This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

OSTRZEŻENIE

strona poświęcona proroctwom zbliżających się czasów ostatecznych

powrót na:

strona główna

 

 

ważne informacje oraz komunikaty z oficjalnej strony internetowej na której są publikowane orędzia

 

http://www.thewarningsecondcoming.com/

 

 

Księga Prawdy, tom pierwszy

Drodzy Czytelnicy! Druk polskiego wydania pierwszego tomu Księgi Prawdy jest na ukończeniu. O tym, jak Księgę zamawiać, wkrótce dokładnie poinformujemy.

http://www.ostrzezenie.net/mediapool/128/1282468/resources/28886660.jpg

grupa modlitewna "Jezus dla ludzkości" w Warszawie

grupa powstała w odpowiedzi na wezwanie Pana Jezusa w orędziach "Ostrzeżenie" Marii Bożego Miłosierdzia do tworzenia takich grup modlitewnych

spotykamy się raz w tygodniu w kościele, wszystkich chętnych proszę o kontakt

nasz e-mail: ostrzezenie01@gmail.com

oraz profil naszej grupy na Facebooku:

https://www.facebook.com/groups/498323763549005/?ref=ts&fref=ts

serdecznie zapraszam

 

pomoc w znalezieniu osób chętnych do zakładania grup modlitewnych

Jeżeli szukasz grupy modlitewnej lub osób które taką grupę chcą tworzyć w swoim mieście lub okolicy, strona http://paruzja.info umożliwia taki kontakt:

na stronie można sprawdzić czy już taka grupa już istnieje oraz nawiązać kontakt z osobami które chcą taką grupę tworzyć

więcej szczegółów pod tym adresem:

http://www.paruzja.info/grupy-modlitwy/910-chcesz-dolaczyc-do-grupy-modlitewnej-krucjaty-jezus-dla-ludzkosci

 

 

Krucjata Modlitwy — wytyczne dla Grup Modlitewnych

(Przypis tłumacza: poniższy cytat pochodzi z orędzia z 23.10.2011, 19:15)

„Moja najukochańsza córko, musi być wiadome, że chciałbym stworzyć armię grup modlitewnych na całym świecie. Podam wam modlitwy, Moja armio, które trzeba będzie odmawiać, aby uratować dusze. Te grupy modlitewne będą się powiększać, a w swoich szeregach wzrosną do prawdziwej armii oddanych wyznawców, aby przynieść Prawdę Mojej Bożej Obietnicy Zbawienia dla wszystkich.

Grupy te będą tworzyć armię pod rozkazami Mojego umiłowanego Ojca, które stawią czoła ciemnościom zła spowodowanym przez szatana, jego wyznawców i zwolenników.”

 

Fragment orędzia z dnia 10.08.2011, 23:00:

"Cierpliwość, cicha, codzienna modlitwa, tworzenie grup modlitewnych, codzienne odmawianie Koronki do Miłosierdzia Bożego, post i Święty Różaniec do Mojej Ukochanej Matki, w połączeniu działają jak doskonała reguła na zbawienie dusz."

Co najmniej dwie osoby muszą się zebrać.  Z czasem, mam nadzieję, wielu dołączy do tej misji, aby uratować wszystkie dusze. Można to robić w domach lub miejscach publicznych, gdzie wolno wam się gromadzić. Jeśli to możliwe, spotkania powinny odbywać się w domach modlitwy. Ludzie powinni spotykać się jak najczęściej. Nawet jeśli  zaczniecie się spotykać dzień lub dwa dni w tygodniu i to z różnymi ludźmi za każdym razem, to przynajmniej na początek to już wystarczy, chociaż celem jest spotykanie się codzienne.  Jeśli grupa jest wystarczająco duża, możecie mieć lidera i organizatora wolontariusza lub kilka osób może dzielić to zadanie lub zmieniać się w pełnieniu tego obowiązku. Być może będziecie mogli przenosić się z domu do domu.

Zalecane jest, aby zacząć od modlitwy.

Zalecana jest przynajmniej jedna Tajemnica Najświętszego Różańca Matki Bożej, który należy odmawiać powoli, a w waszych sercach zwracać uwagę na to, co mówicie i wiedzieć, co mówicie i do kogo mówicie, zarówno na Różańcu jak i w Modlitwach Krucjaty i Koronce do Miłosierdzia Bożego.

