OSTRZEŻENIE

strona poświęcona proroctwom zbliżających się czasów ostatecznych

powrót na:

strona główna

Wybrane ważne orędzia

 

wróć na poprzednią stronę

 

 

 

 

 

666 zostanie wprowadzone z ukrytym numerem, w czipie, który będziecie zmuszeni przyjąć tak samo, jak przyjęlibyście jakąś szczepionkę.

Orędzie nr 451 z serii Ostrzeżenie

Piątek, 01.06.2012, godz.20.15

Moja droga, umiłowana córko, antychryst przygotowuje już swój pokojowy plan, który przedstawi wkrótce po tym, gdy wojny rozprzestrzenią się na Środkowym Wschodzie, i kiedy ból i straszna trwoga oznaczać będą brak jakichkolwiek oznak nadziei.

Wtedy nagle pojawi się on i ogłosi się światu jako człowiek pokoju, jasny klejnot, który lśni w środku ciemności.

Kiedy ukaże się, będzie postrzegany jako jeden z najbardziej charyzmatycznych przywódców politycznych wszechczasów.

Jego pociągająca, atrakcyjna i opiekuńcza osobowość oszuka większość ludzi.

Będzie emanować miłością i współczuciem, i będzie postrzegany jako Chrześcijanin. Z czasem przyciągnie wielu zwolenników, którzy tak wzrosną liczebnie, że stanie się podobny do Mnie, Mesjasza.

Będzie postrzegany, jako promujący jedność między wszystkimi narodami i będzie kochany w prawie każdym kraju na świecie.

Następnie postrzegany będzie jako ten, który posiada nadprzyrodzone umiejętności. Wielu uwierzy, że został wysłany przez Mojego Ojca, i że on jest Mną, Jezusem Chrystusem, Zbawicielem Świata.

Będą się modlić do niego, kochać go, oddawać dla niego swoje życie, a on ich wyśmieje i wyszydzi, kiedy nie będą mogli go widzieć.

To będzie największe oszustwo wszech czasów, a planem jest kradzież waszych dusz, aby zabrać was ode Mnie.

On i fałszywy prorok, który zasiądzie jak król w Siedzibie Piotrowej, będą potajemnie kreślić intrygę jednej światowej religii.

Wydawać się ona będzie religią chrześcijańskiego typu, która propaguje miłość. Jednak nie będzie ona krzewić wzajemnej miłości, która pochodzi od Boga. Zamiast tego promować będzie miłość i przywiązanie do antychrysta, i miłość do samego siebie.

Odraza ta nie zatrzyma się, bo kiedy oni uwiodą Boże dzieci, rozpocznie się atak.

Niespodziewanie wszyscy zostaną poproszeni o zaakceptowanie jednego światowego Znaku Wierności.  Zjednoczonego świata, w którym wszyscy ludzie będą musieli uczestniczyć.

Kontrolować on będzie wasze pieniądze, wasz dostęp do żywności i to, jak żyjecie.

Przepisy, wiele z nich, będą oznaczać, że staniecie się więźniami. Kluczem do waszej celi, który utrzyma was pod ich kontrolą, będzie Znak Bestii.

666 zostanie wprowadzone z ukrytym numerem, w czipie, który będziecie zmuszeni przyjąć tak samo, jak przyjęlibyście jakąś szczepionkę.

Raz wprowadzony, zatruwał będzie nie tylko wasz umysł i duszę, ale także wasze ciało. Ponieważ spowoduje zarazę mającą na celu zniszczenie większości ludności świata.

Nie wolno wam przyjąć Znaku. Zamiast tego poinstruuję was, co zrobić.

Wielu przyjmie Znak, ponieważ będą się czuli bezradni.

Pieczęć Boga Żywego, Moja Modlitwa Krucjaty (33) jest waszą ostatnią deską ratunku.

Jeśli przyjmiecie Moją Pieczęć Ochrony, podarowaną wam przez Mojego Przedwiecznego Ojca, nie będziecie musieli akceptować Znaku.

