będzie musiał rozliczyć się przede Mną w Dniu Ostatecznym.

Wasz Jezus

 

Matka Zbawienia: Wielu zostanie pozbawionych tytułów‬

orędzie nr 1244 z serii Ostrzeżenie

17.10.2014, godz. 15:30

Moje drogie dzieci, proszę módlcie się za wierne wyświęcone sługi mojego Syna, gdy przyszłe wydarzenia będą miały miejsce.‬ ‪Wielu zostanie pozbawionych swoich tytułów i zesłanych na pustkowie w niełasce.‬ ‪Zamęt i zamieszanie będą się szerzyć w Kościele mojego Syna, a zdrajcy będą rośli w liczbę i wielu za nimi pójdzie.‬ Inne Kościoły chrześcijańskie staną się bliskie na nowo przeformułowanemu kościołowi, a wtedy już wszystko będzie gotowe, by powstała nowa światowa religia. ‪Dla wielu, którzy pragną zmian, ta nowa forma kościoła będzie z początku wydawała się powiewem świeżego powietrza.‬ ‪Potem stanie się jasne, że służy on tylko tym, którzy chcą zmienić Prawa Boże, by dostosować je do swojego grzesznego życia.‬ ‪Ten kościół utraci całą wiarę.‬ ‪Będzie miał wszystkie pozory nowego, odnowionego kościoła Bożego, ale jakiekolwiek symbole, oznaczające uwielbienie dla mojego Syna, stracą to znaczenie.‬

‪Potem, gdy czas dojrzeje, zostanie ogłoszony nowy Jeden Światowy Kościół i będzie postrzegany jako wielka instytucja humanitarna. Będzie on nierozerwalnie związany ze światem polityki i biznesu.‬ ‪Wtedy dołączą do niego ci, którzy nigdy nie należeli do żadnego wyznania.‬ ‪Jak bardzo będą się cieszyli, ponieważ wszystkie grzechy zostaną usprawiedliwione, a to przyniesie ulgę wielu ludziom, gdyż będą oni mogli przeżywać swoje życie tak, jak chcą.‬ ‪Już nie będą musieli się martwić, że obrażają Boga, ponieważ nie będą traktowali grzechu, jako powodu do niepokoju. ‪ Aby nadać sobie wartość, ten nowy kościół będzie wspierał działania humanitarne i charytatywne i cały świat będzie go oklaskiwał.‬ ‪Wkrótce nie będzie różnicy między nim a światowymi sojuszami politycznymi i organizacjami biznesowymi, poświęconymi filantropii.‬

‪Tymczasem prawdziwy Kościół mojego Syna, ponieważ został przez Niego założony, pozostanie żywy, choć osłabiony.‬ ‪Niewielki liczebnie Kościół reszty nigdy się nie podda, nawet gdy władzę przejmie antychryst.‬

‪Módlcie się, módlcie się, módlcie się, aby wyświęceni słudzy mego Syna przezwyciężyli swój strach i stanęli do głoszenia Prawdy, nawet gdy ich głosy będą zagłuszane przez tych, którzy zdradzają mojego Syna.‬

‪Wasza ukochana Matka‬

‪Matka Zbawienia‬

 

Głód ducha pozostawia duszę pustą, nieszczęśliwą i zagubioną

orędzie nr 1243 z serii Ostrzeżenie

16.10.2014, godz. 19:10

Moja szczerze umiłowana córko, głód pokarmu, który żywi ciało jest strasznym udręczeniem. Ale głód ducha pozostawia duszę pustą, nieszczęśliwą i zagubioną. Kiedy dusza oddala się ode Mnie, błąka się i szuka wszelkiego rodzaju zaspokojenia. Pójdzie na krańce ziemi, szukając duchowego spokoju i ulgi, ale nic oprócz Mnie nie może wypełnić tej pustki. Może ona znaleźć chwilową ulgę we wszelkiego rodzaju pogoni za relaksem, ale nigdy nie odnajdzie ona spokoju, który Ja mogę dać.