Pamiętajcie, że Matka Boża obiecała otoczyć kręgiem ochrony tych, którzy codziennie odmawiają trzy Tajemnice Jej Najświętszego Różańca.  Matka Boża prosi ludzi wszystkich wyznań o odmawianie Różańca. 

Jak odmawiać różaniec będzie napisane poniżej.

Najnowsze orędzia, które zostały opublikowane od ostatniego spotkania, należy czytać powoli i z szacunkiem. Nikt nie może interpretować orędzi, ponieważ Jezus powiedział już, że nawet Maria Bożego Miłosierdzia nie ma prawa do ich interpretacji.  Niepoprawna interpretacja może odciągnąć dusze, a celem tej misji jest dotarcie do wszystkich dusz wszystkich wyznań lub bez wyznania. Nikt nie jest wykluczony.  Dobrze byłoby, gdyby kopie czytanych orędzi mogły być rozdawane tym, którzy nie mają komputera.

Zaleca się, aby wszystkie Modlitwy Krucjaty i Litanie były odmawiane pozostawiając odpowiednią ilość czasu, gdy jest to wymagane, aby ludzie mogli dodać własne intencje. Najlepiej, aby ludzie modlili się w swoich intencjach w ciszy. Ludzie mogą pochylić głowy, a potem je podnieść, kiedy będą gotowi, aby można było kontynuować i nikomu nie przerwać.  Pamiętajcie, że niektórzy ludzie mają duże rodziny i wiele intencji i ważne jest, aby żadnej nie pominąć.  W Drugiej Litanii zaleca się, aby dusze które są w całkowitej ciemności i te, które umrą w tym dniu zostały włączone do waszych pozostałych intencji.

Jeżeli grupa jest wystarczająco duża, lider może stać przed grupą, aby wiedzieli kiedy ludzie ukończyli swoje intencje i modlitwy i mogą kontynuować.

Następnie z serca odmówcie Koronkę do Miłosierdzia Bożego, a potem specjalną modlitwę podaną przez Naszego Pana, która zostanie podana poniżej. Koronka może być śpiewana.  Pozostałym Tajemnicami Różańca należy również się modlić, jeśli czas pozwala na to, aby grupa to robiła razem.  Jeśli wszyscy nie mogą pozostać do ostatniej tajemnicy, zaleca się aby ci, którzy mogą, pozostali, aby się modlić. Pamiętajcie, że we wspólnej modlitwie, odmawianej przez  każdą  Grupę  Modlitwy Krucjatowej jest wielka siła.

Dyskusje nad orędziami powinny być ograniczone bezpośrednio do dokładnych cytatów z oryginalnego (angielskiego) tekstu orędzia. Zaleca się, aby wszyscy modlili się o rozeznanie w odniesieniu do Orędzi, ze względu na wielkie niebezpieczeństwo błędnej interpretacji Orędzi.  Zaleca się w przypadku trudności w zrozumieniu danego Orędzia, aby modlić się o nie.

Jeżeli grupa jest wystarczająco duża, można zmieniać kolejno odmawianie Różańca z jednej strony kościoła na drugą.

Bardzo ważne jest, aby się nie spieszyć.  Te Grupy Modlitewne dokonają wielkiego dzieła, ponieważ są one częścią armii Boga w tej walce o dusze.  Modlitwa jest bronią.  Proszę, spróbujcie zapamiętać, że im słabsza modlitwa tym słabsza broń.

Chociaż Nasz Pan prosił, żeby odmawiać Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godzinie 15:00, prosił również, aby modlić się nią wiele razy dziennie.

Koronka do Miłosierdzia Bożego

W 1933 roku Bóg dał Siostrze Faustynie uderzającą wizję Swojego Miłosierdzia.

Siostra mówi nam:

"… ujrzałam jasność wielką i w niej Boga Ojca. Przed jasnością tą a ziemią ujrzałam Jezusa przybitego do krzyża, i tak, że Bóg, chcąc spojrzeć na ziemię, musiał patrzeć przez rany Jezusa. I zrozumiałam, że dla Jezusa Bóg błogosławi ziemi".

(przypis tłumacza: Dzienniczek św. s. Faustyny nr 60)

O innej wizja z 13 września 1935, pisze ona:

„… ujrzałam anioła, wykonawcę gniewu Bożego. … który miał dotknąć ziemię …Zaczęłam błagać Boga za świtem słowami wewnętrznie słyszanymi. Kiedy się tak modliłam, ujrzałam bezsilność anioła i nie mógł wypełnić sprawiedliwej kary...”