Nie zostaniecie tym dotknięci. Wasz dom nie będzie dostrzegany, poszukiwany lub nie stanie się celem, gdyż okaże się niewidoczny w oczach armii szatana.

Będziecie musieli przechowywać ukrytą żywność, która zachowa trwałość przez kilka lat. Musicie rozwijać własne uprawy, przechowywać własną wodę i trzymać wokół siebie wszystkie Święte przedmioty.

Moja Reszta Kościoła będzie rosnąć i rozprzestrzeniać się, i jeśli to będzie konieczne, dane wam będzie schronienie.

Niezbędne jest teraz duże planowanie.

Będą tacy, którzy wyśmieją to, co robicie, lub powiedzą, że na pewno Jezus nie prosiłby, aby to zrobić; czy on nie dostarcza wszystkiego Swoim wyznawcom w ich czasie potrzeby?

Nawet jeden bochenek chleba i jedna ryba mogą być rozmnożone. Tak więc nie ma znaczenia, jeśli macie tylko trochę jedzenia, gdyż Ja będę was chronić i będziecie bezpieczni.

Módlcie się mocno za te dusze, które nie będą w stanie uniknąć Znaku.

Uratowane zostaną te niewinne dusze, które w momencie zmuszania ich do przyjęcia czipa, będą w stanie łaski.

Reszta z was musi planować, aby ochronić wasze rodziny i waszą wierność Świętej Eucharystii i Mszy Świętej.

Kiedy antychryst pochłonie wszystkie religie, jedyną bronią wobec której on będzie bezsilny, będzie Msza Święta i Przemiana chleba i wina w Moje Ciało i Krew w Świętej Eucharystii.

Moje Msze muszą być kontynuowane. Ci z Was, którzy już wiecie o tym, musicie zebrać się teraz w pewnej ilości razem i rozpocząć przygotowania.

Im wcześniej przygotujecie się, tym więcej łask będzie wam danych, aby rozwijać wasze szeregi na całym świecie.

Skała* zostanie obciążona nowym budynkiem, o którym powiedzą, że będzie Moją Nową Świątynią. Ale jest to nieprawda.

Jednak gdy skończy się prześladowanie, Moja Reszta Kościoła i Mój Naród Wybrany otrzymają przebudowaną Świątynię i Moje Nowe Jeruzalem zstąpi z nieba.

Ono będzie zstępować w chwale. W tym samym czasie w Niebie i na ziemi słychać będzie Trąby.

I wtedy przyjdę Ja. Ty, Moja córka będziesz ogłaszać Moje Przybycie, a wielu upadnie na ziemię i w uniesieniu płakać będą z ulgą, miłością i radością.

Gdyż w końcu nastąpi moment, na który oczekiwali. Niebo rozświetli się, zagrzmią grzmoty i chóry aniołów zaśpiewają w słodkiej harmonii, gdy wszystkie Boże dzieci powitają Prawdziwego Mesjasza.

Ja, Jezus Chrystus, przyjdę sądzić. A Niebiosa i Ziemia staną się jednym.

Wyłoni się Nowa Cudowna wspaniałość, odnowiona ziemia i Nowy Raj obejmie wszystkich tych, których imiona znajdą się w Księdze Życia, zjednoczonych jak jedność.

I podczas gdy kres starej ziemi, zabrudzonej zmazą grzechu, będzie dobiegać końca, to Nowa Era dopiero się rozpoczyna.

To jest, do czego musicie dążyć. To jest, do czego macie prawo, jako część naturalnego dziedzictwa.

Skoncentrujcie się wyłącznie na ratowaniu wszystkich dusz.

To dlatego musicie zignorować stawiane wam przeszkody. Prześladowanie. Ból. Horror zła wyrządzany rękami innych. Wszystko co się liczy, to jedynie Zbawienie dusz.

Wasz Zbawiciel Jezus Chrystus

(* – Skała – przypuszczalnie Wzgórze Świątynne w Jerozolimie –przyp.tł.)