Kiedy będę karmił duszę ludzką Moją Łaską, będzie ona pełna Mojej Miłości i Obecności. Chociaż Moja Obecność w duszy przyciąga do niej jad złych duchów, które będą robić wszystko, aby ją niepokoić, jednak dusza nie będzie nic sobie z tego robiła. Moja Miłość, to wszystko czego potrzebujecie, aby czuć się spełnionymi, a Mój Pokój, który was wypełnia, nie jest z tego świata. Przychodzi on wraz z wielkimi Błogosławieństwami, a dusze, które ogarnie ten spokój, nigdy go tak łatwo nie utracą, gdy już go raz doświadczą.

Gdy człowiek zadaje sobie wiele trudu, by zaprzeczyć Mojemu istnieniu, oszukuje tylko samego siebie. Zanegowanie Mnie jest ich własnym wyborem. Dlaczego więc okazujecie Mi nienawiść, skoro nie wierzycie, że istnieję? Apeluję do tych z was, którzy jesteście nękani duchowymi walkami, abyście usłyszeli Mój Głos, gdy do was wołam. Jeśli Mnie odrzucacie, zachowajcie milczenie. Nie odrzucajcie Mnie, a potem Mnie nie przeklinajcie, bo jeśli tak robicie, sami sobie przeczycie. Nie możecie nienawidzić czegoś, co nie istnieje. Jeśli odczuwacie jakiegokolwiek rodzaju nienawiść, czyż nie wiecie, że ona pochodzi z jakiegoś źródła, podobnie jak miłość? Miłość pochodzi od Boga. Nienawiść pochodzi od szatana. W dniu, w którym uświadomicie sobie, że zło rozmnaża się i wywołuje zepsucie, w miarę gdy rozwija się ono jak wąż, zrozumiecie, że jest ono realnym bytem. Dopiero wtedy w końcu zaakceptujecie istnienie diabła. Powodem, dla którego szatan jest tak przebiegły, jest to, że nie leży w jego interesie, aby dać się poznać. Gdyby tak się stało, okazałoby się, że jest niemożliwe, abyście nie uwierzyli w Boga.

Otwórzcie oczy i zobaczcie zło takim, jakie ono naprawdę jest. Wiedzcie, że gdy Mnie odrzucicie, zły duch wykorzysta was, by podsycać nienawiść do tych, którzy Mnie kochają.

Wasz Jezus

 

strony:   67,   66,   65,   64,   63,   62,   61,   60,   59,   58,   57,   56,   55,   54,   53,   52,   51,   50,   49,   48,   47,   46,   45,   44,   43,   42,   41,   40,   39,   38,   37,   36,   35,   34,   33,   32,   31,   30,   29,   28,   27,   26,   25,   24,   23,   22,   21,   20,   19,   18,   17,   16,   15,   14,   13,   12,   11,   10,   9,   8,   7,   6,   5,   4,   3,   2,   1   index

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Objawienia Maryjne objawienia fatimskie orędzia Maryjne objawienia w medjugorie Jezusa Jezus Chrystus objawienia w garabandal objawienia Maryi orędzia Maryi pielgrzymka pielgrzymki Matka Boska fatimie fatimska III tajemnica fatimska Jan Paweł II Apokalipsa św. Jana objawienie św. Jana Pismo Święte Chrystus Bóg Ojciec Biblia Pismo Święte religia III wojna światowa orędzia prywatne Jezus la salette garabandal Ojciec Pio objawienia ostrzeżenie ostrzeżenia ostrzeżeniem kościół katolicki, kościołem, kościoła, chrześcijański, chrześcijanie, chrześcijańskie, katolicy, katolicki, katolickie, katolikami lourdes  św. Faustyna Faustynie guadalupe fajemnice fatimskie ostrzezenie.za.pl oredzia.republika.pl ostrzezenie.strefa.pl