(przypis tłumacza: Dzienniczek św. s. Faustyny nr 474 i 475)

Następnego dnia głos wewnętrzny nauczył ją odmawiać tę modlitwę na zwykłych paciorkach różańca:

Rozpoczęcie Znakiem Krzyża: W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.

„... najpierw odmówisz jedno „Ojcze nasz” i „Zdrowaś Maryjo”, i „Wierzę w Boga”,

następnie na paciorkach „Ojcze nasz” mówić będziesz następujące słowa:

Ojcze Przedwieczny, ofiaruję Ci Ciało i Krew, Duszę i Bóstwo najmilszego Syna Twojego, a Pana naszego Jezusa Chrystusa, na przebłaganie za grzechy nasze i świata całego;
 

Na paciorkach „Zdrowaś Maryjo” będziesz odmawiać następujące słowa:

Dla Jego bolesnej męki miej miłosierdzie dla nas i świata całego."

(przypis tłumacza: Dzienniczek św. s. Faustyny nr 476)

(Powtórzyć te dwie modlitwy na wszystkich pięciu tajemnicach).

"Na zakończenie odmówisz trzykrotnie te słowa:

Święty Boże, Święty Mocny, Święty Nieśmiertelny, zmiłuj się nad nami i nad całym światem.”

(przypis tłumacza: Dzienniczek św. s. Faustyny nr 476)

Zakończenie Znakiem Krzyża.

W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.

Następnie odmawiamy:

"Napełnij mnie teraz O Panie darem Ducha Świętego, abym niósł Twoje Najświętsze Słowo do grzeszników, których muszę pomóc zbawić w Twoje Imię.  Pomóż mi obmyć ich dzięki mojej modlitwie Twoją drogocenną Krwią, aby zostali przyciągnięci do Twojego Najświętszego Serca.  Daj mi Dar Ducha Świętego, żeby te biedne dusze mogły ucztować w Twoim Nowym Raju”.

(przypis tłumacza: Fragment orędzia z 10 maja 2011, 16:00)

Jezus przekazał nam następującą prośbę przez Marię Bożego Miłosierdzia:

Odmawiajcie tę modlitwę codziennie po Koronce do Miłosierdzie Bożego, a poprzez waszą wierność Mnie, pomożecie zbawić Moje dzieci.

(przypis tłumacza: Fragment orędzia z 10 maja 2011, 16:00)

Jezus powiedział później do Siostry Faustyny:

"Odmawiaj nieustannie tę koronkę, C której cię nauczyłem. Ktokolwiek będzie ją odmawiał, dostąpi wielkiego miłosierdzia w godzinę śmierci. Kapłani będą podawać grzesznikom jako ostatnią deskę ratunku; chociażby był grzesznik najzatwardzialszy, jeżeli raz tylko zmówi tę koronkę, dostąpi łaski z nieskończonego miłosierdzia Mojego. Pragnę, aby poznał świat cały miłosierdzie Moje. Niepojętych łask pragnę udzielać duszom, które ufają Mojemu miłosierdziu."

(przypis tłumacza: Dzienniczek św. s. Faustyny nr 687)

"Gdy tę koronkę przy konających odmawiać będą, stanę pomiędzy Ojcem a duszą konającą nie jako Sędzia sprawiedliwy, ale jako Zbawiciel miłosierny."

(przypis tłumacza: Dzienniczek św. s. Faustyny nr 1541)

Jak odmawiać Najświętszy Różaniec

Tajemnice różańca

Od wielu wieków w Kościele odmawiane były trzy części. W 2002 roku papież Jan Paweł II zaproponował czwartą część tajemnic - Tajemnice światła. Zgodnie z jego sugestią, jeśli możesz odmawiać tylko jedną tajemnicę dziennie, czterema tajemnicami można modlić się w następujących dniach: Tajemnice Radosne w poniedziałki i soboty, Tajemnice Bolesne we wtorki i piątki, Tajemnice Chwalebne w środy i niedziele, a Tajemnice Światła w czwartki. 

Tajemnice radosne

1. Zwiastowanie Maryja dowiaduje się, że została wybrana na Matkę Jezusa.

2. Nawiedzenie Maryja odwiedza Elżbietę, która mówi jej, że na zawsze zostanie zapamiętana.

3. Narodzenie Jezus rodzi się w stajni w Betlejem.

4. Ofiarowanie Maryja i Józef biorą Dzieciątko Jezus do Świątyni, aby ofiarować Je Bogu.

5. Znalezienie Jezusa w Świątyni Jezusa został znaleziony w Świątyni, gdy rozmawiał z nauczycielami o wierze. 

Tajemnice Światła

1. Chrzest Jezusa w Rzece Jordan Bóg ogłasza, że Jezus jest Jego umiłowanym Synem.

2. Objawienie na weselu w Kanie Na prośbę Maryi, Jezus dokonuje pierwszego cudu.

3. Głoszenie Królestwa Bożego i wzywanie do nawrócenia Jezus wzywa wszystkich do nawrócenia i służby dla Królestwa.

4. Przemienienie Jezusa na górze Tabor Jezus objawia się w chwale Piotrowi, Jakubowi i Janowi.

5. Ustanowienie Eucharystii Jezus ofiarowuje Swoje Ciało i Krew na Ostatniej Wieczerzy.

Tajemnice bolesne

1. Modlitwa w Ogrójcu Jezus modli się w Ogrójcu w noc przed śmiercią.

2. Biczowanie Pana Jezusa Jezus jest bity biczami.

3. Ukoronowanie cierniem Jezus jest wyśmiewany i koronowany cierniem.

4. Dźwiganie Krzyża Jezus niesie Krzyż na którym zostanie ukrzyżowany.

5. Ukrzyżowanie Jezus zostaje przybity do krzyża i umiera.

Tajemnice chwalebne

1. Zmartwychwstanie Bóg Ojciec wskrzesza Jezusa z martwych.

2. Wniebowstąpienie Jezus powraca się do Swojego Ojca w Niebie.

3. Zesłanie Ducha Świętego Duch Święty przychodzi do uczniów, przynosząc im nowe życie.

4. Wniebowzięcie Maryi Pod koniec swojego życia na ziemi, Maryja zostaje wzięta z ciałem i duszą do nieba.

5. Ukoronowanie Maryi Maryja zostaje koronowana na Królową Nieba i Ziemi.

 

Zacznij od zrobienia Znaku Krzyża błogosławiąc siebie: 

W Imię Ojca, i Syna, i Ducha Świętego.Amen.

Następnie odmów Wyznanie Wiary:

Wierzę w Boga Ojca wszechmogącego, Stworzyciela nieba i ziemi. I w Jezusa Chrystusa, Syna Jego jedynego, Pana naszego; który się począł z Ducha Świętego; narodził się z Maryi Panny; umęczon pod ponckim Piłatem, ukrzyżowan, umarł i pogrzebion; zstąpił do piekieł, trzeciego dnia zmartwychwstał: wstąpił na niebiosa, siedzi po prawicy Boga Ojca wszechmogącego; stamtąd przyjdzie sądzić żywych i umarłych. Wierzę w Ducha Świętego; święty Kościół powszechny, Świętych obcowanie; grzechów odpuszczenie; ciała zmartwychwstanie; żywot wieczny. Amen.

Następnie odmów 1 Ojcze nasz, 3 Zdrowaś Maryjo, (dla uproszenia cnót Wiary, Nadziei i Miłości), a następnie 1 Chwała Ojcu:

Ojcze nasz, któryś jest w niebie święć się imię Twoje;przyjdź królestwo Twoje; bądź wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi; chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj; i odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy; naszym winowajcom; i nie wódź nas na pokuszenie; ale nas zbaw ode Złego. Amen.

Zdrowaś Maryjo, łaski pełna, Pan z Tobą, błogosławionaś Ty między niewiastami, i błogosławiony owoc żywota Twojego, Jezus. Święta Maryjo, Matko Boża, módl się za nami grzesznymi teraz i w godzinę śmierci naszej. Amen.

Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu,jak była na początku, teraz i zawsze, i na wieki wieków. Amen.

Podczas rozważania tajemnic, odmawiaj:

Jedno Ojcze nasz (duże paciorki)

10 Zdrowaś Maryjo (małe paciorki)

1 Chwała Ojcu (przed dużym paciorkiem), aby zakończyć dziesiątkę różańca.

O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, zachowaj nas od ognia piekielnego, zaprowadź wszystkie dusze do nieba i dopomóż szczególnie tym, którzy najbardziej potrzebują Twojego miłosierdzia.

Powtórz te modlitwy na wszystkich pięciu częściach Różańca.

Witaj Królowo (lub Salve Regina, może być śpiewana)

Witaj, Królowo, Matko miłosierdzia, życie, słodyczy i nadziejo nasza, witaj! Do Ciebie wołamy wygnańcy, synowie Ewy; do Ciebie wzdychamy jęcząc i płacząc na tym łez padole. Przeto, Orędowniczko nasza, one miłosierne oczy Twoje na nas zwróć, a Jezusa, błogosławiony owoc żywota Twojego, po tym wygnaniu nam okaż. O łaskawa, o litościwa, o słodka Panno Maryjo!

(Wezwanie) Módl się za nami, Święta Boża Rodzicielko.

(Odpowiedź) Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.

Modlitwa Różańcowa

(Wezwanie) Módlmy się

(Odpowiedź) Boże, którego Jednorodzony Syn przez swoje życie, śmierć i zmartwychwstanie, wysłużył nam wieczne zbawienie, spraw, abyśmy rozważając te tajemnice w różańcu Najświętszej Maryi Panny, według nich kształtowali swoje życie i osiągnęli zawarte w nich obietnice. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Modlitwa św. Michała Archanioła

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce,a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne złe duchy, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

W intencjach Ojca Świętego

Katolicy, którzy odmawiają, różaniec w grupie lub indywidualnie przed Najświętszym Sakramentem, mogą uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami, którzy dołączą modlitwę w intencjach Ojca Świętego.

W intencjach Ojca Świętego.

Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu.

Zakończ znakiem krzyża, błogosławiąc siebie.

W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.

 

ukazał się pierwszy tom "Księgi Prawdy" w jęz. Angielskim
tom 1 - orędzia od listopada 2010 do lutego 2012

http://www.thewarningsecondcoming.com/wp-content/themes/the-warning/images/mpu.jpg

Księga Prawdy (The Book of Truth)

Tom 1 zawiera orędzia od pierwszego, które ukazało się 8.11.2010 r. do 4.01.2012 r.

miękka okładka, rozmiar 146x208 mm, 385 stron

cena: €14.99

- Koszty obsługi i wysyłki (w zależności od ilości i miejsca dostarczenia) do Polski €4.60

Razem €19.59

Płatność wyłącznie kartą kredytową: Laser, MasterCard, Visa.

Szczegóły na stronie www.thewarningsecondcoming.com/shoppingcart

Księga Prawdy dostępna jest jak na razie w języku angielskim,

wersja polska w przygotowaniu

 

Czerwiec Miesiącem Krucjaty Nawrócenia:

"Katolicy, proszę, jeśli to możliwe przyjmujcie w tym miesiącu codziennie Moją Najświętszą Eucharystię"  Orędzie nr 454 z serii Ostrzeżenie Niedziela, 03.06.2012, godz.15.30

Najświętsza Maria Panna: Czerwiec miesiącem Krucjaty Nawrócenia

Orędzie nr 450 z serii Ostrzeżenie

Czwartek, 31.05.2012, godz.21.00

Moje dziecko, szatan i zarażone przez niego dusze dokonują każdego wysiłku, aby podważać Najświętsze Słowo Mojego Syna.

Pamiętaj zawsze, że pierwsze ziarno wątpliwości szatan zasiewa w sercach wybranych dusz.

Te Święte Przekazy zostaną zalane najgorszym potępieniem przez tych, którzy są blisko związani z Moim drogim Synem.

Kiedy szatan dokonuje tego, zdobywa dusze.

Moje dziecko, nie pozwól mu tego robić. Odejdź i nie zajmuj się nim.

Mój Syn nigdy nie bronił Swojego Świętego Słowa, więc ty też nie powinnaś poddawać się tej pokusie.

Zasięg wpływu szatana narasta i rozprzestrzenia się na całym świecie.

Moje biedne dzieci tak cierpią, a Ja płaczę łzami żalu, gdy widzę ich przerażenie i smutek.

Moje dzieci, módlcie się o pokój w tym czasie, tak aby Boże dzieci wszędzie zwracały się do Mojego Syna o siłę.

Tylko Boska Interwencja, spowodowana przez łaski zapewniane poprzez wasze modlitwy, może złagodzić wasz ból i cierpienie.

Mój Syn pragnie, aby dusze zwracały się do Niego, gdyż tylko On może dać im pocieszenie, którego potrzebują. Nic innego nie zapewni ulgi w udrękach, które teraz znosicie.

Zachęcam was dzieci do poświęcenia miesiąca czerwca nawróceniu ludzkości i zapewnieniu, że będą szukać Zbawienia.

Ogłoście ten miesiąc Miesiącem Krucjaty Nawrócenia i módlcie się w jedności poprzez grupy modlitewne na całym świecie.

Oto Modlitwa Krucjaty dla Krucjaty Nawrócenia.

Krucjata Modlitwy (58) – Modlitwa Krucjaty Nawrócenia

„O, drogi Jezu, wołam do Ciebie, abyś objął
wszystkie Boże dzieci i okrył je
Twoją Najdroższą Krwią.
Niech każda kropla Twojej Krwi osłoni
każdą duszę, aby ochronić ją od złego.

Otwórz serca wszystkich, a zwłaszcza zatwardziałych dusz
i tych, którzy Cię znają, ale których splamił
Grzech pychy, aby upadli i prosili o wypełnienie ich dusz
Światłem Twojej Miłości.

Otwórz ich oczy, aby ujrzeli Prawdę, tak żeby Świt
Twojego Bożego Miłosierdzia wylał się na nich, okrywając
ich Promieniami Twojego Miłosierdzia.

Nawracaj wszystkie dusze poprzez łaski, o które Cię
teraz Drogi Jezu proszę (tutaj podajemy osobiste intencje).

Błagam Cię o Miłosierdzie i ofiaruję Tobie ten Dar Postu przez jeden dzień
Każdego tygodnia tego miesiąca czerwca, na przebłaganie za wszystkie grzechy.
Amen.”

Dzieci, musicie pościć jeden dzień każdego tygodnia w miesiącu czerwcu.

Musicie odmawiać codziennie Mój Różaniec i Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

Dzieci, robiąc to ocalicie dusze milionów poprzez Miłosierdzie Mojego Syna Jezusa Chrystusa.

Wasza ukochana Matka

Matka Odkupienia

 

 

 

Została utworzona Nowa niezależna Grupa w celu rozpowszechniania orędzi

17.06.2012, godz. 13:20

tekst oryginalny
 

Nowa grupa wolontariuszy, utworzona przez zwolenników konta na Facebooku „Jesus to Mankind” powstała, aby rozprzestrzeniać i wspierać orędzia Marii Bożego Miłosierdzia, które są publikowane na stronie  www.thewarningsecondcoming.com.

Grupa regionalna jest utworzona w całości przez ochotników. Cele tej nowo powstałej i całkowicie niezależnej grupy regionalnej są następujące:
CELE BEZPOŚREDNIE

1. Organizowanie i tworzenie sieci na poziomie Krajowym i Diecezjalnym
2. Tworzenie Grup Modlitewnych
3. Rozpowszechnianie i wspieranie orędzi, szczególnie wśród osób duchownych i innych ważnych osób

CELE OGÓLNE
1. Wspieranie orędzi od Marii Bożego Miłosierdzia i nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego, rozpowszechnianie książek, wiadomości, kart modlitewnych i innych istotnych informacji, w szczególności do osób fizycznych, parafii, rodzin, grup modlitewnych, księży i duchownych
3. Opracowanie i prowadzenie bazy danych kapłanów, duchowieństwa, mediów i VIPów
4. Praca z Grupą Centralną, koordynowanie Wypowiedzi na zapytania ze strony Mediów oraz pytania od osób fizycznych na temat Orędzi , Biuletyny, Komunikaty Prasowe (wysłane przez Rejon lub przez MBM)
5. Praca z Centralną Grupą w celu koordynacji i ujednolicenia programów, polityki działań, wymiany pomysłów i propozycji, omawianie problemów, informowanie na temat postępów
6. Koordynacja sieci z istniejącymi i nowymi grupami w Regionie.
7. Funkcjonowanie także jako Grupa Wsparcia  / Grupa dyskusyjna

Więcej informacji na stronie

https://www.facebook.com/groups/248912098556358/

 

Zespół administratorów

 

tekst oryginalny

 

Nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego w 7 językach, zorganizowana została przez Internetową Grupę Modlitewną

15.05.2012, godz. 10:32

tekst oryginalny

Internetowa Grupa Modlitewna powołana w odpowiedzi na Krucjaty Modlitwy przekazywane Marii Bożego Miłosierdzia i publikowane za pośrednictwem strony internetowej www.thewarningsecondcoming.com, stworzyła Nowennę przed Pięćdziesiątnicą, które odbędzie się w dniach 18 - 26 maja 2012, a szczegóły będą dostępne on-line.

Ta Nowenna przed Pięćdziesiątnicą została wspólnie zainicjowana przy pomocy wielu kapłanów, którzy są członkami Internetowej Grupy Modlitewnej "Łańcuch ochrony", ustanowionej jako odpowiedź na orędzia otrzymywane za pośrednictwem tej strony.

Zapraszają oni ludzi z całego świata do przyłączenia się w dniach 18 - 26 maja 2012 do wzięcia udziału w tej Nowennie, która została stworzona w intencjach:

  • wszystkich kapłanów i całego duchowieństwa,
  • za naszego Umiłowanego Ojca Świętego Benedykta XVI i cały Kościół katolicki.

Najważniejszą częścią tej Nowenny jest codzienna modlitwa Tajemnicami Chwalebnymi Różańca Świętego.

Prosimy wszystkich ludzi o wspólną modlitwę o Ogień Ducha Świętego, aby zapobiec podziałowi, prześladowaniom i realizacji tajnych planów obalenia Stolicy Apostolskiej, szczegóły zawarte są w ostatnich orędziach.

Bliższe informacje:

W 9 dniu Nowenny, 26 maja (sobota przed Niedzielą Zesłania Ducha Świętego) będzie po raz kolejny Światowym Dniem Modlitwy odmawiania wszystkich Tajemnic Różańca Świętego.

Nowenna przed Pięćdziesiątnicą jest dostępna w następujących językach:

angielski http://www.internetgebetskreis.com/en/

hiszpański: http://www.internetgebetskreis.com/es/

niemiecki: http://www.internetgebetskreis.com/

francuski: http://www.internetgebetskreis.com/fr/

holenderski: http://www.internetgebetskreis.com/nl/

polski: http://www.internetgebetskreis.com/pl/

węgierski
(zostanie opublikowana wkrótce): http://www.internetgebetskreis.com/hu/

Zespół Administratorów

tekst oryginalny

 

Orędzia są publikowane tak, jak są one odbierane przez Marię Bożego Miłosierdzia

28.04.2012, godz. 15:53

Komunikat ze strony www.thewarningsecondcoming.com

===================================

W ciągu ostatnich dwóch dni otrzymaliśmy wiele e-maili podających w wątpliwość orędzia otrzymane przez Marię Bożego  Miłosierdzia wraz z żądaniami "zmiany" sensu tych orędzi na podstawie rozmaitych poglądów różnych ludzi.

Maria pragnie kategorycznie stwierdzić, że orędzia nie mogą ani nie będą zmienione, gdyż pochodzą z nieba. Przez cały czas pozostaje ona posłuszna Jezusowi .

Zespół Administratorów

tekst oryginalny

 

Przesłanie od Jezusa dotyczące szczegółów Jego ukrzyżowania nie będzie wyjaśniane

01.04.2012, 15:45

Komunikat ze strony www.thewarningsecondcoming.com

===================================

Z powodu dużej liczby osób, które obecnie "domagają się" wyjaśnień od Marii dotyczących orędzia o ukrzyżowaniu Jezusa Chrystusa, w którym ujawnił Marii szczegóły tej strasznej tragedii, nie jest możliwe, aby odpowiedzieć na wszystkie tego rodzaju e-maile. W wielu e-mailach według Marii, jest ona oskarżana o bluźnierstwo.

Jeśli ludzie nie akceptują orędzia, to ich problem. Marii nie wolno bronić jakiegokolwiek aspektu orędzi.

Ona mówi: "gniew ludzi wysyłających do mnie co kilka minut e-maile jest niewątpliwie brakiem akceptacji tego, co Jezus przekazuje mi w swoich orędziach jako prawdziwe.

Nie wolno mi bronić Jezusa tak, jak On sam nie bronił się podczas wszelkich prześladowań, zwłaszcza w czasie Jego ukrzyżowania.

Dlaczego ludziom wydaje się, że przez obrażanie mnie i rzucanie cienia na orędzia spowoduje, że im pomogę, skoro to nie jest w mojej mocy. Nikt nie musi wierzyć ani akceptować tych orędzi z powodu wolnej woli danej im przez Boga. Jeśli nie wierzą, jedyna rzecz jaka im pozostaje to odejść."

Nie takie maile będą odbierane od dzisiaj.

Zespół Administratorów

 

tekst oryginalny

 

Ogólnoświatowy Różaniec odmawiany do Wielkanocy przez 98 narodów został zainicjowany na stronie internetowej naszej grupy modlitewnej

11.03.2012, 15:09

Komunikat ze strony www.thewarningsecondcoming.com

===================================

Nasza Pani prosi, by Jej Święty Różaniec był odmawiany codziennie od teraz do Wielkanocy, a Piątki, aby były dniem kiedy będą odmawiane wszystkie 4 części Różańca w celu osłabienia wojny. 
Piątki wyznaczone dla dłuższej wersji Różańca to


16, 26 i 30 marca

6 kwietnia (Wielki Piątek) i 13 kwietnia (piątek przed Niedzielą Miłosierdzia Bożego i 8 dzień Nowenny do Miłosierdzia Bożego).


Te 5 piątków modlitwy i pokoju z odmawianiem Różańca Świętego od teraz do Wielkanocy są organizowane na naszej internetowej stronie modlitewnej http://www.internetgebetskreis.com/pl/ Dwa najważniejsze piątki to: weekend Wielkanocny i piątek przed Niedzielą Miłosierdzia Bożego.


Nasz kierownik duchowy ksiądz R. będzie ponownie odprawiał każdego dnia modlitwy Mszę św. w tych samych intencjach.Ze względu na Wielki Piątek będzie odprawiał Mszę św. dwa dni wcześniej w Wielką Środę.  Po raz kolejny zapraszamy wszystkich kapłanów, aby przyłączyli się do jego zaproszenia.
Więcej informacji na stronie http://www.internetgebetskreis.com/pl/ W tym miesiącu zarejestrowane są osoby z 98 państw, a ich liczba rośnie. Przyłączają się księża z całego świata. Zachęcamy kapłanów do poparcia tej Internetowej Grupy Modlitewnej odwiedzając stronę http://www.internetgebetskreis.com/en/zusendungen/new-submissions-of-priests/ (strona tylko w  języku angielskim). Tam jest tylko jedna odpowiedź księdza ze Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej.

25 lutego 2010

Moim pragnieniem jest stać się kolejnym członkiem Internetowej Grupy Modlitewnej … Nazywam się ksiądz J. jestem kapłanem amerykańskiego Kościoła katolickiego w USA. … Znalazłem objawienia Marii Miłosierdzia 4 miesiące temu i wiem, że są one prawdziwe, ponieważ przez ostatnie 30 lat badałem wiele wcześniejszych objawień, a te są ich zwieńczeniem... jestem szczęśliwy, że otrzymałem łaskę zrozumienia i uwierzenia w nie na rzecz mojego życia wiecznego i zbawienia wielu dusz.
Niech Bóg nadal nam błogosławi Jego odwieczną Miłością dla wszystkich. Ksiądz J.

Powszechna modlitwa jest wielka, a odmawianie Świętego Różańca jedną z najpotężniejszych modlitw, która może ocalić narody od brutalności wojny.Ta strona istnieje zaledwie rok, a przy jej prowadzeniu pomaga garstka ludzi. 

Jednak wolontariusze z całego świata tłumaczą ją na 14 języków, tworzą grupy modlitewne w każdym zakątku świata, a Internetowa Grupa Modlitewna rozprzestrzeniła się na 98 krajów bez jakiejkolwiek namowy z naszej strony.

Stało się tak ze względu na dar Ducha Świętego, bo Jezus powiedział mi, że został wylany na cały świat w maju 2011 w związku z tym posłaniem.

Dziękuję wszystkim za wsparcie, które jest całkowicie inspirowane miłością do Jezusa.

Maria Bożego Miłosierdzia

 

tekst oryginalny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Objawienia Maryjne objawienia fatimskie orędzia Maryjne objawienia w medjugorie Jezusa Jezus Chrystus objawienia w garabandal objawienia Maryi orędzia Maryi pielgrzymka pielgrzymki Matka Boska fatimie fatimska III tajemnica fatimska Jan Paweł II Apokalipsa św. Jana objawienie św. Jana Pismo Święte Chrystus Bóg Ojciec Biblia Pismo Święte religia III wojna światowa orędzia prywatne Jezus la salette garabandal Ojciec Pio objawienia ostrzeżenie ostrzeżenia ostrzeżeniem kościół katolicki, kościołem, kościoła, chrześcijański, chrześcijanie, chrześcijańskie, katolicy, katolicki, katolickie, katolikami lourdes  św. Faustyna Faustynie guadalupe fajemnice fatimskie ostrzezenie.za.pl oredzia.republika.pl ostrzezenie.strefa.pl